Panie prezydencie, nie jesteśmy judeo-chrześcijanami?

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

Od dawna widzę, że Polska dorosła do tego, że czas powrócić do idei pozytywizmu, pracy u podstaw. Mimo dostępu do nowoczesnych urządzeń wiedza w narodzie upada, a co gorsze upada wiedza wśród elit politycznych.

 

Wczoraj, czyli w dniu pożaru ubolewając nad stratą, jaką niewątpliwie jest dla kultury chrześcijańskiej  był pożar katedry Notre Dame w Paryżu, nasz prezydent Andrzej Duda na twetterze zamieścił następującą notkę.

U nas ludzie już się zgłaszają gotowi złożyć datki na odbudowę Katedry Notre Dame. Dziękuję za to, bo jestem przekonany, że odbudowa Katedry może stać się symbolem odbudowy Europy. Obbudowy Europy na jej prawdziwym, historycznym, judeo-chrześcijańskim fudamencie.” (pisownia oryginalna)

 

]]>https://twitter.com/AndrzejDuda/status/1117913414821535745]]>

 

Panie prezydencie, z całym szacunkiem dla Pana urzędu i woli narodu, który Pana wybrał nie można robić takich błędów.

 

Czym jest judeo-chrześcijaństwo?

Po wniebowstąpieniu Jezusa, jak głosi Biblia, przywództwo nad uczniami Jezusa a także powstającym gronem chrześcijan, zwanych wtedy Nazarejczykami, przejmuje brat Pański, Jakub Sprawiedliwy oraz apostoł Piotr. Możemy o tym przeczytać w Dziejach Apostolskich, gdy ap. Barnaba wraz z ap. Pawłem przybywają do Jerozolimy, by wspólnie ustalić jak postępować z garnącymi się do nauki Jezusa poganami. W późniejszym okresie jednak sekta w judaizmie, jaką bez wątpienia byli Nazarejczycy ma duże pretensje w stosunku do gmin chrześcijańskich tworzonych z nawróconych pogan przez ap. Pawła. W konsekwencji te dwa nurty rozchodzą się. Widzimy to w konflikcie między ap. Piotrem i ap. Pawłem opisanym w liście do Galatów a także w czasie ostatniej wizyty ap. Pawła w Jerozolimie. Właśnie nurt wyrosły z sekty w judaizmie Nazarejczyków określany jest judeo-chrześcijanami, czyli nawróconymi z judaizmu. Nurt tworzony przez ap. Pawła określany jest pogano-chrześcijaństwem, czyli nawróconymi z pogaństwa. Właśnie z tego drugiego nurtu wyrósł dzisiejszy katolicyzm, prawosławie i religie post-reformacyjne.

Absolutnie katedra Notre Dame w Paryżu nie wyrosła na fundamencie judeo-chrześcijańskim. Rzeczywiście fundamentem kultury, której skarbem jest świątynia Notre Dame był judaizm, jeśli popatrzymy na zawarty w biblii Stary Testament i na chrześcijaństwo, jako nauka Jezusa, zawarta w Nowym Testamencie. Nie wyrosła zaś na fundamencie judeo-chrześcijaństwa a jeśli już to na fundamencie pogano-chrześcijaństwa czyli nawróconych z pogaństwa. Polscy, francuscy katolicy w swej przytłaczającej większości gdzieś wśród swoich przodków mieli poganina, który nawrócił się na chrześcijaństwo.

 

Tekst ten z racji szybkiego jego powstawania, tematu tego nie wyczerpuje do końca. Więcej o tych sprawach opisałem w artykule.

]]>https://zawisza.neon24.pl/post/148212,ap-pawel-reformator-chrzescijanstwa]]>

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.8 (18 głosów)

Komentarze

Niech czyta myśli prorocze

Tam stoi czarno na białym

Francja pada w stylu śmiałym

Boga zdradziła niecnota

Biada jej będzie, sromota

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1586653

Po prostu tragedia. Duda już mi zaczął śmierdzieć niedługo po wyborze. Jednak czym dłużej tym gorzej - najgorszą tragedia jest to, że nie mamy alternatywy, tzn. obecnie nie mamy alternatywnie kogoś takiego, kto mógłby wziąść większość głosów, bo przecież tusk, czy komoruski śmierdzą jeszcze duzo gorzej...

Niemniej trzeba skończyć z wyborem mniejszego zła i głosować na najlepszego (nawet jesli teoretycznie ma mniejsze szanse).

Vote up!
5
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1586659

Wybór Dudy został dokonany w trakcie wyjazdowych obrad Knesetu na krakowskim Kazimierzu. 27.01.2014. Wtedy cała wiadoma prasa zmieniła front, Komorowski stał się śmiesznym człowieczkiem a Duda młodym mądrym, nowym pokoleniem polityków. Była tam cała śmietanka PiS m.in. Fotyga.

Vote up!
8
Vote down!
-8
#1586661

 "Komorowski stał się śmiesznym"

Dokładnie takim samym jak ty

Literat,polonista, wykształcony na renomowanych uczelniach.

No ale tatusie UB-eki to synySB-eki i  ćwierć analfabety

 

 

z narodem Joponi w bulu i w nadzieji"

7 byków w jednym zdaniu, no ale i tak "leprzy" od ciebie

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1586665

Ty tu robisz za trolla czy za portalowego idiotę? Ludzie rozmawiają w temacie a ty jakieś durnoty i to nie pod jednym artykułem wypisujesz. Idź sobie człowieku na piwo, jak w temacie nie masz nic do powiedzenia.

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1586683

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tak on jest portalowym idiota i nie on jeden, ma tu kilu pomagierow :-))) Przeciez jasno wynika niemalze w kazdym jego komentarzu :-))) kretyn a do tego wulgarny. Poza tym zaczadzony pisowiec.

Vote up!
2
Vote down!
-6

chris

#1586752

Teraz wyznawcy pisiorów niech widzą, po co było wetowanie ustaw o sądach, by żydokomuna w togach dalej pozostała i ferowała wyroki na patriotach Polskich.

A budowa Polin ma iść bezproblemowo, więc trzeba było ustawy o sądach wetować, by było jak było, a żydokomunie żyło się lepiej, a Polacy nie przeszkadzali.

Jak mamy sądy, to mamy władzę i Polacy mogą nas pocałować w dupsko, a na niepokornych mamy nasze nagrzane sądy i nie podskoczycie wyżej ch... Polaczki.

Pozdrawiam

 

Vote up!
8
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1586663

To fakt, ze coraz bardziej to wetowanie wygląda na zwykłą ustawkę między Kaczyńskim a Dudą. Taka ściema, że coś robimy ale inni nam nie dają, a chodzi o to aby coś robić ale nic nie zrobić...

Ps. to jeszcze raz pokazuje, że bezkrwawe rewolucje są gówno warte, czyli cała ta zmiana w 1989 roku. Jak rewolucja jest bezkrwawa, to znaczy, że to jakaś ściema a nie rewolucja i tak na prawdę nie wiele sie zmieni... i tak to sie ciagnie do dziś i końca nie widać...

Vote up!
2
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1586690

nie ma to jak wciskać swoje, zwł. znaną kwestię "konfliktu" pierwotnego Kościoła.

jest to czysta manipulacja, gdzie z radością znajduje sie pretekst, by przypomnieć swoje.

 

Prez. Duda pisze o odbudowie Europy- a co w tym widzi manipulant Zawisza?

Zacytujmy: absolutnie katedra Notre Dame w Paryżu nie wyrosła na fundamencie judeo-chrześcijańskim.

jest to wkładanie wymyślonych, swoich słów w czyjeś usta, po to, by bohatersko z tym polemizować.
Prezydent nie napisał nic o tym, w czym chce pouczać go manipulant Zawisza i co wykorzystał do pretekstu notki!

 

 

Po drugie: znana kontrowersja z pojęciem judeochrześcijanizmu (bądź i pisanego z łącznikiem).

Starożytne chrześcijaństwo zw. Kościołem jerozolimskim, to tylko jedno ze znaczeń.

Tu zaś znaczenie wyraźne zależy od kontekstu- fundamentu Europy, temu akurat nie da się zaprzeczyć.

Co najwyżej jakiś antysemita wzburzy się na zwrot "judeo-" a inny manipulant postara się podsycić takie zafałszowane widzenie.

Słowem- świństwo.

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1586703

Ten prymityw uwielbia taplać się w gównie które sam tworzy,on ma tak nawalone w bani jak u Cyganki w tobołku.

W robieniu ludzi w ruja to on jest "miszczem"
Kolejny wpis z cyklu głupi, głupszy i najgłupszy
Ale czego się spodziewasz po neonowym idiocie
Jadąc klasykiem 
to tylko "Historyczny Upadek Japonii"...

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1586711

o których Tadeusz Boy Zieleński pisał. "Krytyk i eunuch z jednej są parafii. Obaj wiedzą jak i żaden nie potrafi"

Jeden na portalu prawie trzy lata, drugi ponad 5 lat i żadnego tekstu nie stworzyli, ale obaj najlepiej wiedzą jak pisać.

Jozio pokazów swojej "inteligencji" już chyba wystarczająco dałeś. Jesteś jak piesek co szczeka z odległości, najlepiej podczepiając się pod innego. No cóż, każdy orze jak moze. Ekspert na miarę trolli PiS możliwości. 

Kiedy słyszę trolla wycie, to się czuję znakomicie.

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1586747

Musisz strasznie gardzić ludzmi, skoro masz ich za głupków, wciskajac swoje manipulacje. Nawet i zwł. jak robisz to na neonowym poziomie, gdzie każdy może widzieć, jak taki wpis ma się do cytatu. Byle zmieniac znaczenia słów a przez to sytuacji, nawet jak jedno ma się nijak do drugiego, byle realizować swój cel.

Vote up!
6
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1586770

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie ma we mnie i nigdy nie było pogardy dla ludzi. Zawsze odpowiadam z szacunkiem, tłumaczę, odpowiadam tym, którzy zainteresują się tematem. Kiedy jednak pojawiłem się na portalu niepoprawni.pl, zresztą dlatego, że sieroty po portalu neon, czyli ci, co tam się nie sprawdzili, nie byli w stanie osiągnąć minimalnego wymaganego poziomu, opowiadali kalumnie o tamtejszych administratorach, by obnażyć ich nicość, spotkałem się ze zbiorowym atakiem sierot-trollików - dziwnej paczki "patriotów", emigrantka do USA, emigrant do UK, bloger co niewiele wartościowych tekstów jest w stanie spłodzić, za to mistrz w kopiowaniu cudzych tekstów. Joszko, brat w starszej wierze, bo który z prawicowców taki nick by chciał sobie nadać? I zawsze zniesmaczony. Można się było z nimi kopać, albo pokazać ich miejsce. Pierwsza metoda to przezwiska czego nie lubię, bo postronny obserwator nie rozpozna który idiota,a który atakowany. Albo wyraźnie pokazać trollikom ich poziom i ich miejsce, by później spokojnie móc publikować. Z tej drogi skorzystałem. No cóż, 4 trolliki to głosy dziś jedyne na co się odważą, to minusowanie tekstów tego, komu sprostać nie potrafią i w paczce plusowanie wypowiedzi swojej paczki. Taka wada oceny zastosowanej na tym portalu. Grupka trollików jest w stanie zdominować portal, a jak widzimy, ta grupka to 2 osoby, co  niczego logicznego na swym blogu napisać nie potrafią. Jeden, wyszukiwarka i kopiarka cudzych tekstów. Zerowe, lub niewielkie korzyści z takich dla portalu.   

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1586818

Wypraszam sobie!!! Ja Pana na Niepoprawni nie obmawiam. Nie przeszkadza Panu, że pisze Pan i jest adminem na blogu Ryszarda Opary, który emigrował do wielu krajów, nie tylko do jednego? Może jednak boli Pana tylko i wyłącznie mój pobyt za granicą i tylko to właściwie ma mi Pan do zarzucenia. Cóż taka u nas w rodzinie tradycja. Powiem jednak jak prywatny prywatnemu: Gdzie mieszkam, to moja sprawa. Nic Panu do tego. Ja absolutnie nie jestem zainteresowana szczegółami Pańskiej biografii. Myślę jednak, że powinien Pan poświęcić więcej uwagi nie "trollikom" na Niepoprawni tylko wielkimi, otłuszczonym, starym trollom, o nieciekawych profilach, którzy zdominowali Neon24.

 

Bez odbioru, mości Zawisza!

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

AgnieszkaS

#1586829

"Nie bardzo widzę inne wytłumaczenie niż narastająca fala nienawiści ze strony "opozycji". Ta "opozycja" uznała wszak, że biało-czerwona flaga jest symbolem PiS (tak się wyraził poseł na Sejm żądając od prowadzącego redaktora usunięcia tego "pisowskiego symbolu".

Obecne przejawy antypisizmu jakie reprezentują admini portalu wskazują na tę samą linię programową . Nie chcę w tym uczestniczyć, bo powoływanie się na patriotyzm, gdy niszczy się symbole polskości, jest dla mnie nie do przyjęcia.
Czekam na jakąś wyraźną deklarację. Ale to chyba nie przy tym kierownictwie mającym wsparcie Opary."

"Totalna wojna z PiS-em powoduję podłączanie się
polonofobów pod ten nurt antypolonizmu.
Durnie nie zauważają komu służą."

http://cygnus.neon24.pl/post/148507,zawieszam-zamieszczanie-notek

Vote up!
7
Vote down!
-1

AgnieszkaS

#1586830

Pani Agnieszko
Tenże Wojtas wielokrotnie podkresial debilizm adminów, a co piszę zazwyczaj o tym kretynie zakutym.
Najczescie że to tylko jest palant z PO i nic więcej.Lemingowy frajer
I jak tu się z Wojtasem nie zgodzić.
Moje zdanie o tym zakutym było, jest i będzie - internetowa kreatura z PO. Mniej niz zero

I to nawet gdyby się setki razy wypierał tej partii.
A reszta tamtejszych adminów to ch**j , dupa i kamieni kupa z szeryfem (złodziejem) Spiryto na czele

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1586837

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A kto "promował mnie" jako zwolennika PO? Nigdy nie napisałem notki w stylu lukroanych notek o Kaczyńskim blogera Huskyego, opisuję działania PO-PiS, choć rzeczywiście uważam, że znacznie bardziej Polsce szkodzi PiS.

Pod jednym tekstem wyjaśniłem Pani, że nie mam nic do tego, gdzie Pani mieszka, zaś mojej ocenie podlegają Pani możliwości dostępu do informacji o Polsce. Ma je Pani z mediów, jak wiadomo media mamy zależne, zależne od PO, zależne od PiS zależne od korporacji zachodnich, zależne od międzynarodowego zakonu będącym nadawcą multimedialnym wielu krajów, Na oczy poznać naszego życia Pani nie ma możliwości.

Mam nadzieję, że tylko nie rozumie Pani pojęć blog i porta;. O ile na portalu pana Opary jest jego blog, o tyle blog ten nie jest Portalem.

Ja widzi Pani, portal Neon walczy z ludźmi posługującymi się mogą plugawą, co można zauważyć pod moimi tekstami. Tu są przez grupkę, widać o podobnym poczuciu kultury wypowiedzi promowani.

Jak Pani pamięta,za czasów kiedy Pani administrowała Neon nie byłem Pani przeciwny, raczej pomocny i nie moją, a kolektywu z właścicielem była decyzja o pozbawieniu Pani tej funkcji. Zresztą nastąpiło to po kilku pani wątpliwej wartrości posunięciach. Ale zostawmy to historii.

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1586985

To raczej Pan sam siebie wypromował na zwolennika PO. Wszystkie Pańskie notki na temat PiS, które są dostępne na Neon24, przedstawiają PiS jako partię w każdym przypadku gorszą od PO. Przepraszam zatem, że wyciągnęłam tak fałszywe wnioski z Pańskich dywagacji. 

Ja z reguły trzymam się tematu dyskusji i jeszcze mi się nie zdarzyło abym zamiast odparcia argumentu atakowała rozmówcę za to, że nie mieszkał w Polsce, albo innym kraju i śmie się o nim wypowiadać. Wnoszę również z tego, co Pan napisał, że tylko dziennikarz mieszkający na stałe w Krakowie może pisać o tym mieście, tylko Polak na stałe mieszkający w Polsce może analizować co się dzieje w polskiej polityce, tylko Amerykanin może wypowiadać się o USA, itd. Gdyby tak wszyscy myśleli, to zapanowałby poważny kryzys w dziennikarstwie, a wszelkie portale, typu Neon24, przestałyby istnieć.

Portal Neon nie walczy i nie walczył z ludźmi posługującymi się mową plugawą. Oczywiście gdyby ktoś zaatakował Pana Oparę, nawet w najbardziej salonowym stylu, to natychmiast byłby ukarany. Tam, na Neon, jest grupa ludzi przez administrację promowana. Nie muszę wymieniać nicków. Pan je dodrze zna.

Za czasów Neon nie był mi Pan przeciwny i nie miał Pan nic wspólnego z moim odejściem. Ale i ja nie atakowałam Pana osoby tylko poglądy, które Pan wyrażał. Pod tym względem nic się w moim stosunku do Pana nie zmieniło. Jeśli chodzi o zdanie: "Zresztą nastąpiło to po kilku pani wątpliwej wartrości posunięciach", to życzyłabm sobie więcej szczegółów na ten temat - na PW. Jest Pan stronniczy i generalnie myli się w swoich osądach.

Vote up!
2
Vote down!
-1

AgnieszkaS

#1587012

Chowaj się za rozpisywaniem i maską inteligenta na miarę neonu.

szacunek?

właśnie go pokazałeś, mówiąc o sierotach, trollikach, czepiając się ich patriotyzmu a nawet emigracji itp.

oczywiście, w przeciwieństwie do ciebie jednego, geniusza i męczennika, pełnego kultury.

 

i to ty będziesz jeszcze bredził o jakimś minimalnym poziomie na neonie?

obsmarowując swoich dawnych kolegów? o neonie, gdzie chamstwo króluje, co sam doświadczyłem, ja i setki ludzi?

gdzie można wyzywać od ch.. i żydków, gdzie właściciel pisze, że tworzy organizację wspierającą ruskie NWO, gdzie pisują rozpoznani ruscy propagandyści i siewcy fejków, gdzie "admini" ukrywają nazwiska za to jako argument w rozmowie publikują czyjeś dane z logowań? z poważną miną będziesz bredził, że to inni "nie osiągali minimalnego poziomu" neonu? no "nie sprawdzili się", widać nie chcieli być tacy jak wy bądź zwyczajnie padli ofiarą nagonki- sam się chwaliłeś pogromem i odkryciem spisku.

a teraz będziesz udawać dalej zadziwienie, że po chamskim traktowaniu nie chcą ściskać się z takim bratem- Słowianinem.

 

 

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1586950

Godzien szacunku ten konsekwentny i często rzeczowy odpór niebieskiemu. Co notka to kontra ;D

Lata temu rozwaliło mnie z kolei systematyczne promowanie neopogaństwa niebieskiego jak i jego kategoryczny sprzeciw wobec Chrześcijaństwa. Dlatego po paru próbach przestałem reagować na twórczość rzeczonego. Jednakże lewarowany Niebiański Zawisza doczekał się admina i robota na neonie została wykonana. Teraz czas na niepoprawnych.

Już jedna promka kupy była, kropla drąży skałę. Pisałem kiedyś o "ruskie agentki to fajne dziewczyny" w formie żartobliwej korespondowałem z neonowym gregorem - on na pudło ja do piwnicy. Nie dziwota zatem że admin nawet nie wie jakie kupy sadzi się obecnie na neonie. Promocja jedynie najmojszych radzieckich.

Poza tym - najnowsza zajawka niebieskiego - własność intelektualna. Jak nic widać braki źródłowe. Kiedyś pisałem http://niepoprawni.pl/comment/1572180#comment-1572180 o licencji Creative Common broniąc żeby było śmiesznie McGregora, za co spotkała mnie jedynie jego siostra - pogarda. Dla neo-admina groch o ścianę i dziś szuka dziury w całym bo niepoprawni go przypiekają na wolnym ogniu..

.. a mnie jak zwykle rozwala trafność finałowego twierdzenia:

Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus.

Vote up!
6
Vote down!
-1

norwid

#1586953

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak na osobę atakowaną przez przynajmniej kilku trolli to trzymam się całkiem nieźle. :) Nigdy na swych blogach nie stosowałem cenzury, spokojnie radzę sobie z trollikami. Widzisz te głosy rozpaczy „Zakuty łeb via ścierwo”, „Podaj GNOJU tego nick-a”: Zgodzisz się ze mną, że to jest wycie zranionego trolla?

O wartościach moralnych tych osób niech świadczy, że osoba wylewająca z siebie potoki słów ogólnie uznawanych za wulgarne stosująca mowę rynsztokową otrzymuje po 8 głosów poparcia, choć w oczach człowieka kulturalnego powinien być nikim. Jest pewien wspólny mianownik dla tych osób. Na neonie albo się nie sprawdziły, albo zostały stamtąd wyrzucone i dziś na mnie wylewają swoje żale i frustracje. Dlatego mówię o szarży „sierot po neonie”.

Co do polityki promocyjnej na Neonie wolą właściciela jest promowanie wszystkich poglądów Polaków, pod warunkiem, że wyrażane są w sposób kulturalny. Stąd osoby takie jak Jozio/zniesmaczony na Neon nie mogły być tolerowane. Prosta sprawa. Poważny portal eliminuje osoby posługujące się mową rynsztokową. Jozio na Neon posługiwał się podobną mową jak tutaj stąd na Neon szybko utracił prawo do komentowania. Tak czyni poważny i szanujący się portal. Nie wiem, ale mogę sprawdzić jak ty pożegnałeś się z Neon. To portal nad zwyczaj przejrzysty  

A co do własności intelektualnej, jeśli ktoś wyrazi zgodę na portalu by treści mogły być promowane na zewnątrz, ktoś kto chce ten tekst przenieść na swój blog musi uzyskać zgodę portalu. Oczywiście jest licencja Creative Common, ale tu też autor musi wyrazić zgodę na przyjęcie tej licencji. Pod artykułem, który ostatnio skopiował jak byk napisano ” Copyright © 2019 Katolicka Agencja Informacyjna”, no ale jak stwierdził pewien klasyk „Mnie jako katolika prawo nie obowiązuje.”. A może to tylko zbiór losowo ułożonych literek? Po Polsku tego nie napisano, a wybitni Polacy udający się do Parlamentu Europejskiego przecież obcych języków znać nie muszą, to co wymagać od zwykłego „patriotycznego” blogera? .

A teraz mały eksperyment. Zobaczymy ile minusów ten wpis zdobędzie. Będziesz miał liczbę tutejszych trollików.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1586983

Kiedy internetowy pajacu Jozio z Londynu został "pozbawiony komentowania" na twoim szambie.
Pod jakim tam nick-iem pisał. Kto i kiedy go zbanowal.
Masz dostęp do danych więc prosimy podaj te "info"Jeśli nie to jesteś tylko portalową "gnidą"
To że łżesz jak bura suka to jedno, a to że twoja wiarygodność" jest zerowa to drugie.

Pani Agnieszka to już tu ci pisała.
Husky też
Kłamstwa, oszustwa i pomówienia. Z tego cyniczny czubku żyjesz.I tylko z tego
A i jeszcze  jedno coś ci się wczoraj zapytałem, i co ?  morda w kubę?
Boisz się prawdy  czy "rzetelności" ty cyniczny internetowy bycie
http://niepoprawni.pl/comment/1586940#comment-1586940

 

Vote up!
8
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1586984

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jozio z Londynu zarejestrował się na znanym portalu i działał pod tym samym Nickiem, Został on uznany za nie spełniającego standardy kultury wypowiedzi obowiązujące na tym portalu 2014-08-08 01:49:56. W tym mniej więcej okresie pojawił się na portalu niepoprawni.pl, co łatwo możesz sprawdzić zachowując podobną kulturę wypowiedzi, nie przynosząc portalowi żadnej korzyści w formie nowego tekstu, za to obrażając tych, z którymi się nie zgadza, rozsiewając rynsztokowe wypowiedzi.Tyle informacji mogę ujawnić, myślę, że one wyczerpująco zaspokoiły Twoją ciekawość.

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1586988

Niebieski antagonisto Chrześcijaństwa pamiętaj że niepoprawni używają innej mechaniki na stronie. Tu szlachta trzyma się razem i nie potrzebuje lewarowania właścicielskiego. Dlatego kogut tu jajek nie wysiedział i od lat wychodzi na szarą obwódkę.

Tak będzie jak mniemam i z Twoją karierą - szara obwódka forever. Nie tylko inteligencja się liczy w życiu, ważne jest jeszcze tych parę osób co myślą jak Ty. Jeśli ich tu brak łatwo nie będzie, no ale może niepoprawni admini gdzieś polecą, zahaczą o sosnę i mechanika na witrynie się zmieni.. każdemu wolno marzyć. 

Co do mojego bana na którego Kopara nie nie raczył zareagować cytat:

Sputnik rulez

Śpieszę z tłumaczeniem powyższej informacji dla polskojęzycznych irokezów.

Pan prezydent Rosji stwierdza że gaz amerykański skraplany a potem regazyfikowany, transportowany oceanem za pomocą gazowców jest droższy jedynie o 30% w stosunku do gazu rosyjskiego transportowanego rurociągami budowanymi głównie za Rosji Sowieckiej. Ominięcie terytorium Polski, Białorusi i Ukrainy podyktowane jest bezpieczeństwem tranzytu do odbiorcy końcowego ---- NIEMIEC.
ERGO - dystrybutorem rosyjskiego gazu ma zostać operator niemiecki.
W taki sposób buduje się monopol gazowy na terytorium EU.
Konsekwencją monopolizacji rynku jest wycięcie drobnych konkurentów i windowanie ceny za surowiec.
Tandem Berlin-Moskwa tym sposobem będzie narzucać politykę gospodarczą wszystkim podmiotom gospodarczym w Europie. Dominacja na rynku energii będzie skutkowała pogorszeniem konkurencyjności podmiotów gospodarczych z poza Niemiec. Jedynie podmioty kooperujące będą mogły liczyć na umowy specjalne. Polityka energetyczna Niemiec zatem domyka projekt mitteleuropy. To z kolei jest działaniem wybitnie antyamerykańskim i antypolskim.

Tylko polski debil będzie klaskał na tak jasne i klarowne twierdzenia Putina.

Ruskie trole zapraszam do ujadania.

LINK: //zygumntbalas.neon24.pl/post/145791,wladimir-putin-o-north-stream-04-10-2018#comment_1491769

Proszę sobie przeanalizować zachowanie komentatorów i gównianych adminów poniżej linkowanego komentarza. O spostrzegawczość i inteligencje komentujących nie posądzam ale ich kultura to prawdziwe wyżyny.

Vote up!
7
Vote down!
-1

norwid

#1586986

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Widzisz, żadna to przyjemność kopać się z koniem, być pośród tych, co promują mowę rynsztokową, gdzie wiedza jest obrazą ich uczuć. Jak wiesz, z promowaniem moich tekstów na portalach nie mam większego problemu. Będę tu pisał raz na jakiś czas, w miarę jak czasu mi starczy, czekając aż portal upora się z problemami, które dziś go toczą, tak jak udało się nam uporać z nimi na Neon. Może z czasem znajdę i tu grono mądrych Polaków, ludzi, których interesuje wiedza a nie tylko obrzucanie się dość wątpliwej konsystencji materią. Znam swą wartość i szare, zielone, fioletowe obwódki jakoś większego wrażenia na mnie nie robią. Również rozpaczliwe minusowanie moich tekstów przez tych, co w życiu niewiele mądrego napisali. Jak widzisz jest tu całkiem niezłe grono z którymi Neon się pożegnał, i choć ku temu nie przyłożyłem ręki uznaję, że przynajmniej w kilku przypadkach była to mądra decyzja. A trolle? Są ludzie którym wydaje się, że zza ekranu mogą pokazywać swoje najgorsze cechy, że ich nikt nie namierzy. Namierzy, bez problemu i wcale nie chodzi tu o namierzenie fizyczne, a po prostu obnaży ich prawdziwą naturę.

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1586993

No jasne, poważny portal neon eliminuje osoby posługujące się mową rynsztokową,

do tego każdy ma tam teczkę i każdemu można coś przybić, choćby multikonta czy logowania z innego IP albo spisek pisania płatnych komentarzy. Bo neon jest "przejrzysty". Tak przejrzysty, że do danych ma dostęp każdy kumpel redakcji a za zwyczajną niemożność rozpracowania kogoś jest agresja i atak. Potem, zadziwienie wielkie, że ludzie to mają za czyste esbectwo.

No cyrk i to z nowomową, absurdalne kłamstwa- zapewne na użytek postronnych

Vote up!
8
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1586997