Aberracja aborcyjna

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Ostatnie dni to jakiś matrix, część ludzi całkowicie odkleiła się od rzeczywistości i zaczęła żyć w świecie równoległym. 

Partia "Razem" robi manifestację przeciw ustawie aborcyjnej, na manifestację przychodzą główne środowiska tęczowe. Padają jakieś idiotyczne, emocjonalne okrzyki. Środowiska opozycyjne krytykują rząd..Rząd który nie pracuje nad ustawą aborcyjną. Projekt ustawy, który tak oburza lewicę chce złożyć, jako obywatelski grupa aktywistów chcących całkowitego zakazu aborcji. Będą zbierać potrzebne do tego podpisy..  

Gdzie tu więc wina rządu? Co ma rząd zrobić? Zakazać obywatelom zbierać podpisy? Pozamykać ich? Czy może eutanazować?? Lewica która przed chwilą protestowała w obronie rzekomo zagrożonej demokracji, dziś stara się zablokować demokratyczne prawa innych obywateli..

Ale to nie koniec matrixu. Projekt ludzi chcących wprowadzić całkowity zakaz aborcji jest tak radykalny że nawet hierarchowie Kościoła go krytykują jak np. Prymas Polak-za penalizowanie kobiet i lekarzy wykonujących aborcję....Ten sam Kościół wystosował list do wiernych w sprawie obrony życia. 

Tu rodzi się pytanie-dlaczego teraz? Dlaczego akurat w tej sprawie Kościół stał sie nagle taki pryncypialny? Ja bym wolał żeby najpierw Kościół wydalił ze swojego grona księży donosicieli oraz księży mających kontakty seksualne. Wszak tylko prawda nas wyzwoli. Te sprawy są głównym powodem odejść od Kościoła. Tu powinien być on pryncypialny.

A tym czasem wystosowuje on list do wiernych, czemu tego nie było za poprzednich rządów?  Ktoś powie-teraz rządzą konserwatyści. Owszem, ale nie każdy wyborca obecnie rządzących to osoba wierząca i praktykująca. Trzeba mieć świadomość że wprowadzanie takiego punktu ze strony Kościoła to zagranie samobójcze. Po pierwsze osłabia swojego sojusznika, po drugie wzmacnia swoich i jego wrogów. A takie działanie, jeśli będzie kontynuowane doprowadzi do kolejnych odejść od Kościoła jeśli będzie on pompować lewicę... Są dziesiątki innych problemów którymi kościół winien się zajmować, a nie wzbudzają one wojen.

W tym matrixie zgubił się też PiS. Partia i rząd winna jasno się odciąć politycznie od tej inicjatywy-nazywać ją oddolną obywatelską. Trzeba było przemówić Gowinem...

Jakie są wyjścia z tej sytuacji?

Kościół winien wpłynąć na anty aborcjonistów i sprawić by ów projekt jeśli już musza oni go składać, przynajmniej był zgodny z głosem Prymasa.

PiS winien jasno i kategorycznie odciąć się od tego pomysłu. Mówić o nim wyłącznie jako o oddolnej inicjatywie obywatelskiej. 

To wystarczy. PiS ma szczęście że opozycja jest tak skompromitowana że nie jest w stanie pociągnąć mas społecznych za sobą. A partia "Razem" prócz feministek, homo nie jest w stanie nikogo ściągnąć na swe protesty. Swoja drogą to znamienne że w sprawie aborcji najgłośniej krzyczą feministki, lesbijki i homosie. Przecież ich ten temat nie dotyczy. Pierwsze przecież dumnie krzyczą-pie.dole nie rodzę. Osoby które nie zamierzają rodzić z zasady nie powinny się udzielać w kwestii aborcji-skoro tego prawa odbierają mężczyznom. Co do lesbijek i homosiów to sprawa jest oczywista-zabierają głos w sprawa w których ich NIGDY nie będzie dotyczyć. 

Klucz do wyjścia z matrixu do którego chce nas wprowadzić lewica ma PiS. Musi się jasno odciąć od tej inicjatywy. Lewica niech się przekrzykuje z anty aborcjonistami.  Aż dziw że tak błaha sprawa urosła do takich rozmiarów. Choć nawet nie zaczęto zbierać podpisów pod projektem... 

Na koniec napiszę swoje osobiste zdanie. Ja uważam że aborcja winna być możliwa w dwóch przypadkach- gdy ciąża zagraża życiu matki oraz gdy jest wynikiem gwałtu. Nie można zmuszać zgwałconej kobiety by gwałt ten trwał 9 miesięcy. Ja jako facet bym czegoś takiego nie zniósł psychicznie.   

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:13)

Komentarze

...świadczy o abberacji religijnej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1510579

Demografia zbiera owoCE  -  teorEtyczności „demokracji”…”państw prawa”… Tajnie zajmujących się – nie publikowaną  demografią przestępczości zorganizowanej  międzynarodowo ...

– dochodowo  - „na dochodne” … migracyjnie – rozrywającej tkanki i związki ludzkie … POchodnymi  jak  POchodnie…matematyczne – nie teorEtyczne ...

Przestępczość zorganizowana międzynarodowo – „unijnie” - to  celowe i zaplanowanie naruszanie prawa - dla zysku lub władzy POnadnarodowej... dokonywane  przez przynajmniej dwie osoby, które współpracują ze sobą czynami najgroźniejszymi dla Ludzkości…

 

Na „demografię” struktur przestępczości zorganizowanej,  wpływają najbardziej  wpływowe – sztywne hierarchie – hierarchie regionalne – sieci przestępcze „samorządowe”... składające się grup luźno ze sobą współpracujących przestępców, którzy zależnie od sytuacji POwyborczych ...POtrafią w różnych konfiguracjach  współdziałać przestępczo, w sposób zorganizowany – prawie prawny  „parlamentarnie”…

Grupy przestępcze mogą się także łączyć w „ unie”  - tedy  mamy do czynienia z współczesnością hierarchicznEgo konglomeratu ->  odgórnych ciał koordynujących działania  przestępcze - POszczególnych organizacji – łowców skór, mózgów, rąk, nóg, jelit… rozbryzganych WYbuchowo  na dowolnych ksiązkach, ścianach i bilbordach - reKłam -państw owych „praw”…  

Demografia  operuje metodycznie - liczbami narodzin i zgonów  - Ludzi dojrzewających, oraz Ludzi dojrzałych do  pracy dla „demokracji”…

Metodyczne – "medyczne" zabijanie Ludzi - dojrzewających (co najmniej) dziewięć miesięcy + osiemnaście lat…

Do efektywnej pracy dla „demokracji” ...

Wymyślne, umyślne  zabijanie  Ludzi dojrzewających do "demokracji" ... zmniejsza ojczyste Populacje Narodów...

Natomiast metodyczne – „medyczne” - CYKLiczne zabijanie  Ludzi  - już dojrzałych do pracy dla  „demokracji”  - zmniejsza nie tylko Populację Narodów, ale Ich  kulturowo wypracowany narodowy potencjał, możliwego do potęgowania - efektywnego kapitału ludzkiego - materialnie i duchowo  zwartego - gotowego do stałego, do śmierci  rozwijania teorEtycznego - ludzkiegodobrobytu – stale związanego z bytem i świadomością ludzką ..

 Jak, również ludzka krew - przelewana dla Ojczyzny - związana jest  z hemoglobiną - tak jak stal –> związana jest  z węglem i żelazem… w jądrze Ziemi...

Pozdrawiam,

J.K.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1510609

"Zabieg aborcji" jest czynem na wskroś niemoralnym i nie można go przeciwstawiać z jakąkolwiek aberracją, bo sam zabieg jest jej odzwierciedleniem.

Aborcja to zbrodnia  ludobójstwa 21 wieku na niespotykaną skalę, a tworzenie wyjątków, to otwieranie na całą szerokość furtki, dla omijania jej "zakazów". Jej wyjątki, sprytnie sformułowane w nadal obowiazującym tzw. "status quo aborcyjnym", to dopuszczalność aborcji pod obłudnie sformułowanymi "wytrychami"- zagrożenia życia, zdrowia kobiety i nienarodzonego dziecka oraz gwałt.

Te dwie pierwsze okoliczności, to wielokrotnie udowodnione zalecenia "lekarskie" do aborcji na wyrost, często spotykany brak zgody i szczęśliwy poród pacjentki, który skutkuje nie tylko urodzeniem zdrowego dziecka, ale także powrotem do pełni zdrowia jego matki. 

Warto też przypomnieć przypadek wymuszenia aborcji przez rodziców, zgłaszających bezkarnie fałszywy gwałt córki, która z kolegą zabawiała się w uprawianie seksu, co zaskutkowało ciążą. Jest takich przypadków statystycznie sporo.

Oto ten przypadek i jego okoliczności:

12-tygodniowe, nienarodzone dziecko nieletniej Agaty z Lublina zostało zamordowane 17.06 2008r. Czternastoletnią dziewczynkę po wielu tygodniach wewnątrzrodzinnej, a później i medialnej nagonki zmuszono do aborcji; obrońców życia ustawiono w roli terrorystów i oszołomów; a politycy, którzy chętnie i dużo opowiadają o swoim światopoglądowym konserwatyzmie czy wierze w sytuacji, gdy rozgrywała się walka o życie, zdecydowali się – by nie stracić słupków poparcia i nie narazić się mediom – milczeć. Na polecenie premiera Tuska, minister zdrowia Ewa Kopacz znalazła szpital, który wykonał zabieg aborcji w ostatnim możliwym dniu, pod pretekstem fałszywie zgłoszonego gwałtu.

Dla wahających się, czy można dopuścić do wyjątków- sprytnie dopuszczających do tych zbrodniczych zabiegów, warto krytycznie ocenić metody rasistowskiej eugeniki oceny życia- które życie jest wartościowe, a które nadaje się do unicestwiania. 

Oto jak wyglądają praktycznie metody unicestwiania życia w łonie matki, okaleczające fizycznie i psychicznie kobietę do końca życia, powodując syndrom poaborcyjny, u podstaw którego leżą wyrzuty sumienia.

1.    Metoda zasysania w wieku do 12 tygodni.
Polega ona na wprowadzeniu do wnętrza macicy sondy-odkurzacza, który z ogromną mocą rozrywa dziecko na szczątki i wsysa je do swego wnętrza.

2.    Metodę tę stosuje się po 12 tygodniu. Potrzebne jest narzędzie przypominające kombinerki (kleszczyki Wirtheima – abortcang)., ponieważ kości i czaszka dziecka są już częściowo zwapnione. Nie stosuje się znieczulenia wobec dziecka.Aborcjonista wprowadza narzędzie do macicy, chwyta nogę lub inną część, a następnie obracając wyrywa ją z ciała dziecka. Czynność tę powtarza raz po razie. Kręgosłup musi zostać rozłamany, a czaszka zmiażdżona, aby ich usunięcie stało się możliwe. Funkcja pielęgniarki polega na skolekcjonowaniu części ciała dziecka, w celu upewnienia się, że wszystko zostało usunięte.

3. Zatrucie stężonym roztworem soli.
Metodę tę stosuje się po 16 tygodniu ciąży. Dużą igłę wprowadza się przez powłoki brzuszne matki do worka owodniowego dziecka. Do wód owodniowych wprowadza się stężony roztwór soli. Dziecko połyka go oraz na skutek funkcjonowania odruchu oddechowego, wprowadza do płuc. Jest zatruwane i walczy o życie, czasami dostaje konwulsji. Zabicie dziecka trwa nieco ponad godzinę.Gdy wszystko przebiega zgodnie z planem, następnego dnia matka rozpocznie poród i urodzi martwe dziecko.

4.  Przy zastosowaniu prostagladyn.

Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do worka owodniowego dziecka ProstinF2a – niezłożonej postaci ludzkich hormonów. Hormony te mają za zadanie wywołać gwałtowną czynność porodową, która spowoduje przedwczesne urodzenie się dziecka.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

antybolszewik

#1510649

Przykazanie "nie zabijaj" nie ma wyjątków. Da się zakrzyczeć tłum, ale nie sumienie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1510727

Przykazanie "nie zabijaj" nie ma wyjątków.

Ma-podczas wojny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1510738