Epokowy atak Donalda Tuska na polski Kościół i Naród !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Epokowy wykład Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim przygotowywany był od wielu miesięcy. Wykład Tuska zaplanowany został na dzień 3 maja 2019 roku – akurat w czasie państwowych obchodów Święta Konstytucji, obchodzonych dla upamiętnienia uchwalenia Konstytucji 3 maja w 1791 roku. Jeśli ktokolwiek dzisiaj sądzi, że scenariusz spektaklu pt. „Epokowy wykład Donalda Tuska” był przypadkowy – jest po prostu idiotą!  

Spektakl na UW został przygotowany w najdrobniejszych szczegółach, po zgodzie rektora uniwersytetu dr hab. Marcina Pałysa. Wykład zorganizowało internetowe pismo „Liberte”. Jego redaktor naczelny Leszek Jażdżewski ujawnił, że pomysł wykładu powstał po listopadowym przemówieniu Donalda Tuska na łódzkich Igrzyskach Wolności, które również organizowało to pismo. Donald Tusk doskonale więc wiedział, że środowisko związane z pismem Liberte!, z którego wywodzi się komitet inicjatywy ustawodawczej „Świecka Szkoła”, finansowane jest przez niemiecką fundację Friedrich-Naumann-Stiftung für die Freiheit, finansowaną z kolei większościowo przez niemieckie MSZ i niemieckie Ministerstwo Rozwoju i Współpracy Gospodarczej. A stare przysłowie szkockie mówi - "Kto płaci kobziarzowi, ten wybiera melodię"("who pays the piper calls the tune").

Tak więc Tusk nie mógł być zaskoczony wstępem Leszka Jażdżewskiego do jego epokowego wykładu, gdyż Jażdżewski od lat walczy z polskim Kościołem i z ciemnym polskim ludem katolickim i że za tę walkę, pismo Liberte! jest opłacane przez rząd RFN-u!  Tusk zresztą nigdy nie miał nigdy do niemieckich pieniędzy, gdyż to za nie stworzył Platformę Obywatelską i za stanowisko od Niemców zlikwidował polskie stocznie!

Tusk wpisał się więc w stary Das Lied der Deutschen, który zaczynał się od słów: Deutschland, Deutschland über alles…

Ta szkopska śpiewka to jednocześnie sygnał do zniszczenia polskiej państwowości. Wcześniej jednak trzeba zniszczyć polski Kościół – stąd starannie przygotowany scenariusz pod wykład niemieckiego namiestnika. Najpierw atak na Kościół i na polski Naród – potem wychwalanie tych, którzy gotowi są oddać Polskę w łapska nadludzi, których cechą jest to, że „uśmiechają się do siebie” ! To prawda:niemieccy żołdacy ze śmiechem rozbijali główki polskich dzieci o beton! Charakterystyczny, szkopski uśmieszek towarzyszył więc Tuskowi przez cały jego wykład...

Nie drgnęła więc powieka niemieckiemu namiestnikowi na brutalny atak Jażdżewskiego na polski Kościół i na wierzących w Boga Polaków, których Jażdżewski przyrównał do świń, tarzających się w błocie. Tym bardziej że wszyscy - czekający na wykład Tuska uczestnicy anty-polskiego spektaklu - wyli z radości, nagradzając satanistę gromkimi brawami. Zapowiedziany przez mistrza ceremonii Donald Tusk nie tylko, że nie odciął się w swym „wykładzie” od bezprecedensowego ataku na polski Kościół i Polaków – ale z charakterystycznym uśmieszkiem przyrównał premiera Orbana do części ciała, leżącej poniżej serca: parafrazując hasło PIS: „Polska Sercem Europy”.

Epokowy wykład Tuska potwierdził, że „polskość to nienormalność” była kamienieniem węgielnym w jego epokowym zamiarze realizacji hitlerowskiej, tajnej instrukcji nr 1306 z października 1939 roku, której napisano: „Dla wszystkich w Niemczech, aż do ostatniej dziewki od krów, musi stać się jasne, że polskość równa się podczłowieczeństwu”.

Dzień 3 maja 2019 roku zapisze się więc brunatnymi zgłoskami w historii Polski: W tym dniu przybył do Polski niemiecki nominat, by za niemieckie pieniądze splugawić polski Kościół, przyrównać Krzyż do pałki, a Polaków przyrównać do świń!

Ten szwabski sługus nie jest jednak taki głupi, by to wszystko co chciał powiedzieć – powiedział własnymi słowami! Tusk zawsze wysługiwał się psami łańcuchowymi: takimi jak Niesiołowski czy Palikot, by potem występować w roli wysłannika miłości, wielbiciela demokracji oraz tego, który chce nas połączyć. Ale z kim? Z diabłem – pod niemiecką hegemonią!

Nikt w Polsce od dnia Chrztu Polski nie wystąpił z takim przesłaniem – poza niemieckim i ruskim okupantem! Nikt tak nie napluł na Polaków jak okupanci i barbarzyńcy, którzy traktowali Polaków jako podludzi! Zrobił to Donald Tusk w dniu 3 maja 2019 roku na polskim uniwersytecie, kierowanym przez rektora, który polską uczelnię zamienił na szwabski parteitag: z rechoczącą i bijącą brawa widownią, na której nie znalazła się choćby jedna osoba, która by się ośmieliła zaprotestować przeciwko rodzącemu się na jej oczach niemieckiemu nazizmowi i szwabskiej bucie!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)

Komentarze

 

Z Uniwersytetu Warszawskiego Jażdżewski  zrobił lewacką melinę. Tam nie ma edukacji, wartości, ambicji i osiągnięć. Jest antypisowski i antyklerykalny amok. Ten scierwojad  wyzywający Wiernych od świń i Kapłanów od Czarnoksiężników to tylko etap. Będzie tam tylko gorzej.A ci co wczoraj klaskali dziś oceniają to bardzo krytycznie. Kozaczki z delirką dupy.A to wszystko od zbyt dużej ilości pochłanianych w różny sposób bananów.

Aż miło popatrzeć.

Vote up!
20
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588637

- przed ponownym obdarzeniem czerwonych morderców zaufaniem i podaniem im ręki na zgodę bo na te czarcie bękarty i bomba atomowa jest za mało.
Nawet gdyby klękał i przysięgał to należy go tym bardziej "zneutralizować" bo komunistyczna świnia czyni to z przebiegłości a to tylko podstęp aby wbiźć ci nóż w plecy.

Wypluta flegma gruźlika na chodniku ma większą wartośc niż najświętrza przysięga komunisty i TW-u.

Po II wojnie zaufało im AK to do dziś szukamy naszych po DNA.

Ludzkość dla własnego przetrawnia powinna rozważyć usunięcie ich fizyczne z kuli ziemskiej. Po zbudowaniu tu Fort Trump warto by ich wyłapać i wywieść do bazy w Głantanamo na tortury aby nam UE nie zarzuciła łamania praw. USA nie jest członkiem UE.

Dotyczy to i bandy rudego lucyfera z UE który to pier***ny śmieć rości sobie jaieś prawo do bycia człowiem a jest tylko antypolskim bandytą i zbrodniczą q...ą atakującą z zajadłością Koścół Katolicki w Polsce.

Aby wprowadzić Polaków w błąd to po 30 latach wziął ślub kościelny aby Polacy na tego faszystowskiego zdrajcę i rudego koślawca zagłosowali i o zgrozo znowu Polacy się nabrali co o mało nie skończyło się kolejnym rozbiorem Polski.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1588735

Vote up!
10
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588737

Rektor UW próbuje tłumaczyć się z wystąpienia Jażdżewskiego: "Oceniam je bardzo krytycznie". Internauci odpowiadają: "Tylko dymisja"

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. Marcin Pałys próbuje się tłumaczyć z faktu, że w auli UW miało miejsce skandaliczne, antyklerykalne wystąpienie redaktora naczelnego „Liberte” Leszka Jażdżewskiego.

Rektor był współorganizatorem wydarzenia i wczoraj obecny był na sali, jednak nie zareagował na skandaliczne słowa Jażdżewskiego. Teraz stara się zreflektować na Twitterze. Wielu internautów jednak uważa, że powinien podać się do dymisji.

Wielu internautów uważa, że rektor UW w tej sytuacji powinien podać się do dymisji.

Cytat za wPolityce.pl

[Na tym portalu są kopie wielu wypowiedzi internautów na twitterze.]

Vote up!
16
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588646

A jeśli zmieni się "opcja polityczna" Grupy Trzymającej Władzę, to rektor Pałys wystąpi jako godzien uwieńczenia "kombatant" walki o "wolność słowa" czy może raczej demo-liberalizmu.

Obym się myliła,

Vote up!
15
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1588648

Takie coś w podrzędnej knajpie, albo w burdelu jeszcze byłbym w stanie jakoś zrozumieć, ale na polskim Uniwersytecie?

Vote up!
13
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588654

W Gdańsku za udostępnienie dziedzińca Politechniki dla PIS- karczemna awantura...Aula UW udostępniona dla belzebuba - jest wszystko w porządku. To jest straszne, aby takie "autorytety" hańbiły wszelkie świętości- UW za taką również uważałem. Swojej wnuczce nigdy nie pozwolę aby w takim moralnym szambie się edukowała.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
13
Vote down!
-1
#1588673

Ten parszywiec od Liberte powiedział to, czego Tusk sam by nie powiedział. A dlaczego? Bo chce zyskać skrajnych lewicowców. A dlaczego? Po "junkers" wyciął mu numer i już zestawienie PiS=Polexit byłoby bezsensowne a chyba na ten wariant Tuskuś miał przygotowany swój tekst. Widać było, że chyba dlatego tak chaotycznie gaworzył i tak brutalnie po chamsku. Zresztą jest szefem RE więc V. Orban winien mu dać popalić. I jeszcze wydaje mi się, że miał wystąpić w czasie masowych strajków nauczycieli i innych grup zawodowych, może jakichś zamieszek, czy czegoś innego a... tu...klops...ze strajkiem nauczycieli. W UE nie dostane żadnego prominentnego stanowiska, więc chce wrócić do Polski i też klops... 

Pozdrawiam

Vote up!
13
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1588651

robić za krasnala w ogródku Tante Angeli ad mortem defecatam. 

Czego mu z całego serca życzę. Na nic więcej nie zasługuje.

Vote up!
13
Vote down!
0
#1588656

słowo "Das Lied" to mi się od razu kojarzy z "pieśnią" zaczynającą się od słów "Die Strasse frei..." No cóż ja mogę na to poradzić, że niejaki Tusk też mi się z tym kojarzy. Niech mi ktoś powie że Tante Angela żywi do Donalda wyłącznie przyjaźń bezinteresowną. Pewnie bym nie uwierzył. Ale nawet nikt tak mi dotychczas nie powiedział. Niedawny występ Tuska jak widać ma na celu sojusz "PO" z lewactwem. 

Vote up!
12
Vote down!
0
#1588653

Jaki tam znowu: "Epokowy atak Donalda Tuska na polski Kościół i Naród !"

bzdura!

Takich ataków było multum od carycy Kaśki co na polskim kiblowym sztylecie skonała począwszy.

Donaldinio nie takie numery wywijał i jeszcze wywinie jak mu tylko nadarzy się okazja. Już o to się postara wierchuszka z Buzkiem hiperprotestantopostępowcem począwszy. Waść widzę nie zna: "Ślepy Tor" EvK Ledihna. Lektura obowiązkowa!

 

extra: https://www.youtube.com/watch?v=3eX3sGg5hJ4 "Kapitan Nemo Twoja Lorelei"

Vote up!
8
Vote down!
0

norwid

#1588693

Obywatel G. C. - Nie Pytaj O Polskę

https://www.youtube.com/watch?v=zb9Obfsfhrw

Stary norwidowski romantyzm niezrozumiały wtedy i dziś.

Vote up!
4
Vote down!
-1

norwid

#1588695

Niestety w kierunku ukrócenia obcych "fundacji" realizujących obce interesy nie uczyniono ani nawet pół kroku więc mogą swobodnie hasać po Polsce i robić co im się podoba i co mocodawca każe.
A gdy do tego dołożymy jeszcze obce media, również nie ruszone nawet małym palcem, to zaiste nie wiem jak w takich warunkach Polska miałaby wstawać z kolan.
Ciekawe jak długo w Niemczech pociągnęłaby jawnie antyniemiecka fundacja finansowana z polskiego MSZ i ile dziennie miałaby najprzeróżniejszych kontroli, od skarbowych poczynając, a na zamykaniu siedziby ze względów pożarowych kończąc.

Vote up!
15
Vote down!
0
#1588700

Otóż to. Trafne spostrzeżenie. Finansowanie z gebelsoskiej kasy różnych fundacji, stowarzyszeń, partii (vide również Biedroń) itp. W tym kasa Sorosa, powoduje, iż można bezkarnie, w majestacie szeroko pojętej demokracji, krzewić "polskość jako nienormalność". To jest efektem zaniechania repolonizacji mediów. Dopełnieniem tego jest, co pokazały ostatnie strajki nauczycieli, zeszmacenie tego środowiska, od przedszkolanki po rektora uniwersytetu.

Boże dopomóż i wytrwać daj. 

Vote up!
13
Vote down!
0
#1588708

Widzieliście gdzieś jakiś wpis Winnickiego, Bosaka, Godek czy innych z Konfederacji, który by potępił atak Jażdżewskiego na Kościół Katolicki, i milczenie Donalda Tuska na te karygodne słowa. Ja się nie spotkałem, chyba milczą jak zaklęci, nie oni atakują PiS

Vote up!
15
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588705

Bo swoich się nie krytykuję
To nieprzyzwoite

Vote up!
9
Vote down!
0
#1588723

Bosak pojechał zarabiać do Chorwacji na windsurfingu. Winnicki twierdzi, że wsadzi Kaczyńskiego i PIS do ciurmy. Korwin Mikke opowiada, że "sperma podwyższa iloraz inteligencji kobietom" - ostatnia żona jest 46 lat młodsza(dlatego tak kochają go kobiety "katoliczki" ) No i 10 milionów majątku Korwin Mikke odziedziczył po matce, dlatego nie musiał nigdy pracować. A Piotr Marzec "Scyzoryk" Liroy realizuje hasło Konfederacji 

"Bóg, Honor, Ojczyzna! w patriotyczny sposób

Teraz wiadomo dlaczego kobiety "katoliczki" wolą prawdziwych jurnych chłopów, którzy żyją dla wartości i wedle tych wartości Bóg Honor Ojczyzna idą pod sztandarem, aby zniszczyć "rozdawniczych zdrajców z PIS" i Kaczyńskiego, który nawet baby nie ma i konta. 

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

Hoyt

#1588783

Tusk nie powiedział nic ważnego - jak zwykle zresztą...tylko łgał i judził jak mu nakazali oficerowie prowadzący...

Vote up!
10
Vote down!
-1

Yagon 12

#1588712

Skandaliczny atak niemieckich mediów na Polskę. Jako dowód braku wolności mediów podano fakt, że TVP pokazywała defiladę zamiast występu Tuska 

Vote up!
10
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588725

Vote up!
12
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588726

Na pewno wyjątkowo chamski!

Ten z Liberte w ordynarny sposób wykrzyczał swoją nienawiść do Kościoła, do nas wierzących.

Może choć niewielu z popierających ryżego obudzi się i zmieni swoje chore "myślenie"?

O czym jeszcze trzeba wiedzieć a co zostało pominięte w TVP? Zobaczcie, co się działo przed siedzibą Radia Maryja w Toruniu. Tęczowa dzicz atakowała w obrzydliwy sposób.

http://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/lewacka-prowokacja-przed-radiem-maryja/

Tu filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=D8OQecWin4E

 

 

Vote up!
9
Vote down!
0

CISZA

#1588732

Tylko co na ten występ mają do powiedzenia pryszczate
Jakoś zamkły ryje pajace Winnicki i Bosak
No tak, brak komentarza to też jest komentarz

Czyli cisza

Vote up!
8
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588733

Trochę obracam się między ludźmi i z kim mogę to rozmawiam. Po takich mityngach jakie miały ostatnio miejsce na UW, wśród zwolenników totalnej opozycji daje się słyszeć powszechny skowyt zachwytu. Jest to smutne i nawet przerażające bo to też Polacy. Żyją w Polsce korzystają z wszystkich dobrodziejstw które stwarza i nasza Ojczyzna, a tak naprawdę to nienawidzą wszystkiego co polskie. Biorą pieniądze z programów PIS i komentują to w sposób skandaliczny. Często słyszę z ust tych ludzi pełne pogardy słowa w stylu „ten głupi kaczor myśli, że nas kupi za te marne grosze którymi szasta?” Nie zdają sobie sprawy z tego, że po dojściu do władzy tych, których popierają mogą te marne grosze stracić… Nie są to jakieś bezrozumne indywidua, najczęściej są to ludzie wykształceni bardzo często z dyplomem wyższej uczelni. I tu zaczyna być wszystko jasne, bo widać na jakich uczelniach się kształcili. Wszyscy, którzy chcą coś wiedzieć, wiedzą jaką uczelnią jest UW, jacy są tam wykładowcy, kto nią zarządza i jaka dominuje ideologia. Niestety z ubolewaniem muszę przyznać, że na tej uczelni studiuje mój syn. Wychowany w rodzinie patriotycznej obracający się w środowisku normalnych przyzwoitych Polaków po dwóch latach nauki na UW już widać jak bardzo wypaczono mu trzeźwą ocenę  postrzegania rzeczywistości.    O sprawach ważnych dla Polski nie daje się z nim rozmawiać.  Nie przypadkowo też właśnie na UW udostępniono mównicę największemu polskiemu szkodnikowi niemieckiemu sługusowi Tuskowi. Doskonale on rozumie, że w tym środowisku może sobie pozwolić na niewybredne ataki na Polskę. Nie musi się kreować na przywódcę tych, którzy nienawidzą własnego kraju on nim zawsze był, dlatego wzbudza taki aplauz. Czy kiedyś jeszcze uda nam się odzyskać polskie uczelnie, które będą służyły polskim sprawom? Czy nie ma sposobu na usunięcie z polskiej uczelni ludzi, którzy umożliwiają opluwają to co jest polską tożsamością, lżą Polskę Ojczyznę naszą?

Vote up!
8
Vote down!
0

gmmk

#1588747

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pomijam środowisko o którym Pan pisze, bo nie jest to moja bajka, ale...

" Biorą pieniądze z programów PIS i komentują to w sposób skandaliczny. "...

A to dość ciekawe stwierdzenie. Cóż to za "źródło" pozyskiwania pieniędzy, ten "program
PIS ?.
Nie uczciwiej byłoby mówić, że biorą pieniądze z budżetu państwa ?.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1588789

Napisałeś,

"Niestety z ubolewaniem muszę przyznać, że na tej uczelni studiuje mój syn. Wychowany w rodzinie patriotycznej obracający się w środowisku normalnych przyzwoitych Polaków po dwóch latach nauki na UW już widać jak bardzo wypaczono mu trzeźwą ocenę  postrzegania rzeczywistości."

Zauważyłem podobny problem w mojej najmłodszej córce.Co prawda to jeszcze nie studentka ale uczennica liceum. Ale już da się zauważyć pewną odmienność w poglądach. Biorąc pod uwagę z jakim środowiskiem oświatowym ma do czynienia, przestaje mnie to dziwić. Wyciągając wnioski z wydarzeń ostatnich miesięcy, pokuszę się o tezę, iż strajk w oświacie był potrzebny, pokazał z kim mamy do czynienia. Jak w wielu szkołach i uczelniach środowisko nauczycielskie się zdegenerowało. Protest jednoznacznie pokazał jakie wartości "ceni" większość nauczycieli i jakie wartości przekazuje.

Niemożliwym jest przekazać więcej wiedzy niż się ma i nauczyć więcej niż się umie. Szkoły i uczelnie, przez lata komuny, marksistowskiej ciemnoty, a następnie trzech dekad libertynizmu, stały się zachwaszczonym ugorem. Lata zaniedbań w tak ważnej dziedzinie jak szkolnictwo, wydają teraz zatrute lewactwem owoce.      

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1588839

"Przemęczone" nauczycielki spijaniem  kawy podczas strajku, po powrocie w poniedziałek  w większości szkół, zrobiły sprawdziany, kartkówki...aby sprawdzić jak rodzice NAUCZYLI swoje dzieci... To są PANIE Z KLASĄ...

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0
#1588951

Starali się eskimosi, komuniści, lewacy, masoni i przegrali.

A ekscesy seksualne Marca czy Korwina, to bliżej im do lewactwa jak prawicowych ludzi wierzących w Boga.

 

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1588794