Tajny plan przywrócenia Platformy Obywatelskiej do władzy

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Humor i satyra

Idąc ulicą otrzymałem ulotkę, którą machinalnie włożyłem do kieszeni, choć jej tytuł „Tajny Plan” mógł sugerować co innego, niż tylko standardowa pożyczka na święta.

Gdy jednak już w domu usłyszałem w radiu, że przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz powiedział w poniedziałek w wywiadzie dla niemieckiego radia Deutschlandfunk, że wydarzenia w Polsce „mają charakter zamachu stanu” oraz dodał, że sytuacja w Polsce będzie przedmiotem dyskusji w PE – sięgnąłem po ulotkę. Oto jej treść:

TAJNY PLAN EUROPEJSKIEJ PACYFIKACJI POLSKI

W związku z odebraniem E.Kopacz i  Platformie Obywatelskiej  władzy w Polsce oraz władzy wspierających PO partii ludowej oraz postępowej lewicy, co zagraża żywotnym interesom Niemiec, a przez to Europie – wdraża się Pokojowy Plan Pacyfikacji Polski. Jest bezsporne, że władze Prawa i Sprawiedliwości dokonały zamachu stanu, bezprawnie pozbawiając władzy Platformę Obywatelską oraz wszystkie siły działające na rzecz pomyślności pro-niemieckiego landu nad Wisłą.

Celem Planu jest przywrócenie władzy w Polsce tym właśnie siłom, które gotowe są realizować przygotowany dla Polski już wiele lat temu - program pełnej integracji z Niemcami, a więc z Europą. W ramach realizacji tego planu przewiduje się:

1. Koniec grudnia 2015- styczeń 2016: dyskusja w Parlamencie Europejskim na temat dokonanego w Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość oraz prezydenta Dudę zamachu stanu. Odpowiedzialny: Martin Schulz

2. 12 stycznia 2016 roku. Podjęcie rezolucji przez Europarlament w sprawie nałożenia natychmiastowych sankcji na Polskę,  o ile rząd Beaty Szydło oraz prezydent Duda nie podadzą się do natychmiastowej dymisji.

3. 12-13 stycznia 2016 roku. Przerzut wojsk Bundeswehry nad Wisłę w ramach ćwiczeń wojskowych "Europäische Freundschaft". Zajęcie strategicznych obiektów przez wojsko.

4. 13 stycznia 2016 roku godz. 9:00. Przemówienie telewizyjne przewodniczącego Martina Schulza (transmitowane przez wszystkie polsko-języczne media niemieckie), o wprowadzeniu stanu pokojowego na terenie Polski oraz o powołaniu Europejskiej Rady Ocalenia Narodowego (ERON) pod przewodnictwem przewodniczącego rady europejskiej Donalda Tuska.

5. Wprowadzenie do Pałacu Bronisława Komorowskiego wraz z małżonką oraz E.Kopacz do KPRM.  Aresztowanie Andrzeja Dudy, Beaty Szydło, Jarosława Kaczyńskiego oraz członków PIS. Transport aresztowanych zamachowców do ośrodków internowania oraz do obozów.

6. 14 stycznia 2016 roku – wprowadzenie uchodźców z Syrii, Iraku oraz z Afryki do lokali, zamieszkiwanych przez aresztowanych zamachowców z PIS.

7. 15 stycznia 2016 roku. Ogłoszenie przez ERON amnestii dla wszystkich aferzystów z PO i z PSL

8. 16 stycznia 2016 roku – Orędzie prezydenta Komorowskiego do Narodu oraz tradycyjne zasadzenie dęba wolności przed Pałacem Namiestnika. Następnie marsz Czekoladowego Orła z różowymi balonami. W trakcie marszu rozdawane będą czekoladki Milka w ramach integracji z Unią Europejską.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

http://egzorcyzmy.katolik.pl/rogata-dlon/

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1501947

proponowałbym przerobić krówkę (przepraszam: krufkę) Milkę na gustowne i treściwe befsztyczki.

Rozumiem, że od opisanego momentu nie byłoby Bundeswehry, tylko Europäisches Wehrmacht? Tylko sformulowanie "Heil Schultz" przechodzi jakby mniej gładko...

Vote up!
8
Vote down!
0
#1501990

Jedyna nadzieja w Niemcach, że jest im za dobrze i są zbyt leniwi, aby kogokolwiek "pokojowo" pacyfikować, nawet nas ich "odwiecznych przyjaciół".

Vote up!
6
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1502022

Prawde powiedziawszy mnie tez wcale nie do smiechu. Po nocnej zmianie i katastrofie smolenskiej wszystkiego sie mozna po nich spodziewac!

Vote up!
4
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1502041

NIc dwa razy się nie zdarza , a mówiąc poważniej nie ma siły ,żeby cos takiego się powtórzyło

Vote up!
5
Vote down!
0
#1502075

Plenią się w „nowoczesnych” ruchach kontrreformacyjnych - pleniPOtenci wrogów Polski.

- W międzynarodowych ruchach oszukujących – w otoczeniu gosPodarek państw ruchliwych (w złodziejstwie) szukających państw - naiwnych obywateli - do złodziejskiego SUKCESywnego obrabiania ( dłońmi agentów wrogów - zainstalowanych „samorządowo” w armii wewnętrznych administratorów zasobów komunalnych)

i agencjach obcych banków – do dywersyjnego ograbienia państw podbitych - grabiami „kredytowymi” ...
KREDY TO WY MI - nie Oferujcie, Idźcie sobie do platformy ...

- Diabła Waszych przyjaciół i kumpli, z obozowej zagłady Polaków – może kupi od was POkłady KREDY - do wybielania Się…

Przed „unowocześnionymi”- uliczno owsikowo - zaplanowanymi ruchliwymi skokami, na kapitał ludzki – w mózgach Polaków.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1502049

Witaj Kapitanie! Nie ma takiej mozliwosci,aby ta mafijna  garstka powrocila! Narod stoi murem za prezydentem i nowym rzadem! Codziennie sa odrywani od koryta,dlatego podnosza larum! Sytuacja diametralnie ulegnie zmianie,jak powstana narodowe media! Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1502050

niczego bardziej nie pragnę jak tego żebyś miał rację.

Honic

Vote up!
3
Vote down!
0
#1502108

Nie zwracać uwagi na żadne "fochy" tych wszystkich "poprawnych" tylko robic swoje zgodnie ze wskazaniami zawartymi w książkach Jerzego Roberta Nowaka o przemianach na Wegrzech przez
Premiera Orbana. Jemu tez ciskał kłody pod nogi ta kreatura szulce ,ale Orban się nie poddawał
i w końcu powiedział Węgrom : JESTEŚCIE NARODEM I JA TO CO ROBIĘ ; ROBIĘ DLA WAS

Vote up!
4
Vote down!
0
#1502073

Dla nas Polaków takim Orbanem z bratniego Kraju Węgierskiego jest Jarosław Kaczyński

Vote up!
6
Vote down!
0
#1502074

Coś podobnego czytałem zdaje się na innym blogu .. chyba na http://www.pierwszyportal.pl Ale w tamtym wpisie chodziło o całą unię nie o Niemcy..... że to jest plan całej Unii a nie tylko Niemiecki..... dążą do tego by zniszczyć Polske a przy tym bardzo się spieszą.... zastanawiam się o co tak na prawdę w tym chodzi.... czy nie jest to związane z tym, że szatan ma malo czasu i chce Polske zniszczyć... hmmmm.... tak mi tylko wpadło do głowy...

Vote up!
4
Vote down!
0

Tylko prawica uratuje nasz naród... lewakom dziękujemy.

#1503336