ZAMACH POD SMOLEŃSKIEM. Kolejna rocznica…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Mija 7 lat od katastrofy samolotu TU-154M pod Smoleńskiem, w którym zginął prezydent RP Lech Kaczyński wraz z małżonką oraz najważniejsze osoby w Państwie – w tym dowódcy Wojska Polskiego. Do dziś trwają dywagacje na temat przyczyn tej katastrofy, w których to współsprawcy największej w dziejach Polski stali się oskarżycielami obecnego rządu – a zwłaszcza ministra Antoniego Macierewicza. Ministra oskarża się bowiem o to, że mówi otwarcie o tym, o czym wszyscy wiedzą, lecz boją się powiedzieć. Minister Antoni Macierewicz mówi bowiem o zamachu, za który odpowiedzialna jest strona rosyjska a współodpowiedzialny rząd Donalda Tuska... 

Gdyby sprawa dotyczyła zwyczajnego morderstwa, w którym główny podejrzany ukrywa dowody zbrodni, mataczy i kieruje podejrzenia na Bogu ducha winne osoby – wszyscy by uznali podejrzanego za bezczelnego mordercę, który wbrew faktom wypiera się zbrodni. Co się zatem takiego stało, by uznać katastrofę samolotu TU-154M za zamach? Wymienię tylko kilka z ewidentnych dowodów, świadczących o świadomym zacieraniu dowodów zbrodni – niestety – przy wsparciu ówczesnego premiera RP. Warto tez podkreślić, że partia Donalda Tuska do dzisiaj broni te wszystkie decyzje, które sprawiły, że wiele dowodów na zamach jest nadal niedostępnych.

Pierwszy – to wrak samolotu. Każdy wie, że bez dowodów nie można śledztwa przeprowadzić w rzetelny sposób. Na pozostawienie w Rosji wraku samolotu zgodził się ówczesny premier Donald Tusk. Zgodził się na to w sposób perfidny, dyskwalifikujący go, jako premiera niepodległego państwa.. Donald Tusk i jego rząd nie pozostawili przecież żadnego dokumentu, na podstawie którego Rosja przejęła wrak samolotu i całe śledztwo. Tusk i jego ministrowie zachowali się jak gubernator carskiej obłasti i jego urzędnicy, podlegli władzy cara. Moskwa- w darze od Tuska – otrzymała też czarne skrzynki i nie oddała ich do dnia dzisiejszego twierdząc, że nadal prowadzi śledztwo. I to w sytuacji, gdy wynik śledztwa ogłosiła już wiele lat temu tzw. Komisja generałowej Anodiny!  

Rezultaty raportu Anodiny zaakceptowała polska tzw. Komisja Millera, choć strona rosyjska nie odpowiedziała na 150 zastrzeżeń dotyczących raportu MAK ! Zatem wszelkie dzisiejsze oskarżenia polityków totalnej opozycji, że rząd Beaty Szydło i osobiście Antoni Macierewicz nie odzyskali wraku i czarnych skrzynek od Rosji -  to w istocie ciężkie oskarżenie rządu Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej, którzy zgodzili się bez żadnych warunków wstępnych na oddanie Rosji śledztwa i polskiej własności . Dokonano tego czynu „na gębę” Tuska, gdyż nie ma na ten temat choćby notatki, zaakceptowanej przez rząd Polski i Rosji !

Tylko ten fakt kwalifikuje się do oskarżenia Tuska o zdradę stanu!

Kolejnym dowodem na zacieranie śladów po dokonanym zamachu był sposób „badania” wraku przez Rosję. „Badanie” polegało na pocięciu wraku na drobniejsze części, by można go było załadować na ciężarówki. Wybito także szyby, na których jak wiadomo, pozostają wżarte w szkło ślady po wybuchu – jeśli taki miał miejsce. Na koniec – strona rosyjska dokładnie wrak wymyła i złożyła go pod plandeką na placu w pobliżu lotniska, gdzie już siedem lat niszczeje. Dziś posłowie Platformy Obywatelskiej mają czelność podważać obecny akt oskarżenia polskiej prokuratury wobec kontrolerów lotu na lotnisku pod Smoleńskiem. Podnosi się fakt, że tych kontrolerów Rosja już się pozbyła i że Rosja nie dopuści do ich przesłuchania – o ile jeszcze żyją. O ile tak się stanie, ten fakt tylko potwierdzi, że dokonano zamachu, świadomie likwidując świadków zbrodni, którzy sprowadzili samolot i jego załogę na pewną śmierć. Na lotnisku nie działały sprawnie żadne urządzenia, choć to obowiązkiem rządu Tuska było dokładnie sprawdzić stan lotniska i uczestniczyć przy lądowaniu samolotu z prezydentem RP. Wszędzie więc mamy głównego podejrzanego i jego pomocnika, którym był ówczesny rząd III RP. Oni razem zacierali ślady zbrodni jak ta Kopacz, która raportowała najpierw Putinowi, a potem posłom Sejmu III RP o wspaniałej współpracy polskich rosyjskich prokuratorów i patologów...

Tak, to prawda. Lecz wspaniała współpraca dotyczyła zacierania śladów po dokonanym zamachu...

Dziś gdy słyszę, że czas już zakończyć śledztwo, prowadzone od nowa przez rząd PIS-u wiem, że są to „dobre rady” zdrajców Polski, którzy nie raz sprzedali Polskę obcym imperiom. Mogę sobie tylko wyobrazić, co czują ci, którzy kierując się polską racją stanu, są codziennie opluwani przez polsko-języczne media i przez totalną opozycję, która w swej bezczelności obwinia polskich patriotów o próbę rozwiązania zagadki, która miała nie być nigdy rozwiązana. Zadecydował o tym premier polskiego rządu Donald Tusk, który z uśmiechem na ustach robił „żółwika” z carem Rosji w dniu 10 kwietnia 2010 roku. Przy dymiącym jeszcze wraku samolotu i porozrzucanych w błocie szczątkach 96 ofiar zamachu pod Smoleńskiem. W tym prezydenta RP ś.p. Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (20 głosów)

Komentarze

Szanowny Panie Kapitanie.

Otwieram pana stronę jako kolejna 383 osoba. I co? Nie widzę żadnego komentarza. Dlaczego? Przecież to jest najbardziej ważki temat dla każdego stronnika PiS!

Pod każdym słowem, który pan napisał podpisuję się ręką prawą i ręką lewą!

Proszę, natomiast, pana o skomentowanie słów pana Dakowskiego:

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19967&Itemid=100

Bo pan napisał 50 %, a pan Dakowski chyba dopisał kolejne 50% prawdy o Katastrofie Smoleńskiej?

Wytyczmy właściwy kierunek, albo.... nie piszmy NIC?

Pozdrawiam.

 

Vote up!
11
Vote down!
0

casium

#1536768

Mój blog oparty został o zasady elementarnej logiki. A więc na zasadzie, że niewinny nie ma nic do ukrycia. To co robi Rosja przy pomocy polskich zdrajców - to właśnie ukrywanie prawdy i niszczenie dowodów.
Próba wmontowania PIS-u przez p.Dakowskiego w ten sam proceder ukrywania dowodów w sprawie zamachu pod Smoleńskiem może tylko szokować. Oznaczałoby to, że PIS - tak jak PO jest odpowiedzialny za ukrywanie przyczyn katastrofy samolotu ! Kompletne brednie, nie poparte żadnymi dowodami oraz pozbawione logiki.

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0
#1536773

Zdaję sobie doskonale sprawę jak trudna i mozolna jest praca w drodze do prawdy, wiem i widzę jakich potężnych prawda może mieć wrogów. Przeglądam przez ostatnie dni sporo informacji produkowanej przez wrogie prawdzie media. Widziałem zacietrzewionych dziennikarzy, agresywnych i pewnych siebie, zaciekle "stawających" po stronie smoleńskiego kłamstwa. Artur Celiński był jednym z ostatnich, którego widziałem wieczorem po stronie tych, którzy twardo bronią poglądu, że komisje MAK i Miller już wszystko wyjaśniły. Widać i słychać jak bardzo środowisko wielbicieli pancernej brzozy obawia się prawdy, jak bardzo jest agresywne i głuche na prawdę, jak panicznie czepia się kłamstwa.

Nie chcę dzisiaj zastanawiać się dlaczego polski klub miłośników pancernej brzozy tak twardo i tak brzydko trzyma się smoleńskiego kłamstwa. Liczę tylko na to, że dzisiaj dowiemy się więcej, liczę na to, że po rocznej pracy Podkomisji pana Wacława Berczyńskiego będziemy bliżej prawdy. Liczę także na to, że malkontentów po naszej stronie będzie mniej. Malkontenci to ludzie, którzy wiedzą gdzie jest smoleńskie kłamstwo, ludzie którzy drążą i wiercą w poszukiwaniu prawdy, ale są niecierpliwi i nieufni, piszą tak jak na przykład pan Leszek Misiak na stronie Mirosława Dakowskiego o "smoleńskiej zmowie milczenia".

Profesor Piotr Witakowski pisze o tym, jak trudne jest zdobywanie prawdy, przy tak potężnych przeciwnościach, w klimacie rzucania kłód pod nogi, przy zaciekłej wrogości tych, o których wiemy. Mamy przed sobą jeszcze ogromny kawał roboty. To jest pewne.

michael - http://blogmedia24.pl/node/77395

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1536787

Co roku odżywa ta sprawa - co roku niemożliwe, które sie wydarzyło otwiera się jak rana...a Tusk i jego kompani nadal kpią z prawdy i przyzwoitości...jak długo jeszcze ?

Vote up!
9
Vote down!
0

Yagon 12

#1536778

 Witaj Kapitanie! Od 7-miu lat sprawcy zamachu wyją i mataczą chcąc ukryć prawdę o zamachu, chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej! Prawda,  jak oliwa wypłynie na pohybel mordercom i zdrajcom!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1536781

Witam,

Nie tylko dla mnie pozostanie jedno do wyjaśnienia, jakim cudem samolot spadając z wysokości koron drzew na ziemie i do tego na miękki bagnisty teren przy wytraconej prędkości został roztrzaskany niemal na strzępy, a do tego wszyscy pasażerowie wraz z załoga zginęli?

http://www.kapturczak.vdl.pl/b2klipy/klipy2/katastrofa.jpg

 

W lesie...

https://www.youtube.com/watch?v=AkrHnbWoNn0

Inne dowody...

https://www.youtube.com/watch?v=kRocwcd5IqY&index=4&list=PLzOTHd8bs6iPAqtL7ffqQ6c2qYIJNUve5

 

Pozdrawiam :-)

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1536783

10 Kwietnia,to od 7 lat bardzo trudny Dzień,Dzień Zadumy,Smutku,Modlitwy

Dzisiaj wspominamy Tych,którzy na zawsze odlecieli do Nieba ostatnim  Lotem 

Mam Nadzieję,że doczekamy Dnia Prawdy,tak jak moje powojenne pokolenie doczekało prawdy o Katyniu

Wieczne odpoczywanie racz dać Panie Katynskim i Smoleńskim Duszom

Katyń i Smoleńsk ,na zawsze już splotły się w jeden nierozerwalny Węzeł Załoby

Gdyby nie było Katynia,nie byłoby Smoleńska

Kiedyś na naszych stronach był przepiękny wiersz poświecony Smoleńskim Pasażerom Polskiego Samolotu,ale nie umiem GO znależć,a przydałby się dzisiaj,zamiast wirtualnych Kwiatów

/napisała go Mama jednego z naszych Blogerów/

serdeczne pozdrowienia w Dniu Zadumy i Pamięci

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1536788

fragment wiersza :

Kochani! Niezapomniani!
Czy naprawdę było tego trzeba

By tranzytem przez Smoleńsk rosyjski Tupolew
Wiózł najlepszych Polaków wprost do nieba.

Każda ziemi piędź jest tu mogiłą
Obca ziemia utuliła Was do snu.
Wciąż nie wierzę, że to znowu się zdarzyło
Na tej ziemi, na tej ziemi, właśnie tuKochani! Niezapomniani!

Czy naprawdę było tego trzeba
By tranzytem przez Smoleńsk rosyjski Tupolew
Wiózł najlepszych Polaków wprost do nieba.

Za marzenia o Polsce zawsze giną najlepsi
Ile jeszcze ofiary potrzeba?
70 lat wcześniej zaginęli bez wieści
Wyście poszli za nimi do nieba.

Kochani! Niezapomniani!
z waszej śmierci sen się ziści
sen o Polsce prawdziwej, dostatniej, uczciwej
o Ojczyźnie, matce dla wszystkich./.../

fragment przepięknego wiersza Cecyli Pasławskiej/http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=16759

ku pamięci strasznego kwietniowego dnia

 

 

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1536790

Wrak umyty, wypucowany, odmalowany. 

Szyby wybite i wstawione nowe.

Pełna kultura, parafrazując płk. Mazgułę.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1536797

 Każdy kto obserwuje dochodzenie do władzy liderów PO przyzna mi rację, że prawdziwym startem mającym zniszczyć definitywnie polską patriotyczną opozycję - była rozmowa Tuska z Putinem na molo w Sopocie.

 Nawet gdyby Putin nie był liderem ruskiej bezpieki to i tak z pewnością nie przepuściłby takiej okazji i nagrałby tą rozmowę aby mieć dowód na dochowanie lojalności przez Tuska, przypuszczam że nawet Tusk musiał mieć tego świadomość, bo przecież aż do opublikowania raportu Anodiny z entuzjazmem i całkowicie bezkrytycznie wypowiadał się o współpracy ze stroną rosyjską a po ogłoszeniu raportu choć był wręcz przerażony jego treścią nic nie zrobił poza pozorami działania na rzecz odzyskania wraku.

 Gdyby Tusk nie oddał wszystkich dowodów w ręce putinowskich marionetek to przecież wystarczyłby przeciek do prasy z tej rozmowy i koniec marzeń o władzy byłby definitywny a tak pozbył się dowodów i spokojnie po aferze podsłuchowej wyparował do Brukseli na jeszcze lepszą posadkę w nagrodę za załatwienie niewygodnej dla władców Unii ś.p. elity polskich patriotów i prezydenta Lecha Kaczyńskiego. 

Vote up!
4
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1536839

Cześć Ich pamięci. Lecieli by uczcić w 70 rocznicę Tych którzy zgineli z rąk sowieckich siepaczy NKWD. Nie dolecieli. Zgineli wszyscy. Po dziś dzień okoliczności Ich śmierci nie zostały w pełni wyjaśnione, a wszystkie zebrane dowody wskazują, że zostali raczej na pewno zamordowani. Nie nam jednak osądzać! Od tego są władne urzędy! Niech państwo polskie wypełnia swoje obowiązki, niech będzie międzynarodowe śledztwo, niech Rosjanie oddadzą wrak samolotu i czarne skrzynki oraz inne ważne dowody. Dlaczego tego do tej pory nie uczynili, dlaczego tego wciąż nie ma w Polsce?! To jest niepojęte! Po katastrofie w tajemniczych okolicznościach odeszło wielu ludzi, istotnych świadków. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie. Pozdrawiam Kapitanie Nemo

Vote up!
4
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1536840

Tusk za zdjęcie z tzw. żółwikiem powinien zostać skazany na dożywocie, szkoda że nie ma kary śmierci.

Czyż trzeba lepszego dowodu, radość obydwu zbrodniarzy mówi wszystko.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1536958