Czy Tusk właśnie sprzedał Polskę ?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Ostatnie wydarzenia wskazują, że Tusk – za cenę stanowiska w strukturach UE – dogadał się z Merkel i Hollandem, że sprzeda Polskę w sytuacji, gdy Unii grozi rozpad - po wyjściu z jej struktur Wlk. Brytanii. Jest to akt porównywalny do zdrady stanu, aktu kapitulacji i poddania się Polski – w istocie władzom Niemiec i Francji, które de facto rządzą dziś wstrząsaną kryzysami Europą.

Może być zaskakujące, że w sytuacji dramatycznego zadłużenia Polski, gwałtownie rosnącego bezrobocia, katastrofalnej sytuacji demograficznej Polski, przy równocześnie galopującej emigracji, a także - w sytuacji katastrofy służby zdrowia, budownictwa mieszkaniowego i zaniku polskiego przemysłu - Tuska te sprawy w ogóle nie interesują. W tej dramatycznej sytuacji,  Tusk, niczym oszalały dyktator usiłuje przepchnąć przez Sejm związki partnerskie, by uzyskać zaufanie Francji, która w sobotę przyjęła ustawę dopuszczającą związki małżeńskie pederastów, w myśl której: Związek małżeński może zostać zawarty przez dwie osoby tej samej płci lub różnych płci.  Ale w tym szaleństwie Tuska jest metoda…

Tusk bowiem, równocześnie pcha Polskę do ostatecznej zagłady przewidując, że jego sprawna „maszynka do głosowania” czyli Sejm III RP zatwierdzi już w połowie lutego wejście Polski do paktu fiskalnego. Paktu, który jest nie tylko sprzeczny z prawem unijnym, ale jego konsekwencją będzie utrwalenie zróżnicowania statusu państw członkowskich. Tusk argumentuje to faktem „bycia przy stole” – choć przecież powszechnie wiadomo, że Tusk przy tym stole nie ma nic do gadania, oprócz zgadzania się ze swoimi przedmówcami w osobach Merkel i Hollande. Tusk wykorzystywany jest bowiem, jako argument - marionetka  Berlina i Paryża przeciwko Cameronowi, który zażądał dyskusji na temat przyszłości Unii w swoim przemówieniu z 23 stycznia br. w Londynie.

Wykorzystanie marionetkowego premiera III RP przez władców Europy jest tak łatwe, jak proste stało się zawieszenie przez Komisję Europejską płatności w ramach refundacji środków z UE na 3,5 mld zł i zagrożenie kolejnych płatności na kwotę 15,5 mld zł – przeznaczonych na budowę polskich dróg i autostrad.  Merkel i Hollande mają bowiem w ręku bicz, którym już zaczęli grozić Tuskowi, gdy ten nie zgodzi się na wszystkie warunki, które spełnić musi Polska, by mogła dostać chociaż część z obiecanych 300 mld złotych z budżetu Unii na lata 2014-2010. Unia doskonale wie, jaka jest skala korupcji w Polsce i o ile została przepłacona budowa dróg i autostrad, skoro budowa kilometra autostrady w Polsce jest wyższa niż w Nieczech czy Danii – że nie wspomnę o Chorwacji. Unia spokojnie może pogrozić Tuskowi, że mu zabierze dofinansowanie, by ten - nie oglądając się na nikogo - przeforsował związki partnerskie, pakt fiskalny a następnie – przyjęcie euro.  Gdy mu się to uda -  nic już wtedy nie zrobimy, poza demonstracjami a la  Grecja, czy Hiszpania.

Wtedy będzie już za późno na jakąkolwiek interwencję, gdyż interweniować będzie w Polsce Unia: nakazując np. zmniejszenie głodowych emerytur, czy też sprzedaż polskiej ziemi i lasów – jedynego dobra, które nam jeszcze pozostało po niemal całkowitej likwidacji polskiego przemysłu. 

Przetrzyjmy oczy ! Przecież jeszcze za PRL-u Polska była krajem rolniczo-przemysłowym, by po 20-latch transformacji stać się krajem wyłącznie rolniczym.  Bo wyłącznie polska produkcja związana jest z rolnictwem, gdyż Polska samodzielnie produkuje tylko śladowe ilości staków po likwidacji stoczni, zaś główny zysk z produkcji samochodów w Polsce oraz maszyn i urządzeń  uzyskują zagraniczne koncerny. Nawet i ze sprzedaży polskiej żywności na terenie Polski, większość zysków trafia do zagranicznych koncernów !

Skoro po 20 latach transformacji Polska  pod względem eksportu na głowę (3.8 tys. euro) wyprzedza tylko Bułgarię i Rumunię, zaś daleko – bardzo daleko przed nami są Węgry z eksportem 8.2 tys. euro – obrazuje to skalę zapaści przemysłowej, do której przyczynili się „liberałowie” róznej maści. To oni – lansując teorię prywatyzacji, polegającej na na takim zaniżeniu wartości polskich firm, by można je potem za bezcen sprzedać – ten eksperyment przenieśli siłą rzeczy na cały kraj. Na Polskę: dawną piękną dziewczynę bez posagu, którą dziś - już  jako podstarzałą kurtyzanę  sprzeda się Europie za parę euro. Bo przecież pracownik Tesco, czy emeryt, po przyjęciu euro – jak prawdziwej Europy nie widział na własne oczy, tak i nie zobaczy  za własne 300, czy nawet 500 euro.  Chyba, że syn, córka czy wnuczek zaproszą ich do Wlk. Brytanii, gdzie spokojnie żyją i pracują, a której premier oświadczył, że Anglia nigdy nie wyzbędzie się swojej waluty.

„Namawianie dziś do wejścia do strefy euro, i to w momencie rozpoczynającego się ciężkiego kryzysu gospodarczego i finansowego w Polsce, to namawianie do popełnienia harakiri gospodarczego i seppuku w sferze konkurencyjności” –  pisze Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK-ów, w portalu wPolityce.pl. 

Skoro Tusk z Komorowskim przebierają nóżkami, aby nas teraz na siłę wepchnąć do paktu fiskalnego i jak najszybciej wejść do strefy euro – to równie „postępowa” jak związki partnerskie idea eutanazji – jest paradoksalnie ściśle związana z szykowaniem się do zbiorowego samobójstwa gospodarczego Polski. Jest bowiem sprawdzone, że we wszystkich zacofanych krajach, które przyjęły euro – ta waluta stała się wehikułem dla gwałtownej ekspansji produkcji niemieckiego przemysłu.Już nawet cukier z Niemiec (ale z naszych buraków) jest dziś tańszy niż cukier z Polski !  I tak, rozwiązany zostanie dramatyczny  problem nienormalności, jaką jest jeszcze „polskość”...

Trzeba przyznać – rozwiązanie to będzie „eleganckie”, nie przypominające dotychczasowych prób wymazania Polski z mapy Europy. I co warte podkreślenia – dokonane naszymi rękami, skoro powierzyliśmy nasz los dyktatorowi z Kaszub, któremu już dawno temu marzyło się odłączenie Kaszub od Polski. Teraz Tusk poszedł na całość…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

Niepokojaca teza

Czy jest za pozno?I TAK I NIE ...Obudzimy sie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#329441

Tusk sprzedaje, Kaczyński sprzedał... przy nich Kwaśniewski wychodzi na bohatera! Przynajmniej może powiedzieć że nie wiedział w co Polskę pakuje...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#329489

dla serwowania takich tez, to już przegięcie.
Tłumaczy Cię jedynie fakt kilkudziesięcioletniej emigracji - jak sam o sobie napisałeś.

Tusk, jak uzależniony od hazardu, sprzedaje resztki sreber rodowych,zaś za Kwaśniewskiego, przez dwie kadencje wyprzedano główne banki polskie ,zrobiono wielkie przekręty, jak chociażby NFI czy Eureko,zniszczono polskie cukrownie etc.

Obaj są siebie warci, za nic mają nas Polaków i nasze sprawy.
A Kwaśniewski dobrze wiedział co robi,tylko niewiele go obchodziło poza własnym interesem, wiec go nie broń.I też jak Tusk liczył na synekurę, tyle że w strukturach NATO.

Dla Kapitana jak zawsze 10 za świetny artykuł.Powinno się go szeroko rozesłać , gdyż ludzie mają bardzo krótką pamięć.

Ja co prawda już nie wierzę, że to w co nas pakuje ten rząd i przy tej maszynce do głosowania , da się zatrzymać.

Chciałabym tylko, aby bezwolni obywatele naszego, biednego kraju, wreszcie zrozumieli co nas czeka, między innymi z powodu ich zaniechania.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#329523

 utraty suwerenności politycznej i gospodarczej tussk wrzuca związki pedalskie i inne bzdety, opozycja dyskutuje, a Naród ginie. Jesteśmy na skraju upadku, niestety.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329490

W opisanej, dramatycznej sytuacji Polski, nie zapominajmy o ludziach dzięki którym Donald T. może robić to co robi. To działacze PSL są winni temu szaleństwu. To oni hailują w czasie głosowań wraz z PO. Czy ludzie na wsiach są świadomi tego, że dzięki ich przedstawicielom pederastia w Polsce wchodzi do Sejmu? Że transwestyta zamierza zostać vice marszałkiem tego zgromadzenia? Że rząd z koalicjantem przygotowuje im zatrudnienie u bauera?

Vote up!
0
Vote down!
0
#329509

Elektorat PSL to już nie wiś , to chordy uwłaszczonej nomenklatury , ich rodziny i wszelaka swołocz , która z tego uwłaszczenia ciągnie profity . Otumaniona wieś głosuje z " przyzwyczajenia " i wcale nie tak gremialnie .

Główne sztaby PSLu tkwią w miastach , i tam zabiegają u w/w grup o głosy .

Polska wieś nie jest już tak głupia , by głosować na te zużyte , komusze gęby .

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#329599

Athina

ale rolnicy nie chodzą głosować - słowem olewają wybory , gdyby każda wieś poszła grmialnie do urn geszefciare straciliby geszefty

Vote up!
1
Vote down!
0

Athina

#329636

Mam tu coś czego niema w tej publikacji a powinno być
"Wiosną dojdzie w Polsce do interwencji zbrojnej państw obcych? "
http://lubczasopismo.salon24.pl/krecianora/post/483814,wiosna-dojdzie-w-polsce-do-interwencji-zbrojnej-panstw-obcych
Ktoś powie że to propaganda PiS-owska! Otóż "Nasze Władze" ten temat traktują bardzo poważnie! Zabezpieczają się jak tylko potrafią przed utratą władzy oraz odpowiedzialności z oczywistą zdradę wobec Polskiego Narodu! Właśnie mamy do czynienia z nowym projektem ustawy który dawał by możliwość interwencji zbrojnej obcym funkcjonariuszom z innego Państwa na wypadek wieców narodowościowych , rozruchów. Ustawa ta jest pisana pod Rosyjskie FSB aby mogli mieć możliwość interwencji jak to już Rosja czyniła np 1956r na Węgrze czy 1968r w Czechosłowacji. Niewiarygodnie to brzmi? też mi się tak wydawało ale strach utraty władzy i odpowiedzialność za zdradę wziął górę, link który podaje zawiera obszerny materiał i jest tam do wglądu w/w projekt oraz komentarz wideo co oznacza w praktyce.
Sprawa jest o tyle poważna że zwracam się do użytkowników tego forum o rozpowszechnianie tej informacji na różnych forach i portalach społecznościowych

Vote up!
0
Vote down!
0
#329514

Świetny tekst. Opozycjo do dzieła!
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#329517

Herr Tuske bardzo by chciał uchodzić za Kaszuba. Pochodzi jednak z rodziny o niemieckich korzeniach.
Obojętnie ile artykułów wysmaży w obronie polskości tej rodziny Barbara Szepuła z gdańskiego Dziennika Bałtyckiego, to i tak wszyscy dobrze wiedzą, komu służyli dziadkowie premiera i w jakim języku rozmawiano w domu.
Mimo wypowiedzenia przez Tuska słynnych słów "polskość to nienormalność", Kaszubi podczas wyborów prezydenckich, w których walczył z Lechem Kaczyńskim opowiedzieli się po stronie Kaczyńskiego
Bogdan

Vote up!
0
Vote down!
0
#329519

tam szlachta udprawiala bal za bale mowic ze teraz  jestesmy pod silna opieka rosji carskiej i wola to niż jakams tam wolność  dzis sie to powtarza z tym ze mordercy i zdrajcy boja sie o wlasna szyje zadziwiajace ze 3/4 wolaków spi lub jest zahibernowanych albo nic ich to nie obchodzi

Vote up!
0
Vote down!
0
#329525

Jan Bogatko

...nie cała szlachta, a jej mniejszość. Większość uchwaliła Konstytucję 3 Maja,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#329535

zawisly obrazy
zdrajcow

Vote up!
0
Vote down!
0
#329576

Jan Bogatko

...bardzo dobry i ważny tekst, który - jak widać- rozsierdził agenturę na naszym portalu.

Jeszcze raz apeluję w tym miejscu do Redakcji, by oceny wymagały uzasadnenia ze strony osoby, ją dającej.

Dla Pana "10". Uzasadnienie:jasno i zwięźle przedstawiona aktualna sytuacja II PRL.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#329534

jest POdobniejszy , niż prawdziwy .

A mówią że , jabłko pada blisko jabłoni , stało się faktem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329539

1) Pyta Pan czy Tusk właśnie sprzedał Polskę.
Ja myślę, że on Polskę sprzedaje już od 6 lat.
2) Użył Pan w tekście określenia "związki małżeńskie
pederastów". Czy miał Pan na myśli małżeństwa
jednopłciowe ? Bo pederastia to trochę inne zboczenie.

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#329549

http://niepoprawni.pl/blog/7195/tusk-wlasnie-zalatwia-sobie-biale-rekawiczki

I niezwykle ważny materiał video:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4k9_7I5PgeM

10* dla Kapitana.
Pozdrawiam.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#329553

Tusk nie sprzedaje od 6 lat !
jego gdanski kolega Lewandowski
"W latach 1980–1989 był doradcą ekonomicznym „Solidarności”, a w 1988 współzałożycielem Kongresu Liberalno-Demokratycznego ze środowiska tzw. gdańskich liberałów. Pełnił funkcję ministra przekształceń własnościowych w rządach Jana Krzysztofa Bieleckiego (1990–1991) i Hanny Suchockiej (1992–1993). Doprowadził do uruchomienia giełdy i opracowania Programu Powszechnej Prywatyzacji."-wiki,oficjalnie.

Wiemy, ze procz prywatyzacji lansowane bylo
"pierwszy milion trzeba ukrasc"
oraz "cena jest taka jaka oferuje nabywca".
Otoz byly pOSLE Lewandowski - gdybys byl choc jeden raz na targowisku arabskim to wiedzialbys, ze to sprzedawca dyktuje cene a kupujacy moze sie co najwyzej targowac.
Ewentualnie dostac znizke.
WY liberalni towarzysze zaczeliscie sprzedawac za bezcen fabryki nawet z domami zakladowymi i lokatroami!
kolega Tuska Bielecki - nastepny libero-aferal, dzis maja bardzo wysokie stolki w EU lub Bankach.

W Rzadzie Bieleckiego w 91'
wiec 22 lata temu jak policzyc bylo az 12 poslow z KLD, ktora byla partia Tuska !
Liberalna karuzela stanowisk i rozkradania, trwa juz duzo wiecej niz 6 lat !

Vote up!
0
Vote down!
0
#329590

Bardzo się cieszę, że potwierdził Pan moją tezę o 6 letnim (przynajmniej) okresie rozkradaniu Polski przez tzw. liberałów co stoi w sprzrczności z twierdzeniem autora jakoby Tusk WŁAŚNIE czyli teraz i jednorazowo sprzedał Polskę.
Oczywiście okres rozkradania Polski przez poszczególne ekipy, rządy a wcześniej najeźdźców trwa już długo dłużej niż 6 lat, bo od 1939 r.
Nie rozumiem tylko dlaczego zwraca się pan do mnie per oŚLE Lewandowski ? Co prawda moje nazwisko też kończy się na "wski" jednak nigdy "Lewand" nie był jego członem głównym i nigdy nie byłem liberałem (z tego co wiem także żaden mój przodek nim nie był).
Rozumiem, że Pańskie urojone pretensje do mnie wynikają z bólu jaki Pan w sobie nosi jako lokator zakładowego lokalu.
Po prostu jakiś komuszek kupił Pana mieszkanie z tzw. inwentarzem czyli z Panem i rodziną a Pan szuka winnego na Blogu.
Proszę szukać dalej, może Pan znajdzie, jednak z goryczą i oskarżeniami jakie nosi Pan w sobie trudno będzie Panu znaleźć wolna Polskę.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#329658

wypraszam!
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#329671

W takiej sytuacji Pis powinien natychmiast złożyć mandaty . Utrzymywanie tej farsy pod nazwą Sejm , jest niezwykle szkodliwe dla Polski .

Moim zdaniem tak właśnie powinni zrobić posłowie uczciwi , którym leży na sercu dobro Polski .

Wszelkie tłumaczenia , dlaczego tego nie powinni zrobić , nie przekonują mnie , i budzą uzasadnione podejrzenie , że do sejmu kandydowali z zupełnie innych powodów , niż te , które deklarowali w kampanii wyborczej .

W tej sytuacji , gdy tak duża opozycja jest totalnie ubezwłasnowolniona , złożenie mandatów to jedyna słuszna decyzja .

PIS nie może czekać , i ze spokojem patrzeć jak ci bandyci rozdrapują Polskę .

Mają jeden ruch , który może , a moim zdaniem przyniesie , pożądany skutek .

Już nie mogę patrzeć na to memłanie Hofmana i innych chłopców z otoczenia Kaczyńskiego .

Nie na taki PIS głosowałem !

 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#329557

czy gdyby wszyscy poslowie PiS zlozyli mandaty to rozwiazal by sie sejm?

Czy tez wtedy dopiero POhulali by sobie bez jakichkolwiek glosow sprzeciwu...

Vote up!
0
Vote down!
0
#329593

Jakich głosów sprzeciwu ? . W jakich sprawach kluczowych dla Polski , głos sprzeciwu PISu odniósł skutek ? .

Poza tą parodią ustawy o związkach partnerskich , której PIS nie zdołałby własnymi głosami zablokować , nie znam takiego przypadku .

PIS w obecnej sytuacji swoją obecnością , sankcjonuje to bezprawie .

Mówiąc prostu : z bandytami , k....mi i złodziejami , nie podejmuje się polemiki a zwyczajnie ich się ignoruje .

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#329604

po co sie zaperzasz?
odpowiedz na dwa krotkie pytania:
!)czy znasz obecna Konstytucje i czy wynika z tego
moje wczesniejsze
2)"czy gdyby wszyscy poslowie PiS zlozyli mandaty to rozwiazal by sie sejm?"
napisz konkrety na moje pyt a nie o bandytach i k...
moga byc to dwa trzyliterowe slowa (T/N) na 2 pytania.
Dobrze wiesz co POmiot Sekula zrobil z glosowaniem i dyskusja podczas afery hazardowej.
Nieobecni nie maja glosu, nawet mozliwosci protestu!
OK?

Vote up!
0
Vote down!
0
#329638

Już kolejny raz powtarzam Ci , że nie jesteś tu na miejscu i nie znasz realiów .

Nie znasz nawet chronologii zdarzeń związanych z działaniami komisji do spraw afery hazardowej , na które to zdarzenia  bezpodstawnie się powołujesz .

Pragnę Cię poinformować , czego ze zrozumiałych względów możesz nie wiedzieć , że gdy Sekuła  zakończył obrady komisji  mówiąc do pustych krzeseł , wszyscy członkowie komisji byli obecni , tyle , że zrobił to w trakcie trwającej przerwy którą sam zarządził . A więc , protesty powinny być uwzględnione . A jak było  , wszyscy wiedzą . Podobne parodie odbywają się w sejmie , a PIS na to pozwala .

Tak więc sam widzisz , nie jesteś w temacie , a zabierasz głos .

Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w pozostałych moich notkach , wystarczy przeczytać .

Ps. Mam prośbę . Jeśli już chcesz podejmować dyskusję ze mną , to rób to przynajmniej merytorycznie , bo wygląda mi to na swego rodzaju " wylew złości " na moją osobę . Pokazujesz to już nie po raz pierwszy .

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#329655

2 Nie odpowiedziales na 2pytania, choc mogles dwoma slowami tak lub nie, nie.
- wiec dam Ci rade. Siegnij na polke po obecna Konstytucje - Kwasniewski zadbal by byla rozeslana po wszystkich domach - wyrzuciles najwazniejsy akt prawny w Polsce?
Jesli nie to zapoznaj sie w jaki sposob podejmowane sa decyzje w sejmie
oraz kiedy sejm jest rozwiazywany.

3) widzialem w TV ja Sekula gadal do pustych krzesel i NIE CHCE
by do polowy sali gadal i zaklepywal WSZYSTKO Niesiolowski z Palikotem, Pawlakiem i Begowskim udajacym Grodzka.
Aktor Pokora udawal w filmie kiedys kobiete ale to byla filmowa nieszkodliwa fikcja.
NIE dla monopolu wladzy tamtej opcji!
NIe dla wyprzedazy.
NIE dla wyganiania Polakow na obczyzne.
NIe dla pederastow - niech Biedron rzadzi w swojej sypialni zamiast probowac narzucac 95% wiekszosci swoje zboczone tezy.
To nie jest wylew zlosci na Twoja osobe Tyberiuszu co najwyzej moje opinie i pytania do...
Zatem znasz Konstytucje?
Co uzyska PiS rzucajac Sejm?

Vote up!
0
Vote down!
0
#329699

Przecież ten, Twoim zdaniem 'rozmemłany Hofman 'był przy Kaczyńskim przed wyborami również.

I dla kogo ta gadka o złożeniu mandatów przez PIS dla naszego dobra.Może dla Twojego bo nie mojego.

Gdyby sejm można byłoby rozwiązać z powodu złożenia mandatów przez jakiś klub , choćby największy, już nieraz wykorzystano by taka możliwość dla zmiany układu.
Na szczęście Konstytucja tego nie przewiduje, gdyż byłoby to tożsame z dawnym liberum veto.
Trwały by wieczne wybory.

Komentarze w podobnym jak Twój tonie, znajduję na onecie. Przypadek czy co?

Vote up!
0
Vote down!
0
#329602

Nie bywam na onecie , więc muszę wierzyć na słowo .

Prawne rozwiązanie sejmu nie jest możliwe , ale taki akt Polacy odebraliby jednoznacznie , a PIS miałby szansę stać się prawdziwą opozycją .

Ten sejm na pewno by tego nie przetrzymał , i jestem przekonany , że ta pozostała hołota w sejmie dobrze o tym wie .

Myślę , że ta " wrzutka" z ustawą o związkach partnerskich , miała też za zadanie zaplątanie PISu w tę jałową dyskusję , a " ciemnemu ludowi" przekonanie , o panującej demokracji .

Teraz następna " wrzutka " z powołaniem zboczeńca na wicemarszałka .

A PIS jak to PIS , nadal daje się prowadzić na sznurku piarowców PO .

W polityce żeby być skutecznym , trzeba być też odważnym w podejmowaniu decyzji .

A tu cytat z Twojej notki:      "Ja co prawda już nie wierzę, że to w co nas pakuje ten rząd i przy tej maszynce do głosowania , da się zatrzymać "

Więc w końcu jak myślisz ?

 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#329612

maszynka do wlasno-wolnego przeforsowania wszystkiego i ukrecenia KAZDEGO oraz ukrywania kazdego swinstwa .
Oczywiscie przy calej nieswiadomosci spoleczenstwa.
Moze od razu pozwolisz Tuskowi zalozyc gabinet jaki mial Stalin, ktory z kilkoma przydupasami robili ze zwiazkiem sowieckim i nie tylko co chcieli?
Tam w gabinecie stalina tez nie bylo opozycji - wszystko upadlo?
Raczej przepoczwarzone trwa do dzis.

Vote up!
0
Vote down!
0
#329646

A tu potwierdzenie mojej notki do wcześniejszego Twojego wpisu .

Znów usiłujesz mi w jakiś sposób "dokopać" , samemu wychodząc na błazna .

Jeśli masz do mnie uraz , to nie odpowiadaj na moje notki , które nie są kierowane do Ciebie . Będziesz w ten sposób zdrowszy i spokojniejszy .

Tak będzie uczciwiej , no i z pożytkiem dla Twojego zdrowia .

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#329657

juz je beda czytac.
Tym bardziej gdy zaczynasz wypisywac bzdury na jakimkolwiek portalu - wiec nie dziw sie, bo zawsze znajda sie tacy, ktorym to sie nie spodoba.
Cos mi sie ydaje,ze nie tylko ze mna toczysz potyczke.

Napisz te rzeczy do szuflady lub zostaw w swojej glowie - nikt ci wtedy nie odpowie !

wg Twojej wersji jesli slabsza dziewczyne napadaja to ona ma tylko zrezygnowac i natychmiast dac soba zawladnac bandycie?
Dac sie gwlcic nawet nie krzyczac ,ze dzieje jej sie krzywda.
Zaprawde dziwne sa poglady, ktore tu przedstawiasz .

Vote up!
0
Vote down!
0
#329706

Tak się ubogi intelektualnie emigrancie zaperzyłeś , że ci się literki gubią :) .

Już pisałem , że nie musisz mnie czytać , i nie musisz mnie obrażać . Ale jeśli to poprawi ci ten biedny , emigrancki byt , to śmiało :)

PS. Sp.....liłeś z kraju , bo nie dawałeś sobie tu rady , więc mnie nie pouczaj .

Twoje dzieci zap.........lają na nową ojczyznę , więc nie pouczaj mnie jak mają żyć moje .

Odczep się ode mnie , i nie chcę widzieć więcej twoich głupawych komentarzy pod moimi notkami .

Zrozumiał ?

 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#329739

wiec odcyndol sie od moich.
Argumentow brak?
Siedzisz nad Wisla i nie znasz Konstytucji wlasnego kraju wiec nie wyjezdzaj mi tu, kto jest mniejszym patriota
bo sie na to nie nabiore.
nie odpuszcze Ci tak latwo - widze, ze sie produkujesz juz pod tekstem o homosiach i Zydach - zaraz zobacze dalsze Twoje madrosci.....

Vote up!
0
Vote down!
0
#329756

mnie sie zdarzaja literowki
a Tobie zdaje sie puszcza zwieracz..

Vote up!
0
Vote down!
0
#329754

po tragikomicznym padzie NE obserwuje tu na NP wysyp tego typu salonowo- onetowskich anty-PiSowskich notek - tam szambo wybiło to trzeba GDZIEŚ wykonywać robótkę, no nie?

Pomijac aspekty stricte prawnej natury czyniacymi taki kapitulancki gest żałosna farsą podam jeden konkretny argument - po rejteradzie opozycji niepodległościowej czerwono-różowa banda mając wreszcie bezwzgledna większość natychmiast zmieniła by konstytucję wprowadzając praktyczne niewolnictwo Polaków we własnym kraju.

Tyberiuszu, jakos nie słyszałem byś protestował jak Rejtan, gdy POwskie mendy ośmielone bezkarnoscią mordu smoleńskiego obsadzili dosłownie wszystkie stanowiska w państwie swoimi słupami - nie odpuscili nawet fasadowego stołka ombudsmana i co znamienne poobsadzali swoimi czynownikami komisje sejmowe w założeniu mające badać ICH przekręty.

Obecny tuskizm- łukaszenkizm to nie jest jeszcze skrajna forma opresji - zapewniam, że bez podjęcia konkretnych i sensownych działań wkrótce bedzie znacznie gorzej.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#329650

Jan Bogatko

...też zauważyłem przeciek z szamba,

pozdrawiam,

ps stąd mój apel do Redakcji o zezwolenia na punktację testów tylko z uzasadnieniem i nie anomonimowo!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#329663

Widzę tu już drugi wpis próbujący mi  przyprawić onetowską gębę .

Otóż oświadczam po raz kolejny , że nie bywam na Onecie , nie piszę tam i nie czerpię z tego portalu fascynacji .

Wiedzę o tym portalu czerpię wyłącznie z podobnych notek jak Twoja .

Co do mojego oporu i podejmowanych działań w sprawie zawłaszczania państwa przez postkomunistów,  po zamachu smoleńskim , wypowiadać się nie będę , bo nie mam duszy cierpiącego opozycjonisty .

Ps. Żałosną farsą w pewnych kręgach nazywano również patriotyczny gest Rejtana .

Dziś miewamy inne kręgi , które również posługują się podobnymi metodami w zwalczaniu każdej innej propozycji , różnej od ich własnych przekonań .

Jeśli w tej sytuacji , gdy opozycja nie ma kompletnie żadnego wpływu na prowadzoną przez ten rząd politykę , złożenie przez tę opozycję mandatów , nazywasz rejteradą , to ja przepraszam , nic już nie rozumiem .

Może wyjaśnisz mi , co w takim razie ma na celu pozostawanie w tej parodii sejmu ?

Gdyby chodziło o kilka mandatów , to faktycznie przeszłoby to bez skutecznego echa , ale PIS ma troszkę więcej mandatów niż kilka , a tu może to mieć ogromne oddziaływanie .

 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#329693

[quote=TYBERIUSZ]Gdyby chodziło o kilka mandatów, to faktycznie przeszłoby to bez skutecznego echa , ale PIS ma troszkę więcej mandatów niż kilka , a tu może to mieć ogromne oddziaływanie .[/quote]Jakie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#329701

Społeczne i polityczne .

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#329740

Konkrety, please! :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#329757

Jedyną nadzieją i ratunkiem dla Tuska oraz jego kompanii jest ucieczka od odpowiedzialności pod skrzydła dawnych i obecnych protektorów.Prędzej czy później, nawet lemingi zrozumieją gdzie powinien być ich idol, a nie jest to miejsce w Rządzie, raczej zupełnie coś przeciwnego.Jednak kiedy w końcu do tego dojdzie, Polski już nie będzie i to jest prawdziwa tragedia.

Vote up!
0
Vote down!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#329571

Namawiam gorąco wszystkich, [którzy jej nie znają] aby wysłuchali przerażającej prelekcji opracowanej przez polskich naukowców na temat geotermii, mitów na temat gazu łupkowego i przekrętu na BILIONY łupkowych złotych.

http://www.youtube.com/watch?v=RvwEGLrATAk

Tusk nam wrzuca zastępcze tematy: "homoradary i fotozwiązki"
A zupełnie jak w kultowej "Seksmisji" rządzić nami będzie chłopobaba Ekscelencja (grana tam, jak pamiętacie, przez Wiesława Michnikowskiego).

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#329661

  Dziekuje za link z wiadomosciami na temat gazu lupkowego. Dziekuje takze za odwage ukazania zupelnie innego obrazu problemu wydobycia gazu lupkowego niz to jest ogolnie przyjete, gdyz jedyny odzew, jak to bywa kiedy ktos glosi inny punkt widzenia, to w najlepszym przypadku uprzejme zignorowanie, a zazwyczaj posadzenie o agenture.

Ten film pokazuje kulisy monstrualnych przekretow jakie sie w Polsce odbywaja za plecami obywateli. Polacy sa nie tylko oszukiwani i okradani. Co wiecej, srodowisko naturalne Polski moze zostac doszczetnie zdegradowana, lacznie z zasobami wody pitnej, lacznie z zasobami energii geotermicznej, a Polacy wywlaszczeni z wlasnych domow i z wlasnej ziemi w ciagu dwoch miesiecy, jesli tak nakaze firma majaca koncesje na eksploatacje zloz pod gruntem bedacym prywatna wlasnoscia. Nawet w drapieznym USA nie ma takich przepisow! Wiadomosci w tym filmie porazaja zgroza. Czy nikogo to nie obchodzi?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#329734

Lech Kaczyński świętej pamięci stał na przeszkodzie frymarczących Polską kolesiów.
Już więcej nic nie mówię...

Pozdrawiam.
contessa

PS. Karlin też miał być utrzymany w tajemnicy przed Polakami ale cuś gdzieś wyciekło. Tyle, że Polacy z tego wycieku i tej wiedzy żadnych wniosków dla siebie nie wyciągnęli.
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#329785

 Polityka Niemiec jest dość konsekwentna od dawna : uzaleznianie  innych krajów szczególnie mniej zamoznych, przejmowanie ich suwerenności pod hasłami "pomocy", zakładanie róznych firm, banków na ich terenach, przejmowanie ziemi, skłanianie do emigracji, wykupywanie zakładów, udzielanie kredytów na odpowiednich warunkach itd Robione jest pod "szczytnymi" hasłami UE. Odbywa się to pokojowo, a co więcej za przyzwoleniem tych państw  ... i większości ich obywateli biorących udział  w wyborach . W tym zakresie szczególnym liderem okazuje się obecnie POlska i jej premier wraz ze swoimi kumplami czyli tzw koalicją. Premier zyskuje punkty przez A.Merkel, a nawet jest poklepywany po plecach, a gawiedź się ... cieszy. Mozna w uproszczeniu powiedzieć, ze perfekcyjnie realizuje się zamierzenia samego .. Hitlera. Kochani, ale to nie tylko sam Tusk za to odpowiada, nie tylko !!  

Vote up!
0
Vote down!
0
#329854