Mafie, neohitlerowcy i bolszewicy razem z Platformą przeciwko Polsce…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Czy ktoś mógł sądzić, że przegrana Platformy Obywatelskiej przerodzi się w pasmo ohydnych, odrażających prowokacji dewastujących wizerunek Polski? Czy ktoś mógł przewidzieć, że przegrana partia i jej poplecznicy posuną się do plucia na Polskę zagranicą i do fabrykowania „afer” – jak ta z KNF i z inscenizacją „urodzin Hitlera”?

Tego nikt nie mógł przewidzieć, gdyż nikt nie zdawał sobie sprawy, że Platforma Obywatelska do spółki z b. ZSL nie tylko zbudowała teoretyczne państwo, lecz faktycznie oddała Polskie Państwo w ręce mafii. Nie tylko mafii paliwowych i vatowskich, które zarabiały miliardy np. na fikcyjnym eksporcie z Polski telefonów komórkowych (których w Polsce się nie produkuje!) – lecz także na swobodne działanie piramid finansowych, ogałacających Polaków z ich oszczędności. Z tytułu lokaty w fikcyjne złoto, klienci Amber Gold stracili ponad 500 mln złotych i to w czasie, gdy syn premiera Tuska zatrudniony został w spółce OLT Express – utworzonej z ukradzionych oszczędności klientów „banku” !

O skali skorumpowania mafijnego państwa świadczy fakt, że premier Tusk nie podał się do dymisji – tylko uciekł do Brukseli na stanowisko, przygotowane mu przez kanclerz Angelę Merkel! Premier tego teoretycznego państwa nie nasłał CBA i Prokuratury na mafijny biznes, a dzisiaj przyznaje, że o zatrudnieniu swojego syna dowiedział się z gazety! Takie marionetkowe państwo afrykańskie stworzyła koalicja PO-PSL w samym środku Europy…

Wspomnę tylko o skali złodziejstwa w okresie rządów PO-PSL, gdy Polska objęta została przez UE klauzulą nadmiernego deficytu, a rząd Tuska by się ratować okradł Polaków z funduszy OFE i zwiększył wiek emerytalny do 67 lat. Odchodząc, rząd PO-PSL zostawił deficyt budżetowy w kwocie 50 mld zł - tj. dwukrotnie więcej, niż zakładała ustawa budżetowa za kolejne dwa lata rządów PIS i to mimo tego, że PIS przywrócił dawny wiek emerytalny i wprowadził program 500+!

Skalę dyletanctwa i tupetu Tuska ujawnił on sam oświadczając, że rząd Platformy odchodząc, „zostawił środki na 500+”. Te „środki” to „ch…,d… i kamieni kupa”, jak wynika z nagrań „u Sowy”… Mafijne rządy koalicji PO-PSL pozostawiły jeszcze coś. To cała spuścizna PRL-u - agentów SB i WSI i „wybitnych ekonomistów”, jak Balcerowicz, Rostowski Rząsa, którzy od trzech lat straszą Polaków kataklizmem ekonomicznym. Te przewidywania są dziś warte funta kłaków: Polska odnotowuje największy wzrost gospodarczy w całej Unii, spadł dług publiczny i deficyt budżetowy. Za październik jest nadwyżka 6 mld złotych! Trzeba więc było coś wymyślić, by obalić rząd PIS-u. Do akcji przystąpiła niezawodna Gazeta Wyborcza i red. Czuchnowski oraz nie mniej zasłużona w propagandzie „postępu” i szumowin po PRLu stacja TVN...

GW ujawniła rzekomą korupcję wraz z ofertą 40 mln zł na podstawie nagrań Leszka Czarneckiego – właściciela Idea Bank, Getin Bank i Getin Holding S.A. Dziś się okazuje, że karteczka z zapisaną łapówką gdzieś gdzieś się biznesmenowi zawieruszyła! Co ciekawe, że wg. GW łapówka miała wynosić 40 mln zł podczas gdy od czasu, gdy mec. Giertych złożył zawiadomienie do Prokuratury – wartość biznesów Czarneckiego spada codziennie o ponad 100 mln złotych! Dziś tylko wartość akcji Getin Bank spadła o -17,50%, Idea Bank -15,77% a Getin Holding SA. -12,50% (wartość akcji 14 groszy!)

Trzeba być mocno naiwnym by wierzyć, że właściciel banków zrobi sepuku na podstawie fałszywego zawiadomienia do prokuratury. Były agent SB jest nadal w rękach swoich mocodawców, dzięki którym z gołodupca, stał się w III RP miliarderem. To oni – przerażeni utratą wpływów- podjęli akcję, która (dzięki wsparciu posłów PO i mediów) miała się zakończyć dymisją rządu. Okazuje się jednak, że "afera" zaszkodziła najbardziej mafii, która wystawiła Czarneckiego do obalenia rządu: esbecja straci te banki, w których TW Ernest pełnił tylko rolę słupa. Co gorsza nie znajdzie się nawet chętny, by je kupić za złotówkę, gdyż trzeba będzie spłacić wierzytelności banków Czarneckiego...

Klienci obu banków w panice likwidują swoje lokaty (ponosząc przy tym straty) i nic nie wskazuje na to, by były miliarder próbował swój biznes uratować. Przeciwnie! Zatrudnienie mec. Giertycha, który planował szantażowanie polskich oligarchów (]]>https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/486987/teksty-roku-tasma-giertycha.html]]>) potwierdza, że TW Ernest wykonuje tylko polecenia mafii, która rządziła dotąd Polską…

Równoległym działaniem w wojnie mafii przeciwko PIS była inscenizacja przez stację TVN (gdzie zatrudniona jest Jolanta Pieńkowska – żona Czarneckiego)- „urodzin Adolfa Hitlera”. W inscenizacji wzięli udział pracownicy TVN: Piotr Wacowski wraz z Anną Sobolewską i Bertoldem Kittelem. Za swój „reportaż” już zostali laureatami nagrody Radia ZET, wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 50 tys. zł. Dziś okazuje się, że „reportaż” był ordynarną prowokacją, której celem było przedstawienie rządu PIS, jako rządu faszystowskiego – wspierającego faszystów….

Mam nadzieję, że po ujawnieniu hajlującego na tle portretu Hitlera operatora TVN Piotra Wacowskiego –  stacja TVN, jako propagująca faszyzm – zostanie pozbawiona koncesji. Państwo Polskie nie może bowiem pozwolić na rujnowanie swojego wizerunku przez byłe służby - prowokatorów bolszewickich i neohitlerowców, udających obrońców demokracji.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (30 głosów)

Komentarze

Brawo, brawo, brawissimo! Świetnie! A to tylko opis złodziejstwa w pigułce! 

Vote up!
14
Vote down!
0

viki

#1575371

"nie znajdzie się nawet chętny, by je kupić za złotówkę!"

Jeśli się nie znajdzie to będą spore problemy - suma depozytów w tych bankach to 46 miliardów, a Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) to tylko 16 miliardów.

http://niewygodne.info.pl/artykul9/04627-Klopoty-Getinu-to-klopoty-rzadu.htm

 

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1575376

Pełna zgoda i jedno uzupełnienie.

Napisanie 1 % na kartce bez jakiegokolwiek słownego zapytania-wyjasnienia  było by bez sensu - 1 % czego? cukru w cukrze? Gdyby chciał 40 mln to by napisał 40 mln PLN i sprawa czysta. Tak więc nie było zadnej karteczki, Prawnik zgodnie z zapisem rozmowy miał być oplacany stosownie do uzyskanych przez Bank korzyści. A Chrzanowki wymyślił sobie forme kontroli nad bankiem poprzez swojego poplecznika. Że to nie etyczne, głupi pomysł  dzicinada - jasne. Ale czemu mialby coś dla bezpieczeństwa pisać na kartce a pleść jawnie androny nie obawiając się nagrywania? To bez sensu.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1575378

Jeśli by była nawet karteczka z napisanym 1%, to 1% od aktualnej wartości Banku Idea to 2.8 mln zł a nie 40 mln zł. Poza tym, Bank Idea, Getin Bank i Getin Holding nigdy nie były warte 4 mld złotych!

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Topnieje-gieldowa-wartosc-spolek-Leszka-Czarneckiego-7626021.html

I sprawa ostatnia. Polecenie przez szefa KNF zatrudnienia wskazanej osoby jest normalną procedurą amerykańskiej Securities and Exchange Commision - w sytuacji konieczności naprawy upadającego banku.

Tyle w temacie...

 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1575387

   Witaj Kapitanie! Miało być wielkie "bum", ale gdzieś tam po drodze "petarda" zamokła". Chyba obecne służby zaczynają boleśnie deptać po palcach mafii SBków. Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1575432

   Witaj Kapitanie! Miało być wielkie "bum", ale gdzieś tam po drodze "petarda" zamokła". Chyba obecne służby zaczynają boleśnie deptać po palcach mafii SBków. Pozdrawiam! Ups...

Vote up!
1
Vote down!
0

ronin

#1575433

Oby tak było. 

Vote up!
5
Vote down!
0

Traczew

#1575468

Tylko jeden znamienny fakt, a wiele do myślenia
daje, tłumaczy nam wszystko - przedstawia obraz
- nędzy. Platfusowych polityków skorumpowanie!.
Premier zamiast bez zwłoki podać się do dymisji
wolał czym prędzej, czmychnąć z własnego kraju.

Czy to nie wydaje się dziwne - że za ościennego
kraju akceptacją i jego poręką, uciekł rudy kudła
- niczym szczur z tonącego okrętu. Miast śledcze
organy nasłać na ten skorumpowany mafijny biznes.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1575605

obawiam sie, ze Panskie nadzieje sa plonne.

Wszystko wskazuje na to, ze Naczelnik Panstwa dotkniety mania, ktora trzeba okreslic jako "machiawelizm naiwny" probuje od lat zastapic panstwo teoretyczne aliansem z oligarchicznym ubekistanem i wschodnim banderlandem. To droga donikad z wymiarem tragicznym smolenskiej katastrofy. W rezultacie mielismy prezydenta "Bolka", premiera Leppera z Giertychem, trzech prezydentow i wszystkich dowodcow wojskowych wraz z ostatnimi przewodnikami narodu w jednym samolocie. Mamy parasol ochronny nad oligarchia trzymajaca realna wladze - jeszcze nikt nie siedzi ! 100-lecie odzyskania niepodleglosci uczcilismy namacalnie jak na razie "schodami do nieba" i wspolczesnym "pomnikiem Lenina" - po zmianie wladzy  najzagorzalsi zwolennicy nie beda za to "umierac". Kresami - skad przyszla niepodleglosc "podtarlismy sobie tylek" nie idac nawet symbolicznie w sukurs "Wielkiemu Przyjacielowi" Orbanowi. Z takiej maki chleba nie bedzie, a pozostanie jeno wstyd, poruta i zalosc wielka wobec tego co w miedzywojennym 20-leciu dokonac zdolano. Tylko, ze wtedy to byla Polska PATRIOTOW, a nie ZDRADY, ZAPRZANSTWA I SUPERMARKETOW - a to roznica decydujaca !

Vote up!
2
Vote down!
-1

1-2-3

#1575606

Dosłownie, szlag mnie trafia. To przecież nie jest żadna krytyka, to są ordynarne zniewagi, nienawistne obelgi i wierutne kłamstwa, pomówienia i czarna propaganda czyniona w złej wierze.
Celem tej obelżywej propagandy jest napaść na polską Niepodległość, jest to wroga presja na suwerenność wszystkich państw członków Unii Europejskiej, jako forma poza traktatowego wymuszenie przekształcenie Europy w jedno niedemokratyczne, totalitarne superpaństwo.
Poza traktatowe przekształcenie jest najzwyczajniej w świecie nielegalne.
____________________________________________
 
Jest to planowa dywersyjna akcja antypolskiej agentury międzynarodówki globalnego lewactwa, aktualnie posługującego się nickiem liberalnej demokracji. Guy Verhofstadt, Frans Timmermans [link], Róża Thun, Grzegorz Schetyna, George Soros, Ludmiła Kozłowska [link] i dziesiątki powołujących się na Altiero Spinellego, Karola Marksa sowieckich agentów to czystej krwi bolszewiccy komuniści, poputcziki Władimira Putina, Lenina i Stalina. 
To jest współczesne, prawdziwe i efektywne międzynarodowe gangsterstwo [link].
Vote up!
7
Vote down!
0

michael

#1575630

 Witaj! Smród się ciągnie z Moskwy poprzez Słupa Sorosa. Kozłowska i Kramek Ruskie paszporty!

Vote up!
1
Vote down!
0

ronin

#1575819

Kapitanie Nemo piąteczka! Dobrze napisane, po prawdzie i z zębem. Oto i cały obraz nędzy i rozpaczy III RP Pomrocznej w pigułce! Jednakwoż czy mogło być inaczej, skoro ryba psuje się od głowy, a dopiero teraz ujawniło się, co działo się w Kościele katolickim na najwyższych szczeblach drabiny chierarchicznej przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Popatrzcie dla przykładu na kard. Dziwisza, jak cicho siedzi w Krakowie na Białych Morzach i to w dobie największego kryzysu w Kościele od czasów Lutra, czyli bagatela od 500 lat. Kard. Nycz tak samo w stolicy nie udziela się specjalnie!

A jaki Dziwisz był aktywny za czasów łotra Tuska i jego spółki, przecież wszyscy pamiętają. I to nie były tylko te słynne rekolekcje dla 200 posłów PO! W tamtym czasie Polacy byli bezczelnie karmieni przez lata propagandą sukcesu i szczęścia. Zielona Wyspa to tylko obrzydliwy symbol, tego co się działo powszechnie. Albo owa HGW, jak to wielce zadowolona z siebie, obnosiła się publicznie z Odnową w Duchu Swiętym. A jak żyli owi ludzie i ich bogacąca się w kosmicznym tempie klientela, co robili z ojczyzną, z polską gospodarą?! Teraz to wychodzi na każdym kroku. Nasz biedny naród wierzący, to pokornie łykał, wierzył że ktoś nad tym czuwa. Przecież mamy Kościół, to niemożliwe by tak kradli. Powyżej mamy tego obrazu niestety wierną fotkę. Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1575778