Kiedy słychać trolli wycie...

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

Język trolli to dość nowe odkrycie, pojawił się gdy walka polityczna o wyborcę przeniosła się do Internetu i narasta wraz obniżaniem się poziomu intelektualnego osób zajmujących się PR partii politycznych.

Uwaga: przepraszam za zamieszczenie zrzutu maila, w formie oryginalnej, w języku specyficznym dla języka trolli, ale było to niezbędne dla analizy zjawiska, jednak przyznaję, mogącym dla niektórych być trudnym w odbiorze. Troll ostatecznie nie zawsze jest sympatycznym Szrekiem.

Kiedy dla zlikwidowania „przybudówek” (Samoobrona i LPR) Jarosław Kaczyński postanowił rozwiązać swój rząd wskazania sondażowe dla PiS były wspaniałe, dawały nadzieję na samodzielne rządy PIS. Przewaga ta gwałtownie stopniała, a przyczynę tego należy upatrywać w pojawieniu się w Internecie grupy młodych ludzi, którzy na portalach pogrążali pomysły PiS i promowały PO. Po tych wyborach PiS zaczęło budować podobną armię ludzi mających promować materiały przygotowywane przez centrum jako własne myśli Polaków sprzyjających danej partii.

Nie jest to jednak działalność przynosząca zaszczyty, ani wymagająca wysokich walorów intelektualnych, ot założyć blog i regularnie kopiować materiały przesyłane przez centralę lub pisane przez, często zawodowych, „dziennikarzy funkcyjnych danej partii”, stąd z czasem tą działalnością zaczęli zajmować się ludzie o niskim poziomie kultury i intelektu, tak narodził się heit. Hejt głównie występował w komentarzach, które w dobie Internetu stały się niezbędnym elementem komunikacji autor – czytelnicy, napędzającym portalom czytelników.

Klasycznym przykładem potwierdzającym te tezy była seria komentarzy pojawiających się i powielanych na różnych forach w czasie strajku nauczycieli w których bardzo zbliżonym tekstem zmartwiony uczeń skarżył się, że przez strajk nauczycieli może nie poprawić ocen. Zmieniały się imiona, płeć ucznia miasto ale treść była rażąco identyczna.

Hejt może przyjmować różne formy, od wrzucania komentarzy zupełnie odbiegających od treści tekstu, poprzez wrzucanie tasiemcowych tekstów kopiowanych z dowolnych źródeł, po głupawe dowcipy rysunkowe.

Przed takimi ludźmi, zwanymi trollami portale muszą się bronić. Są oni zabójczy dla portalu, bo nikt inteligentny mogący wnieść coś do portalu, ściągnąć czytelników na portalu na którym królują trolle swego tekstu nie zamieści. Po prostu będzie mu wstyd. Z czasem portal staje się bagienkiem trolli szerokim łukiem omijanym przez ludzi posiadających jakąś wiedzę. Wtedy portal schodzi do poziomu reprezentowanego przez trolle.

A portale w Polsce są potrzebne. W dobie, gdy wszelkie media o dużym zasięgu zależne są albo od PiS, albo od PO lub też są w rękach zagranicznych koncernów, zakonów medialnych portale blogerskie są jedyną formą wolnej wypowiedzi Polaków i o ich istnienie trzeba dbać.

Dlatego portale się przed tym zjawiskiem bronią, stosują różne metody, kasowanie komentarzy często dla wygody z zastosowaniem automatycznych algorytmów, co prowadzi do tego iż odrzucane są sensowne komentarze, zaś trolle szybko uczą się omijania słów wyłapywanych przez algorytm i z powodzeniem prowadzą swoją trollą działalność. Inną metodą, bardziej wychowawczą dla trolli, jest czasowe lub trwałe ograniczenie możliwości komentowania na danym portalu. Metoda ta jest skuteczna, gdyż strach przed „urlopem” i kilku urlopowanych na pokaz, skutecznie studzi temperaturę komentarzy. Ale troll jest trollem, tam gdzie wydaje mu się iż jest niewidoczny wychodzi jego cała twarz i cała „kultura”. Aby nie być gołosłownym, pokazuję zrzut z ekranu maila, który niedawno dostałem na pocztę wewnętrzną. Treści nie będę powielał bo należy raczej do kanonu języka pijaczków spod murka niż szanowanego blogera.

Kim jest posiadacz tak kwiecistego języka? To „bloger”, którego teksty w znakomitej części stanowią kopię materiałów innych autorów, osoba, która zna hasła wyborcze PiS, zanim zostaną oficjalnie ogłoszone, osoba, która w dniu ostatnich wyborów już około 19:00* na swoim blogu podała wyniki sondażowe dość zbliżone do tego, co uzyskano po 21:00. Te poszlaki uprawdopodabniają tezę iż nie jest to zwykły bloger popierający tę czy inną legalnie działającą partię w Polsce, a człowiek, który dla takich a nie innych korzyści propaguje treści propagandowe tej partii, bloger zadaniowy. Oczywiście, żadna praca nie hańbi, ale uczciwym jest przyznanie iż to co piszę, to nie moje prywatne myśli a myśli pisane dla uzyskania konkretnych korzyści. Z tą tezą wydaje mi się, każdy uczciwy człowiek powinien się zgodzić.

Zaś sam tekst maila? Każdy powinien odpowiadać za wypowiedziane słowa. Cóż, mogło się zdarzyć, że dana osoba zrobiła to po alkoholu, w stanie ograniczenia umysłowego, każdy ma prawo do chwili słabości, ale nasza kultura, w takim przypadku, wymaga słów przeprosin. Czekałem kilka dni, słowa te nie napłynęły.

A system ocen na Niepoprawni.pl? No cóż, jeśli komentarz zawierający wulgaryzmy uzyskuje 10 ocen pozytywnych, zaś spokojne tłumaczenie uzyskuje tyle samo ocen tyle, że negatywnych to wiadomym jest, że nie autor komentarza ma problem, a system ocen zainfekowany jest wirusem trolli. I to należy leczyć.

 

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (16 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

....i to należy leczyć...?

Czy raczej to właściciel portalu ,który stosuje taki system wymaga leczenia?

Dalej Zawisza pisze...

"Przed takimi ludźmi, zwanymi trollami portale muszą się bronić. Są oni zabójczy dla portalu, bo nikt inteligentny mogący wnieść coś do portalu, ściągnąć czytelników na portalu na którym królują trolle swego tekstu nie zamieści."

To jest tak oczywiste, że właściciel portalu ,który już z samej  tej racji musi posiadać przynajmniej  minimum Q...nie może tego nie wiedzieć.

Co zatem kieruje gawrionem , że latami  (np. równa babka) toleruje podobne chamstwo???

Czy to zwykły zysk...? Przecież na podobny sposób zarabiają alfonsi i prostytutki?

P.S. Doskonale nazwał to zwierzę "a nie mówiłem" CHA(M)ski.

Gdy tu zaglądam i widzę ten cha(m)ski łeb...w ogóle nic nie czytam i nie loguję się...bo nie ma sensu.

Pozdrawiam  nielicznych, normalnych Polaków.

Vote up!
6
Vote down!
-8

Verita

#1593924

Ten tekst jest po części testem, jak bardzo zatrollowany jest ten portal. Czy ktoś, kto reprezentuje poziom wyższy, niż grupka pijaczków na ławeczce taki język może poprzeć? Więc każdy punkt ujemny pokazuje 1 trolla na portalu.

Nie moją sprawą jest oceniać właściciela, ale mam prawo do oceny tego co się tu dzieje. Może takie przykłady zwrócą uwagę właściciela na to co się tu dzieje, no chyba, że właścicielowi się to podoba, to wtedy nie jest to miejsce dla ludzi  kulturalnych a tylko bagienko dla trolli.  

Vote up!
8
Vote down!
-9
#1593927

Do pewnego momentu gawrion był dla mnie "mitycznym" właścicielem portalu. Wielokrotnie zabiegałem o jego reakcję na ewidentne nieprawidłowości panujące na portalu i okiełznanie tego "londyńskiego bydła", które psuje renomę portalu i sprowadza portal do poziomu budki z piwem, a czasami nawet więziennej celi z "grypsującym towarzystwem".
Niestety, pierwszy z nim kontakt pozwolił mi zrozumieć "politykę" portalu i pozbawił wszelkich złudzeń.
Gawrion, podobnie jak "londyńczycy", to zaciekły, zajadły, zdeklarowany, bezkompromisowy, bezwzględny, bezkrytyczny wyznawca PISu.
Dziwi mnie więc sytuacja, kiedy portal nadal dumnie nosi w nazwie słowo "Niepoprawni"...
Bo jaka tu niepoprawność, skoro każde, odmienne zdanie od "ogólnie zalecanego" na portalu, jest bezwzględnie zakazane i niszczone "w zarodku" ?.
Jakaś paranoja...

Vote up!
8
Vote down!
-9
#1593933

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A nie mówiłem...z tymi mistycznymi to tak jak z Bolkiem...ile razy można dać się nabrać ?

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-6

Verita

#1593956

Znacząca część portali zależnych od PiS nosi nazwę "niezależne", ktoś kogo co chwila łapie się na kłamstwie jako motto życiowe pisze "tylko prawda". To dla zmylenia potencjalnych słuchaczy czy czytelników. Jedno z naszych przysłów, które są mądrością narodu mówi: "Ubrał diabeł ornat i ogonem na mszę dzwoni".

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1593968

"Mityczny" Verito :).
Niestety, zgodnie z przewidywaniami, "mit" upadł :).

Co zaś do "Bolka", był to ostatni "przekręt" w którego uwierzyłem.
Zaślepiła mnie euforia "wolności".
"Wolności", która ponownie na długie lata zniewoliła...

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1593969

G. podobno zjada małe dzieci i w ogóle jest zydem, masonem i banderowcom, skoro nie spełnia skromnych marzeń Verity. Perfidnie mityczny, jego nieobecność jest wyzsza forma obecnosci, specjalizuje się w nienawistnym milczeniu i zakulisowych złowrogich intrygach niczym sam Niski-z-Żoliborza. Aha, jest jeszcze znanym wampirem- krwiopijcą, zarabiając zyliony szekli na blogerach i na pewno doznaje przyjemności poprawiając kod czy karcąc szlachetnych antysystemowych buntowników. Nie można też wykluczyć, że cały portal to syjonistyczna pułapka tajnego sanhedrynu na naiwnych, szczerozłotych blogerów.

Vote up!
9
Vote down!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1593977

Bajki z mchu i paproci, to swoim dzieciom opowiadaj, a jak nie masz dzieci, to dzieciom od sąsiadów.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1594007

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Polak Polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mój komentarz wykasowano za to że HUSKY się wyszczekał że przekręciłem jego nick
Nie wiedząc że zrobiła to ponoć administracja sądziłem że to zwykły jego NEONOWY numer wkleiłem komentarz raz jeszcze i raz jeszcze został usunięty a ja zablokowany
Dopiero zobaczyłem że mam wiadomość na PW od Gawriona
OK
Wymieniłem mailem ale mam tego fajansu dość i napisałem co widzę nie tylko ja ale i jak widać inni
Pisałem dzień temu dokładnie to o czym teraz piszecie:
- o ustawkach PLUSAMI I MINUSAMI
Moja decyzja była szybka bo szkoda czasu na takie debilizmy i poprosiłem o usunięcie mojego konta
Teraz mam PW aby to potwierdzić
Potwierdzę więc jutro aby ten mój komentarz być może tyle tu powisiał

Kto chce to go szybko skopiuje bo zapewne zniknie - i sadze że wcześniej niż moje konto

A na dowód tego co piszę i tego że nie jesteście sami wklejam moją wymianę wiadomości z PW
Nie ma w tym nic złego bo to głównie MOJE SŁOWA

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> PW >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Otrzymałem zgłoszenie Twoich komentarzy. Zasadne. Proszę zapoznaj się z wpisem do ewidencji nr 182. Dalsze łamanie regulaminu spowoduje sankcje.

Pozdrawiam!
G
Obrazek użytkownika Polak Polak
Ty cze 7

Usuń

Witam.
Dopiero odczytałem wiadomość i jeśli dobrze rozumiem to administracja usunęła ten komentarz

Tylko mam pytanie co było powodem?
- sformułowanie HUYSKY
- czy wspomnienie że odszedł z NEONU

Jeżeli HUYSKY to prawie rozumiem i przyznaję że wkleiłem to w kilku komentarzach i postaram się tego nie robić
- aczkolwiek szkoda że nie działa to w drugą stronę gdy ktoś zwraca się:
- stalinowska małpa
- bolszewicki politruku
- zbolszewizowany
- frajer
- analfabeta
- itd.

Ale zdążyłem już zauważyć że jest tutaj kółko wzajemnej adoracji - a szkoda bo wymiana poglądów to jedno a bycie zakłamaną tubą propagandową to drugie, a nawet jeśli nie jest to cel zamierzony przez właścicieli to dzięki niefortunnym narzędziom trolle łatwo recznie sterują "ODPOWIEDNIM KIERUNKIEM PORTALU"
(co widać było np. gołym okiem u Pani AgnieszkiS na NEONIE - tyle że ona robiła to usuwaniem komentarzy i ustawianiem Tematów w "odpowiednich" miejscach na stronie)

I na koniec dwa pytania:

- dlaczego ktoś mógł plusami i minusami oceniać moje komentarze a ja czyichś nie mogłem - to durne i zakłamujące całokształt wymiany poglądów

- pytanie konkretne:

Czy portal to przybudówka PIS'u i tylko pieśni pochwalne tej jedynie słusznej partii i jedynego słusznego wodza mają prawo być tutaj wypisywane i wyśpiewywane, czy to portal niezależny gdzie można pisać PRAWDĘ i to co się widzi, czuje i myśli?

Chcę konkretnej odpowiedzi aby wiedzieć czy warto marnować swój czas

Dziękuję
Obrazek użytkownika Gawrion
Gawrion cze 7

Usuń Blok

Proszę zapoznać się z regulaminem i przewodnikiem i informacjami na temat portalu dostępnymi z menu głównego (w tym z ewidencją naruszeń, w której są ponad 182 przykłady konkretnych przewinień). Jeśli po lekturze tego materiału będą nadal pytania to proszę o kontakt.

Pozdrawiam!
G
Obrazek użytkownika Polak Polak
Ty cze 7

Usuń

Mniej więcej przeczytałem i co oczywiste nie mam zamiaru czytać wszystkiego bo szkoda na to czasu

Z tego co wyczytałem autorzy notek nie mogą sami banować kogokolwiek co jest dobrym pomysłem lecz nadawanie "RANG" "automatem" na podstawie przyznawanych punktów TOTALNYM IDIOTYZMEM

Albo jest to TOTALNY IDIOTYZM albo działanie celowe by portal szedł tylko i wyłącznie PO JEDNEJ SŁUSZNEJ LINII

I szybkim oraz dobrym tego przykładem są oceny mojego wpisu na stronie

http://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/wybierzesz-tego-co-za-ciebi...

3 - PLUSY
5 - MINUSÓW

I dwoma głosami trolli zza oceanu wpis poszedł wPIS...u i został ukryty a ja zostałem odsunięty w "kolejce do awansu"

Takie coś może być teoretycznie tylko albo durne, albo CELOWE

Jest jeszcze trzecia opcja którą jest: EFEKT UBOCZNY
Czyli to co w regulaminie jest nawet ujęte jako: "wykorzystywanie luk w oprogramowaniu"

Ale to już właściciele wiedzą sami najlepiej a jeśli widzą i nic z tym nie robią to znaczy że tak ma być

Czyli aby zostać tutaj "docenionym" i otrzymać "rangę" najpierw trzeba lizać dupę PISowi i kaczelnikowi i pieć pochwalne pieśni oraz walić najlepiej w Tuska jak w bęben, aby nazbierać punktów i rang a dopiero później coraz częściej pisać co się naprawdę myśli i czuje - oczywiście mając kalkulator pod ręką by wciąż na bieżąco przeliczać swoje punkty
Pomysł jakby to ująć podwórkowo: " Z DOOPY"

Zresztą dawno to zauważyłem tylko nie sądziłem że jest AŻ TAK

Łatwiej byłoby i mniej pracy gdyby zablokowało się całkowicie możliwość założenia tutaj konta:
- PEŁNA BLOKADA
- PORTAL TYLKO DLA WYBRANYCH
- REJESTRACJA TYLKO Z USTNEGO POLECENIA WODZA NAD WODZAMI JAROZBAWA KACZYŃSKIEGO

Przecież tak byłoby prościej - a jaka zgodność "MYŚLI"

Kompletnie tego nie rozumiem
Pozwolić dla 5-ciu osób na skrzyrz z czego 4-ry zza granicy ustawiać kierunek portalu

I na dodatek tak nadstawiać własną doopę, kasę i istnienie portalu nie reagując choćby na złamanie ciszy wyborczej przez obszczymura z londynu HYSKYego który w jej czasie publikował tutaj oficjalnie i ogólnodostępnie: wstępne wyniki wyborów
No chyba że portal PISsu się nie boi
A nie boi gdyż....?

I dziwne i śmieszne
Może to zbiegi okoliczności i wypadki przy pracy, a może i nie

Być może jeszcze to zobaczę
Ale póki co ciemno to widzę

Zobaczę

Więc może z innej beczki:

- poproszę o zdjęcie ze mnie kar z powodu iż nie wiedziałem że komentarz został usunięty przez administrację.
Sądziłem że przez autora Bloga bo na drugim portalu to jego standardowy sposób na wymianę zdań.
Jestem na 99% pewien że ZAWIEDZONY to HUSKY - ew. drugi komputer to żaden problem
(bo to że ANDY ANDY to neonowy KULA LIS co wkleja te same teksty w kilku blogach to też wiem - tyle że tutaj macie szczęście że nie są na pół metra długości :)) )

- proszę o ręczne nadanie takiej RANGI abym mógł chociaż sam dodawać oceny komentarzy jeśli ktoś może oceniać moje

I na koniec dodatkowo od siebie dodam że jeśli naprawdę to portal niezależny a nie PIS'owska płatna tuba propagandowa to ukrywanie notek za MINUSY powinno być od razu zniesione (to głupota aby za 2 MINUSY komentarz znikał)

Tak samo jak RANGI bo to też głupie
Powinien być podział na KOMENTATOR - BLOGER i to wsio

Po co dodawać sobie pracy i dawać powody do domniemywań czy coś komuś w czymś "pomaga" czy nie?
Zresztą jestem pewien że i same dyskusje byłyby zupełnie inne a nie tylko PAŁY PLUSY i wio na kolejny wątek

I ostatnia sprawa to kolor PW:
Może jeśli to nie problem to zrobić tak że jak jest jakaś wiadomość PW to żeby się to wyświetlało na stronie głównej np. na CZERWONO?
Bo ja dziś dosłownie przypadkiem zobaczyłem że jakąś mam

Dziękuję
Obrazek użytkownika Gawrion
Gawrion cze 7

Usuń Blok

PP - nie oczekiwałem recenzji, a zapoznania się z zasadami. Doskonale sobie zdaję sprawę że nie podobają się one wszystkim i nie wszystkie, ale moim prawem jest je tu ustalać. Niemniej dziękuję za informację zwrotną. Mechanizmy są wprowadzone w celu automatyzacji zarządzania portalem, są przemyślane i mi się sprawdzają. Nie znam innego portalu o takiej skali, który byłby prowadzony przez jedną osobę. Gdybym miał zarządzać ręcznie - nie dałbym rady. W przewodniku staram się tłumaczyć motywy i uzasadniać dlaczego pewne rzeczy działają tak, a nie inaczej. Oczywiście nie wykluczam ich zmiany (np. zaraz ogłoszę limitowania dodawania zawartości - zmiana na wniosek Solidarnego), ale zmiana musi się wpisywać w moją wizję i zapotrzebowanie. Co do kary - nalegam abyś przemyślał przez tydzień zasady, zapoznał się z ewidencją naruszeń (co jest naruszeniem, a co nie) i za 6 dni Ci zdejmę ramkę. Odniosłem się tylko do najważniejszych kwestii - do absurdalnych zarzutów nie mam czasu się odnosić.

Powiem tylko tyle - kluczowa jest misja portalu. Misja portalu decyduje w sposób oczywisty że portal nie jest neutralny ideologicznie czy politycznie. Jakkolwiek nie mam żadnych powiązań z partiami. Jedyne powiązanie to moje sumienie.

Pozdrawiam!
G
Obrazek użytkownika Polak Polak
Ty cze 7

Usuń

Dziękuję za odpowiedź
Każdy ma prawo do własnego zdania

Moje jest takie jak wielu innych, że jednak portal jest zwykła tubą propagandową jedynej słusznej partii i jedynego słusznego wodza
Bo tylko takie wpisy są jak widzę tutaj promowane i OCHRANIANE

Widać to było z komentarzy oraz z samego czytania, ale jeszcze lepiej na własnej doopie

Proszę o całkowite usunięcie mojego konta bo z zaprzaństwem i zakłamaniem nigdy nie było mi po drodze

Już zamykam wszytskie otwarte okna i dziękuję bardzo za: "taką misję" - ja u kalksteina żadnych punktów łapać ani nie muszę ani nie chcę

Dziękuję
Obrazek użytkownika Gawrion
Nowy
Gawrion cze 7

Usuń Blok

Proszę o potwierdzenie chęci usunięcia konta. Operacja jest nieodwracalna.

Pozdrawiam!
G
Odpowiedz
Wiadomość
Clear

Polecanki PL Niepoprawni PL

RoopleTheme!

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1593983

Obawiam się że dluuuuuugo się jeszcze logować nie będziesz
8-)))))))

Vote up!
8
Vote down!
-5
#1594013

lustrzany autoportret

 

lustrzany autoportret

nie zawsze się uda

odbicie w nim trolla

to nie żadna ułuda

Vote up!
6
Vote down!
-7

jan patmo

#1593925

Nie chcę mi się pisać więc wkleję tu to co temu pajacowi napisałem na jego portali i jego blogu
Problem w tym że jestem szczęśliwy że ujawnił to co po "cichu" o nim myślałem aż wreszcie mu na p.w napisałem
8-))))))

 

Tylko

kawał GNOJA.. ujawnia prywatne e-maile
Prawda boli?
EOT
pajacu skończony

nadużycie link skomentuj usuń

Husky 08.06.2019 13:45:54

 

@Jarek Ruszkiewicz SL 14:34:25

//ale każda reguła ma wyjątki i to z pewnością jest taki wyjątek.//

Jeśli tak jest to wybaczysz mi Jarku jak za chwilę wkleję bardziej pikantne p.w pod ta "notką"
Wprawdzie trzeba być skończoną szują,( ba ciotą) by takie coś robić no ale skoro są wyjątki
8-))))))

ps.
mam tu na swojej poczcie ich KILKANAŚCIE

Jest zgoda ????
Skoro jest bagno to może być i szambo

Pozdrawiam

nadużycie link skomentuj usuń

Husky 08.06.2019 14:51:06

 

@Jarek Ruszkiewicz SL 14:37:53

Latał ten pajac za mną po portalu i zaczepiał. Olewalem go. Wielokrotnie pisałem mu żeby się wreszcie odpierdolił
Zresztą pisałem Ci to na (p.w) .......ale nie ujawnię
8-))))))
Więc teraz by wreszcie dał mi święty spokój napisałem mu tylko co mi na sercu leżało
o tak ,po ludzku , szczerze i może wystarczająco 

Pozdrawiam

nadużycie link skomentuj usuń

Husky 08.06.2019 14:57:02

 

@Mariusz G. 15:20:54

Do niedawna ujawnianiem prywatnej poczty zajmowały parchy z UB i SB .
Dziś te rolę wcieliły się byłe parchy z SB-ecy ....bądź ich dzieci.
Rodzinna tradycja

To widać,słychać i czuć
Nic nadzwyczajnego

Pozdrawiam

nadużycie link skomentuj usuń

Husky 08.06.2019 16:19:50

Vote up!
9
Vote down!
-6
#1593934

Gdy rozumu nie stało krzycz, że to kułak, krwiopijca... Pokazałem kim jesteś, a ty próbujesz, Alleluja i do przodu. Dopracowane wzorce w PIS mają. 

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1593937

Ale żeby tak potwornie obrazić jakiegoś debila ?

Bolszewik?
To niepojęte?

Z neta:

@

Zawisza , tym wpisem czyli ujawnieniem prywatnych
treści utraciłeś całkowicie swoją wiarygodność
jako rzekomy obiektywny bloger , każdy ma swoje
sympatie i nie ma nic złego w tym ,że się je publicznie
forsuje ale nie bolszewickimi metodami bo tak należy
potraktować donos na innego blogera , co kogo obchodzą
prywatne opinie na twój temat ? Trzeba przyznać ,że
nie brakuje ci zuchwałości bo z opini o sobie
wystrugałeś ofiarę "PiSowskiego " trollingu ,
przy czym sam należysz do sieciowej awangardy
"antyPiSowskiego" trollingu :)))))))

 

ZAORANE !!!!!!!!

Vote up!
8
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1593973

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Chwytasz się jakiejkolwiek wypowiedzi, jak tonący. W chwili gdy piszę ten tekst było 27 wypowiedzi, 1 przytoczyłeś, to jakaś magiczne liczby dla PiS. 27:1 dla PiS oznacza wygraną, ale to tylko w pojęciach PiS. 

Nie ma wątpliwości, że są ludzie akceptujący mowę rynsztokową, inaczej w języku polskim takiego pojęcia by nie było. Ale jest to kultura rynsztokowa, nie kultura języka polskiego. Jak widzisz jak na razie, poza waszą grupką jakoś gremialnego poparcia dla Huskyego nie widzę. 

ZAORANE!!! 

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1593980

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Sam to "wysmarowałeś" zaczadzony prostaku, czy ktoś ci pomagał ?. Obstawiam to drugie, bo nawet na to jesteś zbyt "cienki" .
Zabrakło obrazków ?.

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1593987

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ccassiumm7 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

casium

#1594034

Na farala nie działały ani antydepresanty, ani neuroleptyki. Dopiero ta dawka (jak dla szympansa) zadziałała.
Tylko skąd aż tyle jednocześnie nadałaś mi tych nowych nickow.
Teraz już się całkiem POgubi
A że jeszcze cię z neonu i własnego bloga ten nadadmin nie wyrzucił.
Dziwne
Na ,ale za prawdę to on nie wyrzuca

Vote up!
8
Vote down!
-6

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1593939

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Widzisz portalowy gówniarzu, w końcu jesteś sprawiedliwie oceniany.

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1593955

Czy znów twoja wizyta u lekarza (tego od głowy) została przełożona w czasie

Przykre

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1593958

cyt:

"Tylko

kawał GNOJA.. ujawnia prywatne e-maile
Prawda boli?
EOT
pajacu skończony"

Nie podejrzewałam Cię o taki ściek i jeszcze to oburzenie?!

Chciałbyś takie maile otrzymywać?

Jestem rozczarowana i to bardzo....

 

Vote up!
6
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1593944

Rozczarowana?
Ja już dzisiaj pisałem do Jarka o tym
Więc zapytam wprost czy mam ujawnić to co znajduje się na mojej Neono-wej prywatnej poczcie?
Chcę pani tego?
Nawet widząc ewe.co się świeci mam już zrobione kopie
I nie dotyczy to tylko mnie, jeśli już, a może zaboleć wielu blogerow,blogerek i .....adminów/adminek.
Powtarzam raz jeszcze, można ujawniać p.w ale tylko wtedy gdy są to pogróżki i nawet groźby karalne.
A takie mam na p.w. i nie ujawniłem tego nigdy.Tylko takiemu danemu pajacowi odpisałem w tym samym stylu
Dlatego raz jeszcze powtarzam takie e-maile jak ten zamieszcza zwykła internetową padlina.Wiele o tym piszę się w necie.
Sorry.
Zdania nie zmieniam i widać że inni też myślą podobnie
Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1593949

ZERO HONORU !!!

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1593951

Nie obchodzi mnie Twoja prywatna poczta. Też taką posiadam i pamiętam ... już dawno w podobny sposób na PW napisał do mnie Jozio z Londynu. Jest jednak zasadnicza różnica a mianowicie on mnie przeprosił .... a Ty? Masz tyle klasy żeby przeprosić Zawiszę?

Nie sądzę i właśnie dlatego jestem rozczarowana.

To nie była żadna Prywatna Wiadomość Husky a jedynie pełen nienawiści wybuch z Twojej strony.

Dałeś upust swojemu chamstwu niestety :(

cyt:

I nie dotyczy to tylko mnie, jeśli już, a może zaboleć wielu blogerow,blogerek i .....adminów/adminek.

Adminek? Znaczy, że niby ja Ci coś po chamsku na PW napisałam?

Nie pogrążaj się Husky....

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1593974

Nie do końca precyzyjnie mój komentarz został przez Panią odczytany
Ale zostawmy to
Nigdy mnie Pani w żaden najmniejszy sposób nie obraziła
Ja zadałem pytanie czy chcę Pani abym ujawnił treść e-maili i p.w jakie otrzymałem a w których jest odniesienie się do mnie, do Pani i wielu innych osób.
Gwarantuje że treścią nie odbiegają o tych jaki ja napisałem Zawiszy.Czy robiąc z tego notkę zostanę doceniony i znajdzie się ona na S.G.
Znalazłyby się tam  tresci p.w i e-maile od osób których Pani i szanuję i podziwia
Kilkanaście minut temu wysłałem próbkę takiego dzieła P.Ruszkiewiczowi.Co mi odpisał to nie ujawnię.Proszę zapytać samej A był to zaledwie ułamek procenta z tego co mam.
Pozostawię jednak Panią w rozczarowaniu, bo nie mam i nie będę miał najmniejszego zamiaru go przepraszać.Powodów są setki ale ten blog nie jest od tego by tu to publikować.
Na dodatek że nie jest tego wart tych przeprosin utwierdza mnie fakt jak to świetnie określił bloger @puuug jego bolszewickich metod jakie stosuje.Głosów  krytyki jest tam więcej.
Sorry ale nie przeproszę a co więcej ....

ok.
Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1593984

Na forach czy w portalach społecznościowych zamieszczane są “printscreeny” rozmów na komunikatorach, treści maili czy nawet SMSów. Często wraz z danymi rozmówców, a nawet ich zdjęciami. Czy aby na pewno takie działanie, mimo że powszechne, jest bezkarne? Jak może się bronić osoba, która nie zgadza się na publikację i z jakimi konsekwencjami powinien liczyć się publikujący?

W zależności od tego co zostało opublikowane i w jakim charakterze, inne przepisy będą miały zastosowanie.

PUBLIKACJA SAMEJ TREŚCI KORESPONDENCJI

Rozmowy prowadzone pomiędzy dwiema osobami, niezależnie czy mają charakter prywatny czy służbowy, zawsze są objęte tajemnicą korespondencji, która jest chroniona jako dobro osobiste (art. 23 kodeksu cywilnego). Często spotykany jest pogląd, że dysponentem takiej rozmowy jest odbiorca wiadomości i niezależnie od zgody nadawcy może z nią zrobić co zechce… i np. opublikować ją na forum. Trudno się zgodzić z takim podejściem, gdy jesteśmy właśnie nadawcą treści i tak też uznał w wyroku Sąd Apelacyjny w Warszawie (VI ACa 1875/15), który stwierdził, że do publikowania treści korespondencji (listy, maile rozmowy na komunikatorze) już NIE wystarczy TYLKO zgoda adresata, ALE także zgoda NADAWCY jest niezbędna!

Publikacja treści rozmowy bez zgody Nadawcy jest naruszeniem tajemnicy korespondencji, a więc można dochodzić: odszkodowania i żądania zaprzestania naruszeń (usunięcia publikacji) i usunięcia skutków naruszenia (poprzez publiczne oświadczenie np. ogłoszenie na stronie www. na koszt naruszającego).

W praktyce sądowej jest coraz więcej spraw z tytułu działań,mniej lub bardziej świadomych, w Internecie. Na większości portali, zwłaszcza branżowych, nie ma już anonimowości dlatego działanie łatwo przypisać do konkretnej osoby. Warto więc zastanowić się czy na pewno “wrzucić do sieci prsc rozmowy”, bo może się to wiązać z określonymi konsekwencjami.

Autorem tekstu jest Anna Widuch – Radca Prawny z kancelarii TransLawyers

https://trans.info/pl/publikowanie-tresci-rozmow-na-komunikatorach-czy-na-pewno-bezkarne-590c417dba04fa73788b4803-19378

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1594015

cyt. "Rozmowy prowadzone pomiędzy dwiema osobami, niezależnie czy mają charakter prywatny czy służbowy,  zawsze są objęte tajemnicą korespondencji, która jest chroniona jako dobro osobiste (art. 23 kodeksu cywilnego) (...)"

Jeżeli opublikowane treści  dotyczą  oczerniania, wulgaryzmów etc. to odpowiedzialność  grozi również drugiej stronie  nie tylko  z tytułu naruszenia dóbr osobistych, ale także oskarżenia o przestępstwo zniesławienia i to za pośrednictwem Internetu czyli w formie kwalifikowanej (art. 212 § 2 kodeksu karnego).

Na marginesie… Kto chce aby jego rozmowy latały po sieci? Wiadomo w Internecie to będzie żyć wiecznie. Niestety takie są skutki  patologii. Tym samym husky w necie WIECZNIE ŻYWY ( jak Lenin?)  jako wzór do cytowania przez tego czy innego franta.

PS

Cytowany artykuł ma na celu uciszenie osób, które wrzucaniem screenów piętnują patologię?

No to udowodnij @ husky swoją rację co do screena  zamieszczonego przez Zawiszę w sądzie, a po wyroku korzystnym przyznam waści rację. Jak przegrasz to odszczekasz! Hau, hauu, hauuuu...

Vote up!
5
Vote down!
-4

casium

#1594093

jeśli kobicino masz iloraz inteligencji choć o jeden numer większy od rozmiaru własnego buta to już nazwać cię można tytanem intelektu
Pisz na Berdyczow

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1594100

Co odpierdziela tobie, że takie teksty piszesz do kobiety??? 

Vote up!
3
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1594106

Panie Jjj

Za złośliwe, wulgarne przekręcanie mojego nicka powinna dostać takie same p.w jak ten pajac

Niestety wszystko wskazuje na to że gdy to się powtórzy, to to zrobię, i to nawet na portalu

8-))))

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1594108

Ty też piszesz Jjj i mnie to nie przeszkadza.

Ale jesteś facet i to obowiązuje, a przecież nie jesteś dzieciuchem.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1594110

Sorry

Przepraszam

Ale ten skrót to nie wulgaryzm

Ale przepraszam

A teraz wyobraź sobie że od dziś zwracam się do tej"Damy"

@pizdusiumm7

Mile to?

8-)))))

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1594111

Widzisz i tu się okazuje czy jesteś facet, czy jeszcze dzieciak.

Widzisz te pały które dostałem, to dowód że to jeszcze siusmajtki i nie pojmują o czym prawimy.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1594115

Nie wiem czy to aluzja do mnie,ale ja sobie nie przypominam bym kiedykolwiek zminusowal Twój komentarz czy wpis
Sorry
Ale taka prawda
Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1594119

To do twoich kolesi, a szczególnie do jednego żydo-komucha

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1594137

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Temu "psu" nie należy wierzyć jak psu.
Nie daj się omamić temu chamowi.
To tylko wulgarny menel pod płaszczykiem portalowego mądrali.
Próbuje przykryć sprawę z "Zawiszą niebieskim".
Oni mają w tradycji takie traktowanie kobiet.
Mongoły w czapkach czekisty...
To dziadostwo zawsze najchętniej rzuca się do kobiet.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1594141

Spoko, czytam to widzę co jest grane.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1594155

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ccassiumm7 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

casium

#1594035

"Zawisza" pokazał twoją prawdziwą twarz zapyziały intelektualisto.
DNO DNA !!!.
Zero honoru, zero kultury, zero empatii...
JEDNO WIELKIE ZERO !.
Tak rzeczywiście wyglądasz ty i twoi kumple z "Londynu" !. I kto tu jest potomkiem ruskich czołgistów...?.
Kto tu roznosi smród ruskich onuc ?...

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1593950

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Falenta ma wyjść na wolność...bo ważniejsze  przekręty, które ujawnił.

Oczywista oczywistość!

Ale Zawisza postąpił źle...bo ujawnił niewyobrażalne świństwa, które się mieszczą jednym psie...

 A to Polska (?)właśnie!

A to Niepoprawni (?) właśnie

Vote up!
6
Vote down!
-7

Verita

#1593953

Zamykają Falentę, żeby smród się nie rozniósł. Smród, który sięga po szczyty władzy w Polsce, tej PISowskie również.
Stąd ta "koalicja" PISu i postkomunistycznego bydła w tej sprawie.

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1593963

Jeśli nie przestaniesz drwić czubie z czyjegoś nicka to za chwilę wkleję ci ci dokładnie to samo co temu gnojkowi wkleił Husky

Zrozumiałeś ?

Vote up!
6
Vote down!
-6

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1593954

Sam zadrwiłeś ze swojego nicka, i nie tylko z nicka.
Zadrwiłeś z patriotyzmu, zadrwiłeś z "Niepoprawnych", zadrwiłeś z prawdy, zadrwiłeś z uczciwych Polaków.
Życiowy gnojku...

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1593959

Widzisz Janie
To jest kolejny wpis elitarnego blagiera z cyklu:

prose pani !!!!!!!!!
Zawiedziony kopnął mnie w dupę,a Husky dał mi z liścia !!!!!!!
prose pani niech  mnie pani "ratujom" !!!!!!

czy cdn "beeeedzie"?

Vote up!
7
Vote down!
-6

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1593947

Skoro dla Huskyego, Zawiedzonego, Jana Patmo jest to normalny język, pewnie takim porozumiewają się w domu z żoną, dziećmi to czemu protestują, że ich język, kulturę pokazałem. Powinni raczej zgłosić się do pani Szydło, ona ekspertką od festynów ludowych i na jarmarkach swą kulturę pokazywać.Może jakieś tęczowe czapeczki. spodenki, czy kamizelki. Trudno podpowiadać, nie znam się na kulturze trolli, dopiero ją poznaję.

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1593961

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Już dawno pisałem o tym, że to ich codzienny język, wyniesiony z domu.
Tak traktują swoje żony, podobnie jak inne kobiety na portalu.
Tak rozmawiają przy swoich dzieciach. Widać, że nie mają żadnych zahamowań.
Natury niestety nie da się ukryć.
Słoma wystaje nieuchronnie...

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1593966

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Polak Polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ludzie czy Wy naprawdę nie widzicie że HUSKY I ZAWIEDZONY to jedna i ta sama "osoba"?
Ten sam knajacki język
Te same kretyńskie wstawki zdjęciowe
Itd. itp

Co więcej jestem zdania że na NEONIE HUSKY I KULA LIS to jeden TROLL bo razem się pojawiaja i razem znikają
Jeden udaje mniej hamskiego a drugi jest kim jest

Więc jeśli na NEONIE HUSKY I KULA LIS TO ten TROLL
A tutaj HUSKY I ZAWIEDZONY to ten sam londyński obszczymór

To co z tego wychodzi?

Wychodzi że:
- HUSKY
- KULA LIS NEON
- ZAWIEDZONY
- ANDY ANDY
To JEDNA OSOBA - kilka komputerów to żaden problem, nawet ja w godzinę nie wychodząc z domu zaloguje się tutaj i założę konto z..... 5-ciu komputerów i 5-ciu telefonów

Proponuję wejść na konta i zobaczyć kiedy były założone:

Andy-aandy
Niepoprawny od:
4 lata 5 miesięcy

Zawiedzony
Niepoprawny od:
4 lata 6 miesięcy

Czyli tutaj TROLL założył dwa konta jako Zawiedzony i ANDY ANDY
a na NEON tez dwa, jako: HUSKY i KULA LIS

I tak robi swoją robotę

A ta tutejsza PUNKTACJA jest totalnie popierdol...ona bo właśnie tak działa że 5-tka dupków plusami i minusami steruje całym portalem
Ale właściciel bardzo mocno w tym ręcznie pomaga bo to widać słychać i czuć

Bo jakim cudem mój komentarz w innym temacie ZAWISZY dostał 4 PLUSY i 5 MINUSÓW I ..rwa zniknął jako ukryty????????
Różnica JEDNEGO MINUSA I KOMENTARZ ZNIKA ????????
No nikt mi nie powie że to AUTOMAT

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1593979

POTWIERDZAM !!!!!!

wystarczy

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1593988

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Polak Polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie musisz bo to widać, słychać i czuć
Ale zarazem stawiając PAŁĘ właśnie potwierdziłeś że z kumplami z Układu dwoma głosami usuwacie cudze komentarze w niebyt
Zbytnio się rozpędziłeś i za szybko to potwierdziłeś

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1593992

Trafieni

Zatopieni

co na to medyk

Vote up!
6
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1593991

"Husky=Zawiedziony

----------------------------------

Niedawno dowiedzieliśmy się z tego samego źródła, że Andy-aandy=Kula lis. Wypadałoby tylko poprosić Kulę Lisa aby wypowiedział się w tej sprawie. A kim jest Polak-Polak? Zawisza to jest, czy Hades z Neon? A może Hades to jest Zawiszy alter ego. 

Vote up!
5
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1593997

Czyli nienawidzący polskiego patriotyzmu politruk, a więc łgarz i częso po prostu bolszewicki błazen...

Więcej w notce "Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu".

Vote up!
6
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1594099

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Obłudnik Zawisza,

Sam trolluje- ma nasr... we łbie, sam prowadzi nazibolszewickie bagno trolli, które sam chroni i napuszcza na innych. A w tym tekście? Wskazuje konkretną osobę, czyli załatwia własne porachunki (gł. polityczne!) a udaje zatroskanego. Od ew. wulgaryzmów znacznie gorsze są rzeczy, takie jak kompletne zrypanie z dezinformacją a i chamstwo ukryte za maska kultury. To nie słowa są złe, tylko bywa źle ich użycie. 

PS poczytajcie, co tacy bolszewicy piszą między wierszami, kim się okazują nawet jak ubierają szaty oświeconych człowieków honoru. Bany "na pokaz" czyli załatwianie niepokornych dla przykładu. Każdy wie, że to nie zwalcza trolli na neonie, jest tylko represją takich kapo.

Vote up!
5
Vote down!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1593976

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Portalowa kamaryla poczuła się zagrożona.
"Niechcący" jeden z "intelektualnych filarów" pokazał swoją, prawdziwą "twarz".
Wypłynęły "taśmy prawdy", więc trzeba za wszelką cenę pogrążyć demaskatora...
Skąd my to znamy ?
Sanczo Pansa CHA(M)SKIEGO, niejaki "zaczadzony", próbuje ratować sytuację, ale jego ograniczony intelekt pogrąża "błędnego rycerza" totalnie.
Na front walki wyruszył nie mniej znany rycerz "kontrik".
Bez powodzenia.
Szambo wylało ...

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1593978

Anm, przecież to nie chodzi o dwie strony a jam mam swoje zdanie o obu. Na H. też mam parę kompromatów, nie jakieś tam wulgaryzmy,  ale to nie ma związku z tematem. To Z. stroi się w piórka kulturalnego i wiąże chamstwo z trollongiem politycznym, dla własnych celow, choć sam prowadzi czarna propagandę i wszędzie wtyka swoje odzywki kodziarsko-michnikowe. A reprezentuje najbardziej chamskie środowisko.

Vote up!
8
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1593990

A portale w Polsce są potrzebne. W dobie, gdy wszelkie media o dużym zasięgu zależne są albo od PiS, albo od PO lub też są w rękach zagranicznych koncernów, zakonów medialnych portale blogerskie są jedyną formą wolnej wypowiedzi Polaków i o ich istnienie trzeba dbać.

---------------------------------------------------------

Portale blogerskie może i są formą wolnej wypowiedzi Polaków, chociaż nie jedyną. Wiele im można jednak zarzucić, jeśli chodzi o obiektywny przekaz informacji. Dlatego ich roli jako nośników informacji i inspiratorów opinii publicznej  nie przeceniam, a nawet dostrzegam w nich więcej ułomności niż pozytywów. Wymienię tutaj choćby rozpowszechnianie fałszywych doniesień, teorii spiskowych i ciekawostek typu "false flag event". Portale są o tyle istotne, iż na ich podstawie badacze mogą określić stopień wiedzy i dezorientacji społeczeństwa, ustalić jak przebiegają "rowy tektoniczne" dzielące wiodące zapatrywania blogerów i komentatorów, jak różnią się zwolennicy przeciwnych sobie wizji politycznych - również według przyjętej skali portalowego otumanienia. Opcje i dysonanse światopoglądowe  są ciekawym przedmiotem badań, chociażby ze względu na to, iż ulegają ciągłym, a czasem nawet bardzo gwałtownym,  modyfikacjom. Uważam, że Polsce, zamiast niezliczonej liczby portali blogerskich, raczej potrzebne są wiarygodne polskie media, te z prawdziwego zdarzenia, których działalność byłaby oparta na wiarygodności, odpowiedzialności i etyce dziennikarskiej. Są to atrybuty, których, w swojej zdecydowanej większości, portale i portaliki nie posiadają.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1593985

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A jakie by pani uważała za takie wiarygodne? TVPiS? Przecież to dziś najgorzej oceniane media od czasów Urbana. Kto miał by wyznaczyć te "wiarygodne polskie media"? Tylko portale blogowe, właśnie przez różnorodne poglądy, takie jakie mają Polacy mogą być wiarygodnymi polskimi mediami, jednak do tego potrzeba oczyścić je z zadaniowców, co za judaszowe srebrniki treści podesłane przez partie głoszą jako niezależną myśl Polaków. 

Vote up!
4
Vote down!
-9
#1594002

 Kto miał by wyznaczyć te "wiarygodne polskie media"? Tylko portale blogowe...

---------------------------------------------

Raczy Pan sobie chyba żartować. A kto dokonywał oceny jakości i wiarygodności mediów przed wynalezieniem Internetu i blogów? Jestem zaszokowana, iż w Pańskim mniemaniu wyznacznikiem wiarygodności i zasad etyki dla polskich mediów byłoby opinie drugiej i trzeciej kategorii "dziennikarzy" skupionych pod chorągiewkami pewnej ideologii". Tacy niestety piszą na Neon24 . To tak, jak hucpiarz dokonywałby oględzin działalność sądów, nie z perspektywy obowiązującego prawa czy ogólnie wyznawanych zasad moralnych, tylko z punktu widzenia własnej satysfakcji.

Vote up!
7
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1594009

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Z tego co pamiętam, to za czasów socjalizmu oceny wiadygodności dokonywali cenzorzy mający swą siedzibę na ul. Mysiej. Chciałaby Pani do tego powrócić? Stworzyć PiS-owską Mysią? Taką mniej więcej tu rolę odgrywa grupka trollików. Co do oceny autorów piszących na Neon, to z pewnością są to ludzie o znacznie szerszym zakresie poglądów i wyższej kulturze, co można potwierdzić porównując dyskusję pod dowolnym z artykułów publikowanych i tu i tam. Przynajmniej z mojego punktu widzenia tak to wygląda. Nawet pod trudnymi tekstami pojawi się dyskusja, ktoś wyrazi zaiteresowanie, zapyta o coś, a tu, zaraz pojawi się grupka trolli, proszę popatrzeć na tekst o metalurgii, czy też tekst o megalitach. 

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1594018

"Przed takimi ludźmi, zwanymi trollami portale muszą się bronić."

------------------------------------------

Pan, Zawiszo, jest jednym z trolli. Wykorzystuje Pan każdą możliwość aby na polityków i partię, którą Pan nienawidzi, napluć. Temat notki nie ma dla Pana znaczenia. Kultura Starożytnego Egiptu, obyczaje słowiańskie, wytop rudy żelaza, czyli wszystko, jest doskonałą okazją do trollowania na ten jedyny, ulubiony temat. 

Vote up!
8
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1593989

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Oczywiście... Zawisza nawet jak śpi, to trolluje.
Z tym trollowaniem u Pani, to jak z antysemityzmem u żydów.
Każdy kto myśli inaczej niż Pani , to troll...

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1593998

przyjmij me wyrazy współczucia

8-)))))

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1593999

:) . Dziękuję, ale to raczej ty potrzebujesz współczucia.

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1594000

Trollowanie, w drugiej kolejności po nagonkach na PiS, jest ulubionym wątkiem nie moich komentarzy, tylko  blogerskiej twórczości Zawiszy.

Vote up!
8
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1594004

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A może tak Pani przypomni, kto tak pilnie wykasował kilkadziesiąt swoich komentarzy na Neon. Czyż przypadkiem nie dlatego, że było to typowe trollowanie jako admin? Rozumiem, że pisanie prawdy o PiS to trollowanie, pisanie fakenewsów za PiS to działaność literacka. Pod wieloma moimi tekstami o PiS zapaszam do dyskusji, do obalenia moich dowodów. Jakoś kontrargumentów nie ma, reakcją jest tylko stawianie pał.

Vote up!
4
Vote down!
-9
#1594010

Ja wykasowałam nie kilkadziesiąt ale około 2300 komentarzy oraz jedno tłumaczenie z Neon, czyli wszystko, co do mnie należało. Żałuję nawet, iż w przeszłości zdecydowałam się na komentowanie na Neon. Pan oczywiście może próbować robić ze mnie trolla, jak to u Pana w zwyczaju. Proszę jednak rozejrzeć się za trollami na własnym portalu, Administratorze. 

Vote up!
8
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1594014

Na neonie nie warto komentować. Moje komenty ale i moich znajomych były kasowane cichcem po paru tygodniach. Na poziomie, tylko zaprzeczały "faktom" propagandy, działo się to hurtowo a nie pojedynczo. Za to chamstwo innych nie przeszkadzało. Tam nawet admin miał lewe konto, z którego bluzgał innych a potem miał pretekst do banowania. Tak samo ta "gwiazda" to wyjątkowo paskudna i fałszywa postać.

Vote up!
8
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594017

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jeśli tak się działo, jak opisałeś, to z pewnością było złe. Ale Neon ma bardzo przejrzysty panel administracyjny, nawet skasowane komentarze możemy przywrócić albo sprawdzić co w nim było i kto ew. skasował. Tak np. wykazaliśmy Zawiedzonemu że kłamał w sprawie Jozko z Londynu. Sprawdziłem, takiego nick jak "kontrik" nigdy na Neon nie było. Określ pod jakim nickiem pisałeś i mniej więcej w jakim okresie. Postaramy się to sprawdzić.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1594022

Paskudny hipokryto nie udawaj świętego!

W swoim nuworyszowskim zapale by zostać dołączonym do elyty od Wileckiego i trepowych towarzyszy z WSI, jako administrator usuwa, blokuje, banuje jak się żywnie podoba, bez względu na etykę,sprawiedliwość, czy nawet logikę.

Kulturalna i wrażliwa AS może z panem prowadzić "ą", "ę" konwersację, lecz dla mnie jest pan klasycznym onucowym bucem. który nagle dowiedział się i się tym szczyci, że istnieje kultura, istnieje nauka. Tylko.że one są od tysiącleci, a u pana od miesięcy.

Co za buc...

 

Ps. Dobrze, że wreszcie ujawnił pan w czołówce swój wizerunek z maczugą. Przyznam, że takiej samokrytyki się nie spodziewałem.

Vote up!
8
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1594076

Ma Pan jakiś dowód na to, że ja usuwam komentarze, blokuję, banuję? Od zawsze byłem przeciwnikiem cenzury, jeśli usuwam jakiś komentarz, to komentarz zgłoszony jako naruszenie, choć są to pojedyncze przypadki, zwykle uważam iż każdy świadczy swymi słowami o sobie, co właśnie zostało wykazane w przypadku Huskyego, a ten jest obrażony, że jego słowa mogą zobaczyć wszyscy. Ubliżać, słać obelgi to chwała dla propagatora PIS, pokazać jego prawdziwą twarz to czyn zbrodniczy.

Więc mamy dowód na moje usuwanie, blokowanie, banowanie? Czy też dołącza Pan do niesławnej listy kłamców, trollików na tym portalu?Jak widać lista się zapełnia. Zawiedzony, Husky, AS, teraz Pan, niedługo będzie wiadomo dlaczego pod moimi komentarzami pojawia się dość stała listów ocen ujemnych. Co chwilę w bagienku jakaś nowa główka trollika wyrasta.

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1594080

Jeżeli się nie mylę, to w zeszłym tygodniu obowiązywał na NEonie skopiowany poniżej grafik dyżurów administratorów.

W środę 05.06 to pan miał dyżur. W trakcie rzeczowego dialogu z blogerem Wojtasem zostałem zbanowany na czas nieokreślony. Kto więc, jak nie pan miał moc by mnie zbanować?

Więc albo pan łże jak pies, na dodatek mnie nazywając kłamcą, albo jest pan na NEonie małym miki, leszczem, którego każdy większy od pana moze zlekceważyć, lub pominąć.

 

 

Witam i podaję rozkład dyżurów od 03.06 do 09.06. 2019

03.06 -  Poniedziałek   -  Jarek Ruszkiewicz

04.06.  -  Wtorek          -   Zawisza Niebieski

05.06.  -  Środa            -   Zawisza Niebieski

06.06.  -  Czwartek       -  Anna Słupianek

07.06.  -  Piątek            -  Anna Słupianek

08.06.  -  Sobota           -  trybeus

09.06.  -  Niedziela        -  lipao45

 

Pana już tyle osób przyłapało na kłamstwie, że pańska wiarygodność jest na poziomie zerowym.

 

Vote up!
8
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1594086

Jak każdą informację zaraz sprawdzę.

Podział jest taki, że jest jedna osoba, która pilnuje porządku na portalu, pilnuje trolle, wystawia bany. Ja to robię dopiero w sytuacji gdy jest to absolutnie niezbędne. Staramy się wychowywać trolle i tylko w szczególnych przypadkach stosujemy ban wykluczający. Z tego co podaje zestawienie osób zbanowanych pana ban wygasł 8.06 i tak był ustawiony. Pan napisał ten komentarz 9:06 15:32. Sprawdził Pan czy ban nadal obowiązuje? Nie. Rzucił Pan oszczerstwo nie sprawdzając. Kto Pana poinformował o tym, co pozwoliło panu wydać opinię "zostałem zbanowany na czas nieokreślony" ? Nie ja go ustawiłem więc nie wiem z jakiego powodu ban był wystawiony, ale takie krótke bany daje się, by pozwolić osobie na przemyślenie,  

Widzi Pan jak wygląda Pana wiarygodność? Czy mam prawo nazwać Pana kłamcą?

Zamiast kłamać, zamiast snuć wnioski wystarczy zapytać, wtedy nie wychodzi się tak jak Pan wyszedł teraz. Dawno nie byłem w Gdynii, ale czy tak się kłamie w Gdyni?

Na kłamstwie przyłapało mnie równo 0 razy. Jeśli się pomylę to z reguły po sprawdzeniu przepraszam i przyznaję rację na co nie stać tutejszych trollików.

Jakieś przeprosiny? Zdobędzie się Pan na to? Czy alleluja i do przodu?

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1594103

Panu się wydaje, że może pan zasłużyć na przeprosiny. Czyżby?

Mienicie się portalem, gdzie przestrzega się pewnych norm, reguł i etykiety. To proszę mi powiedzieć, bo już w ciągu miesiąca zostałem trzy razy zbanowany, za każdym razem nie informując mnie o tym oficjalnie i nie określając wysokości ukarania, jak to formalnie robicie.. Czy pohukiwania wściekłego Ruszkiewicza w komentarzach są dla was nadrzędnym prawem?

Więc skąd mam wiedzieć na jaki okres zostałem zbanowany? Dla mnie jest to okres nieokreślony, w tym sensie, że nie wiem, bo nie zostałem poinformowany,na ile jest ban.Możliwe, że czegoś nie wiem i gdzieś w tajnym miejscu ten ban został upubliczniony. Lecz nic na moim blogu i nic na PW. To wy macie obowiązek poinformować o tymczasowym zawieszeniu. Tak, jak robi to Gawrion na niepoprawnych.

Tego wymaga podstawowa kultura.

Sprawdziłem, ban rzeczywiście jest w tej chwili odwieszony. Lecz nie wiem, czy zrobił to pan przed chwilą po moim komentarzu, czy zostało to dokonane wcześniej. Nie ma gdzie tego sprawdzić, bo działacie raczej jak sądy kapturowe.

Zawieszanie jest na podstawie swojego widzimisię, bez uzasadnienia i poinformowania o karze.

I pan się domaga przeprosin? Za takie działanie? I nie przyznał się pan, czy to pan zbanował i za co.Oczywiście jakiś mityczny współpracownik, bez pana wiedzy, bo pan oczywiście zajmuje się o niebo ważniejszymi sprawami na dyżurze.Np.układaniem pasjansa, lub czytaniem "Fakty i mity" Palikota, na temat starożytnych Słowian, prawdziwych twórców cywilizowanego świata.

Proszę podać fakty cd. banu, by odzyskać choć kroplę wiarygodności.

Vote up!
7
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1594109

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

iż jeśli ja coś mówię to jest najlepsza znana mi prawda. Tak to określam, gdyż prawda mówiona przez człowieka jest sprawą subiektywną, wypowiadaną na podstawie aktualnie znanych mi wieści. 

Przyznaję Panu rację, że rzeczywiście w jakiejś formie człowiek powinien być powiadomiony o tym jaki urlop dostał, kto go udzielił, na jaki okres. Obiecuję, że o tym pogadam, bo takie jest i moje zdanie, i mam nadzieję, że mam na tyle siły przebicia, że tak będzie. Za każdym razem, gdy ma Pan wątpliwosci proszę pytać. Jak Pan widzi zawsze jestem gotowy odpowiedzieć, sprawdzić, nawet jak w przypadku blogera kontrik, proponowałem, że sprawdzę, kto mu jego komentarze kasował, by podał tylko niezbędne dane. I tu zaczyna się kręcenie, wywijanie kota ogonem. Gdzie ci mężczyźni śpiewała Danuta Rin. Z pewnością nie wśród tych tutaj trollików.

Co Pan chce wiedzieć? Nie mogę Panu posłać zrzutu z ekranu, bo tam są dane innych osób a ujawniać ich nie mogę ale dane dotyczące Pana, oczywiście mogę. Powiedzmy przyjmijmy okres od początku maja. 

2019-05-03 21:42:08   2019-05-10 zbanował pana  admin nr 1

2019-05-13 10:29:35   2019-06-16 admin nr 2, jak Pan widzi, urlop został skrócony skoro już

2019-06-05 09:36:54   2019-06-08 admin nr 3. zarobił Pan kolejny od zupełnie innej osoby.

Każdy z tych adminów jest niezależną osobą mającą prawo do administrowania portalem. Ma Pan ocenę trzech niezależnych osób, które uznały iż należy Panu dać czas na przemyślenie swego postępowania. To chyba dość demokratyczne zasady, prawda? Oczywiście ma Pan prawo powiedzieć, że były to siły zła, ale raczej przy ocenie trzech niezależnych osób to jednak problemu należy szukać u siebie.

Jak Pan widzi, są to urlopy kilkudniowe, po to by Pan przemyślał swoje postępowanie, może słownictwo, które ten portal nie akceptuje?. Nie wiem za co udzielone były te urlopy, ale myślę, że Pan to wie.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1594128

Jeżeli banował mnie Admin Nr.1, potem Admin Nr. 2, dalej Admin Nr.3, to mi wygląda na zbiorową nagonkę i najprawdopodobniej realizowanie poleceń z góry, czyli od samego Ultra -Prezesa Ruszkiewicza.

Były już takie zdarzenia w historii, gdy kapral kręcił generałami,lecz myślałem,że świat poszedł na przód.

Widocznie jednak nie. Widzę szkołę Wachowskiego

 

Cóż...jak widzę wiele z panem nie wygram,bo nie jest pan osobą decyzyjną. Będę musiał się chyba zapytać Nad-Redaktor Słupianek.

Vote up!
8
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1594134

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Myślałem, że coś Pan zrozumie, ale widzę, że praca była na darmo. To nie zbiorowa nagonka a tylko konsylium lekarskie, które próbuje Pana ratować, ale wszystko wskazuje na to, że przypadek nieuleczalny.

Niech Pan pyta nadredaktor Astrę. Myślę, że diagnoza będzie podobna.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1594138

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

I wydaje mi się, że przy notorycznych kłamcach to szkoda zachodu. Czytałem taką notkę, że aby zwyciężył PiSowski mistrz formuły melex, co po pijaku w hotelu meleksy porozwalał zwożono z ośrodków dla nerwowo i umysłowo chorych głosujących z kartkami z jego nazwiskiem, bo zapamiętać nie potrafili. Przecież miał Pan wyraźną informację od Jarka Ruszkiewicza, że urop na 3 dni i była tam dyskusja z Pana udziałem. Czyli co,kłamał Pan jak bura suka, czy poziom umysłowy przeczytać kilka prostych zdań ze zrozumieniem nie pozwolił? Patrząc na kilka tu osób nie sposób nie przyznać racji powiedzeniu. "Skąd się biorą debile? Z PiSu wychodzą co chwilę".

Vote up!
3
Vote down!
-8
#1594146

I tak to jest z bolszewickimi funkcjonariuszami. Będą łgać i manipulować do końca.

Tak ich wyszkolono i taka ich fałszywa natura.

Panie Niebieski, co mi pan tu wyjeżdża z sytuacją wokół pierwszego bana i pogawędką z Ruszkiewiczem. Nie o to pytałem i nie zgłaszałem zastrzeżeń. Pomidor Ruszkiewicz prężył mięsień i demonstrował kto tam ma władzę.I dobra.

Ja się przecież pytam dlaczego pan mnie zbanował ostatni raz?

A tu, po łajdacku i tchórzliwie unika pan odpowiedzi, na dodatek co rusz mnie pan obraża. Proszę uważać, bo pójdzie pan w ślady Ruszkiewicza i też tu zostanie zbanowany. Na NP ma pan do czynienia z wielokrotnie bardziej inteligentnymi internautami i robi pan z siebie pośmiewisko i wzbudza politowanie.

A to,jak i co pan swym krętactwem i obłudą, pozując jednocześnie na uczciwego człowieka demonstruje, jest właśnie kolejnym dowodem o marności pańskiej osoby.

Vote up!
5
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1594175

zawisza,

ależ ja nie błagałem o sprawdzenie, kto mnie tam molestował a tym bardziej nie mam życzenia przywracania komentarzy. doskonale też wiem, kto był w to umoczony, i personalnie i jako cała banda. nic mi nie musisz sprawdzać, więc nie rżnij głupa, nie dowiesz się, kim tam bylem ja i znajomi, nie wyciągniesz nic na mnie. no pewnie tak trudno znależć panie adminie, bo takich to były setki. komusze nasienie, pogrobowcy antypolskiego diabelstwa nie mogą żyć bez kłamstwa i cenzury a najlepiej terroru, to wasz znak rozpoznawczy. nie udawaj za plecami, że ofiarujesz się z pomocą ale w zamian oczywiście musisz znosić cierpienie. nie chciałem się ujawniać to w zamian nazwałeś mnie kłamcą i tchórzem, chamie. ja mam udowadniac swoją niewinność? przed tobą? zgodnie z taką twoją logiką, to dla mnie możesz być najgorszą kreaturą, dopóki mi tego łaskawie nie udowodnisz, że jest inaczej a ja łaskawie dopuszczę se taki dowód. bo jak nie, to tzreba się ukorzyć i przepraszać a w zamian można dostać uścisk ręki i nawet pójśc na piwo. takie chore rojenia chodzą ci po głowie i oczywiście musisz do tego mieszać nawet PiS. czy to nie dowód zrypania? i weź laskawie nie mieszaj mnie również do swoich fantazji nie tylko co do ubeckiego węszenia czy udowadniania prawdy ale i co do marzen erotycznych LGBT+, cytuję ''Gdzie ci mężczyźni śpiewała Danuta Rin''. naprawdę nie jestem zainteresowany waszymi zboczeniami i fantazjami.

Vote up!
5
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594160

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Rzucił Pan oskarżenie, oskarżenie redakcji, że ktoś działał niezgodnie z zasadami, ja mówię sprawdzam a Pan wije się jak jak Piekarski na mękach, Tak się łapie kłamcę. Sorry Winetou.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1594163

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Postanowiłem coś poszukać, by w Pana problemie coś pomóc. Czy Mirosław Sz. coś Panu mówi? No to chyba problem rozwiązaliśmy, obaj wiemy aż nadto.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1594167

nie jestem żadnym mind servicem, no może mastermindem.

wy, psychole, w innych widzicie tylko spiski z podszywaniem się za innych, to jakaś projekcja? nie od dziś neonici mnie posądzają o inną tożsamość i różne niecne uczynki. ale węsz dalej a potem dziw się, że mają was za ubeków.

Vote up!
5
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594168

Ale, czyż ja mówiłem o Mind Service? Ja pytałem o Mirosława Sz. :) Czyli wszystko jasne.

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1594183

Ja Kontrika też go na tym złapałem.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1594184

"kontrik" powiedział... Nie mów o mnie źle, bo będziesz tu UBekiem :).

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1594216

Panie Januszu

Dość tych oszczerstw pod adresem tego uczciwego pajaca

Dość
To on to ten Zero.......
prawdy inaczej

https://antykomunista.neon24.pl/post/149286,cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy

 

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1594212

Toś mu Januszu wreszcie dosadnie napisał.
Ja poszlem w ślady blogera @Husky i swoje zdanie o nim wysłałem mu na p.w
Ciekaw jestem czy zrobi na ścierwomedialnym portaliku z tego notkę czy może tylko skopiuję i się pochwali
Ale to onucowy tchórz,więc raczej założy pieluchę i przegryzie "problem"

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1594107

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mogłeś się zająć znacznie bardziej odpowiadającymi twojemu poziomowi umysłowemu sprawami, np. popodlewać rośliny w kibucu, a ty zrobiłeś z siebie identycznego idiotę jak Husky. Jak Bóg kogoś chce pokarać to mu rozum odbiera. Pomyśl, czy to Bóg cię teraz pokarał, czy od urodzenia tak miałeś?

Widzisz z Neon wyleciałeś jak nie przymierzając Czarnecki ze stołka unijnego, długą parabolą z bolesnym upadkiem, jego rozumu to nie nauczyło ciebie też. Tu też odpowiednimi barwami ciebie doceniono. Wiele osób stwierdziło przypadłość Dzielnego Wojaka Szwejka, wychodzi na to, że cecha wrodzona, nieuleczalna.

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1594135

Idioto to sobie gnoju powiedz matce, ojcu czy swoje babie
A mnie może w odbyt palancie pocałować.
Jeśli chcesz wiedzieć ty wielki adminie tego medialnego ścierwa leon24 to mam tam konto od 5 tygodni.
Poczekam na okazję i wkleję scrin p.w jaki ci dziś matole wysłałem, bo widzę że masz pełne pory by to ujawnić .
I na koniec zapytaj matki czy ojca jak się "robi" takich matołów .Bo ty to ciekawy przypadek
SPADAJ 

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1594151

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Cytat: "Ja poszlem...".
Polska język, trudna język...

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1594136

o maj gasz

ślijmy mu życzenia

to takie teraz modne

zaraz to uczyniam

Vote up!
5
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594139

Tam nawet admin miał lewe konto, z którego bluzgał innych a potem miał pretekst do banowania.

-------------------------------

Ależ oczywiście, Jarosław Ruszkiewicz oficjalnie się do tego przyznał, a nawet stwierdził, że nie widzi w posiadaniu kilku kont niczego złego.

Vote up!
6
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1594124

Ten Zawisza  to jak ten kot ,któremu posmaruję się dupę musztardą .Kot musztardy normalnie nie je ,ale jak dupa szczypie to ją musi zlizać .
Dla "waaadzy" liże dupska wszystkim neonowym parchom

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594140

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

chciała się porównywać ze mną, kto jest większym trollem. Jak widać Pani wygrała, 2300 Pani komentarzy do 4 moich, toż to pogrom.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1594027

Usunęłam zawartość mojego konta na Neon i odeszłam?

 Pan jest najzwyczajniejszym kłamcą, manipulantem i tupeciarzem -cechy jakże pożądane u  neonowego admina. 

 

Vote up!
8
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1594030

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nawet kłamać co trzeba umieć i wiedzieć jak. Czy naprawdę kłamstwo z PiS jest nierozłącznie związane?

"Usunęłam zawartość mojego konta na Neon i odeszłam?"

Ostatnie logowanie: 2019-06-09 01:01:21

Ma Pani do czynienia z ludźmi inteligentnymi, więc chcąc do ich poziomu dociągnąć powinna Pani przewidywać co jest do sprawdzenia a co nie, bo inaczej się ... świeci jak nie przymierzając Husky.  

Wychodzi na to, że gdy jest się kłamcą, manipulantem i tupeciarzem przestaje się być adminem Neon.

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1594036

Czy ma Pan jakiekolwiek komentarze ode mnie na Neon24, po tym, kiedy odeszłam? Ze mnie Pan trolla nie zrobi, proszę nawet nie próbować. Proszę nie manipulować własnym wypowiedziami tak, jakby one wyszły z moich ust. Jest Pan bezczelny!!!

Jest jeszcze inna sprawa, jeśli chodzi o domaganie się przeprosin. Proszę samemu zachować zasady kultury w swoich wypowiedziach. Może Pan powinien znaleźć się w sądzie i przeprosić kogoś innego.

 

Cytat z Zawiszy -charakterystyka Jarosława Kaczyńskiego:

"Nie jestem twardym elektoratem PO ale wybacz, za idiotę przez idiotę co zakupów zrobić nie potrafi, co nie zna hymnu Polski, co wyrósł przy Wałęsie, bo bez Wałęsy byłby nikim w polityce a potem Wałęsę zniszczył, co robi się na wielkiego opozycjonistę, choć stan wojenny u mamusi pod spódnicą spędził, nie dam się traktować."

http://fatamorgan.neon24.pl/post/138785,czy-pis-dosiegnal-dna-manipulujac-polakami-i-smolenskiem

To Pan pisał pod własnym nickiem, a o wpisach pod innymi, dodatkowymi nickami,  lepiej nie wspominać.

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1594038

Ja nie mam zamiaru pytać Pana, czy kogokolwiek innego, o pozwolenia na czytanie tego, co jest na Neon. Strona nie jest ekskluzywna- ze specjalnym hasłem dla członków PO i zwolenników opcji rosyjskiej. Przynajmniej nie jest oficjalnie. 

Vote up!
6
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1594039

Chyba nie ogarniam po co on to robi . To tak jakby powiedzieć - jestem takim idiotą , że muszę udawać że wymyśliłem coś, czego wymyslec nie jestem w stanie. Co to za przyjemność? Czytam te jego kretynizmy, te jego Ub-eckie donosy, takie bez refleksji. I ten neonowy dupek nadal nie wie dlaczego dostali eurowpierdol.
Ale co by nie powiedzieć to nasz "skarb" na wybory, i niech tak trzyma.

Vote up!
7
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594045

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

" jestem takim idiotą , że muszę udawać że wymyśliłem coś, czego wymyslec nie jestem w stanie. "...

Szczera spowiedź.
Jest nadzieja...

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1594051

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To towarzystwo jest tak zakłamane, że już nie rozróżnia kiedy jest kłamstwo a kiedy prawda. Złapałem AS na ewidentnym kłamstwie a ona na to, że nie będzie się mnie pytała. Typowe dla trolli złapali mnie za rękę, to nie moja ręka, Alleluja i dalej w kłamstwa. Oni prawdę mówią, tylko gdy się pomylą, stąd "jestem takim idiotą , że muszę udawać że wymyśliłem coś, czego wymyslec nie jestem w stanie." dokładnie opisuje kłamcę (udowodnionego) Zawiedzonego.

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1594063

Złapałem AS na ewidentnym kłamstwie a ona na to, że nie będzie się mnie pytała.

---------------------------------------

Na czym to moje kłamstwo polegało, proszę podać cytaty - Zawiszo, Polaku-Polaku, Hadesie - wszystko w jednej osobie. 

Dobrze się Pan bawi tam na Neon? Mamy tutaj przypadek "inteligentnego" trolla-admina. Człowieka o dwóch osobowościach- tej na pokaz (Zawisza), czyli fałszywej i tej prawdziwej (Hades, Polak-Polak). Schizofrenia to jest, czy nadmiar wolnego czasu?

Vote up!
5
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1594122

Były sobie szmaty trzy
Tak to jakoś leciało ?
 

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1594152

Husky, Zawiedzony oraz ty.

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1594162

Wiesz co pajac
Husky chyba ci odpowiedział na nurtujące cię pytania
I to jak mi się wydaje na twoim ADMINA  blogu. O w morde
Krótko,zwięźle i na temat

http://zawisza.neon24.pl/post/149264,kiedy-słychać-trolli-wycie#comment_1555032

Ja dokładnie mówię ci to samo !!!
howgh

 

ps.

mam nadzieje ze do Opary go nie podpierdolisz

Vote up!
3
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594164

Ma Pani dowody, że Hades i ja to ta sama osoba? Hades i ja to zupełnie inne osoby. Czyż nie pisałem, że trolliki będą wyły, wymyśla Pani kłamstwa, by swoje ukryć, inni wiją się jak na grillu a ja punktuję.  Na czym polega Pani pierwsze kłamstwo opisałem powyżej, mam nadzieję, że potrafi pani znaleźć.

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1594161

"Ma Pani dowody, że Hades i ja to ta sama osoba? "/Zawisza/

A czy Pan ma dowody, że nie jest Hadesem, lub z gatunku hadesowatych?

Bezczelnie zarzuca mi Pan kłamstwo, będąc samemu pospolitym łgarzem. Ja nie mam niczego do ukrycia.

Właśnie mam zamiar wejść na Neon, zalogować się i dać blogerowi "jazgdyni", czyli Januszowi Kamińskiemu, 5*.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1594169

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nikt nie wymaga od Pani, by się Pani pytała czy może wejść. Neon jest portalem otwartym, tylko po co pisać kłamstwa, że Pani odeszła gdy loguje się Pani prawie codziennie. Do przeczytania treści nie potrzeba logowania, ponieważ Pani nie pisze komentarzy to  jedyną odpowiedzią jest dla oceniania tekstów (czyżby pałowania niewygodnych tekstów?), a to jest jedna z form uczestnictwa w portalu. Jak Pani wie, jest to portal ludzi o szerokich poglądach, choć zwolenników PO ta niewielu. Tylko ludzie którym wyprano mózgi rozumuję, że jeśli ktoś nie lubi PiS musi być zwolennikiem PO. Stara, jeszcze rzymska zasada, dziel i rządź. Tu jest sort Kaczyńskiego a tam sort Polaków.

Co w tym opisie Kaczyńskiego nie jest prawidłowe? Czy "z ziemi Polski do Wolski" tak brzmi hymn Polski? Czy Polak Patriota ma obowiązek śpiewać hymn starannie, z powagą? Czy, gdyby nie Wałęsa ciągnął Kaczyńskiego to Kaczyński byłgy kimś w polityce? Pani poczyta jakieś wiarygodne opracowanie o Kaczyńskim. Pamięta może Pani jak próbowano z niego zrobić główną postać strajku w Stoczni? Jak zmykał z podwiniętym ogonem, gdy usłyszał "Jarku tu cię nie było"? Kto 13 grudnia spał do południa? Ten wielki opozycjonista poszedł do UB i po chwili zeznań został puszczony i więcej nie nękany? Gdy zmuszono go, by pokazał swoją teczkę, to co pokazał? Parę oderwanych kartek, zupełnie niezgodnych z zasadą archiwizacji. Czemu rozszył swoją teczkę? Jakie dokumenty z niej usunał? Jak byłem w wojsku to zeszyt do notatek kazano nam zszywać nicią a kartki numerować? Czy mówię coś, co nie jest prawdą o tym człowieku? 

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1594061

załganego politruka z portalu znanego jako ścieroneonówka... Niech pomyśli, żeby dawać te oznaki swojej antypolskiej wścieklizmy raczej na ścierwoneonówce. Tutat pokazuje czym są stalinowskie małpy nienawidzące polskiego patriotyzmu w działaniu...

Poza tym, takich bolszewickich łgarstw różnych agentów ze ścierwoneonówki Polacy i polscy patrioci nie uważają za wiarygodne...

Więcej o agenturze w "Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu".

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1594087

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ccassiumm7 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przynudzasz andy. Wymyśl nowej jakości ripostę bo TA określa twoje IQ.

PS

Co mnie obchodzą wasze zaszłe konflikty na NEONIE? Tyle co zeszłoroczny śnieg. 

Vote up!
6
Vote down!
-7

casium

#1594090

Wydaje się, że z kolei twoje IQ (jeżeli w ogóle rozumiesz o czym mowa, a nie tylko powielasz modne hasełka) determinuje dopiero zastosowanie liczb ujemnych.

Vote up!
8
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1594094

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika ccassiumm7 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

to chyba napisał Karol Strasburger?

PS C*** wTg :-))

Vote up!
5
Vote down!
-7

casium

#1594095

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ccassiumm7 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

C*** wTg to miły komplement. Kto jednak pamięta pierwsze Internetowe emotikony? 

Dziękuję za pały - świadczą o dawcach hahhhhaaaa.

Vote up!
5
Vote down!
-6

casium

#1594145

Co w tym opisie Kaczyńskiego nie jest prawidłowe?

-----------------------------------

Słownik Języka Polskiego- znaczenie wyrazu "idiota"

1. «człowiek głęboko upośledzony umysłowo»

2. obraźl. «głupiec»

Vote up!
4
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1594129

A czy ty idioto nie kasowałeś swoich komentarzy,by prostaku ukryć swoje drugie konto

Udowodniłem ci to netowy frajerze?

Tak czy nie?

I ty komuś coś jeszcze potrafisz zarzucać o kasowaniu komentarzy

Błaźnie skończony

Wiesz co ,to wszystko co  ci w p.w napisałem to właśnie jesteś cały ty

Dorzucę ci jak chcesz jeszcze więcej

EOT 

prostaku jeden

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1594020

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bo język domowy powrócił. Widzę, że dzisiejsze pokazanie kim właściwie jesteś spowodowało iż uznałeś iż nie ma co przywdziewać miłej twarzy. Twoja twarz trolla i rola PR-owca PIS jest już dokładnie znana, stąd i język może być rodem spod budki z piwem.

Ale odpowiem na twoje pytanie, na Neon nie ma możliwości poprawienia komentarza inaczej niż poprzez skasowanie poprzedniego i napisanie nowego, czasami jak zobaczę błąd z tego korzystam. Z historycznych komentarzy skasowałem 4 likwidując stare konto farał, które później triumfalnie AS przy twoim mentalnym wsparciu zablokowała i tak pozostało. W odróżnieniu od ciebie i kilku innych trollików ja się swoich komentarzy nie muszę wstydzić, dlatego nie kasuję. A ty jak widzisz cały dzień w nerwach, że twoją prawdziwą twarz wszyscy bloegrzy zobaczyli.

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1594024

ja z żoną a ty z "Biedroniem" stąd ten twój ból dupy 
rozumiem

szanuje

przykre

EOT

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1594025

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Widzisz Husky, ja mam żonę, z nią dzieci i w odróżnieniu od wielkich PiS-katolików pierwszą żonę. Podobnież jest nagranie rozmowy abp. Głodzia z Martą K. "Wiesz, co - mówi abp. Głódź - miałem wygłosić kazanie o szkodliwości picia alkoholu, ale nie miałem czasu przygotować, może ty byś przygotowała coś o wierności małżeńskiej, o stałości rodziny?"

Oj boli cię ta twoja d... oj boli od samego rana, gdy świat zobaczył prawdziwą twą twarz, więc musisz o niej wspominać. Jak tam, już do Jarka posłałeś te moje tragiczne wypowiedzi, czy jeszcze szukasz?

 

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1594026

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

miłowania PiS, Jarosław Kaczyński nie ma statusu Boga, czy pół-Boga. Ja uczciwie przyznaję i nigdy się tego nie wypierałem, że PiS to nie jest moja bajka, przyczyny dość dobrze uargumentowane podawałem nie raz. Nie ma również obowiązku mówienia o PiS tylko dobrze, albo nie mówienia nic, więc pisanie o przekrętach, złodziejstwie, nepotyzmie panującym w tej partii nie jest trollowaniem a prawem, wręcz patriotycznym obowiązkiem każdego Polaka, gdyż kradnąc, marnotrawiąc kradną pieniądze z naszych podatków. Wysyłając do PE ludzi zupełnie do tego nie przygotowanych niszczą naszą szansę na negocjacie warunków odpowiadającym naszej pozycji w Europie. Niech Pani dokładnie sprawdzi, kto pod tekstem o dymarkach wklejał jakieś polityczne wklejki, znajdzie Pani trolującego, Zawiedzonego. Portal ten jest mocno zatrolowany, ten tekst te trolle właśnie obnaża. 

Wiem, że zrzucenie winy na przeciwnika w dyskusji to szerokostosowana w PiS metoda, nie na darmo mamy pojęcie "wina tuska".

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1594001

 cyt:

szerokostosowana w PiS metoda,

A jak szeroko stosowane sa korepetycje dla debili administracyjnych na neonie

masz dane?

Vote up!
4
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1594143

Niech działacze PO wezmą ze sobą tego "pana" na objazdy po wsiach...

Wybory lada dzien

8-))))))

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1594006