Z ostatniej chwili: Wielki sukces sił postępu III RP !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

W dniu dzisiejszym doszło do oczekiwanego od miesięcy spotkania szefa KOD Mateusza Kijowskiego z Barackiem Obamą. Jak informuje agencja KOD, Mateusz Kijowski został powitany przez prezydenta Baracka Obamę na lotnisku wojskowym pod Waszyngtonem, skąd obaj przywódcy udali się na spotkanie w cztery oczy w Białym Domu.

W czasie przejazdu przez Waszyngton, Kijowskiego witały tysiące amerykańskich alimenciarzy, przybyłych specjalnie z całych Stanów Zjednoczonych. Niektórzy na motocyklach.

W czasie spotkania w cztery oczy omówione zostały takie ważne dla całego świata sprawy jak paraliż sędziego Trybunału Konstytucyjnego Rzeplińskiego oraz zwolnienie Tomasza Lisa z telewizji publicznej. Prezydent Stanów Zjednoczonych wyraził zaniepokojenie zagrożeniem putinizacją Polski, czego wyrazem będzie przesunięcie do Polski pancernej brygady. Przywódca KOD stwierdził, że wolałby, żeby do Polski przesunięte zostały brygady pancerne Bundeswehry, żeby Putina nie drażnić. Zgodzono się, że w tej i innych sprawach będą prowadzone konsultacje Grzegorza Schetyny z Angelą Merkel.

Dziś wieczorem, prezydent Barack Obama wyda w Białym Domu kolację z okazji oficjalnej wizyty Mateusza Kijowskiego w Stanach Zjednoczonych. Natomiast w dniu jutrzejszym odbędzie się spotkanie Mateusza Kijowskiego z delegacją polskich kodziarzy z terenu Stanów Zjednoczonych, zaś w godzinach popołudniowych – Mateusz Kijowski uda się prezydenckim helikopterem na Florydę.

Na Florydzie odbędzie się wielki bal z okazji przyjazdu szefa KOD do USA. Bal ten będzie bezpośrednio relacjonowany przez TVN24 i red. Kolendę. Zgodnie z zapowiedziami, Mateusz Kijowski będzie w pierwszej parze poloneza, zaś w następnej parze wystąpi pan ambasador wraz z małżonką, a następnie pani Anne Applebaum wraz z małżonkiem.

Oficjalna wizyta Mateusza Kijowskiego w Stanach Zjednoczonych spotkała się z szerokim odzewem na całym świecie. Cały demokratyczny świat ma bowiem nadzieję, że wreszcie zostanie rozwiązany nabrzmiały problem paraliżu Trybunału Konstytucyjnego oraz prezesa Rzeplińskiego.

Tym problemem żyły miliardy ludzi w Europie w Azji i  w Ameryce. Organizowane były masowe demonstracje na znak solidarności ze sparaliżowanym prezesem Trybunału. Np. z zebranych składek w czasie tych demonstracji wkrótce ma powstać w centrum Hanoi 20 metrowy posąg prezesa Rzeplińskiego ! Z kolei, na znak solidarności z wyrzuconym na bruk Tomaszem Lisem – amerykańska stacja telewizyjna TV FOX zmieniła nazwę na TV TOMASZ FOX…

Jak podkreślają komentatorzy - spotkanie Kijowskiego z Obamą jest wielkim sukcesem byłej polskiej dyplomacji. Nie tylko dyplomacji kierowanej przez małżonka pani Applebaum, ale zwłaszcza dyplomacji kierowanej przez obecnego, charyzmatycznego przywódcę Platformy Obywatelskiej, Grzegorza Schetynę.

P.S. Przewidziany jest także wyjazd Mateusza Kijowskiego do Nowego Jorku na spotkanie z bankierami z Wall Street. Celem spotkania będzie dalsze finansowanie cennych inicjatyw demokratycznych. W spotkaniu ma też uczestniczyć Ryszard Petru wraz ze swoją asystentką...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)

Komentarze

- to wciąż mi mało!

Sedecznie pozdrawiam Kapitanie!

Vote up!
14
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1510357

Vote up!
15
Vote down!
0
#1510359

się odbyła, gościem M.Kijowskiego był PBO:

 

Pozdrawiam.

Vote up!
12
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1510370

z Alternatywy 4 zamarzyła się własnie taka sytuacja.
A w rzeczywistości w USA pies z kulawa nogą nawet na niego nie czekał.
https://www.youtube.com/watch?v=l2foLmaxdhw

Vote up!
13
Vote down!
0

zza winkla

#1510361

Tak Kapitanie to było wspaniałe powitanie i wspaniałe przyjęcie.Też tam byłam miód i wino piłam ,a póżniej w mej miotle turbo-zasilanie włączyłam i do domu wróciłam.

Vote up!
14
Vote down!
0
#1510363

czy znajdą po uroczystym raucie chwilę wytchnienia i czasu aby zagrać w golfa, ulubioną grę Obamy? I czy znalazł się w ich towarzystwie Radek Sikorski, aby dowcipnie poradzić czym przyprawiać swych wrogów politycznych przed rytualnym zjedzeniem?

Vote up!
12
Vote down!
0
#1510365

Jak informują amerykańskie media, na kolacji u prezydenta Baracka Obamy podano bigos, według przepisu Bronisława Komorowskiego!!!

Jak zapewne pamiętacie, Bronisław Komorowski w czasie wizyty w Waszyngtonie miał wykład dla ponad setki dyplomatów na temat polskiego bigosu. Od tego czasu polski bigos wg. przepisu hrabiego Komorowskiego, stał się drugim po Wałęsie naszym towarem eksportowym. I tak, w Japonii spożycie bigosu wzrasta corocznie o ca. 10 procent.Od czasu wykładu w Waszyngtonie, spożycie bigosu na Czarnym Lądzie wzrosło aż o 32 procent!  Urugwaj notuje wzrost o ca.12 proc. rocznie, a już zupełne szaleństwo opanowało Stany Zjednoczone...

Przysłowie: „The Day without bigos is a lost Day” – znane jest już w całej Ameryce. W tej sytuacji zrozumiałe jest posunięcie marketingowe firmy McDonalds. McDonalds właśnie otwiera w Ameryce sieć McBigos, w której oferowane będą dania na bazie bigosu wg. przepisu hrabiego Komorowskiego.

Vote up!
13
Vote down!
0
#1510373

     Ta krępująca chwila gdy opowiedziałeś o bigosie , polowaniu i skończyły się tematy do rozmowy.      

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1510375

ja słyszałem inną wersję tego przysłowia: "The Day without bigos is not a Day at all". Ale Ameryka jest duża, może mają różne wersje. Wśród różnych wersji "poloników" słyszałem jeszcze, że Obama, urzeczony opowieścią Komorowskiego postawił straż przed komnatą małżonki, poszedł bigosować, a potem zapakował półmisek w karton i wysłał do rodziny w Kenii. Tylko że przesyłka szła trzy tygodnie i skutkiem tego musiał pozostać w Ameryce na drugą kadencję.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1510377

W czasie wizyty Mateusza Kijowskiego w Bialym Domu w czasie kolacji zostala podana polska wódka "Piersiówka"  z zagrychą z prezerwatywami, aby uchronić pierwsżą damę od porodu, Bo Obama zapowiedział, że nie będzie utrzymymywał bękartów.

a Kijowski znany jest z niepłacenia alimentów. Jak nie to nie, powiedział Kijowski, poczem wypił półlitrówkę, pojechal do hotelu, gdzie spotkał panią Janinę Paradowską i Jacka Żakowskiego w swoim łóżku w czasie oczekiwania na Julię Piterę, która byla przeznaczona dla Kijowskiego. Prezydenta Andrzeja Dudy nie dopuszczono do Baracka Obamy na osobistą prośbę Adama Michnika, Donalda Tuska oraz Szetyny.

Kijowski spodziewany jest 1 kwietnia w Warszawie, gdzie na prima aprilis ma zastrzelić kogoś z PiS-u, ma to już uzgodnione z Rzeplińskim.Obrońcą Kijowskiego będzie mec. Roman Giertych.

 

 

Vote up!
13
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1510380

Kanalizacją. Alles klar?

Vote up!
16
Vote down!
0

Nasza Szkapa

#1510379

Ten wzniosły materiał o wielkich osiągnięciach Mateusza Kijowskiego, czyli wspaniałego wodza plemienia niepłacących alimentów należy jednak uzupełnić o ważną informację z ostatniej chwili.

Otóż ten wielki wódz także i tych odstawionych od koryta postanowił zażyć rozkoszy jazdy jakimś wspaniałym motocyklem po pięknej Arizonie. W w pewnym momencie, na jakiejś obecnie na wpól pustynnej drodze 66 znanej także jako Mother Road, która w okresie początków motoryzacji w USA łączyła Chicago w Illinois z Santa Monika w Kalifornii - przed pojazdem wodza tow. Mateusza Kijowskiego nagle wylądowało się UFO.

Następnie z tegoż UFO rączo wyskoczył duch tow. Stalin i poinstruował wielkiego przywódcę Kijowskiego, że bez słuchania rad ducha wodza bolszewickiej rewolucji tow. Lenina daleko on nie zajedzie...

Vote up!
10
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1510387

Duchy towarzyszy Józefa Stalina i Lenina połączyły się w jedno dupsko, które nie groziło Kijowskiemu, jak podają wyżej, tylko od ręki go pochwaliło za działalność dotychczasową. Duch polecił Kijowskiemu wymordować całą rządzącą wierchuszkę - klikę. po czym napisać plagiat z poematu Szpotańskiego "Caryca i Zwierciadło", aby wspomnieć Katarzynę II, rozbiory POlski, z byłą Targowicą w tle, przemianowaną na KOD, jak również dla uniknięcia trzech lat pierdla, co spotkalo Szpotańskiego za ów poemat. Ów pierdoduch Stalina - Lenina nakazał Kijowskiemu do końca czerwca 2016 r. wypełnić wniosek 500+, aby w ten oto sposób państwo polskie zapłaciło zaległe alimenty szefa KOD-u.

Po powrocie do POlski Kijowski na polecenie pierwoduchów bieruta, jaruzela i kiszczaka ma zwołać wymarsz KOD-u z transparentami o następujących treściach:

- Precz  z preczem, niech żyje niechżyj!

-Czy Szetyna to Schetyna?

Niemiecka znajoma,

Trybunału tęga mina

Pękniętego kondoma

- Balcerowicz na prezydenta!

- Szetyna na pohybel z pietru!

- Kijowski bez wytrysku 20 lat !

- Nasienie Kijowskiego dla biednych polskich rolników gnębionych przez wierchuszkę !

- Pedały wszystkich krajów łączcie się z Rzeplińskim i Kieresem !!!

Vote up!
9
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1510391

tak niestety rzeczywistośc pojmuuje większośc "opozycji" - życzeniowo. Potem puszczaja swoje życzenia do me(n)diów a tam usłużni łżennikarze robią z tego "przekaz dnia" i zatruwają tym głowy Polaków...zbyt łagodny wobec tej trucizny jet nowy rząd....

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1510389

 Witaj Kapitanie! Coraz częściej używane są słowa "koniec Niemieckiej Europy. Myślę jednak że jeszcze nie czas na Polską Europę.Ale już niedługo! Tusk bandyta za kraty!!! Bolek tez skazany za zdradę! Kwaśniewski ,Miller i wielu innych bandytów za kraty! Nie powązki!!! Nie bójmy się prawdy!!!Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1510393

Świetny tekst :) Popłakałem się :)

Vote up!
4
Vote down!
0
#1510402