Treści z tagiem: Zgoda buduje

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Nie ma racji Andrzej Duda - główny oponent urzędującego prezydenta, że Bronisław Komorowski nie jest zdolny do dialogu. Spotkanie Bronisława z wyborcami w trakcie jego wizyty w Lublinie dowiodło, że Bronisław – jako specjalista od WSI – jest zdolny prowadzić dialog nawet ze specjalistą od kur...

Właśnie w trakcie spotkania z wyborcami,...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:18)
Obrazek użytkownika idź Pod Prąd
Idee

Propagandyści Tuska wtłaczali nam z bilbordów, że polityka jest zła, a rząd i PO robią same dobre rzeczy nie mieszając się do niej. Pozwoliłem sobie nawiązać do tego przewrotnego hasła, bo jesteśmy czasowo pozbawieni decyzyjnego wpływu na decyzje polityczne naszego państwa, ale to nie znaczy, że nie możemy wpływać na politykę. Jak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PS
Idee

 GEST A PO TYM ATAKUJE


    Kontynuując badania w aspekcie i kontekście z poprzedniej notki próbowałem ustalić moment, znak lub gest, po którym leming atakuje. Ściągnąłem nawet film i wydaje mi się, że taki moment kulminacyjny, odruch, czy gest jest możliwy do uchwycenia, ale ustalenie i opisanie go nie jest już...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Tytuł w Onecie: Zamieścił wpis na temat PiS, został skazany, sugeruje, że słowo krytyki pod adresem kaczyzmu, a cela czeka. Takie manipulacje mają znaną metrykę: Władimir Iljicz Uljanow Lenin i dr Joseph Göbbels. Spadkobiercy żyją wśród nas!”

 

A o co chodzi? O czym był wpis? Dorżnąć...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

już wkrótce kancelaria przyzna pierwsze ordery ,,Budowniczych zgody" I klasy

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Popruch
Idee

Jakże wymowne to hasło, jakże miłe dla ucha. Jakże elokwentnie odmieniane przez wszystkie osoby i przypadki.

Zgoda naprawdę buduje, umacnia, jednoczy, pozwala przetrwać najgorsze chwile. Zgoda w narodzie i elitach władzy powoduje to, że kraj rządzony przez takie elity jest silny, ludzie bogaci i szczęśliwi.

Dlaczego mam dziwne...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Irena Dziedzic, matka pierwszego peerelowskiego tołkszoła, oficjalnie jest kapusiem bezpieki z zaszczytnym tytułem „kłamcy lustracyjnego”.

 

Ach, cóż to była za dama! Nie tylko parlowała w tiwi, ale także w esbe. Za jedno i za drugie otrzymywała honoraria. Innymi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Program Zgoda Buduje! PO wciela tak, że niebawem nie zostanie kamień na kamieniu. W Dębnie, gmina Nowa Słupia, w Swiętokrzyskiem, radny PO pobił wyborcę. I do tego go pogryzł.

Wydaje mi się, że czas najwyższy, by władze PO przydzieliły kagańce swym radnym i kandydatom na radnych, biorącym udział w kampanii...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Kampania nienawiści, rozpętana przez PO i prowadzona dalej przez utworzoną przez sympatyków PO „konstruktywną” opozycję, przyniosła najwidoczniej już pierwszą ofiarę – zgodnie z niedawną zapowiedzią, że poleje się krew.

 

Na razie to tylko przypuszczenia, poszlaki – ale wiele wskazuje...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Kraj

Wbrew tytułowi nie chodzi o rewolucję, przeprowadzaną kulturalnie, lecz o niekulturalną akcję rządu, wymierzoną w opozycję. Tymczasem demokrację mierzymy właśnie po stosunku rządzących do opozycji. Ja wystawiam jej ocenię mierną.

PO sprawuje w Polsce absolutną pełnię władzy. Nie byłoby to źle, by wykorzystała te możliwości dla dobra...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Kraj

Ktoś mógłby naiwnie myśleć, że najtrudniejszy dla polityka jest czas kampanii wyborczej. Otóż niekoniecznie. Na pewno jest to czas męczący po względem psychofizycznym, jednak diabelnie łatwy pod względem merytorycznym.
Czas kampanii to bowiem taki specyficzny czas, w którym społeczeństwo wie, że wszelkie obietnice są tymi przysłowiowymi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Wilczyca (Matka Wilczka)

Popieram Komorowskiego bo to prawdziwy pies gospodarczy na basiory i baby.  
Rysiek z Klanu
Bronek ma czyste rączki bo myje rączki i każe myć rączki swojej dziatwie. Nawet temu trzydziestoletniemu nygusowi.  
Syrenka 105
Poparłam...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Aurelia
Blog

Kiedy Legiony Piłsudskiego szły walczyć z Rosją, obywatele narodowości polskiej i nie tylko, zamieszkujący ziemie objęte rosyjskim zaborem zamykali okna, by ich nie widzieć, by władza wiedziała, że się od nich odcinają.

"KRZYCZELI ŻEŚMY STUMANIENI,
NIE WIERZĄC NAM, ŻE CHCIEĆ-TO MÓC.
LALIŚMY KREW OSAMOTNIENI,
A Z NAMI...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Kraj

W Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się wczoraj prezentacja Komitetu Honorowego i Komitetu Poparcia kandydata na prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W czasie tej prezentacji, zaprezentował się autorytet III RP i Komitetu Andrzej Wajda, ogłaszając, że „to jest wojna domowa, to wojna o wszystko”.

Wojna domowa...

0
Brak głosów