Независимая = Wyborcza. "Wyklęci" dziękuję że byliście

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee
Dziś święto Żołnierzy Wyklętych. Przypada ono w bardzo szczególnym momencie. Przypada ono w czasie w którym toczymy dyskusję o naszej historii, o tym kto jest symbolem Polski, kto nim powinien być, kto może o tym mówić. Po jednej stronie sporu są osoby uważające że Polska stała się wolna i niepodległa dzięki wartościom, wierze, dzięki wielkiemu ruchowi społecznemu jakim była "Solidarność". Druga strona sporu uważa natomiast że odzyskaliśmy niepodległość ponieważ agent Bolek zlustrował SB w którym 60% agentów to byli patrioci. Bolek ów, jak sam wczoraj powiedział-był najodważniejszy już w 70 roku i nikt nie zrobi więcej od niego przez najbliższe 100 lat. Ale i tego mało. Poplecznicy Bolka uważają że Bolek nie tylko był sam, Bolek miał i ma wielu przeciwników- największym jest Kościół, pewien zakonnik, IPN, kurdupel, paru szaleńców z Solidarności. Ludzie honoru i patrioci to tylko w SB byli. Z nimi to się można było umawiać.
 
Słuchając tego zakłamanego krętacza z wąsem muszę powiedzieć jedno-DZIĘKUJĘ WAM ŻOŁNIERZE WYKLĘCI, DZIĘKUJĘ WAM ŻE SYMBOLEM POLSKI PO 89 ROKU NIE MUSZĘ WIDZIEĆ BOLKÓW, ADAMÓW M., MAZOWIECKICH. DZIĘKUJĘ WAM ŻE DLA WAS UBek, SBek, komunista czy radziecki okupant był bez wyjątku, zgodnie z prawdą jednym-zdrajcą. DZIĘKUJĘ WAM ŻE DZIŚ KRĘTACZE Z WĄSEM I ICH POPLECZNICY NIE MOGĄ POWIEDZIEĆ-WSZYSCY TAK ROBILI. 
 
Dzięki Wam człowiekiem honoru nie będzie żaden komunistyczny aparatczyk. Symbolem oporu wobec zniewolenia nie będzie krętacz z wąsem który co parę godzin mówił co innego. 
 
Symbolem oporu będzie np. śp. Inka ona umiała zachować się jak TRZEBA. 
 
Znamienne że ŻADEN poplecznik krętacza z wąsem nie zająknął się o święcie Żołnierzy Wyklętych.  Co zresztą znamienne, w czasie gdy odbywają się uroczystości upamiętniające Żołnierzy Wyklętych-poplecznicy krętacza z wąsem manifestują w obronie kapusia komunistycznego.....A główna ich gazeta-pluje na Żołnierzy Wyklętych. Nie jest w tym sama. Idzie pod ramię z prasą Rosyjską, ona też broni "ludzi honoru". 
 
   При публикации обращалось внимание: «подлинные документы из многих российских архивов свидетельствуют, что польское подполье не только нападало и грабило солдат и офицеров Красной армии, но и перед расстрелом всячески пытало и истязало захваченных в плен красноармейцев. Убийства военнослужащих, представителей советской власти, многочисленные диверсии, разрушение транспортных артерий, линий связи передовых позиций и командования фронтов превратились в настоящую войну против личного состава Красной армии и являлись вопиющим нарушением законов войны». В документах приведены данные о военных преступлениях, совершенных отрядами АК и НСЗ, названы имена их жертв, есть цифры об убитых и раненых.
http://www.ng.ru/world/2016-03-01/7_cursed.html
 
Można rzec-czasy się zmieniają-oni ciągle po tej samej stronie. Bliższy im kapuś i czerwony niż patriota walczący o Wolną i Niepodległą Polskę. 
 
Dziękuję Wam Żołnierze Wyklęci że byliście, że jesteście. Niech widzą jak powinni się zachowywać. My też to widzimy.   
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

 dzięki wyrazistym wzorcom historycznych bohaterów będziemy mogli wyeliminować tych fałszywych , usłużnie podsuniętych przez siły wrogie Polsce i Polakom! W dobie zrelatywizowania pojęć moralnych, swoistego festiwalu zakłamania , podłości, buty i arogancji tych, którym się wydawało, iż zawładnęli duszami Polaków, wyraziste wzorce osobowe uosabiane przez Żołnierzy Wyklętych są nam  bardzo potrzebne! Poszukują ich ci kilkunastoletni, ale i ci którzy tych lat mają więcej. Przywołani Żołnierze Wyklęci reprezentują istotne, proste wartości,  bez których nie sposób żyć, nie sposób budować własne człowieczeństwo!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1508262

Przywołani Żołnierze Wyklęci reprezentują istotne, proste wartości,  bez których nie sposób żyć, nie sposób budować własne człowieczeństwo!

Otóż to!:)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1508274