Na pierwszym planie-Krzemiński

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Przyznam iż z zaciekawieniem czekałem na wczorajszy program Kraśki i dyskusję o katastrofie smoleńskiej. Goście do programu byli dobrani w równych proporcjach- jeśli chodzi o zwolenników raportu Millera i jego przeciwników.

Całą dyskusję zepsuł prof. Krzemiński, był tak naładowany jadem i nienawiścią do krytykantów raportu Millera że nie rozpoznawał rozmówców. Wmawiał Karnowskiemu iż ten był jego studentem:), mimo iż był nim jego brat....

Krzemiński przerywał, obrażał-przez cały program z jego ust nie padł ani jeden merytoryczny argument w dyskusji. Cytowanie treści transparentów z manifestacji smoleńskich było ilustracją całkowitego braku merytorycznych argumentów. Co mają transparenty do badania przyczyn katastrofy?

To tak jakby krytykować Tuska za wpisy na forum sympatyków PO.

Byłem zażenowany poziomem nienawiści, zaślepienia Krzemińskiego. To już kolejny jego występ w takim stylu-poprzedni zaliczył w programie Lisa gdzie w podobny sposób atakował Godsona posła PO. Wtedy nie podobały mu się jego poglądy na rodzinę. Wtedy też był całkowicie "odporny" na jakiekolwiek argumenty rozmówcy.

Muszę przyznać iż mnie taka postawa Krzemińskiego cieszy-idzie on prostą drogą w stronę Niesiołowskiego. Osoby którą nawet zwolennicy PO mają za niezdolnego do dyskusji krzykacza, który nie potrafi w dyskusji podać żadnego argumentu skupiając sie tylko na obrażaniu adwersarzy. Pokazuje to iż fanatyczni zwolennicy PO odrywają się od rzeczywistości, od argumentów....Nic do nich nie dociera, żyją w swoim świecie. Pomylenie Karnowskich dowodzi poziomu zaślepienia i nienawiści odbierającej rozum. Już kiedyś członkowie komitetu poparcia Komorowskiego swą nienawiścią zaskoczyli nawet Tuska-dziś widać iż nie był to przypadek, to jest ich norma....

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wytrzymałem 10 minut, potem przełączyłem na inny kanał. Krzemiński jest facetem bez jakichkolwiek kwalifikacji do wypowiadania sądów o tragedii smoleńskiej. To po prostu narzędzie w rekach ludzi siejących nienawiść.
Mnie najbardziej irytował prowadzący Kraśko - przymilający się uśmiechami i w skupieniu słuchający wywodów zwolenników raportu Millera i stale przeszkadzający w wypowiedzi osób przeciwnego zdania. Bez elementarnej neutralności i obiektywizmu!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#349819

Kraśko walczył o swoje miejsce pracy:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#349822

To nie Krzemiński jest problemem, ale dziennikarze, którzy go zapraszają do takich dyskusji. Z góry wiedzą, że taki będzie efekt i uważają, że to im w jakiś sposób rozwiązuje sprawę, tak, jak jest z Niesiołowskim.
Natomiast z tą równowagą w studiu byłbym bardziej ostrożny. Dlaczego nie było nikogo ze środowiska "Gazety Polskiej" która wyprodukowała drugi film? W ten sposób największym przeciwnikiem ustaleń komisji Millera stał się Lisicki, który we wszystkich swoich tekstach podkreśla, że teorię zamachu w ogóle odrzuca! O stronniczości Kraśki nie wspomnę. To samo jeśli idzie o sparaliżowanie poprawnością prezesa PAN-u! Wybuchający co chwila jazgot świadczył, że to nie była dyskusja, tylko pyskówka, która miała z punktu widzenia TVP co najwyżej sytuacje jeszcze bardziej zaciemnić, a z pewnością pokazać jak przeciwnicy koncepcji rządowej są zaślepieni.
Tymczasem na najbardziej zaślepionego wyszedł Krzemiński i to jedyna korzyść z nadania tego programu!
AZET

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

AZET

#349827

Krzemiński swym zaślepieniem najlepiej pomaga w nieufaniu obrońcom raportu Millera. Niech go zapraszają nadal- osiągną efekt odwrotny od zamierzonego

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#349842

Ja wyłączyłem TV już po pierwsze części "dyskusji". w której Kraśko notorycznie przerywał prof. Rońdzie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>Bechis</p>

#349956