Falenta, czyli nagły ból głowy w PiS

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

Sprawa Falenty, osoby skazanej za nagrania polityków w restauracji Sowa & Przyjaciele staje się sprawą rozwojową. Stara zasada rozwiązywania zagadek kryminalnych mówi, winnego szukaj wśród tych, co najwięcej na zbrodni skorzystali.

 

Sposób prowadzenia tej sprawy przez dziennikarzy Rzeczypospolitej” ma wiele cech typowego politycznego grillowania, stąd z pewnością ciąg dalszy nastąpi. „Polityczne grillowanie” polega na stopniowym ujawnianiu informacji z równoczesną informacją podtrzymującą zainteresowanie typu „ciąg dalszy nastąpi”. Tak było gdy stopniowo ujawniano zapisy na taśmach zarejestrowanych przez kelnerów od Falenty, tak mamy i teraz. Najpierw dowiedzieliśmy się, że Falenta wysłał list do prezydenta Dudy ze swoistym ultimatum, albo ułaskawienie, albo wydam wspólników, czy jesteście na to gotowi? W wyniku dziwnego błędu Kancelarii Prezydenta, list skierowany do prezydenta Dudy pomyłkowo przez pracowników jego kancelarii został skierowany do sądu, jako dokument uzupełniający do prośby o ułaskawienie, skąd trafił do opinii publicznej, poznaliśmy te nazwiska, w tym osób z bliskich kręgów Jarosława Kaczyńskiego jak i samego prezesa. List ten zawiera listę osób biorących udział w przestępstwie nagrywania prywatnych rozmów. Później dowiadujemy się, iż podobnej treści list już wcześniej otrzymał Jarosław Kaczyński i premier Morawiecki, jednak już listy te były trzymane w tajemnicy i gdyby nie „błąd” kancelarii prezydenta, jak wiemy nie zawsze działającej zgodnie z wolą prezesa i potrzebami PiS, sprawa została by tajna. Czy wtedy Falenta mógłby liczyć na pewne profity? Może nie w formie ułaskawienia, a wcześniejszego zwolnienia za dobre sprawowanie? Kto wie?

 

Zbigniew Ziobro oraz politycy PiS, jak należało się spodziewać, tłumaczy iż to linia obrony przestępcy, zaś same listy są próbą szantażu. Jednak jak na razie odstąpiono od oskarżenia Falenty o szantaż prezydenta, czemu?  

 

Za wcześnie dziś na dowody, ale jeśli Falenta był człowiekiem myślącym, będącym graczem w gierkach politycznych, a nie tylko łatwowiernym dzieciakiem to jak już zdecydował iż  przestępstwo nagrywania na zlecenie polityków i służb będzie jego drogą wyjścia z problemów, w jakich wtedy tkwił, to dość prawdopodobną jest teza iż zabezpieczył się dokonując nagrania drugiej strony, które później będą mogły mu pomóc. Pytanie, kto wcześniej dostanie do nich dostęp. Dziennikarze nieprzychylni PiS, czy służby kontrolowane przez PiS?

 

Zwróćmy uwagę na inną poszlakę, która może być wiele mówiącą. Nie jest to przestępstwo w którym skazany stanowi zagrożenie dla społeczeństwa, zwykle tacy przestępcy odbywają karę w więzieniach półotwartych, wyrok, 2,5 roku, jednak jak przekazuje prasa, Falenta, jak przestępcy stanowiący najwyższe zagrożenie, przebywa w pojedynczej celi z całodobowym monitoringiem. Trzeba zadać pytanie, kto się tak boi kolejnego działania? Społeczeństwo, a może tak przypadkiem rządzący?

 

Jeśli wrócimy do listy osób biorących udział w przestępstwie, zgodnie z tym co w liście napisał Falenta, uwagę zwraca tu jeden z dwóch urzędników CBA, którzy mieli się z nim kontaktować. Jeden z tych urzędników po aferze awansował, drugi miał w tym okresie postępowanie dyscyplinarne za uprawianie seksu w delegaturze a także postępowanie karne za ujawnienie tajemnicy służbowej. Mimo to, wszystkie jego problemy zniknęły, a on został przywrócony do służby. Zaś jego przełożony, co aferę seksualną wykrył, utracił pracę. Dziwne?

 

Uważny czytelnik zauważy, że jest to już druga osoba, która będąc w kłopotach decyduje się wziąć udział w tej aferze. O ile dla Falenty, ta sprawa problemów nie usunęła. Trudno się dziwić, ktoś musiał być skazany, zaś on był już „na świeczniku”, był najlepszym kandydatem na „kozła ofiarnego”, by sprawę społeczeństwu pokazać jako działanie drobnego przedsiębiorcy szantażującego rząd PO-PSL by wyratować się z własnych machlojek. Druga osoba, zupełnie niewidoczna dla społeczeństwa jak najbardziej dość niewytłumaczalną korzyść z tego uzyskała. Był winien, a tylko przełożeni się na niego przysięgli, czy zatuszowano sprawę a niewygodnych usunięto? (patrz. poniżej opisana podobna sytuacja urzędnika CBA, co został skierowany do badania afery podkarpackiej.)

 

Oczywiście, nie są to dowody, na dowody będziemy musieli czekać aż Falenta wyłoży karty na stół, byle tylko nie dostały się one w ręce Prokuratury Ochrony Rządu*, bo ta z dużą dozą prawdopodobieństwa albo je zgubi, ulegną uszkodzeniu przez niewykrywalne siły w pancernej kasie, albo w prokuraturze pod zarządem Z. Ziobro, czy też CBA M. Kamińskiego już bywało i co więcej jest udowodnione. Jedno jest pewne… ciąg dalszy nastąpi. A czy materiały Falenty obalą kolejny rząd? Czas pokaże.

 

Jak by nie patrzeć na to, w sprawie przestępstwa, w którym umaczani są politycy partii opozycyjnej mającego na celu obalenie legalnie wybranego rządu społeczeństwo winno wiedzieć wszystko i do końca.

 

Prokuratura Ochrony Rządu*

Od samego początku, gdy Zbigniew Ziobro przejmował prokuraturę były podejrzenia iż celem tego przejęcia może być zabezpieczenie się PiS i tuszowanie afer dotyczących partii rządzącej. Wskazywało na to dwukrotne wejście o poranku do mieszkań ekspertów współpracujących z prokuraturą, raz w celu przejęcia najwierniejszego z dostępnych nam odczytów zapisów rozmów w kokpicie samolotu, który rozbił się pod Smoleńskiem, drugi raz w prywatnej sprawie Ziobro dotyczącej ekspertyz dotyczących śmierci jego ojca. Dalsze działanie prokuratury i CBA zdaje się potwierdzać tę tezę. Kolejnym dziwnym „ośmieszeniem” się prokuratury było doprowadzenie do przedawnienia ścigania naruszeń BOR w czasie przewozu Beaty Szydło, w wypadku w Oświęcimiu. Rok czasu mieli i im nie wystarczyło? Kolejne naruszenia w tej sprawie, to zniszczenie przez niewiadome osoby płyt z materiałem filmowym z monitoringu z zarejestrowanym z przejazdem kolumny. W tym przypadku z zeznań świadków, tylko jeden potwierdził iż kolumna ta spełniała warunki kolumny pojazdów uprzywilejowanych. Kto to zrobił, jakie nieznane siły działają w zarządzanej przez Z. Ziobro prokuraturze? Tego wewnętrzne służby tejże prokuratury ustalić nie potrafią. Wyraźnie widać, że zarządzana przez Ziobro prokuratura zupełnie nie radzi sobie ze śledztwami dotyczącymi prominentnych osób z PiS. Czy to zwykła nieudolność, czy właśnie wpływ zarządzania prokuraturą przez Zbigniewa Ziobro?

 

Kolejną dziwną sprawą, tym razem w zarządzanej przez ułaskawionego przez Dudę Mariusza Kamińskiego CBA jest sprawa podkarpackiej afery seksualnej. Zgodnie z oświadczeniem oficera CBA skierowanego do zbadania tej seks afery z udziałem prominentnych polityków, w tym afery z podtekstem pedofilskim z kasy pancernej w tym urzędzie zniknęły materiały obciążające dość wysokich urzędników z ramienia PiS. Oficer ten utracił pracę, CBA twierdzi iż konfabuluje, podaje, że to człowiek mający problemy psychiczne, tylko czy w CBA pracują osoby z problemami psychicznymi i są kierowane do poważnych spraw?

 

Znów nie jako dowód, a poszlakę można postawić pytanie, dlaczego dwóch Ukraińców, braci R, prowadzących działalność sutenerską, handel ludźmi otrzymało symboliczne wręcz wyroki, roku i półtora roku więzienia, gdy za to przestępstwo to grozi minimum 3 lata a już za podobną działalność byli skazywani?

 

Kolejną sprawą, z którą nie potrafiła sobie poradzić prokuratura Z. Ziobry to taśmy Jarosława Kaczyńskiego. Mimo długiego już śledztwa prokuratura nie odważyła się przesłuchać w tej sprawie samego Jarosława Kaczyńskiego. O tym, kto winny z pewnością powinien rozstrzygnąć sąd a prokuratura dostarczyć dowody, ale jak jest przyjęte w naszym społeczeństwie, jeśli ktoś zleca drugiemu zadanie, winien za pracę zapłacić, więc nie ma kwestii, czy biznesmenowi z Austrii należy się zapłata, a tylko to w jakiej kwocie. Czyż nie jest normalne, że gdy mamy do czynienia ze zgłoszeniem podejrzenia przestępstwa prokuratura rozmawia z obydwoma stronami, by wszystkie fakty ustalić? W prokuraturze pod rządami Z. Ziobry niestety tej odwagi zabrakło, by się na to zdecydowała. Czyżby dlatego, że jak pokazuje przypadek urzędnika CBA, czy też przełożonego urzędnika złapanego na co badał aferę seksualną na Podkarpaciu, za zbytnią dociekliwość w urzędach kontrolowanych przez osoby związane z PiS traci się pracę?

 

Jak widać, po przejęciu służb przez ludzi PiS, w sprawach dotyczących elit PiS nagle występuje ogrom niekompetencji, nieszczęśliwych wypadków uniemożliwiających zbadanie i rozwiązanie sprawy do końca. Czyżby nie była to wskazówka iż nadszedł czas na zmianę zupełnie nie radzących sobie z urzędami szefów CBA i Ministerstwa Sprawiedliwości?

 

A opisane tu przykłady pokazują, iż teza Prokuratury Ochrony Rządu pod kontrolą Zbigniewa Ziobro i CBA pod kontrolą Mariusza Kamińskiego ma dość solidne podstawy?

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.5 (19 głosów)

Komentarze

No i macacz Michnika jaj się pojawił
 ło matko
To już koniec
Miało być 5 kadencji a tu drugiej nie będzie
Jak żyć
Jak żyć

Teraz tylko Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze (ds. zbrodni przeciw ludzkości za czasów PIS-u) delegatura w Tworkach. Sprawę będzie prowadzi stały pensjonariusz niezależny sędzia Zawisza N.

Kombinujesz jak koń pod górę, tylko dlaczego w ścierwo mediach temat zdechł
A przepraszam jest jeszcze temat.
Ne neonie
Błazen !!!!

Vote up!
7
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594730

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W ścierwo mediach temat zdechł, tak im się przynajmniej wydaje, a innych mediach jak najbardziej kwitnie i jest rozwojowy. Chcieli pod dywan zamieść, wyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. Pytanie, która gazeta ma materiały od Falenty? Rzeczypospolita?  Jak myślisz czy służby sparaliżowane przez Ziobro już atak na redakcję szykują? Masz piękny obraz degradacji służb policyjnych, płyty z dowodami im się zniszczyły i nie wiedzą kto i kiedy. Takie opowiastki tylko dla narodu głupiego. 

Jak myślisz, czy ułaskawiony przestępca Kamiński jeszcze w czasie trwania rozpraw dopuścił się kolejnego? Toż to recydywa. Ale w drugiej kadencji Duda i jego prowadzący pokażą PIS, kto tu rządzi. Będzie wesoło.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1594732

Falenta: "Jarosław Kaczyński przysłał mi agentów CBA z Wrocławia i ABW z Katowic.
Jarosław Wojtycki - agent CBA z Wrocławia. Przepisywał informacje z nagrań do raportów operacyjnych CBA".

Albo PiS i Kaczyński pracowali dla Tuska i Wojtunika, albo ukradli im CBA i ABW.

I jeszcze Kaczyński przywiózł go z Hiszpanii
Na własną zgubę !!!!
No qrwa
Co za logika

Vote up!
8
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594735

Czyżby ta wiadomość doszła prosto od towarzyszy propagandzistów ze sputnik.ru? A tam tych taśm nie mają?

Bo to ponoć najlepsze źródło dla politruków ścierwoneonówki...

Zobacz także: "Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu"

Vote up!
6
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1594750

Określanie uczciwego polskiego patrioty jako “przestępcy” - podpada pod stosowne paragrafy kodeksu karnego!

Takie oszczerstwo jest karalne bolszewicka kanalio i propagandowy ruski łgarzu "Zawisza" z ruskiej propagandowej ścierwoneonówki!

Vote up!
7
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1594751

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jd n plskch ptrtów z twych st sę lj. Włśnę tę rlę swją mwą śckwą t płnsz, tylk wżj, b sę zpljsz. Człwk który n ppłnł żdng przstępstw łskwć n trzb. Dd ktm łsk znl, ż Kmńsk ppłnł przstępstw g łskwł. N nzywj Kmńskg ptrtą, b plskch ptrtów brższ, ldz, ktrzy kchl jczyznę, ldz, którzy z nż życ byl gtw ddć.

 

tym, ż dwdy w pstc płyty z zpsów z mntrng zstły znszczn tylk prkrtr z sądm sę przpychją kt t znszczył, mówą wszystk plsk md. Pczkj trchę ż zstn t prztłmczn n wsz język dpr wtdy głszą t w mdch plskjęzycznych. Psłszn Zbr prkrtrzy z Prkrtry chrny przstępstw w ltch PS n jdn dwód znszczyl, chć tk czywsty przypdk t chyb jst prwszy.  

 

Plj Pn n plsk prtl, b tm sę n pn pznl fktwnym kpnkm wysłl d swch. N sprwdzł sę Pn w cntrl, pstwl tm Pn d pn, stąd t wśckłść. T rzm Pn pdbnym próbj pn znów z Plk rbć. l t t n t sm, c wśród Plków Plk dwć. 

Vote up!
2
Vote down!
-8
#1594768

Tak samo jak każda bolszewicka kanalia nienawidząca polskiego patriotyzmu!

 I tak samo jak jego rosyjski portal znany jako ścierwoneonówka.

Tyle tylko, że już niktna te bolszewickie brednie nie daje się nabrać - poza sowiecko-rosyjskimi propagandzistami ze ścierwoneonówki...

Zobacz: - "Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu" oraz "Rosyjscy "narodowcy" z Neon24 sterowani przez rosyjską agenturę wpływu"...

Vote up!
8
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1594769

Pierwsza jaczejka komunistyczna, założona na rozkaz Stalina w 1943 r. nazywała się Związek Patriotów Polskich.

NEonowa jaczejka robi dokładnie to samo. Same paliaki, tfu...

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1594771

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Połączona z doświadczeniami Goebbelsa sterowana przez antypolską centralę to twoja metosa działania. Że też wam w gardle nie ugrzźnie, gdy kłamiecie iż jesteście Polakami.Wyrzuceni z patriotycznego portalu Neon, łączącego Polakow, a nie dzielącego na sorty Polaków i tych co za swym "Mojżeszem" "z ziemi Polski do Wolski" wyemigrowali i na Polaków plują,  tu stworzyliście swoje Wolskie bagienko by realizować wytyczne centrali. Dalej robicie z siebie idiotów. Zero argumentów, usta pełne mowy ściekowej. A teraz wzorem waszych protoplastów z Zomo, pałujcie, oni też Polaków z lubością pałowali. Nazwać ciebie knalią, co z lubością  tu robisz byłby dla ciebie zaszczytem. 

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1594805

centralę w Moskwie i jej ekspozyturę znaną jako  ścierwoneonówka - to są bolszewickie działania antypolskiej kanalii pseudo "zawisza".

Typowe działania sowieckiej agentury udającej "polskich" i "narodowych" patriotów. Tyle tylko, że żaden uczciwy Polak w te bolszewickie, agenturalne brednie głoszone przez agenturę ze ścierwoneonówki nie uwierzy...

Zobacz: "Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu" oraz "Rosyjscy "narodowcy" z Neon24 sterowani przez rosyjską agenturę wpływu".

Vote up!
7
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1594806

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mind service, co ukrywa się pod nowym nickiem, a do paszkwili pod starym pisanych nie chce się przyznać, Zwiedzony co złapany na kłamstwie za rękę krzyczy nie moja to ręka, próbujący wkręcić się jako "polacy" na polski portal, złapani, za kark wyrzuceni, a teraz plujący na ten portal to wasza agentura w tutejszym bagienku. Tak wyglądają wasze "yelity"

Cóż wam pozostało, Polaków obrażać i jak ZOMO pałować, na tyle was intelektualnie stać, bo przed prawdą, bo przed argumentami jesteście bezbronni jak dzieci, jak każdy pomawiający troll, uciekacie przed nią jak diabeł przed święconą wodą.

Zgłoś się do centrali, bo jak donosi polska prasa, jest nagranie jak smakosze wdzięków ukraińskich prostytutek chcieli płyty z kompromitującymi materiałami odkupić.

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1594809

między oczy

 

dostałeś między oczy

rozkwaszony nos broczy

Vote up!
5
Vote down!
-4

jan patmo

#1594810

Znowu cię tu sponiewierali ?

Jak bardzo nam cię tu szkoda to napisał niedowano JzL

Może przypomnijmy POtomnym z Neonu i nie tylko:

 

 

Jozio z Londynu - 12 Czerwca, 2019 - 02:51

To jest mój drugi i ostatni komentarz pod tą notką.

Powiedz nam tu wszystkim skończony durniu, jak długo jeszcze, przez cały Boży dzień będziemy mieli przed oczyma te twoje rzygowiny.
Jak długo?
Ty już naprawdę na tle tego Neonu pierdolca do głowy dostałeś. Tobie już naprawdę na tle tej administracyjne władzy to tylko popierdoliło się ci w główce.
Cały dzień tylko, bo na neonie to, bo na neonie tamto, bo na neonie ten ma 10 kont tamten 20 , tego wyrzucili, tamtą wyrzucili i tak w koło macieju. Cały dzień
Rzygać się chcę tym,rozumiesz matole.
Wsadź sobie  w dupę ten neon i spieprzaj stąd dziadu w podskokach. Są tu dziesiątki wpisów , są dziesiątki komentarzy a co widać.
Tylko twój ryj i płacz, bo to,bo tamto, bo mnie pałują te trolle,
To gdzie  palancie są twoi (ci nie że spadu) koleżanki i koledzy z neonu.
Gdzie jest pani Astra,pani Lotna pani Rebeliantka, Trybeus i wielu ,wielu innych co się niemal codziennie logują ale nawet najmniejszego plusika ci nie postawią.
Bo wiedzą jakie szambo tu odstawiasz.Bo wiedzą jaką oborę robisz portalowi Neon.Wiedzą że ta kilkumiesięczna włada jebła ci na mózg. I w dupie cię mają.

I dalej piszesz jacy to wspaniali są admini na Neonie.To czego durniu nie napiszesz tu nam, co zupełnie niedawno pomiędzy sobą robili tam admini.O wzajemnym chujowaniu,wyzwiskach i banowaniu.Czego nie napiszesz że Pani Astra,Trybeus to też spady z Neonu. Przecież dostali bana na Neonie.A tu nie i tu wtedy pisali.

Tego nie napiszesz? Co, morda w kubeł?

Słuchaj skończony palancie, znam ten portal od dnia powstania, było tam dziesiątki adminów.Nie takich durni jak ty Opara przeżuł i wypluł i ty tak wcześniej czy później skończysz. Może napiszesz nam czy to prawda że Opara dał bana Ruszkiewiczowi jako admin. Może napiszesz nam ile lat się łasił by go przywrocil do łask.
Co boisz się prawdy,
Raz ci jeszcze powtarzam w dupie mam ciebie i twój neon.Ty gardzisz samym sobą.Ty jak my wszyscy kiedyś strzelisz w kalendarz, ale  zapewne z okrzykiem na pysku Neon to ja.
Zastanów się, jak żałosna postacią jesteś.Ty to encyklopedyczny Homo-Sowieticus
Na koniec nie pisz mi tu że mnie wyrzucili za wulgaryzmy do w ruju to mam. Mam kolejne konto (bo mi wolno) i zrobię ci niespodziankę wcześniej czy pozniej, będzie ciekawsze od tego co ci słusznie Husky napisał.Tak ciekawae że ci sperma nosem i uszami wyjedzie, jeśli takowa masz, co jest raczej mało prawdopodobne.
Więc jeszcze raz, wsadź sobie raz na zawsze ten neon w odbyt i idź stąd tam, skąd przylazłeś i nie odpisuj mi bym nie musiał znów rzygać na widok twojego awtara.

EOT  !!!!

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1594498#comment-1594498

 

 

Masz pytania?

Skomentujesz?

Vote up!
7
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594811

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kto mial mnie sponiewerać, "spady z Neonu", co po wywaleniu z Neon tu bagienko sobie utworzyły.? Mind service, co do swoich czynów przyznać się nie potrafi i wypiera się nowego nick? Zawiedzonego, co jak mężczyzna do kłamstwa się przyznać nie potrafi? Was trolliki co drugi dzień się na kłamstwach łapie. Właśnie Husky na Neonie na kłamstwie złapany, co ośrodek terapeutyczny za dom prywatny oglosił. Was zaorać tak łatwo jak myśliwemu krowę na polu ustrzelić.

Choć jedną rzecz z tego tekstu obaliliscie? Nie, tylko koncert wycia urządziliście, Ułaskawionych przestępców broniliście. Andy andy wychowanek najlepszych bolszewickich wzorców nowych "kułaków" wyszukuje. Wyliście,  jak ZOMO pałowaliście. Parafrazując Marszałka, wam kury szczać prowadzać a nie za propagandę się brać. Nawet zobaczyć jak śmieszni jesteście nie potraficie.

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1594814

cyt:

I dalej piszesz jacy to wspaniali są admini na Neonie.To czego durniu nie napiszesz tu nam, co zupełnie niedawno pomiędzy sobą robili tam admini.O wzajemnym chujowaniu,wyzwiskach i banowaniu.Czego nie napiszesz że Pani Astra,Trybeus to też spady z Neonu. Przecież dostali bana na Neonie.A tu nie i tu wtedy pisali.

Tego nie napiszesz? Co, morda w kubeł?

Słuchaj skończony palancie, znam ten portal od dnia powstania, było tam dziesiątki adminów.Nie takich durni jak ty Opara przeżuł i wypluł i ty tak wcześniej czy później skończysz. Może napiszesz nam czy to prawda że Opara dał bana Ruszkiewiczowi jako admin. Może napiszesz nam ile lat się łasił by go przywrocil do łask.
Co boisz się prawdy,

Koniec cytatu

 

Czy masz tą odwagę Rycerza i skomentujesz te "kłamstwa" JzL

Wierzę w twoją niespotykaną inteligencję czyli  zero kłamstw etc i napiszesz nam tu czy tak jednak było??????

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594817

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Rozumiem, że w rodzinie zwracacie się do siebie per "durniu", ale nie wynoś swoich rodzinnych zwyczajów na forum publiczne. Bo per "palancie: to się w waszym bagienku określacie, tak jak kulturalni Polacy mówią do siebie per pani, "per pan", wy używacie formy par "palancie", cóż taki sort", ze słomą w butach zamiast skarpetek.Tak jak ZOMO, też Polaków co w wielkość PZPR i Jaruzelskiego wierzyć nie chcieli od najgorszych wyzywali. Ten sam poziom kultury i intelektu.

Obecnie pani Astra, Trybeus, Jarek Ruszkiewicz są adminami portalu i jakoś sobie do oczu nie skaczemy. Również ostatni admin Repsol w chwilach potrzeby wspiera portal. W każdej najlepszej rodzinie zdarzają się spory, nawet trzaśnięcie drzwiami jest dopuszczalne później dochodzi do wyjaśnienia, do porozumienia. Ja wiem, że to dla was nauka tajemna, wy się tylko pomyjami oblewacie.

"Spady z Neon" to delikwenci, którzy nie rokowali iż będą potrafili dociągnąć do poziomu kultury wymaganego prez portal, bo jak się mówi, wpuść świnię na salon, to na środku narobi. Wystarczy popatrzeć jak tu wypowiadają się trolliki z waszego bagienka? Joszko, Andy andy, Husky, którego "kulturę" obnażyłem i w krótkiej dyskusji kilku innym kłamstwa wykazałem. Język jak u panów spod budki z piwem.

Husky publikuje na Neon, przed tymi, których się boi otoczył się cenzurą, Widzisz jaki z niego "bohater", nie raz za kłamstwa był zaorany więc porciętami trzęsie. Masz klasę ludzi z waszego grajdołka. I jak takich na salon wpuścić? Niech stoją z nosami przyklejonymi do szyby i uczą się jak dyskutują Polacy, ludzie kulturalni.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1594818

nie chce mi sie zmieniac

http://niepoprawni.pl/comment/1594821#comment-1594821

Vote up!
5
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594822

laska nebeska

 

to jest laska nebeska

o niewinności oseska

Vote up!
5
Vote down!
-3

jan patmo

#1594815

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Panie Patmo, podnieś poprzczkę

Choć  rym częstochowski a nie sieczkę.

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1594836

Bzdurne a niezabawne.  Z nowości to tylko nadmiar pytajników. Odradzam. 

Vote up!
8
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594731

Która to już desperacka akcja totalnych debili wspomaganych przez nebeskiego i przez totalnie obsrane media?
Przypomina mi to akcje kretyna Stonogi
A czy Michnik już siedzi za taśmy?
Robactwo na Neonie się wije bezsilnie. Takich "Falentów", pedalskich prowokacji, pisowskich wież, działek i innych fejków słynnego nebeskiego będzie mnóstwo.
Pora przywyknąć.
Jesienią wyjaśnienie sytuacji. Potem rozliczenie.
Strzał z liścia i dostawa pieluchomajtek na kolejne 4 lata

Vote up!
10
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594733

Napisałem, że nieśmieszne ale parę osób uważa inaczej.  Chyba więc parę osób więcej czyta Zawiszę dla beki. Może też słyszeli, że przedstawia się jako dziennikarz? 

Vote up!
6
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594736

Okazuje się, że żadna władza święta nie jest i posiada takie same  cechy i obyczaje jak poprzednia i pewnie następna. Moc i potrzeba zarzadzania rodakami dopuszcza wszelkie pomysły nie zawsze legalne. 

Piszę to, bo do żadnej władzy nie należę  i należeć nie zamierzam. Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że niektórych  odkrywanie  afer  dotyka osobiście, bo starają się  nawet  autora blogu  znieważyć.  A może to jest tylko plemienna lojalność, nie wiem.

 

Vote up!
5
Vote down!
-7

Anna K.

#1594737

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

że zaraz chcieliby ją zasypać, ośmieszyć, schować, byle tylko jej już nie widzieć. A polityka, każda władze korumpuje, jest jak afrodyzjak. A ci komentatorzy, o których pani napisała, to takie biedne trolliki, argumentów by podważyć tekst nie mają, stąd plotą trzy po trzy. To są wysokiej klasy eksperci od stawiania pał.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1594739

I pewnie jeszcze w Sputniku i radiu Erewań? ;)

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1594748

Jak takie kretyny mogą funkcjonowac w necie
Wypociny przedstawiciela ścierwa Neonowego
Czyli Ch.D.i kamieni kupa
Jeszcze tylko wszy łonowej vel pomidorowego gnoja tu brak i kastrata z rabki

 

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1594764

jak kacapskie duraki

 

wypisz wymaluj taki

jak kacapskie duraki

Vote up!
6
Vote down!
-2

jan patmo

#1594808

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Z tego co napisał Pan "o sobie" w rubryce pod tym samym tytułem, jest Pan człowiekiem wykształconym...
Pomijam pańską słabą, żeby nie powiedzieć żadną orientację w rzeczywistej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej Polski, ale od dawna budzi moje zdziwienie to zacięcie i pasja, z jaką wypisuje Pan te prymitywne, infantylne wierszyki, zupełnie nie pasującej do osoby z rubryki "O SOBIE"...
Pasja jak pasja, pańska sprawa, tylko dlaczego tymi grafomańskimi wierszykami obraza Pan innych "Niepoprawnych"?. Skoro mamy być obrażani, to przynajmniej w poważny sposób :).

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1594825

na tyle zasługuje

 

antypolonizmem pluje

wiec na tyle zasługuje

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3

jan patmo

#1594827

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wielki ekspert i znawca się znalazł. Jak nie wsza łonowa, to kastrat, czyżbyś obżezany, a może homo? Może tak oglądajcie swoje genitalia w waszym bagienku, nie wątpię iż bardzo interesujące, ale wybacz, ja z propozycji nie skorzystam, wolę piekno cial kobiecych, ale tutaj może byś jakiś argument wyciągnął? Rozumiem, nie dorastasz rozumem, by z tekstem polemizować, wolisz kolegom klejnoty oglądać. Ostatecznie jak macie skończone 18 lat to nic mi do tego, byleście za dzieci się nie brali, bo to wiadomo, który obrońca pedofilów a który pedofil?

 

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1594832

BREAKING NEWS.  Kaczyński miał nagrywać Modern Talking ale na prośbę Falenty użyczył mu czystej taśmy gdy ten chciał go nagrać

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1594749

Z tego co widzę to wpisy Husky są na topie i stronie głównej i to kilka, a ciebie ma on wyjątkowo głęboko w dupie

Bardzo głęboko w dupie.
Sam ich tam nie zamieszcza jak ty to robisz od zawsze.I nawet ma jedno konto.Nieprawdopodobne
Skomentujesz te wstrząsające fakty.

 

ps.

JzL ma tam konto

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594821

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Na polskim portalu promuje się teksty warte dyskusji, nie tylko te, z którym właściciel portalu się zgadza i popiera jego propagandę. Husky został doceniony za to, że sam coś napisał a nie skopiował. Już dawno mu obiecywałem, że jeśli odważy się coś samodzielnie napisać i będzie to miało ręce i nogi będzie promowane. Sam mu niektóre promowałem. Ale jak widzisz, ma to efekty, już go złapano na kłamstwie, zobaczył ośrodek a za prywatne mieszkanie chciał ogłosić, myślał, że na Neon naród glupi, że złapią się na takie kłamstwo? Coś was kiepsko w tej centrali uczą.Takie bajki możecie między sobą opowiadać, ale jak idziecie do Polaków, to już nie jest Kurskiego naród głupi i wtedy nie trzeba długo, by zostać zaoranym.  

A jeśli Joszko ma tam konto? Póki będzie się zachowywal zgodnie ze standardami portalu, to czemu nie. Pisać to raczej nie pisze, bo tu też przez pięć lat 5 miesięcy jego umysł nie zdobył się na żaden tekst. Rozumiem, by pisać teksty to trzeba mieć choćby pół mózg. Więc czyżby wzorem waszych idioli z ZOMO pałuje?

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1594834

Słuchaj neonowy czubie

Ja przez 5 lat miałem tu kilkaset wpisów

To że je skasowałem (i dlaczego) to moja palancie sprawa

Skąd  są te resztki (58809 pkt). jako bloger?

Przyszło ci to do głowy, zakuty pusty czerepie

Ty choćbyś napisał notek kilkaset to nigdy żadnych plusów tu miał nie będziesz

A teraz spadaj frajerku

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1594838

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

I sam uznałeś, że nic nie warte, że w koszu ich miejsce? Godna podziwu samokrytyka. Plusów nie będę miał? :) Każdy minus od pałowników o mentalności ZOMO jest dla mnie plusem. Badź poważny, dla plusów tu przyszedłem? Zatrolowany portal chcę ratować i jak na razie trolliki wyją a co niektore nawet zaczynają mowić ludzkim językiem. Ale nie martw się, będą kolejne teksty, Wyszła nowa książka młodego dziiennikarza śledczego Leszka Szymowskiego.. Poznamy Zbigniewa Z. w całej okazałości. A i o kapusiu Antonim M., jak kapował swoich kolegów też można napisać. Tematów bez liku, tyle, że a wolę tematy naukowe, a pisać o tym moralnym bagnie.

A tak dla porządku przypomnę, to mój blog, więc jesli waści wola, możesz spadać jak kiedyś z Neon.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1594840

Mam ci wysłać kolejne p.w
Chcesz
To teraz pozdrów blogera Husky na neonie bo cię tam nieźle poniewiera i ośmiesza ,że nawet nie próbujesz z nim wchodzić w polemikę i teraz spadaj

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1594843

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

że wystraszony się za cenzurę się schował a i tak mu kłamstwa wykazują. Ten z Gdyni też jakoś z inteligencją się nie sprawdza.

Huskyego tyle razy zaorałem, że nie ma odwagi moim argumentom się przciwstawić. Uznał wyższość i boi się kolejnych ośmieszeń, Jak piesek zza płota woli szczkać. Ale nic, są inni, co go równo w kozi róg zaganiają. Zaorać was to jak dla myśliwego do krów na polu strzelać. Sami się podkładacie.

Możesz wysłać PW, nawet w jidish, bo zdaje się tym językiem lepiej się posługujesz a ja zrobie z tym to samo, co z poprzednim, wiec mi obojetne w jakim jezyku napiszesz.

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1594844

a ty po prostu jesteś stuknięty. ;)

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1594848

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

pod warunkiem, że rozmawia się po polsku a nie w języku trolikow. Z pewnością: "Wypociny przedstawiciela ścierwa ", "To czego durniu nie napiszesz tu nam", "bolszewicka kanalia nienawidząca ", to język tzw. "normalnych ludzi", może u was, ale nie w Polsce, nie wśrod Polaków. Z Polakami rozmawiam kulturalnie, kulturalnie nawet rozmawiam z tymi "normalnymi", więc z pewnością jestem "stuknięty". Choć coraz bardziej zastanawiam się czy zniżać się do tego poziomu. Więc może włączysz myślenie? 

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1594855

To przypomnę - pisowska hasbara, żyd, broni złodziei, pojebaniec,czuć czosnkiem itp. To precież można sprawdzić, człowieczku kulturalny. Do tego stopnia przesiąkłeś subkulturą neonową, że nawet tutaj próbujesz wyzywać innych w podobny sposób.

Opara płaci ci aż tyle, żeby stać sie synonimem internetowego idioty? Niepojęte....

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1594858

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak pewnie wiesz, p. Ryszard Opara nie placi, a internetowych idiotów wśród "spadów z Neon" masz pod dostatkiem.

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1594860

Poza tym z tego co widzę, to ty z NEonu nie wyleciałeś, a więc bezsprzecznie jeden co najmniej idiota tkwi u Opary, na dodatek jako admin.Chcesz mi wmówić, że błaznujesz za darmo? To faktycznie jesteś wyjątkowym durniem.

 

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1594863

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ale w byciu durniem z pewnością ci nie dorównam. No ale co powiesz na to, że prezydent Izraela zaprasza prezydenta Rosji do Polski, nie zastanawiając się nnad tym co przywodca Pollin na to powie, bo wie, że zatańczy jak mu zagrają. Więc komu ty  w swej "madrości" służysz? 

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1594865

Ja myślę że ten przywódca "Polin" powinien zrobić jedno
Takie jak ty sowieckie onuce spkaowac do wora i do..
Jeśli ci tu nie pasuje to weź dupę w troki i najzwyczajniej spier
A teraz neonowcu WON za Don odpadzie netowy

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1594917

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

On te "ruskie onuce" spakował i wysłał np. do Londynu. Wziąłeś "dupę w troki" i nie pojałeś, że cię do pralni "ruskich onuc" wyslano tak jak cię wykopano z Neonu. Widzisz "dyplomacja polega na tym, że mówi się mu spadaj, a delikwent cieszy się na wspaniałą wyprawę. W twoim przypadku byl to Londyn, chyba, że nas oszukujesz i to nie Londyn  np. Tel Aviv?  Zajmij się sprawami istotnymi dla angielskich restauracji, by naczynia byly czyste i nie przeszkadzaj Polakom gdy o Polsce rozmawiają. Do tego trzeba choć minimum rozumu.

Wiesz co Joszko, ty może na forum publicznym się nie wypowiadaj, bo ty wstyd swym nauczycielom przynosisz, nawet jesli na samych 3= cię z klasy do klasy przepychali.

Ty jesteś pocieszny jak Dzielny Wojak Szwejk, tyle, że on był znacznie inteligentniejszy i znacznie kulturalniejszy w wypowiedziach.

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1594918

Ja cię nie mogę
Znów w japę zarobiłeś
Szkoda mi cię

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594920

Zawiszo napoleonie ty nasz

Ja cię nie mogę, ty mnie uszczypnij,ja chyba śnie, napisz że to nie może być prawda.
To kolejna ściema
Husky cię zbanowal ???????????
To nie może być prawda
To ty jesteś adminem, nie on.
To ty tu pisałeś że go szybko zbanujesz, a tu co?.

Zbanowac administratora na jego portalu ??
To wstrząsające i chamskie
To nie może być prawda
Co na to Opara?
Co na to Spiryto?
Co na to Trybek?

To nie może być prawda
Nie !!

Vote up!
6
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594854

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ty nie masz odwagi by przyznać iż kłamałeś, choć cię za rękę złapano, Husky, któremu wielokrotnie kłamstwo wykazywałem, wielokrotnie zaorywałem w jego dziele politruka nie ma odwagi jak mężczyzna stanąć do rozmowy na argumenty. Taki sort, spodziewałeś się coś więcej po tym człowieku? Dziecina, pierzyna, podwórkowa łacina. 

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1594856

Zbanowac administratora na jego portalu !!!!!! I ty tak się dajesz poniewierać???? To kim ty tam wreszcie jesteś???? Chyba to prawda jak tu to gdzieś już pisano że ty  masz tam tyle do gadana co żyd na gestapo Prawda to?

Vote up!
5
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594857

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

że mnie sprowokujesz? Zawiedzony, nie jestem takim jak ty. Jak Husky zasłuży to będzie zbanowany, a póki się pilnuje w mowie i kulturze dyskusji, to nie. Za tchórzostwo na Neon jeszcze nie banujemy, wystarczy, że głupotę pokażemy.

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1594859

no to mnie uspokoiłeś

ty to dobry człowiek jesteś tylko gupi, bo mnie by wstyd było,na własnym portalu mieć bana od "szeregowca"
howgh

Vote up!
6
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594861

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Może i dobry, może i mądry ale nie zdrajca. Czy to jeszcze jest Polska, czy wy jesteście strażnikami interesów Pollin. No coż, prezydent Izraela zaprosił Władimira Putina do Pollin. Zgoda przywódców Pollin nie była mu potrzebna, bo przecież zrobią co im Izraela nakaże. A wy będziecie wszystkim opowiadali jakieś banialuki. Co tam centrala w tej sprawie przesyła?

https://www.salon24.pl/u/beta/963918,izraelski-prezydent-zaprosil-w-putina-do-polski

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1594862

Masz tak wyraźną obsesję na punkcie Żydów, że coraz wyraźniej wskazuje to na twoje własne pochodzenie. Przyznaj się. Pewnie jak cię obrzezywano nóż rzezakowi za mocno drgnął i dlatego jedyna podnieta dla ciebie to pyszczenie od rana do nocy na ruskim portalu? ;)

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1594864

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ale widzę że kordzik ci nie tylko napletek ale i rozum przyciął. Typowa zagrywka trollików, złapali za rękę, to nie moja ręka. Wiesz, jest coś takiego jak suwerenność państwa i jego terenu. Nie mam nic do zaproszenia prezydenta Izraela, nie mam nic do zaproszenia Putina, ale zgodnie z normami dyplomacji zrobić to powinien prezydent Polski. No chyba,że prezydent Izraela jest już władzą nad prezydentem Polski? No ale cóż, wy tego nie czujecie, dla was to już nie Polska a Pollin.

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1594866

jesteś nudny. i durnowaty. Idź być idiotą na neon.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1594868