Brunatny wtorek Donalda

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Wczorajszy dzień był chyba najgorszym dniem jaki przytrafił się Donaldowi podczas jego całego premierowania.

Najpierw dowiedział się iż referendum w sprawie odwołania HGW się odbędzie. Ta sprawa to pierwszy "popis" Donalda. Donald podobnie jak cała PO uważa HGW za świetną prezydent. Jeśli tak, to dlaczego namawia by nie iść głosować w referendum? Z drugiej strony jeśli wcześniej PO straszyła mieszkańców stolicy ogromnymi kosztami referendum. Pieniądze wydane na referendum będą zmarnowane tylko w jednym przypadku-gdy będzie ono nie ważne z powodu małej frekwencji. Wiec to nie organizatorzy referendum marnują pieniądze. To Donald namawiając do "olania" referendum godzi się na zmarnowanie setek tysięcy złotych.

Pewnie będąc pod wpływem wieści o referendum Donald dał kolejny tego dnia "popis" komentując "Meksyk w Gdyni"

"Będziemy starali się wpłynąć zarówno na policję jak i prokuraturę i, w ramach naszych możliwości, na sądy, aby przede wszystkim surowo i możliwie natychmiast karać tych, którzy używają przemocy" - powiedział dziś Donald Tusk na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu.

Przypomnę zapisy z pewnego zbioru praw, może kogoś to otrzeźwi

Art. 173Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.
Art. 178Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom.

Donald wprost mósi iż będzie ŁAMAĆ PRAWO by zwalczać kibiców. Jest to kolejna skandaliczna wypowiedź, wcześniej mieliśmy brednie ministra Sienkiewicza któremu nie pasuje że kibice na plaży byli, choć byli tam zgodnie z prawem.

Czytam tu na S24 w komentarzach i notkach głupstwa wypisywane w stylu kibic-przestępca itp. Widać że żaden z Was nigdy na żadnym wyjeździe nie był, podejrzewam że nikt z Was nawet koło kibica nie stał. W innym przypadku bym takich głupot tu nie czytał. Chodzenie na mecze, śpiewanie pieśni, przestępstwem nie jest. Przestępstwem jest zabranianie kibicom np. możliwości wejścia na plażę bo niby na jakiej podstawie?

Jak kibic złamie prawo to oczywiście winien ponieść konsekwencje, ale jeśli łamanie prawo. W przeciwnym razie dochodzimy do dzikiego zachodu. Ci którzy teraz sie ośmieszając piszą kibic-przestępca, za chwile sami mogą zostać przestępcami. Wystarczy iz Donald wraz z Bartłomiejem wpadną na pomysł że każdy kierowca to pijak i zastosują analogiczny sposób myślenia jak wobec kibiców....Dalej będzie pisać takie głupoty jak teraz?

Przecież to oczywiste że po kibicach następni będą "faszyści", potem związkowcy i kto tam jeszcze się Donaldowi uwidzi. Już parę razy policja sie kompromitowała łamiąc prawa kibiców jak choćby podczas "akcji widelec", czy przy aresztowaniu "Starucha"-brak reakcji na skandaliczne słowa Donalda oznaczać będzie setki "Staruchów w więzieniu. W Krakowie kiedyś pod derbach Cracovii z Hutnikiem też hurtowo łapano kibiców, metodą na oślep i tak aresztowano syna marszałka województwa Sepioła. On oczywiście natychmiast wyszedł-inni nie muszą mieć tyle szczęścia co pokazuje przykład "Starucha".

I na koniec dnia Donalda dobił Newsweek pisząc iż Vincent złożył dymisję, jak widać ktoś usilnie chce się go z rządu pozbyć:).

Przyzwalając na słowa Tuska, przyzwalacie na kolejnych Milewskich, Tulejów-a jak oni się rozgrzeją to....

Przypomnę Wam dzisiejsze głupoty które wypisujecie.....

Brak głosów

Komentarze

Czy mamy do czynienia z rosnącą atmosferą napięcia i strachu wśród estabiliszmentu rządzącego III RP?

Dziś Donald Tusk, podczas odpowiadania na pytania dziennikarzy, zachował się bardzo dziwnie.

Nie chciał odpowiedzieć na pytanie dziennikarza Gazety Polskiej, kojarzonej ze środowiskiem politycznym PiSu.

Szef rządu wyglądał na bardzo zdenerwowanego, przestraszonego. Rzucił do dziennikarza tajemnicze słowa: “To już ostatni raz”.

Co miał na myśli? Czy władze wiedzą coś, czego my, zwykli zjadacze chleba, nie wiemy?

Zapraszam do obejrzenia tego krótkiego nagrania. Jak myślicie, o co chodziło premierowi? Czy mówiąc: “To już ostatni raz” miał na myśli zbrojne rozprawienie się z wszelką opozycją, nie tylko środowiskiem PiSu?

Jarek Kefir

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9Bf5UgUmDHc

Dodajmy jeszcze jedno ważne video:

Cyt. “Będziemy starali się wpłynąć zarówno na policję jak i prokuraturę i, w ramach naszych możliwości, na sądy, aby przede wszystkim surowo i możliwie natychmiast karać tych, którzy używają przemocy” – powiedział dziś Donald Tusk na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu, odnosząc się do niedzielnej bójki na plaży w Gdyni. Nawet w PRL komuniści udawali, że sądy są niezawisłe, a prokuratura niezależna w swoim działaniu. Donald Tusk i partia rządząca najwyraźniej nie potrzebuje już takich pozorów” http://niezalezna.pl/45015-szokujace-sl ... wac-na-sad…

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MDyXzg_1Xe4

http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/20/szokujace-slowa-donalda-tuska-czy-nadchodzi-zbrojne-rozprawienie-sie-z-opozycja/

*****************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#376911

Pełna zgoda. To jest przygotowanie pod jesienne protesty. Wystarczy będzie tylko zobaczyć kiboli w tłumie i już mamy pretekst do brutalnej interwencji. Rządowe media będą rozgrzane.....

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#376922

Przyznam, że zawsze mnie rozwesela, gdy ktoś podnosi, że sądy i sędziowie są niezawiśli, a na deser przytacza stosowny artykuł "niezawisłej" ustawy zasadniczej. Zawsze po takich tekstach zapala mi się w głowie pytanie: -A od kogo? 

Te organy są niezawisłe w jednym przypadku: kiedy takim jak Donald Tusk jest wygodnie rozłożyć ręce i powiedzieć: -Nic nie mogę robić, wyrok wydał niezawisły sąd.

Może gdzieś, w jakimś jednym czy drugim amerykańskim hrabstwie jest jakiś niezawisły sąd, choć wątpię. W PRL bis? Wolne żarty.

Wiesz, co Donald Tusk wczoraj powiedział? On powiedział:

-Szanowny Zuberegg! Ja mam więcej niż cztery klasy szkoły podstawowej. Ja wiem, że sądy i sędziowie są niezawiśli. I wiesz, co ty mnie możesz, panie Zuberegg? Ty i cała reszta?

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#376921

Ja wiem że on tak powiedział-Dziwi mnie że tak mało osób to zauważa....

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#376923

Jak pisałam wczoraj, dziwię sią, że ludzie nie pospadali z krzeseł na tej konferencji prasowej albo nie padli plackiem na podłogę, jeśli stali . Zamiast tego reakcja jest znikoma.

Jest  wielka różnica, pomiędzy sztuacją, gdy sądy są przesiąknięte nepotyzmem i przekupstwem i w związku z tym nie są niezawisłe, jak nakazuje Konstytucja, która jest najwyższym zbiorem praw w państwie, a sztuacją, gdzie premier oficjalnie ogłasza, wbrew Konstytucji, na którą przysięgał, że odbiera sądom ich niezawisłość, wprowadzając w ten sposób system totalitarny !

Czy nikt tego nie widzi  i każdy machnie ręką, albo będzie się trzymał za boki ze śmiechu, bo przecież sądy i tak, w większości,  nigdy nie były niezawisłe, jak być powinny?? Ten facet powinien natychmiast zostać odsunięty od władzy, bo stanowi śmiertelne zagrożenie dla Państwa i Narodu!

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#376930

Powinien!

Jak?

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#376955

  Zapytaj prof. Pawłowicz, ona jest prawnikiem konstytucyjnym, to ci odpowie, czy w poskiej Konstytucji są klauzule pozwalające na usunięcie dyktatora. W krajach anglosaskich leży to w gestii opozycji, która stawia polityka w stan oskarżenia 2/3 głosów w senacie.

Nawet gdyby do tego nie doszło, rząd nie czułby się tak pewny swojej dyktatury gdyby opozycja biła na larum po takich wzpowiedziach jak ta Tuska czy Sienkiewicza. A czy to robi?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#376963

Pełna zgoda.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#376967

Każdy jeden dzień od początku rządów ryżego jest dniem straconym dla Polski.A to straszenie rodaków przypomina mi rządy czerwonej bandy.Gdy nie będziecie grzeczni to wprowadzimy wam stan bardzo wyjątkowy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#376929

historia kołem się toczy,być może co 30 lat się powtarza....

Vote up!
0
Vote down!
0

Wyłącz TVN włącz myślenie.

#377150