Ucieczka misia z tego folkloru i syfu…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Kalkulacja naszego kandydata na szefa Komisji Europejskiej była prosta jak ogon świni. Wystarczy obiecać gołym, jak święty turecki emerytom 36 złotych, by poparcie dla mafii skoczyło do 36 procent. Jak Donek wykalkulował, tak zrobił. Innymi słowy, zrobił kolejny raz w konia dużą część społeczeństwa, dla którego 36 złotych miesięcznie to majątek. Mało tego – koń Tuska już bez żenady pojawia się codziennie na ekranach telewizorów, strasząc PIS-em, choć sam miał niezły projekt na zastraszanie biznesmenów. Jak ujawnił nieujawniony dotąd gang kelnerów posługujących się cyrylicą – koń sobie wymyślił jak zrobić kasę na biznesmenach o których się będzie pisać teoretyczne książki. Ot, typowy pomysł na przekręty w teoretycznym państwie Donalda Tuska. Wystarczy bowiem takiego biznesmena postraszyć nieistniejącą książką, by ten bez żadnych obiekcji podrzucił koniowi trochę siana, czyli po naszemu kasy. Przepis prosty i jak widać działa, gdyż koń Tuska jest nadal nietykalny, gdyż nawet palestra nie zaprotestowała, by konia wywalić ze swego grona na ten głupi, koński pysk…

Odżył także „pisarz”, który ujawnił, że III RP praktycznie nie istnieje. „Pisarz”, który jest sędzią śledczym we własnej sprawie ujawnił, że żadnej afery nie było. Skoro nie było afery, to po co Prokuratura szuka jeszcze gangu przestępczych kelnerów ? Ona zapewne szuka z przyzwyczajenia, aby kolejny raz umorzyć to, czego nie było. Nie było zatem żadnego gangu przestępczych kelnerów, nagrywających elitę władzy III RP. Elita nagrała się sama – by dzisiaj Pitera i Kidawa mogły bezczelnie mówić do kamery, że były to rozmowy patriotów o rozwiązaniu żywotnych problemów III RP. Czyli jak w teoretycznym państwie zapewnić ludności teoretyczny dobrobyt…

I ten właśnie teoretyczny dobrobyt Donald obiecał w kolejnym expose. Czyli dobrobyt za 36 złotych. Donald jest więc znacznie lepszy, niż Lenin. Mógł przecież zaproponować emerytom jedynie dwanaście pięćdziesiąt miesięcznie, albo nawet ze dwa złote. Ale Donald (choć przechodzi rekonwalescencję po starciu w trakcie haratania w gałę) – pochylił się jednak nad emerytem – oczywiście w ramach swoich możliwości. I wyszło mu to, o czym napisałem na początku. Że 36 złotych w cudowny sposób przemieni się w 36 procent poparcia dla „naszej partii”…

Niestety – jak donoszą poza- rządowe media, wielu rozochoconych emerytów przepiło i przejadło ze szczęścia swój przyszłoroczny dobrobyt. Bo emeryt jest nie tylko naiwny, jak przeciętny Polak, to w dodatku niedowidzi ani niedosłyszy. Wystarczył zatem zakup 10 piw pod grilla, kiełbasy grillowej lub kaszanki oraz pieczywka – by parę miesięcy dobrobytu uleciało z dymem. Niektórzy emeryci do dziś zarzekają się, że Donek obiecał 36 złotych brutto dziennie, a nie miesięcznie, aby każdy mógł raz na kwartał zasmakować życia Radosława, który co drugi dzień wypija za nasze podatki winko za 800 złotych. W końcu Tusk z mównicy sejmu oświadczył, że te 36 złotych, które ukradł przyszłym emerytom, przejmując ich fundusze w OFE będzie dla obecnych emerytów zadośćuczynieniem trudów ich życia…

Gdy wreszcie dotarła do niedosłyszących emerytów okrutna wiadomość, że zamiast 36 złotych brutto dziennie będzie to zaledwie złoty i dwadzieścia groszy dziennie – zbudowany przez Donka miraż dobrobytu wyparował w niecały tydzień jak przysłowiowa kamfora, budząc powszechne drwiny z Donalda a nawet oburzenie. Ta informacja dotarła do Donalda, który tak jak obiecał kolejny cud – tak teraz postanowił się ewakuować przed nadciągającym gniewem niedosłyszących emerytów.

W sukurs Donkowi przyszedł Cameron, który chciałby rozwalić Unię, ale nie własnymi rękami. Czyli rozwalić Unię od wewnątrz. Dlatego to Cameron zaproponował Donka na szefa Komisji Europejskiej, gdyż nie ma w całej Unii lepszego kandydata do skompromitowania Unii niż Donek. Donek przecież język angielski zna na poziomie brytyjskiego przedszkolaka, zaś języka francuskiego Donek nie posiada. Będą więc jaja jak berety, gdy Donek będzie zmuszony coś powiedzieć w języku zagranicznym. Oczywiście Donek – jako szef Komisji Europejskiej nie będzie o niczym decydować, więc będzie jak ten Bronisław, który jak nie wyraża dumy i uzasadnionej satysfakcji, to publicznie dęba zasadzi. Albo wyda decyzję o odkurzeniu żyrandoli. Donek zatem ostatecznie skompromituje też teoretyczne państwo, z którego pochodzi i naiwnych Polaków, którzy za miraż dobrobytu oddadzą władzę nawet szatanowi…

I tak się dopełni ostatni fragment „poważnych rozmów polskich patriotów na ważne dla Polski tematy” – jak dzisiaj propaganda teoretycznego państwa przedstawia nagrania nieistniejącego gangu kelnerów. Rostowski – zgodnie z życzeniem Belki został wyautowany, ustawa o NBP została zmieniona, a mennica nie nadąża z biciem kolekcjonerskich pieniędzy. Urzędy skarbowe otrzymały rozkaz naliczania wybranym przedsiębiorcom domiarów za 5 lat wstecz, oraz realizowany jest plan, o którym mówił w taśmach prawdy przyszły sołtys Chobielina. Radosław Sikorski. Dzięki siłom ruchaczy Palikota oraz dawnej PZPR powołana będzie komisja ws. likwidacji WSI. Czyli, tak jak zapowiedział przyszły sołtys: będzie to próba „zajechania PiS-u” i zrobienia z teoretycznego państwa „dwuletniego cyrku” .

Ostatnim zatem akcentem „poważnych rozmów polskich patriotów na ważne dla Polski tematy” jest ucieczka dużego misia z syfu, który sam stworzył. Tak bowiem prezes PKN Orlen Jacek Krawiec skomentował ewentualność objęcia przez Donalda Tuska stanowiska w UE w nagranej rozmowie z Pawłem Grasiem: „Jesteś dużym misiem, odseparowujesz się od tego folkloru, od tego syfu”…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:19)

Komentarze

I się stanie..Podobno ryży oszust zostanie-szefem rady europy..To decyzja anielki merkel-bo widząc że się ryżemu pali grunt pod nogami musi swojego pachołka ratować..Bo przecież to ona decyduje co w naszym kraju ma zostać a co trzeba zlikwidować..Dlatego przez te siedem lat rządów tej bandy POLSKA została doszczętnie zniszczona na polecenie anielki..Teraz więc trzeba dać ryżemu stanowisko aby nie można było ryżego rozliczyć a naród aby zapomniał o tym co z POLSKI zostało.!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Marika

#1437040

Donald Tusk jest świetnym psychologiem, który potrafi manipulować każdym z Nas. Jestem przekonany, ze był specjalnie przeszkolony przez "obcych".

Donald Tusk szybko podporządkował sobie media i stworzył specjalną cenzurę . Świetnie wyszkoleni "mordercy rządowi" są w stanie zabić każdego, kto się przeciwstawi "nowemu porządkowi w Polsce".

Polacy każdego dnia zmagają się z szarą rzeczywistością i biednieją.Nic nie jest w stanie zatrzymać destrukcji naszej ojczyzny. Władza zabija obywateli.

Mimo regularnego opłacania Narodowego Funduszu zdrowia musimy sami sobie radzić.

Przeciętny Kowalski na wiadomość, ze ma raka złośliwego po prostu .... umiera. Wszyscy inni Polacy "przechodzą kolo umierającego obojętnie"brak jedności narodowej powoduje ze nie ma dla ojczyzny ratunku. Brak pracy , nędza i głód w Polsce "wygania" ludzi na obczyzne. Wielu rozumie, ze nie ma ratunku dla Polski.

Nic nie jest w stanie zatrzymać destrukcji naszego państwa. Buzek, Balcerowicz, Kwaśniewski i Tusk sprzedali kraj, zadłużyli i zabrali Wam prace, a Wy nic! Prawo i Sprawiedliwość również zdradziło Polskę - glosując jednogłośnie podobnie jak Platforma Obywatelska za odszkodowaniami dla żydów.

Polska będzie płacić odszkodowania za Niemców !

Wszyscy tacy uczciwi a zabijają nasz kraj i obywateli ! każdy kto krzyczy i przekonuje ze jest uczciwy to kłamca i oszust. Taki był każdy kto dorwał się do władzy. Uczciwi ludzie nie muszą nas zapewniać o swojej uczciwości.

Dla przykładu: mój wspólnik dużo mnie zapewniał o swojej uczciwości, o mały włos zostawił by mnie w samych skarpetkach. Prawie przejął moja firmę, dlatego strona musiała być chwilowo zamknięta Best Turbos: http://50.87.27.138/

Dlaczego chciwość i obłuda zawsze musi zwyciężyć? Ja zamierzam to zmienić i sprawa trafi do sądu.

PS; dlaczego się tylko przyglądacie temu ze "ktoś" zabija Waszą ojczyznę? Myślicie, ze Was to nie dotyczy?

Ojczyzna umiera a Wy spicie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1437104

e.g.

//Vauxhall Vectra turbo replacement service + turbo refurbishment (Turbo Bearing, Turbo Rotor, Turbo Balancing Included) from £540 including service parts!//

- ceny widzę są zaporowe. Są na to klienci?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437108

Zapomniałeś że Donka mutiszprache to niemiecki.

Wszyscy najważniejsi w EG ten język znają.

Putin też [konweracja na molo Sopot bez tłumacza]

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#1437044

Zastanawia mnie ta "równa" kwota 36 złotych, bowiem 36zł = 12*3 zł. Może to jednak będzie 3 zł miesięcznie?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1437046

To jest dodatek który automatycznie będzie przekazywany firmie ubezpieczeniowej  : za jeden złoty dziennie (plus Vat) pozostawisz bliskim miłe wspomnienia. Nie będą musieli zapłcić kosztów trumny, pogrzebu, nawet na stypę może coś zostanie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


#1437051

że w momencie przełomowym, gdzie ważą się losy Europy i świata zagrożonego rosyjską agresją Donald Tusk uciekł na salony Brukseli. Widać, że za nic ma Polskę i jej tragiczne położenie - ciepły stołek i kasa jest dla niego ważniejsza. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437047

Bierzesz może pod uwagę trzecią możliwość ? Ustawkę ?! 

- Donald zostaje Obermopem.

- Donald bije się z myślami całą noc.

- Donald wybiera dobro, czyli mniejsze zło i przestaje być Obermopem !

- Obermopem zostaje wcześniej ustalona osoba.

- Słupki poparcia szleją, lemingi z radości skaczą ze studia TVN na dyńkę, celebryci leją wodę z lodem ... ogólna rzdość !

- Misiek ze swoimi idzie uroczyście haratnąć w gałę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1437055

i na dodatek grubymi nićmi szyta.

Nie wiem, czy Donek ma jakiekolwiek szanse (nie interesuje mnie to), ale jako człowiek kukiełka mający we krwi zewnętrzne sterowanie z punktu widzenia Berlina nadaje się na to stanowisko bardzo dobrze.

Nawet jak go nie wybiorą, to i tak lemingi dostaną orgazmu a sprzedajne media będą piały z zachwytu nad taką nobiitacją Donka; no bo już jego sama kandydatura to dla nich szczyt szczęścia. 

Nieważne, że kryzys w Polsce i na Ukrainie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437058

Brawurowe ! Bez trzymanki i na temat.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0


#1437049

RMF24: Nie chcieli Sikorskiego. Federica Mogherini nowym szefem unijnej dyplomacji

 
37 minut temu
Aktualizacja: 10 minut temu

​To już przesądzone. Nowym szefem unijnej dyplomacji nie zostanie Radosław Sikorski, tylko oskarżana o zbytnią uległość wobec Rosji włoska minister spraw zagranicznych Federica Mogherini - powiedział korespondentowiradiaRMF FM Markowi Gładyszowi szef Parlamentu Europejskiego Martin Schultz. Według niego także, do ostatniej chwili na brukselskim szczycie będą się toczyć negocjacje wokół kandydatury Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-rmf24-nie-chcieli-sikorskiego-federica-mogherini-nowym-szefe,nId,1492695#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1437061

Mało Cię widać ostatnio na forum, a szkoda, bo lubię Twoje celne uwagi.

 

Co do podanej informacji - ktoś tu naprawdę liczył, że wybiorą Zdradka? 

 

Nie wiem jak inni, ale ja się z tego cieszę...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437063

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1437065

Tyś naprawdę luzak jest !  A dziób o co tak wygięłeś ?!  ;-)) 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


#1437088

To po korekcie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1437095

jaka ulga, to wspaniała informacja, jej autora zapraszam na piwo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437078

Akwizytorami tego falsyfikatu są łże - media.

Przedwczoraj  mówili o 36zł. Do późnych godzin wieczornych.

Wczoraj i dzisiaj przeżywają i przeżuwają na różne sposoby "będzie czy nie będzie".

Rozłożył Polskę, okradł Polaków, zniszczył gospodarkę, z kwitnącego, pięknego kraju mądrych Ludzi uczynił bananową republikę ze zniewolonym i wpędzonym w nędzę otępiałym narodem.

Należy sie zapłata. I to nie taka.

Pewnie tante makrela z kumplami coś więcej wymyśli.

Co przykrywają tym maglem o herrtusku?

To nawet ważniejsze, jak wojna za naszą wschodnią granicą.

(Kurczę! Żeby tak Putin otworzył swoje archiwum i rzucił na stół wszystkie teczki, jakie na nich ma!

Bo to, że ma - jest więcej, jak pewne.)

 

Kapitanie!

Emerytom w głowie się już przewraca. Tak a'konto.

Zapisują się na wycieczki w egzotyczne kraje.

Małżeństwo emerytów zza ściany kłóci się od rana do wieczora, bo pan Lucek chce na Hawaje, a pani Helena - na Rivierę.

Panu Luckowi coś się stało, bo chodzi uśmiechnięty i powtarza w kółko:będę wielkim panem, bo 36 zeta od tuska dostanę.

Nawet chce  baner z takim napisem u siebie na balkonie zawiesić.

Pani Hela się nie zgadza, bo obawia sie włamania. Teraz są biedni, ale wiedzą, że będą krezusami po podwyżce.

Biedny sąsiad, nie rozumie, że od tego mu zabiorą podatek, ale na razie nikt nie ma odwagi mu o tym powiedzieć.

Nie ufa nikomu, bo wierzy w tuska - cudotwórcę.

Niech żyje w tym błogostanie. Do pierwszej wizyty listonosza po podwyżce.

:)

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1437071

nie jest smieszna, jest tragiczna, ponieważ może być wianiem przed wojną.

Wojną tu na naszej ziemi. Precz z wojną.

..."W dniu 3 maja 2014 roku Janusz Korwin-Mikke w imieniu swojej partii wydał oświadczenie, w którym stwierdził m.in., że "zarówno w Waszyngtonie, jak i w Brukseli istnieją potężne siły pragnące wojny - głównie dlatego, by ukryć gospodarczą katastrofę i nadciągające bankructwo tych państw.
O czym otwarcie mówił już w 2011 roku p. Jacek Rostowski po powrocie z Brukseli.
Jakakolwiek ingerencja Moskwy na Ukrainie może zostać uznana za casus belli.
Państwa NATO niemal jawnie się do niej szykują, przede wszystkim nasilając iście goebbelsowską propagandę, wprowadzając amerykańskie okręty na Morze Czarne i samoloty w rejon Nadbałtycki.
Dochodzą coraz liczniejsze sygnały, że władze III Rzeczypospolitej wysyłają rezerwistom wezwania do WKU.
Rację może mieć p Arseniusz Jaceniuk, samozwańczy premier z Kijowa, że "nadchodzi dziesięć decydujących dni, najbardziej niebezpiecznych w historii".
Kongres Nowej Prawicy wzywa władze III RP, by nie mieszały się w ten konflikt.
Żadne z państw NATO nie zostało przez nikogo zaatakowane, nie mamy więc żadnych zobowiązań traktatowych - i nie mamy interesu, by wtrącać się w wewnętrzne sprawy naszego sąsiada.
To nie nasza wojna..."

Pozdr.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437074

z tego wszystkiego wyniknie jeden wielki obciach

nie ucieknie misiek przed sprawiedliowością.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1437083

Tusk został przewodniczącym Rady Europejskiej

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1437128

Rudzielec ucieka jak szczur z tonącego okrętu, którym stała się PO. Kapitanem zostanie osoba nie umiejąca pływać (Kopaczowa), ale za to najwierniejsza byłemu kapitanowi, by poprowadzić tego politycznego Titanica wprost na polityczne skały. W międzyczasie zabierze jednak na pokład tych lewackich wyborców, dla których najważniejsze jest by "jak najwyższe stanowiska zajmowały kobiety" - co z kolei osłabi SLD i dopije palikociarnię - i bardzo dobrze.

Zyskać może PIS oraz Nowa Prawica Korwina Mikke -

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1437129

Nasz Dyzma na brukselskich salonach. Koniec świata i może początek końca unii. 

A Włoszka ładna i języki obce zna w odróżnieniu od Dyzmy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

markiza

#1437131