Kabaret Grzegorza Dyndały presents: „Jagodzianki dla powodzian”

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Takich jaj, jakie zaprezentowała Platforma Obywatelska na koniec kampanii wyborczej Koalicji Europejskiej, nie powstydził by się nawet najlepszy kabaret. Otóż Platforma zaprezentowała polskiej publiczności prawdziwy kabaret i sceny jak z Monty Pythona. I to na wałach p.powodziowych!

Warto dodać, że jeszcze do wczoraj nikt się nie spodziewał, że szef Koalicji Grzegorz Schetyna ma tak wielki talent kabaretowy. Owszem: wszyscy wiedzieli, że Schetyna to podobny oszust do Donalda Tuska. To Tusk potrafił jednego dnia powiedzieć, że pieniądze Polaków zgromadzone w OFE są nietykalne, by następnego dnia je zabrać i bezczelnie powiedzieć, że te pieniądze nigdy do Polaków nie należały! Albo oświadczyć, że wypali gorącym żelazem korupcję, podczas gdy granicę Polski codziennie przekraczało ok.1000 cystern z lewym paliwem! Dziś jest ich ledwo 10/dziennie i to skrupulatnie sprawdzanych!

Oszustwa Schetyny i wszystkich funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej, którym udało się zebrać pod skrzydłami partii - założonej za niemieckie pieniądze - wszystkie śmieci po III RP, są wręcz legendarne. Schetyna potrafił powiedzieć zagranicą, że gdy wybory wygrają „Zdrowe Siły Narodu”(ZSN) to natychmiast Polska przyjmie walutę euro – by po powrocie do Polski temu zdecydowanie zaprzeczyć. Taktykę wyborczą ZSN ujawnił funkcjonariusz Platformy Obywatelskiej Grupiński. Grupiński przyznał, że Platforma Obywatelska wprowadzi przywileje dla zboczeńców – włącznie z małżeństwami i adopcją dzieci (będziemy działać progresywnie!), ale Platforma nie może tego eksponować, gdyż Polacy by ich przepędzili…

Co z Polski zrobią jej zdrajcy, gdyby zdobyli władzę, wszyscy na ogół dobrze już wiedzą. Polska po prostu przestanie istnieć. Polskę zajmą hordy barbarzyńców, mafie będą kradły na potęgę, a Polaków zagoni się na niemieckie plantacje szparagów, na których nie opłaca się pracować inżynierom z Afryki, wspomaganych comiesięcznie kwotą 600 euro na osobę. Wiedza, co z nami zrobią dawni sekretarze PZPR, esbecy i beneficjenci okrągłego stołu i zboczeńcy wszelkiej maści - oczywiście nie dociera do debili, których udało się wyprodukować po wieloletniej kuracji oglądania TVN-u i Gozdyry. A także czytania żydowskiej gazety, czyli Gazety Wyborczej, której prawdziwą nazwę odkryła na gali GW Barbara Engelking - kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii PAN.

Tak więc po blisko cztero-letnich nieudanych próbach obalenia rządu PIS przez Platformę Obywatelską i wszystkie Zdrowe Siły Narodu – przyszedł czas na Grad Finale, czyli na występ kabaretu Koalicji Europejskiej pod dyrekcją niezawodnego Grzegorza Dyndały! 

Schetyna w czwartek nazwał kabaretem pomoc rządu dla powodzian w podkarpackiem, by już w piątek podjechać Dyndałobusem z artystami scen warszawskich na wały p.powodziowe. Tu własnie odbył się spektakl pt. „Jagodzianki dla powodzian”, gdyż Dyndałobus zabrał także kartony jagodzianek – tak pożądanych przez ofiary katastrofalnej powodzi... Grzegorz Dyndała, jako reżyser spektaklu nie zapomniał o kandydatce do euro-parlamentu, z którą nagrano spoty wyborcze na wałach, a przybyli na miejsce katastrofalnej powodzi fotoreporterzy wykonali serię fotosów Grzegorza z kandydatką i wspomnianego już artysty warszawskiego, czyli Rafała Trzaskowskiego. Kto tego nie widział – niech otworzy tweeter, gdzie krążą spoty wyborcze i fotosy...

Spektakl „Jagodzianki dla powodzian” wypełniają więc skecze, nakręcone na wałach p.powodziowych pod jakże wymownymi tytułami: „Nawalony Rafał i kandydatka na członka europejskiego”, „Dyndała na wałach nawala w PIS”, „Schetyna pokazuje wała na wałach”…. Nagraniom wideo towarzyszą zapowiedzi artystów kabaretowych Schetyny i Trzaskowskiego (w trakcie rozdawania własnej ekipie filmowej przywiezionych jagodzianek) o wielkiej pomocy samorządów platformerskich dla powodzian. Ale już bez żadnych szczegółów...

Czy będą to przyśpieszone kursy LGBT dla ofiar powodzi? Może samorząd Warszawy zrzuci się na namioty masturbacyjne, albo nawet na hostele dla pederastów z okolic zalanych wodą? A może wolne od Polski miasto Gdańsk dostarczy większą ilość flag RFN-u oraz zapewni cykl wykładów wdowy po szefie mafii gdańskiej na temat mowy nienawiści? Nikt tego nie wie i nikt nie o to nie pytał, gdyż spektakl kabaretowy został nagrany z dala od ludzi. Na wałach…

Wiadomo przecież, że gdyby ofiary powodzi (pozbawione nie tylko prądu) dowiedziały się o nagłej miłości funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej do ofiar powodzi – poszły by w ruch widły i orczyki! Na to nie mogła sobie pozwolić ekipa artystów kabaretowych i kandydatka na członka, przybyła w szpileczkach na miejsce katastrofalnej powodzi! Reżyser Dyndała i jego przyboczny Rafau przecież także przybyli w eleganckich garniturach i lakierkach, które ciemny lud podkarpacki mógłby nie tylko zanieczyścić, ale nawet uszkodzić widłami…

Na szczęście PO kabarecie Platformy Obywatelskiej pozostaną fotosy i nagrania wideo, które zalecam obejrzeć w czasie ciszy wyborczej….

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (30 głosów)

Komentarze

"Namioty masturbacyjne". Dobre!

Vote up!
15
Vote down!
0

Traczew

#1591913

nie po raz piewszy potwierdzają swoją bolszewicką mentalność.

A także narcyzm, prymitywizm i głupotę...

Vote up!
16
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1591918

Wszystko mogą! Nawet Miczurin ( dawny, sławny mieszacz genów - to dla młodych) by się nie powstydził, że to geny i patogeny. Na psach to wychodziło, że po przekątnej poleci do kotleta - nasze kawki herbowe lecą jakkolwiek, byle dolecieć. I coś palnąć na wałach, nawet w zabłoconych szpilkach. Róbmy swoje i patrzmy ( ich) końca.

Vote up!
6
Vote down!
0

yenom

#1591964

W wolnym od Polski mieście Gdańsk, nazywanym też Małą Sycylią, jeszcze słychać szloch po zabójstwie Corleone, a czarna wdowa już powoli szykuje się do lotu z Kalifornii do Brukseli. Drugim, a nawet pierwszym będzie taki jeden, który za bezcen posprzedawał najlepsze polskie przedsiębiorstwa. Mały Bolek, syn Pana Bolesława OTUA raczej dopiero u POlszewików trzeci i może nie wejść i nie pomogą tu żadne wygłaszane Bolkowe mądrości, toż to będzie płacz i zgrzytanie zębów. Rozmawiałem z wieloma Totalsami, żadne argumenty się nie liczą, beton we łbie, gdzie nie dotrze już żaden promień  światła i niestety nie ma siły, która by im otworzyła oczy. Obawiam się, że podobnie będzie w innych dużych miastach zdominowanych przez lewactwo wszelkiej maści, takich jak Kraków, Poznań, Łódź, czy też Warszawa. Całe szczęście, że Polska to nie tylko duże miasta, to jeszcze tysiące mniejszych, których to mieszkańcy powinni przechylić wyraźnie szalę w drugą stronę, czego wszystkim i sobie życzę. 

Vote up!
16
Vote down!
0
#1591968

Planujecie grilla na jutro?

Podobno hitem sezonu jest grillowanie pączków na wałach, co Wam serdecznie polecam!

Vote up!
9
Vote down!
0
#1592017

Oszustwo jest fundamentem programu PO-mafii...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1592064

same wały!

 

a ile powodzianom

totalsy dały

skoro na wałach widać

same wały?

Vote up!
4
Vote down!
-1

jan patmo

#1592068