Ręka podniesiona na Radosława zostanie obcięta !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Jak mawiają: Co się odwlecze, to nie uciecze. Co się więc odwlekło Antykomorowi, który miał czelność robić sobie jaja ze Strażnika Żyrandoli, to zdaje się nie uciecze tym wszystkim, którzy ujawniają dzisiaj największe tajemnice drugiej Polski Ludowej, a więc to że rządzą nami oszuści, złodzieje i kompletni dyletanci. Jednym słowem: mafia.

Problem jednak w tym, że tajemnice teoretycznego państwa i swoje dyletanctwo ujawnili i nadal ujawniają sami przedstawiciele władz drugiej Polski Ludowej. Prokuratura drugiej Polski Ludowej jest więc w kropce, gdyż za ujawnienie tajemnic teoretycznego państwa trzeba by oskarżyć twórców folkloru i syfu, ch…., d… i kamieni kupy, Pendolina bez torów, gównianych stosunków z USA, bezrobocia, wyzysku oraz powszechnego złodziejstwa na szczytach władzy.

Ten problem próbował rozwiązać sam nasz Król europejski oskarżając o ujawnienie tajemnic nie tych, którzy te tajemnice ujawnili, lecz tych którzy te tajemnice nagrali. Wprawdzie prokuraturze, ABW, CBA i CBŚ drugiej Polski ludowej nie udało się jak dotąd złapać członków gangu przestępczych kelnerów, posługujących się cyrylicą oraz „mózgu” gangu, ale sam fakt nagrania przywódców partii i rządu sprawił, że z Polski (czyli z „folkloru” i „syfu”) musiał uciec premier i wicepremierowa Bieńkowska – uznawana za najjaśniejszą gwiazdę na firmamencie Platformy Obywatelskiej.

Po ujawnieniu tajemnicy teoretycznego państwa i jego „gównianych” stosunków ze Stanami Zjednoczonymi – trzeba było spuścić specjalistę od dorzynania watah – a w istocie – najlepszego ministra spraw zagranicznych w całych dziejach mafii. Jest paradoksem, że najlepszy minister spraw zagranicznych sam sobie odciął możliwość pracy w dyplomacji, gdy na nagraniach gangu przestępczych kelnerów ujawnił polskie korzenie prezydenta Obamy. Po prostu – wg. Sikorskiego dziadek Obamy zjadł polskiego misjonarza, który przybył do Afryki…

To nie koniec rewelacji, które ujawnił najlepszy minister w dziejach polskiej mafii państwowej. Oksfordczyk, o anglosaskich manierach – spuszczony już na stanowisko marszałka ujawnił amerykańskim mediom, że obecny Król europejski dogadywał z Putinem rozbiór Ukrainy ! Wkrótce po ujawnieniu tych rewelacji, najlepszemu ministrowi udało się wybronić stanowisko marszałka sejmu na którego partia spuściła Sikorskiego, gdy przyznał się, że cierpi na zaniki pamięci – co jest przecież pożądaną cechą wszystkich przywódców drugiej Polski Ludowej, w tym Kwaśniewskiego, Kopaczowej i Komorowskiego.

Partia postanowiła jednak, że odbije sobie porażkę wizerunkową mafii, oskarżając trzech posłów PIS o zmarnotrawienie kilku tysięcy złotych z budżetu państwa, w związku z ich wyjazdem do Madrytu. Ten tryumf rządzącej nami mafii postanowił zdyskontować mecenas Giertych – niezawodny obrońca partii i rządu. Ten ci orzekł w reżimowych mediach, że karą za to przestępstwo powinno być 12 lat więzienia….

I gdy już wydawało się, że partia oraz jej wybitny przedstawiciel okażą się niewiniątkami na tle „Trójki madryckiej” – w niezależnych mediach ukazała się informacja - niczym grom z jasnego nieba nad drugą Polską Ludową !  Okazało się, że najlepszy w dziejach naszej mafii państwowej minister wziął na lewo 80 tysięcy złotych na jazdę prywatnym samochodem w czasach, gdy jeździł wyłącznie samochodem służbowym i to pod ochroną BOR ! Mało tego: nasz najlepszy minister spraw zagranicznych, przebywając w swym dworze w Chobielinie ( a właściwie już w miejscowości Chobielin Dwór) nawet po pizzę wysyłał borowików, obecnych przy ministrze 24 godziny na dobę !

Ale i w tej trudnej dla teoretycznej państwowości sytuacji -  drugi raz udało się partii i premierowej Kopacz uratować stanowisko marszałka dla Sikorskiego w związku z wyjaśnieniem, że prokuratura nie wydała jeszcze orzeczenia w tej sprawie. Skoro nie ma wyroku, to nie ma winnego !  Choć, jak wiadomo -  „Trójkę madrycką” prezes Kaczyński natychmiast wyrzucił z PIS-u. A jak działa prokuratura drugiej Polski Ludowej w stosunku do członków rządzącej nami mafii, nie trzeba wyjaśniać. Po roku wnikliwego śledztwa sprawa zostanie umorzona, gdyż nie można wobec wybitnych osób drugiej Polski Ludowej formułować zarzutów, jakie postawił mecenas Giertych wobec „Tróki madryckiej”… Po prostu z tego powodu, że są to osoby wybitne oraz dlatego, że zgodnie z istniejącą od dawnych czasów wykładnią prawa: „co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie”.

Gdy więc wszyscy członkowie rządu i partii oraz sojuszniczego stronnictwa odetchnęli z ulgą po kolejnej, udanej próbie zamiecenia pod dywan sprawek najlepszego w dziejach mafii państwowej ministra i marszałka – zupełnie niespodziewanie, gdyż z oczyszczonego już nieba nad drugą Polską Ludową – spadł grom kolejny…

Okazało się, że ten oksfordczyk o anglosaskich manierach nie pisał samodzielnie swoich 14 przemówień. Te przemówienia pisał mu były ambasador Wlk. Brytanii i to za łączną kwotę ponad 260 tysięcy złotych ! I to podczas, gdy najlepszy w dziejach mafii państwowej minister, zatrudnił  w MSZ dwie osoby w celu korekty jego przemówień w języku angielskim. W tym córkę najlepszego w dziejach mafii państwowej ministra finansów…

Po tym gromie ze znów oczyszczonego nieba nad drugą Polską Ludową, rozpętała się burza. Bo niełatwo sobie wyobrazić, co by to było, gdyby minister Fotyga zlecała byłemu ambasadorowi obcego państwa pisanie przemówień ! Media by rozjechały Fotygę, choć i tak nazywały ją za Bartoszewskim „dyplomatołkiem”. Jest oczywiste, że każdy minister i marszałek poleciał by natychmiast w każdym kraju, gdyby podobna informacja ukazała się w mediach. Bo o pisaniu przemówień Sikorskiemu wieść dotarła nawet do Ameryki..

Głos w sprawie Sikorskiego zabrał syn Leopolda Tyrmanda, amerykański ekonomista i publicysta Matthew Tyrmand, który ostro zareagował na doniesienia o kolejnym skandalu związanym z Radosławem Sikorskim: - Obrzydliwe zachowanie obrzydliwego oszusta. Tak wygląda oszustwo. Płacenie swoim znajomym pieniędzmi podatnika za wykonanie prostych zadań, które nie są konkurencyjną ofertą (z pewnością da się znaleźć korektora za mniej niż 19 tys. złotych). To nie jest zachowanie tych, którzy szanują głosującego, obywatela, podatnika — napisał na Facebooku.

Słowa Matthew Tyrmanda podchwyciły media, w tym także reżimowy portal Onet.pl. Tego naszej władzy ludowo-obywatelskiej było za wiele, gdyż tolerowanie tej sytuacji mogłoby grozić utratą zaufania społeczeństwa do rządzącej nami mafii. O mafii i o Sikorskim Tyrmand przecież powiedział: „Rządząca Polską mafia umiejętnie manipuluje mediami, także zagranicznymi, by wyrobić sobie pozytywny wizerunek. Na dodatek niektórzy z jej członków wyrośli w mediach, w opozycyjnych mediach. Weźmy choćby takiego Sikorskiego. Spędził niegdyś sporo czasu w Waszyngtonie. Wykładał w Cato Institute, libertariańskim think tanku i mają tam o nim do dziś bardzo dobre mniemanie, bo nie mają pojęcia o aferach, w które był zamieszany w ostatnich latach”

Ale teraz mają wiedzę o aferach Radosława i o aferalnej III RP. Więc do boju o dobre imię mafii i oszusta przystąpił niezawodny mistrz propagandy, czyli Adam Michnik. W programie Lisa naszej odrodzonej żurnalistyki, Michnik - żołnierz naszej wolności wykrzyczał, że mówienie o aferach Sikorskiego powinno być zakazane w drugiej Polsce Ludowej: - Nie mówmy o tym! Sama rozmowa na ten temat jest kompromitująca, bądźmy poważni! - apelował Michnik w programie "Tomasz Lis na żywo", komentując zamieszanie wokół Radosława Sikorskiego. - Najważniejsze, że był bardzo dobrym szefem MSZ…

Sikorski i jego adwokat Giertych natychmiast zrozumieli obowiązujące wszystkich zalecenie mistrza propagandy III RP, o czym mec. Giertych poinformował społeczeństwo teoretycznego państwa: Pozywamy w imieniu Sikorskiego wydawcę Onet za przedrukowanie oszczerstw powiązanego z PiS pana Tyrmanda. Pozew za tydzień.

Przy okazji tego oświadczenia dowiedzieliśmy się od mec. Giertycha, że amerykański ekonomista powiązany jest z PiS, a zatem ze zbrodniczą organizacją, która chciałaby odebrać należną koalicji PO-PSL władzę. Zatem każdy, kto podniesie dzisiaj rękę na Radosława i na rządzącą nami mafię może być pewien, że wspólnymi siłami propagandystów Michnika i Giertycha – ręka ta zostanie obcięta !

Wkrótce może się okazać, że ramię sprawiedliwości drugiej Polski Ludowej dosięgnie także Matthew Tyrmanda, którego wprawdzie chroni amerykański paszport i amerykańska, konstytucyjna wolność słowa – lecz przy przekroczeniu granicy drugiej Polski Ludowej może zostać doprowadzony przed oblicze prokuratury i sądu. Mowę oskarżycielską wygłosi niezawodny mec. Giertych, który na świadka powoła Adama Michnika, który zakazał przecież mówienia o Sikorskim...Poza oczywiście tym, że był najlepszym ministrem spraw zagranicznych. Tak zresztą, jak najlepszym premierem jest Kopaczowa po nieświętej pamięci Tusku oraz Bronisław też jest Najlepszy.

Gdyby jeszcze tak z Polski Ludowej nie uciekł przyrodni brat Michnika, Stefan…Szkoda, wielka szkoda... Matthew Tyrmand miałby wtedy zapewnione dożywocie, jak w ruskim banku. Bo przecież  wprowadzono moratorium na karę śmierci w drugiej Polsce Ludowej…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (29 głosów)

Komentarze

proroctwa

 

żeby się nie spełniły

większego proroka słowa

i nas nie pozamykała

ta druga Polska Ludowa! 

Vote up!
9
Vote down!
0

jan patmo

#1459174

wypelniaja rozkazy prawdziwych wladcow Polski.
Wlasnie ci obcy z pejsami miliarderzy, ktorzy sa konstruktorami NWO, za pomoca oplacanych pacholkow i agentury eksterminuja Polske wedlug zalozonego planu.
Plan ten przewiduje odebranie wszytkiego Polakom co maja w swoich rekach,zredukowanie stanu populacji do 15 milionow ludzi tylko nadajcych sie do prac pomocniczych na niskich szczeblach.
W jakim stadium realizacji tego planu Polska sie teraz znajduje to kazdy widzi co ma oczy otwarte, a nie lyka usypiajacej propagandy o dobrobycie, saczacej sie prawie ze wszytkich mediow.

Teraz nagle Polacy sie obudzili w obronie lasow.A to juz jest musztarda po obiedzie.
Lasy juz dawno poszly sie rabac.
Nie po to je zydokomuna zabrala po 45 roku zeby teraz je sprezentowac Polakom.
Instytucja Polskie Lasy Panstwowe byla tylko przechowalnia ich zagarnietego polskiego dobra,tak jak wiele innych rzeczy i nieruchomosci.
Do tej pory ta zlodziejska banda zydowska, ktora od 45 roku nieprzerwanie rzadzi Polska.a polakow ma za niewolnicze bydlo orne,nie oddala prawowitym wlascicielom ich zagarnietych dobr w tym i lasow.
Niestety obecni Polacy popieraja w brew logice ta bande i wiekszosci sa przeciwni zeby zlodzieje oddali zrabowane dobra prawowitym wlascicielom czy ich spadkobiercom,mentalnosc PRLowska i niewolnicza wciaz trwa w umyslach narodu.
Ta mentalnosc niewolnicza wciaz jest karmiona przez polskojezyczne media no bo chociazby na przykladzie dostepu do broni.
Okazuje sie ze znaczna czesc Polakow jest przeciwna legalnemu posiadaniu broni, no i maja racje bo czy ktos widzial zeby niewolnik mial dostep do broni?

Vote up!
11
Vote down!
-2
#1459176

tego nie może być pod żadną szerokością geograficzną.Bron moze posiadać tylko Pan niewolnika i tak własnie jest.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1459270

A to PO-lska właśnie! Od ponad 7 lat tu wszystkie kanty, złodziejstwa, krańcowa nieudolność sa ubierane wszaty działalności państwowej, europejskiej itd. Tylko me(n)dialny pic tu i za granica ratuje tę sitwe przed upadkiem.A co innego mógł mówić Szechter, ktorego "GW" jest sponsorowana przez rząd i koalicję PO-PSL ? A to PO-lska własnie...

Vote up!
11
Vote down!
0

Yagon 12

#1459182

Myślę, że PO to reprezentacja "polityczna" środowiska Gazety W. a nie Gaz. W. reprezentuje medialnie PO. PO się zużywa - na polu walki zostanie ex PZPR (SLD, lub mutacja), albo Ruch Podtarcia Palikota.

Vote up!
2
Vote down!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1459246

zostalo juz napisane i powiedziane dosyc i jezeli dalej bedziemy pisac i gadac zdechniemy przy tym jako ofiary kilku malwersantow z ktorymi nie potrafilismy sobie poradzic.

Vote up!
4
Vote down!
0

adolfnr2

#1459217

Jakim sposobem może być powiązany z Pis-em?

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1459245

Każdy, kto nie ma zaufania do członków naszej mafii, automatycznie wiąże się z PISem. Choćby mieszkał w Ameryce.

Bo wiara w rządzącą mafię jest podstawą „naszej” demokracji. Kto zatem utracił wiarę w członków „naszej” mafii jest nie tylko przeciwnikiem „naszej” demokracji, ale i zwolennikiem PIS-u. Podobnie jak w czasach PZPR i tow. Gomułki, który już w listopadzie 1956 roku mówił:

„Od nas samych, od tego, jak cały naród podporządkuje się ściśle wskazaniom kierownictwa partii i rządu, zależeć będzie realizacja naszych celów wytkniętych na VIII plenum i kształtowanie się sytuacji wewnętrznej”

Vote up!
6
Vote down!
0
#1459250

to przyrodni brat Szechtera (Michnika) może wrócić, to od razu na stanowisko Ministra Spraw Wewnętrznych albo pierwszego prezesa Sądu Najwyższego

Vote up!
6
Vote down!
0
#1459249

Może nawet prezydętem zostanie...

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#1459293