Wyborcza straszy PiSem przy pomocy patologii obecnych rządów...

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Histeria wśród "rozumnych" sięgnęła zenitu. Jak małpa brzytwą, wymachują kolejnymi strachami-obelgami pod adresem lidera sondaży. Od państwa wyznaniowego do szaleńców. Wszystkich przebiła, jak zawsze niezawodna w takich przypadkach gw:). 

Postanowiła napisać swym czytelnikom na kogo mogą głosować. Swoją drogą trzeba w tym miejscu zaznaczyć dwie uwagi. Pierwsza-uznają swych czytelników za zbyt tępych by całoroczna propaganda "nie wprost" do nich trafiła. Trzeba im napisać jak do przedszkolaków-co mają robić. Przyznam czułbym się na miejscu czytelnika trochę dziwnie...

Uwaga druga-redakcja gw podejrzewa że czytają ją oszołomy, ksenofoby, ciemnogród. Przecież "rozumnym" nie trzeba pisać na kogo mają głosować. Myślę jednak że redakcja zbyt sobie pochlebia w tym przypadku...

A teraz do meritum, do treści artykułu. Nie będę cytować całego, zacytuję co lepsze kawałki...

"Prawo i Sprawiedliwość zamierza: naruszyć trójpodział władzy; znieść niezawisłość sędziowską; zwasalizować Trybunał Konstytucyjny; "

Napisała redakcja. Idiotyczny zarzut. TK został zwasalizowany przez obecny rząd i pospieszny wybór nowych sędziów TK. Dzięki czemu obecnie jest ich ponad stan:)..."upartyjnienie instytucji państwa, TK, KRRiT, NIK, NBP, ABW, CBA itd. Oznacza całkowite podporządkowanie prokuratury władzy politycznej, zawładnięcie mediami publicznymi i próby nałożenia kagańca mediom opozycyjnym" 

Nie wiem jak można wyskakiwać z takim zarzutem w sytuacji gdy pod obecnymi rządami TK, KRRiT, NIK, NBP, ABW, CBA są upartyjnione jak nigdy dotąd. Nigdy wcześniej nie było tak wielkich protestów wobec decyzji KRRiT-koncesja TV Trwam. Nigdy wcześniej szef NIK nie był tak bardzo partyjnie umoczony jak obecny... Nigdy wcześniej szef NBP nie odbywał rozmów w sprawie działań mających pomóc PO wygrać wybory...

"edukacja kolejnych pokoleń w duchu neoendeckim, gdzie kompleks niższości wobec narodów większych i wyższości wobec narodów mniejszych objawia się narodowo-patriotyczną tromtadracją."

Ten kompleks przypisywany endecji-jest to idiotyzm, endecja nigdy takiego kompleksu nie miała. Ów kompleks to fundament rządów PO. To za tej władzy Sikorski skomlał do Niemców o ich większy udział w prowadzeniu polityki. To za tej władzy ten sam Sikorski groził Ukraińcom że jeśli nie podpiszą porozumienia "wszyscy będą martwi".  "narzuci dyktaturę większości. Bez liczenia się z prawami mniejszości, bez respektu dla ducha i litery prawa."

Z tym mamy do czynienia podczas obecnych rządów PO całkowicie ignorowała głos mniejszości i ludzi mających inne zdanie. Tak było z 6-cio latkami w szkołach, tak było z lasami państwowymi.  Jeśli PiS wygra wybory, co sugerują sondaże, to partii tej prezydent Duda powierzy formowanie rządu.

Ten ostatni "zarzut" to wyjątkowe kuriozum. Komu ma niby powierzyć formowanie rządu prezydent jeśli nie zwycięskiej partii? Komu powierzali formowanie rządu poprzednicy prezydenta Dudy?

Jak widać, na koniec wyborczej kampanii gw., postanowiła skrytykować obecne rządy. Oczywiście jest to krytyka zawoalowana;). Nawet syn redaktora Adama M. zauważył że:„Gazeta Wyborcza w tym roku pomaga nieświadomie PiSowi jak tylko może (niemal tak jak Michał Kamiński)” – twierdzi Antoni Michnik.

Ten artykuł uznać trzeba za kontynuowanie owej działalności:). 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Wśród moich marzeń o lepszej przyszlości dla Polaków, jest również takie, że wreszcie gazwyb zostanie wyrzucona na śmietnik. I że na tym śmietniku historii zniknie również Michnik, wyjątkowy szkodnik dla polskiej rodziny. Kościoła i interesów państwa.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1496757

To również moje marzenie;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1496758

wiekszości uczciwych Polaków.

Grasja

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1496764

... z chwilą przejęcia władzy przez PiS - skończy się gazecie koszernej "Eldorado". Przecież z roku na rok spada poczytność tego szmatławca i nakład jest sukcesywnie zmniejszany. Gdyby nie sowicie opłacane ogłoszenia instytucji rządowych i parlamentarnych oraz terenowych organów administracji państwowej zdominowanych przez platformerskich "użytecznych idiotów", a także obowiązkowe prenumeraty urzędów większości miast, sądów i prokuratury i podległych MON-owi jednostki - to już dawno Aaaadam zamknąłby redakcję na cztery spusty i... jako ostatni wychodzący zgasiłby światło. Dlatego tenże tak się "rzuca", jak ryba w sieci, bo wie iż plajta gazety koszernej jest tylko kwestią czasu.

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1496802

Dlatego liczę że od poniedziałku Adam zacznie cieńko sie jąkać;)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1496810