Czary nad kartą wyborczą

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

Czary odprawiane nad wyborami przeczą wszelkim zasadom demokracji, prawa, konstytucji i dobrym obyczajom. O opamiętanie woła cała opozycja, również koalicjant dotychczasowego rządu, o opamiętanie woła episkopat, ale karuzela trwa.

 

Jak wszyscy chyba wiemy, do 6 maja czekamy na decyzję Senatu dotyczącą ordynacji wyborczej. Później sprawy potoczą się szybko, nie ma wątpliwości, że już 7 maja rozstrzygnie się, czy będą wybory majowe czy też nie. Ale PiS nie próżnuje, robią wszystko, by wypełnić wolę „zwykłego posła”. Człowiek ten w swoich prywatnych wyborach przegrywa z kretesem. W ostatnich wyborach parlamentarnych w swoim okręgu wyborczym zdobył połowę głosów w stosunku do tego ile zdobyła Małgorzata Kidawa Błońska, no ale poprzez posłuszne mu osoby rządzi, decyduje o kraju. Cała dyskusja polityczna w kraju polega na tym, kto przekona prezesa, a potem wszelkimi metodami, nawet odrzucając pakietowo wszystkie poprawki senatu, również te mądre, poprawiające byki w ustawie przegłosowanej przez sejm wprowadzana jest wola prezesa. Jak podaje Rzeczypospolita1) Bielan przekonał prezesa PiS, że maj to ostatni momentem by wybrać mógł Andrzej Duda jest maj, stąd mamy łamanie prawa, łamanie konstytucji, zasady braku zmian w ordynacji przez co najmniej 6 miesięcy, odbieranie praw instytucjom do tego powołanych, na podstawie ustaw związanych z epidemią. Ale po kolei:

 

16 kwietnia premier Morawiecki wystosowuje do Poczty Polskiej i PWPW pismo w sprawie przygotowania do wyborów korespondencyjnych choć jest to uprawnienie Państwowej Komisji Wyborczej, dopiero 18.04 na podstawie ustawy antykryzysowej uzyskał takie prawo.

22.04 wicepremier Sasin informuje iż PWPW rozpoczyna drukowanie kart wyborczych, choć nie jest to prawdą. Kontrola poselska w urzędzie Sasina wykazuje iż nie on się tym zajmuje a całość kontroli nad wyborami przejął CBA ze skazanym w pierwszej instancji za aferę a później ułaskawionym przez prezydenta Mariusze Kamińskim na czele. Ale dalej śledztwo dziennikarskie wykazuje iż kart nie drukuje PWPW a prywatna firma z kapitałem Niemieckim Samindruk z Brodnicy kontrolowanej przez berlińską firmę Gather Druck Und Vertrieb GmbH2). Wzór karty nie jest zatwierdzony przez PKW, zapis o pozbawieniu PKW prawa do ustalania wzoru kart do głosowania i zlecania druku przekazując go Sasinowi jest w zapisie ustawy o głosowaniu korespondencyjnym ale tej przecież jeszcze nie ma. Tuż przed 30.04 do Internetu wyciekł pakiet wyborczy z pieczęciami. Informuje o tym jeden z kandydatów, Stanisław Żółtek a także cała prasa. Dziś wiemy, że karta wyciekła w czasie przeładunku na ciężarówkach przy przewozie między drukarnią a firmą przygotowującą pakiety. Nic nie było nadzorowane, choć za nadzór miały odpowiadać służby specjalne. Pierwsza to kompromitacja służb pod nadzorem PiSiewiczów? Ile jeszcze pakietów wypłynęło, kto będzie za ich pomocą głosował?

 

Wiemy również że w niedawnym czasie z serwerów Poczty Polskiej wykradziono kody, które pozwoliły okraść Pocztę Polską na dość znaczną sumę pieniędzy. Pamiętajmy, że na tych serwerach znajduję się wszystkie nasze dane, również te, które są wystarczające dla podpisania umów kredytowych jak chwilówek, na zakup sprzętu np. telefonu.

Jeszcze przed przegłosowaniem ustawy o wyborach planowane jest rozpoczęcie dystrybucji pakietów wyborczych.

To co się dzieje w tej sprawie jest popisem degrengolady, nonszalancji, pogardy dla prawa i zasad demokracji jaki pokazuje nam ten rząd.

Dlatego choć przez wiele dni myślałem, że te pseudo wybory trzeba odrzucić, gdyż wybrany w nich człowiek nie będzie nikim innym jak „lokatorem Pałacu Namiestnikowskiego”, bez poważania w Polsce, bez poważania na świecie, bo już dziś wiele krajów i ekspertów zagranicznych wspomina, że nie będą to wybory uznane jako demokratyczne ale coraz bardziej zmieniam zdanie. Zwróćmy uwagę na jeden ciekawy element, w ramach akcji protestacyjnej KO forsuje opcję dającą Andrzejowi Dudzie lokal w Pałacu Namiestnikowskim a jedynym zyskiem KO będzie fakt, iż będą mogli mącić podważając jego stanowisko, bez żadnych skutków prawnych. Słaba to pociecha dla opozycji, ostatecznie rządzi nami człowiek, który ma niewielkie poparcie społeczne nie dające mu żadnych podstaw do decydowania o kraju, Andrzej Duda przez 5 lat wystawiał nas na pośmiewisko, jak podpisywanie umów na stojąco przy siedzącym prezydencie USA, jak diabełki nad głowami przywódców krajów Europy, jak stawanie jak równy z równym z ambasadorem USA (konferencja w sprawie zniesienia wiz do USA) i co?

Rozumiejąc zagrożenie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, w masce, rękawiczkach (koronowirus na papierze jest aktywny przez minimum 24 godziny, ale w instytucjach stosuje się 72 godzinną kwarantannę dla dokumentów papierowych)  trzeba w tych pseudo wyborach oddać głos.

Pojawia się pierwsza szansa odsunięcia z tego stanowiska zespołu KO-PIS. KO wystawiło bardzo słabego kandydata i w przedbiegach te wybory położyło.

Nie ma wątpliwości że Małgorzata Kidawa Błońska nie odegra żadnej roli w tych wyborach, dlatego trzeba głosować, niech każdy poprze tego kandydata, którego osobiście będzie uważał za najlepszego, nie chcę być agitatorem żadnej opcji, żadnego kandydata, chodzi tylko o to by doprowadzić do II tury wyborów. Wtedy naród, skoro politycy nie potrafili, wybierze drugiego kandydata zdolnego do stawienia czoła Andrzejowi Dudzie i wtedy zobaczymy, czy Polacy po raz pierwszy od 15 lat zdecydują się wyrwać z zaklętego kręgu głosowania negatywnego, byle nie PO, byle nie PiS. Może być to początek drogi wysłania KO-PIS-u na śmietnik historii, gdzie miejsce na nich już dawno czeka A dla Polaków poszukania innej opcji „grupa trzymająca władzę” reprezentowana przez KO-PIS.

 

1) https://www.rp.pl/Wybory-prezydenckie-2020/200429307-Gowinowcy-To-Bielan-przekonal-prezesa-PiS-do-wyborow-w-maju.html

2) https://www.spidersweb.pl/2020/04/wybory-korespondencyjne-poczta-polska-pakiet-wyciek.html

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.3 (głosów:16)

Komentarze

                               sierpem i młotem w swoim parszywym, szczurzym pysku - niczym każda bolszewicka kanalia musi się wykazać nienawiścią do polskich patriotów - przed swoim agentem prowadzącym ze sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki...    

       Szaleńczo ganiasz "zwisza"-jący bolszewicki politruku ze ścierwoneonówki z tym sowieckim z sierpem i młotem niczym stalinowska małpa z brzytwą - waląc się przy tym raz po raz we własny bolszewicki, prymitywny i pusty łeb.           Niestety, z tego powstają tylko takie odgłosy jakby sowiecki durak opętańczo walił w deskę klozetową, nie wiedząc do czego to urządzenie służy. 

        Bolszewicka małpo ze ścierwoneonówki, jesteś zbyt głupi i zbyt prymitywny, by móc być blogerem na polskim patriotycznym portalu, na którym w bolszewickie łgarstwa wierzą jedynie zakochane w bolszewi kretynki: "markowa" i "verita"! I paru zsowietyzowanych prymitywów uważających się za "narodowców"...

      Więc spokojnie wróć do administrowania w swojej sowiecko-ruskiej ścierwoneonówce sterowanej przez sowieckich agentow ze zbrodniczych organizacji WSI i SB w sowietyzowanym PRL. 

      Jak widać, to na bolszewickim portalu znanym jako "ścierwonówka" kretynizm ich bolszewickiego admina nikomu nie przeszkadza...

        Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628465

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

wiem, że pierwszy bolszewik dopadł cię dziś rano, jak myłeś zęby w łazience. Widzisz tego człowieka?

Idiota? Zgodzisz się ze mną?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1628469

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

wiem, że pierwszy bolszewik dopadł cię dziś rano, jak myłeś zęby w łazience. Widzisz tego człowieka?

Idiota? Zgodzisz się ze mną?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1628470

zdradzieccką szczurzą mordą - pewnie po to by blogerzy zapluli swoje monitory...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628471

Czy musisz reklamować swoją bolszewicką zdradziecką szczurzą mordą mordę aż dwukrotnie...

To pewnie po to by blogerzy tak długo pluli na tę szczurzą mordę aż im zabraknie sciereczek do wycierania monitorów...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628472

Panie Andy , w języku polskim jest więcej niż 10 słów i nie trzeba w kółko  przy każdym temacie odmieniać przez przypadki  "bolszewików", "politruków", "ścierw" i "nienawiści do patriotów". Jak się nie ma nic więcej do  przekazania to może lepiej  już nie nudzić? 

 

Wracając do treści  artykułu

"Ale PiS nie próżnuje, robią wszystko, by wypełnić wolę „zwykłego posła”....

"dlatego trzeba głosować, niech każdy poprze tego kandydata,(...) chodzi tylko o to by doprowadzić do II tury wyborów. Wtedy naród, skoro politycy nie potrafili, wybierze drugiego kandydata zdolnego do stawienia czoła Andrzejowi Dudzie

A mam prawo "wypełnić wolę  zwykłego posła?"  :-) 
A mogę zagłosować na swojego kandydata,  by nie doprowadzić do drugiej tury? :-) 

Bo jeśli mam, to z niego skorzystam, a ci, którym się to nie podoba mogą mi naskoczyć  :-)

.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1628487

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

co namawiają by nie głosować. Oczywiście będziemy musieli rozliczyć tych, co narażają listonoszy, a także liczących głosy, jak również za wszelkie przestępstwa wynikające z udostępnienia naszych danych, ale zachowując staranność, by sobie krzywdy nie zrobić zamierzam głosować, by rozliczyć tych, którzy nas na to narazili. Każdy z nas zagłosuje zgodnie z własnym sumieniem. Rzeczywiste dane dotyczące wpływu tego głosowania na liczbę zakażonych trzeba będzie metodami naukowymi oszacować, gdyż od dawna wiadomo, że są one fałszowane poprzez ograniczanie liczby testów a także nie sprawdzanie przyczyny śmierci, jeśli przed śmiercią nie było pozytywnego wyniku badań. Ale już są opracowane na to metody naukowe.

Jak widzi Pani, spełniam obywatelski obowiązek namawiając Polaków do oddania głosu, również zachowuję wysokie standardy nie namawiając do głosowania na żadnego kandydata, a co najwyżej oceniając pewne trendy polityczne, co będzie gdy pójdziemy do głosowania a co będzie jeśli nie. Również oceniłem możliwości pewnych kandydatów na podstawie ogólnie dostępnych sondaży. Czyż nie?  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1628493

jestem osobą narażającą listonoszy i kurierów .

"Oczywiście będziemy musieli rozliczyć tych, co narażają listonoszy"

Od pewnego czasu robię zakupy przez internet, a ostatnio nawet częściej niż przed   koronawirusem,  więc ilość zabójczych paczek przeze mnie wzrosła. Uprzejmie donoszę ,że podobny trend zauważam u moich sąsiadów. :-)

Wiedziona wyrzutami sumienia zgłaszam się na ochotnika z   powyższo-poniższą samokrytyką.  Jestem gotowa na poniesienie konsekwencji narażania, gdyż w ubiegłym tygodniu kurier przyniósł mi do domu dwie paczki krajowe i parę dupereli z (o zgrozo!), chińskiego Aliexpress, a na domiar złego odebrałam  jeden list polecony  :-)

A tak  na poważnie, to  najlepiej jakby wybory odbyły się tradycyjnie w lokalach, ścisk i tak mniejszy niż w dowolnej Biedronce czy Lidlu albo autobusie. A histeria związana z  wpływem koronawirusa na  bezpieczeństwo  wyborów wcale na mnie nie działa.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1628498

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ochrony przed epidemią. Paczka do pani wyszła z magazynów, gdzie prawdopodobieństwa zakażenia jest minimalne, odbiera pani paczkę, ja zwykle poddaję ją 2 dniowej kwarantannie, lub dezynfekuję.

Tu mamy karty, które trafią do ludzi zdrowych, ale też do tych w czasie kwarantanny, a również chorych, w tym przechodzących bezobjawowo. To wszystko trafi do skrzynek, ktoś będzie musiał to wyjąć, ktoś posortować a wreszcie każdą kopertę otworzyć, odnotować kto głosował, sprawdzić jak głosował. Również koperty od tych, którzy byli chorzy, czyż nie?W krótkim czasie w tym pomieszczeniu, gdzie będzie się sortowało głosy w powietrzu będzie wystarczająca liczba wirusów by epidemia wybuchła ze zdwojoną siłą.

Przepraszam, bo kobiet się o wiek nie pyta, ale jeśli to 65 to pani wiek, to wie pani, że jest pani w grupie podwyższonego zagrożenia.

Ja bym tak chciał zobaczyć Kaczyńskiego, Sasina, Morawieckiego, Ziobro... jak liczą te głosy, skoro to takie bezpieczne. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1628501

tyle, że nie udziela mi się histeria,i do całej  tej pandemii podchodzę z dużym dystansem  z powodów, które wiele innych osób wyłuszczało szczegółowo w innych wątkach.

Jestem przekonana, że  histeria  z "zabójczymi kopertami" , jak i  "śmiercionośnymi  lokalami wyborczymi" jest wywoływana wyłącznie z pobudek politycznych (czytaj: ze strachu przed przegraną totalnej opozycji), co więcej wydaje mi się, że średnio inteligenta małpa też to może zauważyć ;-).

Aha, nie przekonuje mnie teoria o inteligencji koronowirusa, który wie, że wolno mu przeskakiwać z koperty wyborczej na inną kopertę wyborczą , a na taką z listem do cioci Heli albo  dokumentami z ZUS to już nie.:-)

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1628509

Zawisza Niebieski w oczekiwaniu na pakiet wyborczy

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1628524

Husky to już tak ci padło na mózg, że nie wiesz nawet, że tym zdjęciem sam wystąpiłeś przeciwko PiSowi :D

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6
#1628532

Ja cierpię dole

No to po....PIS-ie
A już było tak dobrze

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1628537

Wiesz Zawisza, czepiłeś się tych kart i listonoszy bez sensu. Po co POwielasz kretynizmy POwców? wieiołek świetnie Ci wytłumaczyła.

W jednym masz rację, ja też bym chciał zobaczyć jak PiSowce idą do komisji i siedza tam cały dzień a potem liczą głosy. Ja własnie w te wybory zrezygnowałem z komisji i jeśli faktycznie korespondencyjnie musze podać pesel, to prawdopodobnie też zrezygnuje z głosowania.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1628529

tylko proszę o potwierdzone informacje, a nie plotki. I jak to się załatwia w  tych krajach, gdzie  są prowadzone wybory korespondencyjnie?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1628534

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dla uzyskania chwilówki, czyli pożyczki na niewielką sumę przy wysokim oprocentowaniu wystarczy dowód w tym ważnym numerem jest PESEL, stąd tak przestrzega się przed pozwoleniem na kserowanie dowodów np. w wypożyczalniach sprzętu narciarskiego. Stąd te dane są wrażliwe, a na dowodzie ma Pani imię, nazwisko imiona rodziców numer dowodu i numer PESEL, w którym ukryta jest pani data urodzenia. Karta potwierdzająca iż głos oddała Pani zawiera pani imię i nazwisko a także numer pesel, więc i pani datę urodzenia. To już dużo informacji o Pani dla wzięcia za panią chwilówki, a będąc nieświadoma przy wysokim oprocentowaniu na poziomi RRSO 60% szybko wpędzi panią w długi.

Co więcej połączenie pani danych z głosem w małych miejscowościach tworzy bardzo dużą szansę identyfikacji jak pani głosowała, czyli jest to zaprzeczenie tajności głosowania. A to może mieć wpływ na pani dalszą karierę, gdy jest pani pracownikiem budżetówki.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1628542

Karta potwierdzająca zawiera... Ok. Kto tę kartę komu i jak wydaje/ zabiera?

Gdzie są  opublikowane oficjalne procedury w tym zakresie?

Przy głosowaniu w lokalu też są dane tj. imię, nazwisko i adres, no i wylegitymować się trzeba,  Na upartego członek komisji sprawdzający dowód osobisty też ma PESEL w zasięgu wzroku..

I ponownie - czym się nasze procedury mają różnić od obowiązujących w innych krajach prowadzących wybory korespondencyjne?

PS.. Lepiej by było, aby ten kto zaminusował powyższą wypowiedź Zawiszy udzielił  merytorycznego wyjaśnienia/odpowiedzi na zadane pytanie, a nie tylko wyrażał swój stan emocjonalny na widok wypowiedzi nielubianego autora.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1628545

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1628688

bolszewickim politrukiem - "zwisza"-jącym z sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki z sowieckim sierpem i młotem w jego szczurzym pysku...

Jemu podobni komunistyczno-bolszewiccy zbrodniarze od 1917 roku wymordowali już około 2 milionów Polaków i polskich patriotów. Właśnie tak wygląda komunistyczno-sowiecka "dyskusja" w ich wykonaniu...

Zakochana w rosyjskim zbrodniarzu płk. KGB Putinie ruska komuno-bolszewia dalej nas nienawidzi...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628504

trochę dystansu, pieklenie się i powtarzanie w kółko tego samego nie przydaje argumentom mocy.

Przecież wszyscy wiemy, że nawzajem się nie przekonacie, więc te wywody są przeznaczone wyłącznie dla postronnego odbiorcy  (zwłaszcza, że uporczywie unikacie przeniesienia osobistych naparzanek na priv), ale u osoby, która na to patrzy z boku i próbuje sobie wyrobić zdanie, czytanie po raz setny o jakiejś "ścierwoneonówce", czy "politrukach"  raczej nie wzbudzi sympatii czy zainteresowania argumentami. Strzelasz sobie, Panie Andy, w kolano, kostkę i w co tylko sobie strzelić można. 

No chyba, że... faktycznie pełni Pan rolę Hajdacza -  jeśli tak, to gratuluję, udaje się .

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1628512

A może to właśnie "wiesiolek65" jest tu bolszewickim agentem "hajdaczem" udającym znającą parę słów "inteligentkę"???

I po co było się demaskować w tak prymitywny i chamski sposób? [sic!]

Prymityw!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628522

nożyce się odezwą :-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1628525

prymitywnym bolszewickim politrukom ze ścierwoneonówki?

Początki już zostały zrobione!

Gratuluję...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628530

Przepraszam za literówkę w nazwisku, a czy Hadacz jest  "bolszewickim agentem"?

Dla mnie raczej prowokatorem, który miał za zadanie ośmieszać przeciwników obecnej  "totalnej"  poprzez skrajną nadgorliwość. Szczegóły poniżej:

http://yelita.pl/artykuly/art/hadacz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1628552

To po prostu człowiek, który ma za zadanie robić z siebie "aandy", pokazując jakimi polscy katolicy są idiotami. To jedna z linii tworzenia złego wizerunku Polaka, jako człowieka, który jest zbyt głupi, by z nim podejmować jakiekolwiek rozmowy.

Niech Pani popatrzy tu na kilku innych, oni dokładnie to samo robią. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1628560

nienawidzący polskich patrriotów ADMIN sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki -- teraz pokazuje swoje bolszewickie mądrości wyssane z michnikowszczyzny i sowieckiego "GWna" wydalanego przez politruków tej gadzinówki...

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628581

Czy na skardzionych kartach są już pieczątki PKW. które być muszą.

Znów idiotę z siebie robisz czy tylko utwierdzasz nas w przekonaniu że większego durnia i matołka nie znajdziemy.Proponuje byś sobie wsadził te karty w miejsce gdzie słońce nie dochodzi. i zaśpiewał Ode do Radości ...ze złości 

.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1628485

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Żdn wzór krty n jst ztwrdzny, węc n wdm jk pczęć będz ptrzbn, zwykl sttną pczęć przykłd sę w mmnc wydwn krty. PKW zstł wyłączn z dcydwn. T krty w cłśc są bzprwn zś sby w tym czstncząc wdzą, ż przyjdz dzń ż z t dpwdzą, dltg nstępj rzmywn kmptncj, Mrwck -> Ssn -> Kmńsk dlj w dół. Cł sprw pkzj ż przy tych mtłkch wrygdnść wybrów jst zrw, l nc dzwng, ż dl tkch ntlgntów jk ty t zpłn npjęt. 

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-11
#1628490

Czerski dziennikarzu.Mały atlancie,Niepojęte jest też to że biorąc codziennie do ręki gówno wyborcze jeszcze nie "zdechłeś" No chyba że na gównie wirus żyje mniej niż 24h. Tylko co z takim zarażonym gównem zrobić.Jak sobie z tym radzisz

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3
#1628492

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wokół podstawowych czynności istot rozmnażających się drogą płciową. Albo Husky z kiblem przyleci, albo ze zdjęciami nagich kobiet, pewnie z pół nocy je studiował, albo dyskutujecie o czynnościach wydalniczych. Proste umysły proste potrzeby. Ty też dziś wszędzie g… widzisz.

Ja sobie spokojnie radzę, rano pójdę do toalety, a później już mogę myśleć o sprawach wyższych. A ty o 19:00 nad niczym innym niż g... skupić się nie potrafisz.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1628496

Co może wykluć się z istot rozmnażających się drogą płciową jeśli jedną istotą jest Wielki Atlant a druga istotą to mały atlant.
Oczywiście że wszędzie gówno widzę patrząc na twój awatar czy nick,zawsze to widzę gdy zajrzę na Leonka czy też na twój blog tutaj.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1628502

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

gdy rn w lstrz pdczs gln sę przglądsz. d rn t tmtyk cę przśldj p wczór nczym nnym, nż czynnścch wydlnczych rzmwć n ptrfsz.

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-10
#1628507

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1628499

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

 

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-10
#1628506

Różnica bydlaku pomiędzy nami jest taka że ja jestem z pokolenia Żołnierzy Niezłomnych i dla mnie Polska to mój kraj.
Ty chazarsko-sowiecki bydlaku jesteś z genetycznego pokolenia tych przywiezionych na sowieckich tankach w 44r.
Owszem masz polski nadany PESEL i tylko to łączy cię z naszą ojczyzną nic więcej.Dla przypomnienia.

Pamiętasz ten wpis blogera Andy-aandy i mój komentarz , jeśli nie to właśnie ci go przypominam

 

cyt:

Na portalu NEon24 szczególnie wyróżniał się w prymitywnym chamstwie dyżurny neobolszewicki menel używający nicka „SpiritoLibero”, którego dlatego nazwałem „spirytusowym nazi-bolszewikiem”…*

A to zwykła sprzedajna czerwona gnida, na usługach Kremla szkalujący Polskę i Polaków.
 

Tam na Neonie jest tego BYDŁA kilkadziesiąt sztuk.

Rękas,Wrzodak,Bialas,Kosiur,Zieminski ,Astra, a także ci których swoich nazwisk się wstydzą: ikulalibal,Paulus Aquarius,Ślepa Mańka,Oscar,Nikander,Hades,Repsol,.... itd.
Zapamiętajcie te parchate ryje,zapamiętajcie te nicki i nazwiska. Oni i dziś nie wahaliby się czynić to ,co czynili ich "ojcowie".

Niech im wiecznie żyje Władimir "Nowiczok" Putin - ongiś towarzysz pułkownik szpion KGB, a obecnie pan prezydent Matuszki RoSSiji

Ura, ura, ura!

A wszystko to pod pod czujnym okiem debila , ćwierć analfabety, znanego resortowego idioty @Faral vel@Zawisza

Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/1588259#comment-1588259

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1628513

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

to rozmawiajmy w tym zakresie. Na Neon rzeczywiście pojawiło się małe stado bydła, ale dość szybko zorganizowaliśmy przepęd i tak powędrowało stado Humpty, Zawiedzony/Mind service, Husky, Andy ze schorzeniem aandy znajdując nowe "niepoprawne" pastwisko. Tam odbywają się rytualne wycia za utraconym pastwiskiem Neon.

Ale w twoim przypadku, gdy weźmiemy pod uwagę iż poszedłeś do znajomego by z jego komputera wysłać takie rzeczy, z których musiał długo się tłumaczyć, to raczej należałoby mówić o nierogaciźnie. Być człowiekiem brzmi dumnie, ale na to trzeba najpierw zasłużyć a nie wpadać do dyskusji z kiblem, nie ślinić się publicznie nad zdjęciami nagich dziewczyn, czy kochających się facetów, czy też widzieć bolszewików wychodzących zza każdej szafy we własnym domu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1628527

parszywym szczurem - jako adminem - z sowieckim sierpem i młotem w jego szczurzym pysku...

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628531

Bydło to masz gnoju w własnym lusterku.... gdy spojrzysz i we własnym domu też

Raz jeszcze cię matole  prosze o jedno

O co ? to sam obszczymurze wiesz

Skomentujesz za co ten   Sowiecko -żydowski ŚMIEĆ i PARCH stąd wyleciał????

Za co wyleciały na kopach inne kretyny????

Masz frajerze odwage to napisac, czy tez zamkniesz wreszcie ten ryj szkalujac tu inne osoby.

 

Jak ci sie tu na Niepoprawnych nie  podoba to najzwyczajnie

 

Czekam na odpowiedz !!!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1628533

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Co wieczór mam koncert samozaoranych trolli, rano z was się Polacy śmieją. Widzisz Husky, my Polacy możemy się nie zgadzać, możemy mieć różne poglądy polityczne, różne oceny wydarzeń, ale rozmawiamy ze sobą kulturalnie, na argumenty. A dla was to zbyt wysokie progi. Gdzieś z jakąś muszlą klozetową wlecisz, innym razem nad zdjęciami nagich dziewczyn, kochających się facetów, się ślinisz, czy też któryś rano podczas golenia bolszewika zobaczy albo o swych problemach z fizjologią chce dyskutować. Polacy się z tego śmieją i jako zagraniczny folklor traktują.

Oczywiście, zapraszamy was do Polski, na zawiedzonego nawet specjalny komitet czeka. Jak będzie miał szczęście to może ponętną panią prokurator do rozmów dostanie. Choć nie mogę zagwarantować, że będzie w stroju do którego co wieczór się ślinisz. Kilka spraw Polakom wyjaśni, znacznie więcej wizerunków królowej zostawi. No cóż, było myśleć, gdy był na to czas, bo potem to tylko płacz i zgrzytanie zębów, gdy "królowe" z kieszeni wyskakują. Miłej nocy, pomyśl o czymś rozsądniejszym niż o zdjęciach skąpo ubranych panienek. Naprawdę warto.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1628549

Spierniczaj, ty i twój Sreon

6 temu powiedziałbym że śmieci ryj swędzi . Dziś uważam takich ludzi za debili i kretynów na których nie warto zwracać uwagi.
Wiesz matole że tu na tym portalu masz tyle do gadania co twój dziadek na gestapo.Napisał ci Gawrion chyba precyzyjnie.I tylko czekać jak i ty zaliczysz kopa w resztki utorbienia mizoginie
Zakładasz się?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1628550

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pośmiewisko z siebie robisz, a potem winnych szukasz, ile razy ci tłumaczyłem, że jak ktoś chce sobie pooglądać gołe babki z pewnością portale to oferujące znajdzie? Ale ty tego nie pojmujesz, myślisz, że mnie to razi? Pewnie, że popatrzyć na piękną kobietę to przyjemność, tyle, że kobiety tu piszące odczuwają z tego podobną "przyjemność" jak ja oglądając kochających się facetów. A tak przypadkiem czy niepoprawni.pl to twój ...? :)

Andemu już powiedziano, że jego głos to jak głos 10'000 Polaków, uwierzył i na polityka się szykował :). Zrozumiałeś może dyplomację tej wypowiedzi prezydenta? :)

Macie tu swoje bagienko, a że susza i Polakom coraz bardziej się oczy otwierają to rozpacz i wycie. A przyszłość? Cóż, przyszłość nieznana, kto wie, co przyniesie? Na razie przyniosła, że zastosuję przenośnię do rogacizny zaproponowaną przez zawiedzonego, przepędzenie pewnego "stada". To jest faktem i tego się trzymajmy.

A zawiedzony, mam nadzieję, że przekona "piękną panią prokurator", choć z pewnością będzie mu dość ciężko.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1628555

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1628691

motto: "Gdy nie wrócę, niechaj wiosną rolę moją sieje moja żona Zawisza" /Jarek Ruszkiewicz SL

 

Albo jak to było z zakładką "Cywilizacja Polska", którą zawłaszczył ten wiejski głupek Wojtas i zaczął tam zamieszczać swoje wypociny jakie produkował hurtowo w Słowiańskiej Akademii Cywilizacyjnej, czyli w jego stodole. Nie trzeba być wybitnie mądrym aby stwierdzić, że pod tytułem - Krzysztof J. Wojtas - Systemy filozoficzne a polskość. Fundament książki „Cywilizacja Polska” - kryją się brednie pomylonego człowieka nie mającego zielonego pojęcia o tym czym jest filozofia, etyka czy cywilizacja. A Opara ponoć skończył studia medyczne; lekarz zdawało by się to nie może być głupi facet... To czym wytłumaczyć popieranie tego dziada i jego wynurzeń wbrew całej społeczności blogerskiej? Dla mnie wyjaśnienie jest proste: Wojtas - niby taki głupek - ale wprost atakował Kościół Katolicki, podważał porządek moralny a nawet kwestionował polską rację stanu podkładając pod nią swoją "Cywilizację Polską", która z polskością a także z polską racją stanu nie miała nic wspólnego. Za to nawoływała do... wspólnoty z Rosją!

Albo co robi na oparowym portaliku niejaki Sendecki? To Opara, taki niby katolik a nie przeszkadza mu cykliczne bezczeszczenie Krzyża jakiego ten Sendecki się dopuszcza? Albo nie widzi jak ten Sendecki perfidnie wykorzystuje psychicznie chorego człowieka - Andrzeja Hadacza?Co robi syn UB-eka 'Zawisza Niebieski.Co robi ZOMO-wiec Hades

Można by tak długo wymieniać i dawać przykłady, ale po co? Koń jaki jest każdy widzi.

No ale co z tego całego oparowego wycia teraz ma wynikać?

/ciach/

Ruszkiewicz został zbanowany na NeOnie24.ru ... Józio z Londynu donosi, że Opara kolejny raz "dał mu kopa w dupę". Powód nie jest jasny, ale wiadomo że Spirito Libero coraz bardziej chamiał. Wyzywał i banował już nawet jego ideowych (pro-ruskich) kumpli. Ruszkiewicz okazał się też zwolennikiem "spółdzielni blogerskiej", który Oparze stawiał warunki nie do przyjęcia. Zapewne zechciał wskoczyć w oparowe buty i naciągnąć naiwnych aby finansowali jego działalność blogerską, mieszkanie, wyżywienie i  ambicje parlamentarne. Czyli portal pod nowym szyldem "spółdzielni blogerskiej", oczywiście pod jego przewodnictwem i z pro-ruską linią programową. Czyżby Opara poczuł nagle, że "jego własność" - neOn24.ru ktoś mu chce zabrać? Wiele na to wskazuje.

Może to być także kolejna ściema jak już wiele razy bywało. Ruszkiewicz znikał, niby zbanowany i z "wilczym biletem"; były "nowe porządki", ale potem Ruszkiewicz cudownie wracał i "przywracał ład i porządek". Pr-ruski - rzecz jasna. No bo to niby taka sprytna zagrywka - robimy porządki, odsuwamy na bok dawne nawyki, ogłaszamy programy naprawcze, umyślni rozgłaszają wszem i wobec, że teraz to już będzie och i ach; gdy tymczasem chodzi tylko o przemeblowanie i żeby "wróciło nowe", czyli stare w nowej szacie. Komuchy mają to we krwi, nawet te farbowane na narodowców". "Wraca nowe" mówiono po tym jak ludziom zaczęły otwierać się oczy i zaczynali widzieć, że odwilż 56. roku to miraż. 

Oparze jak zwykle chodzi o pieniądze. A tych nie potrafi mu zapewnić oszust Ruszkiewicz i przedruki propagandowe z rosyjskich mediów. Inny na miejscu Ruszkiewicza też nie byłby w stanie dokonać cudu z takimi założeniami. Bo ilość pożytecznych idiotów o kacapskiej mentalności jest ograniczona. Nie są w stanie nikogo zmanipulować takie głupki jak Wojtas czy Sendecki. Jeżeli tego Opara nie zrozumie jego przedsięwzięcie będzie zawsze skazane na niepowodzenie.

Tylko pro-polska linia programowa i brak cenzury są w stanie podnieść portal z upadku. Niestety na odbudowę zaufania potrzeba sporo czasu. W przypadku NeOnu24.ru musiała by to być zmiana o sto osiemdziesiąt stopni i następnie mrówcza, zapewne wieloletnia praca. Chodzi też o to, aby blogerzy poczuli, że mogą bez przeszkód publikować swoje poglądy, dyskutować kulturalnie bez cenzury i bez opędzania się od trolli, zwłaszcza tych płatnych z Rosji. Do tego też potrzebny jest sprawny manager, znający realia mediów społecznościowych, dziennikarstwa, biznesu i marketingu. Portal, jak każde biznesowe przedsięwzięcie musi przynajmniej samo się finansować albo jeszcze lepiej - przynosić zyski. Ryszard Opara pokazał, że tego nie potrafi. No ale zarządzania biznesem trzeba się nauczyć i najlepiej ukończyć porządną wyższą uczelnię i najlepiej niepolską. Na to jednak pan Rysiu chyba się już nie zdecyduje...

Ale od czego są blogerzy jak nie od tego aby mu pomóc? To jak? - Zrobimy na początek rzetelną analizę SWOT?

 

http://1do10.blogspot.com/2015/09/gupi-czy-o-droge-pyta.html

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/orgazm-na-neonie

 

 

 

„KAŻDY BLOGER PISZĄC SWOJE ARTYKUŁY JEST AUTOMATYCZNIE WŁAŚCICIELEM TYCHŻE ARTYKUŁÓW…NIESTETY SĄ PRZYPADKI, ŻE MOŻNA TRAFIĆ DO WIRTUALNEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO, W KTÓRYM BLOGER MOŻE BYĆ POZBAWIONY SWOJEJ TWÓRCZOŚCI…
 

KAŻDY BLOGER PISZĄC SWOJE ARTYKUŁY JEST AUTOMATYCZNIE WŁAŚCICIELEM TYCHŻE ARTYKUŁÓW…NIESTETY SĄ PRZYPADKI, ŻE MOŻNA TRAFIĆ DO WIRTUALNEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO, W KTÓRYM BLOGER MOŻE BYĆ POZBAWIONY SWOJEJ TWÓRCZOŚCI…

PISAŁEM NA NEON24.PL, WCZEŚNIEJ NOWY EKRAN.PL…PONAD DWA LATA, PRZESZEDŁEM TAM ZA ŁAŻĄCYM ŁAZARZEM, JAK WIELU BLOGERÓW Z NIEPOPRAWNYCH.PL. NIEKTÓRZY ODESZLI Z NE OD RAZU, NIEKTÓRZY PO JAKIMŚ CZASIE, A NIEKTÓRZY PO DWÓCH LATACH, TAK JAK JA…BEZTROSKO BŁĄDZĄC W OPARACH HASEŁEK „PORTALU BEZ CENZURY”.

MIARKA SIĘ JEDNAK PRZEBRAŁA I POSTANOWIŁEM ODEJŚĆ Z NEONU „PO ANGIELSKU”…DECYZJĘ PODJĄŁEM 24 MARCA 2014 ROKU, A 25 MARCA TEGOŻ ROKU SKASOWAŁEM SWOJE POSTY… JESTEM ICH WŁAŚCICIELEM I MOGŁEM ZROBIĆ Z NIMI TO, CO UWAŻAŁEM ZA STOSOWNE…
NIESTETY WOLNOŚĆ NIE TRAWAŁA DŁUGO…NEONOWY BLOGER SPIRITO LIBERO, CZYLI WOLNY DUCH UNOSIŁ SIĘ NAD PORTALAMI NICZYM RUSKI DRON I OKIEM SAURONA TROPIŁ TYCH, KTÓRZY CHOĆ RAZ ZAŁOŻYLI NEONOWY PIERŚCIEŃ NA PALEC…

OKAZUJE SIĘ BOWIEM, ŻE OKO SAURONA BARDZO TO UBODŁO, ŻE KTOŚ MOŻE BEZTROSKO SKASOWAĆ DWULETNI DOROBEK BLOGERSKI…Z PONAD 250 POSTÓW, MOŻE KILKANAŚCIE BYŁO PRZEKLEJKĄ, ALE Z MOIM KOMENTARZEM…RESZTA BYŁA MOIM AUTORSKIM POMYSŁEM…

DATA 25 MARCA 2014 ROKU JEST TUTAJ KLUCZOWĄ DATĄ, BO WŁAŚNIE ZAUWAŻYŁEM, ŻE NEONOWE OKO SAURONA BEZ MOJEJ ZGODY PRZYWRACA MOJE POSTY (LINK), NA DZIŚ, CZYLI 2 KWIETNIA 2014 ROKU ODZYSKANO 25 POSTÓW, WTYM UPUBLICZNIONO TEŻ ROBOCZE, KTÓRE NIE POWINNY BYĆ PUBLIKOWANE BEZ MOJEJ ZGODY…INFORMUJĘ TAKŻE, ŻE MOJE KONTO NA NEON24.PL ZOSTAŁO ZABLOKOWANE, WIĘC NIE MAM WPŁYWU NA TO CO SIĘ DZIEJE Z MOIM KONTEM…

INFORMUJĘ, ŻE MÓJ NICK „TRYBEUS”, JEST UNIKALNYM NICKIEM W WIRTUALU I JEST TYLKO MÓJ…NIE MA W CAŁEJ BLOGOSFERZE DRUGIEGO TAKIEGO, WIĘC JEŚLI KTOŚ BY POSŁUGIWAŁ SIĘ TAKIM NICKIEM, TO TYLKO W CELU DYSKREDYTOWANIA I ROZPRACOWYWANIA MOJEJ OSOBY.
NIGDY NIE POSŁUGIWAŁEM SIĘ INNYMI NICKAMI…NIE MAM PODWÓJNYCH, POTRÓJNYCH, CZY POCZWÓRNYCH NICKÓW, JAKIMI ŻONGLOWALI NIEKTÓRZY BLOGERZY NA NEON24.PL…

OŚWIADCZAM, ŻE Z DNIEM 25 MARCA 2014 ROKU NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KONTO „TRYBEUS” NA NEON24.PL, GDYŻ JESTEM ZABLOKOWANY…POSTY, KTÓRE BY SIĘ UKAZAŁY Z KONTA”TRYBEUS” NA NEON24.PL PO 25 MARCA 2014 ROKU NIE BEDĄ MOIMI POSTAMI, TYLKO EWENTUALNIE POSTAMI JAKIEGOŚ PRZEBIERAŃCA, KTÓRYCH NA NEONIE NIE BRAKUJE…

Z DNIEM 25 MARCA 2014 ROKU NIE BIORĘ TEŻ ODPOWIEDZIALNOSCI ZA TREŚCI, KTÓRE PISAŁEM PRZED TĄ DATĄ, A KTÓRE ZOSTAŁY PRZYWRÓCONE WBREW MOJEJ WOLI…ŚMIEM TWIERDZIĆ, ŻE W PRZYSZŁOŚCI JEST MOŻLIWOŚĆ MODYFIKOWANIA I ZMIANY ICH TREŚCI PRZEZ OSOBY TRZECIE…

W OBOZIE KONCENTRACYJNYM DLA BLOGERÓW NEON JEST TYLKO JEDNO WYJŚCIE…PRZEZ KOMIN…TYLKO, ŻE WSZYSTKO…ZŁOTE ZĘBY, WŁOSY, BUTY, UBRANIA, OKULARY I WSZELKIE BAGAŻE BLOGER MUSI ZOSTAWIĆ…

AUTOR,LINK;ZRÓDŁO,INFO:

CZYTAJ WIĘCEJ NA: HTTP://TRYBEUS.PRAWYNURT.PL/SPOLECZENSTWO/NEON24OBOZ-KONCENTRACYJNY-DLA-BLOGEROW,1540.HTM

P.S:NOWYEKRAN.INFO DODAJE.

PODOBNA SYTUACJA JEST Z INNYMI    BLOGERAMI NA NEON24.PL.KONTA ZABLOKOWANE.POZOSTAJE LIST DO WŁAŚCICIELA NEON24.PL.Z OKREŚLONYMI PRZEPISAMI PRAWNYMI.PISAŁEM NA NOWYEKRAN.PL,NET,NEON24.PL I NAWET WSPOMAGAŁEM   FINANSOWO TOP LEVEL DOMENAMI ALE PO REAKCJACH I MOWIE NIENAWIŚCI ZE STRONY ADMINISTRATORÓW  WYŻEJ WYMIONYCH,PO TYM JAK PAN TONDERSKI Z AKCEPTACJĄ ADMINISTRATORÓW,RÓWNIEŻ PANA WOJTASA CZY RUSZKIEWICZA NAZWAŁ POLSKIE KOBIETY „SZMATAMI” I „WYWŁOKAMI” ZAPROTESTOWAŁEM I ZOSTAŁEM ZABLOKOWANY.

Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/1627903#comment-1627903

 

Dla przypomnienia:

 

Dwa zaprzańce i dwa SB-eki na dwóch poziomach

 

Jeden był prezydentem, drugi jest zwykłą mendą SB-ecka na usługach czerwonej mafi.
Jeden pracował dla SB drugi pracował w SB
Jeden wygrywał w toto-lotka drugi czerpie zyski z wraz z Alfonsem Gawlowskim z domu uciech pancenego Stasia
Jeden skończył wieczorową zawodówkę , drugi wieczorowe (zaoczne)technikum
Jak ich ocenić 
To wszystko w 2 minutowym dialogu znakomitego filmu

Polecam wszystkim

 

Zawiedzony - 27 Kwietnia, 2020 - 08:53

Dlaczego skasowałeś wpis i ponownie zamieściłeś

Dlaczego skasowałeś mój komentarz idioto

Czego się bałeś?

To że prawdę ci napisałem

Co stosujesz SB-eckie metody?
Z SB cię wyrzucili a SB-ekiem zawsze czerwony skunsie zostaniesz

A wpis ten oficjalnie zgłaszam jako atak ad personam na blogera jak też atak i nawoływanie do awantur oraz obrażanie społeczności Niepoprawnych.Jeśli ci tu dzieje się krzywda do jest jedno wyjście.

 

 

 

Dla przypomnienia:

 

Dwa zaprzańce i dwa SB-eki na dwóch poziomach

 

Jeden był prezydentem, drugi jest zwykłą mendą SB-ecka na usługach czerwonej mafi.
Jeden pracował dla SB drugi pracował w SB
Jeden wygrywał w toto-lotka drugi czerpie zyski z wraz z Alfonsem Gawlowskim z domu uciech pancenego Stasia
Jeden skończył wieczorową zawodówkę , drugi wieczorowe (zaoczne)technikum
Jak ich ocenić 
To wszystko w 2 minutowym dialogu znakomitego filmu

Polecam wszystkim

ps.
I Wałęsa i Zawisza doczekają  się w końcu, że przyzwoity człowiek na ulicy da im z piąchy po tych czerwonych, zakłamanych mordach i pójdzie za to siedzieć. 
Już mi tego kogoś szkoda.

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/walesie-i-zawiszy-niebieskiemu-dzis-dedykuje-ku-wiekszej-refleksji-0

Dlaczego Neon24 jest anty- Polski?

 

Fakty pokazują jedno: osobę Ryszarda Oparę, który swoim nazwiskiem ten neonowy ściek firmuje, który go współ-powołał dla określonego środowiska: anty- Polaków i zdrajców z WSI, a teraz to wszystko ciągnie w tym samym, wschodnim kierunku. Jeżeli chodzi o WSI, to tajemnicą poliszynela jest, że to była transakcja wiązana, bo nie było WSI, czy UB bez ruskiej agentury wpływu. Dzisiejszy Neon to siedlisko polskojęzycznych Rosjan, agentury wpływu tego kraju, płatnych i niepłatnych ruskich trolli, dawnych aparatczyków komuny, byłych funkcjonariuszy PRL i filosemickich polieznych idiotów ze skrajnej polskiej prawicy.

Czy Neon24 ma szanse stać się normalnym medium o narodowym i patriotycznym charakterze? - Teoretycznie tak, ale praktycznie nie, bo właściciel tego medium Ryszard Opara tego nie chce. Przecież to nie kto inny, jak on sam określa i aprobuje anty- Polską linię programową tego miejsca, a także mianuje i odwołuje administratorów / cenzorów, którzy tej linii pilnują. 

Właśnie dzisiaj do tego grona bolszewickich cenzorów dołączyła Astra / Anna Słupianek. Zaś wszyscy wiedzą, że jak ona to i Ruszkiewicz. Czyli "wróciło nowe" - i jak to ktoś skomentował: Szambo, Dzicz, Kreatura

Już od wielu lat ten portal jest znany jako ścierwoneonówka...
NEon24, czyli ścierwoneonówka posługuje się m.in. sowieckimi agentami z SB i WSI, którzy są tam bardzo aktywni - usiłując wmówić czytelnikom, że jako "narodowcy" są "polskimi patriotami"...
/Andy-aandy 

Ruszkiewicz mimo, że odszedł i założył swój portal, to tak naprawdę nie odszedł z Neonu i nawet próbuje ustawiać Oparę. Napisał do niego w swojej notce:
Moja Dobra Rada jest prosta - daj tylko nulla osta chłopakom z administracji a oni załatwią problem w 5 minut. A na NEon 24 zapanuje znowu spokój, harmonia i dobre obyczaje. Pozdrawiam serdecznie Jarek. PS. Rydzard, jak wrócisz z polowania to określ swoje stanowisko. Nie chodzi o mnie, ludzie czekają. /J. Ruszkiewicz

Warto się zastanowić dlaczego Ruszkiewicz ciągle cieszy się takimi względami Opary?

Tutaj, na niepoprawnych Ruszkiewicz, jak zwykle pod postacią wielu nicków pojawił się. albo aby zniszczyć konkurencję, ponownie rosnących w siłę niepoprawnych, albo poprzez tak ulubiony przez służby czarny PR i obmowę, niszczyć poszczególnych blogerów i kształtować opinię.

Popatrzcie chociażby na Neon obecnie - to już jest jawnie promoskiewski, anty - ukraiński, anty - katolicki i panslawistyczny portal. Dokładnie ta sama linia, jaką kiedyś reprezentowały twardogłowe komuchy ze stowarzyszenia "Grunwald", a obecnie ze stowarzyszenia "SOWA".Więc widzicie, z czym mamy do czynienia. Robaczek Ruszkiewicz oddelegowany na ideologiczny front internetu, ma kształtować polityczę wieśniaków.
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/7852/neonowe-scierwomedium

Już od wielu lat ten portal jest znany jako ścierwoneonówka...
NEon24, czyli ścierwoneonówka posługuje się m.in. sowieckimi agentami z SB i WSI, którzy są tam bardzo aktywni - usiłując wmówić czytelnikom, że jako "narodowcy" są "polskimi patriotami"...
/Andy-aandy 

 

Ruszkiewicz mimo, że odszedł i założył swój portal, to tak naprawdę nie odszedł z Neonu i nawet próbuje ustawiać Oparę. Napisał do niego w swojej notce:
Moja Dobra Rada jest prosta - daj tylko nulla osta chłopakom z administracji a oni załatwią problem w 5 minut. A na NEon 24 zapanuje znowu spokój, harmonia i dobre obyczaje. Pozdrawiam serdecznie Jarek. PS. Rydzard, jak wrócisz z polowania to określ swoje stanowisko. Nie chodzi o mnie, ludzie czekają. /J. Ruszkiewicz

 

Nędzny koniec Pomidorowego Alfonsa

https://niepoprawni.pl/comment/1627706#comment-1627706

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1628557