DZIŚ MOGŁOBY SIĘ URODZIĆ DZIECKO AGATY

Obrazek użytkownika adamkuz
Kraj

Dziś mogłoby się urodzić dziecko Agaty. Miałem nadzieję, że umknie nagonce rozpętanej przez największą gazetę w Polsce nawołującej do dokonania aborcji u 14 letniej matki.

  Ci którzy do tego doprowadzili uważają, że wszystko jest w porządku bo stało się to zgodnie z literą obowiązującego prawa. Nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ historia jest pełna przykładów osób niewinnie zgładzonych przy ścisłym zachowaniu procedur prawnych. Najgłośniejszy taki przypadek miał miejsce dwa tysiące lat temu.

Niestety spora część naszego społeczeństwa uważa aborcję za nieszkodliwy zabieg-coś jak wyrwanie zęba. Chciałbym, żeby obejrzeli sobie ten film, może zmienia zdanie. Klip Abort-vsya pravda jest szokujący i dzieci oraz ludzie wrażliwi nie powinni go oglądać. Paru moich znajomych po obejrzeniu tego filmiku przyznało rację opinii wyrażonej w jednym z wywiadów przez Wojciecha Cejrowskiego:

"(...) Artur Bazak: Kiedyś powiedział Pan, że należałoby dokonywać samospaleń przed klinikami, w których dokonuje się aborcji. A aborterów wystrzelać. Dalej Pan tak uważa?
Wojciech Cejrowski: - Tak uważam, bo skoro w obronie dorosłej osoby mamy prawo wyciągnąć broń i strzelać - robią to na przykład policjanci - to tym bardziej w obronie niewiniątek zabijanych w klinikach. Zabijanie dzieci to nie są żarty, to nie jest medycyna. (...)".

Teraz pewnie redaktorzy z Wyborczej cieszą się bo udało im się wygrać kolejna medialną kampanię- trzeba przyznać, że przeprowadzoną wyjątkowo sprawnie i bezwzględnie. Powody do zadowolenia mają także panie z proaborcyjnego lobby, któremu udało się z sytuacji wyjątkowej stworzyć groźny precedens skutkujący zwiększeniem ilości zabiegów przerywania ciąży u nastolatek. Matka dziewczynki, która nic nie zrobiła gdy nauczyciele informowali ja, ze córka współżyje ze swoim chłopcem ma problem z głowy. Pani minister, którą cechuje kompletny brak skuteczności gdy trzeba było znaleźć szpital, który by się zgodził na dokonanie aborcji u 14 letniej dziewczynki wykazała wyjątkową dla siebie determinację i szybkość działania. Lekarz- aborcjonista uważa się za najmniej winnego bo przecież nie zrobił nic nielegalnego. Ci, których obowiązkiem było wielkim głosem wołać „biada” podobnie jak ich poprzednicy sprzed dwóch tysięcy lat- uczeni w piśmie i kapłani wybrali dyplomatyczne milczenie. Tylko jeden z nich odważył się na samotną walkę o życie nienarodzonego dziecka. Teraz pewnie szykuje się do wyjazdu do najbardziej odległej parafii w diecezji.

Macie na rękach niewinnie przelaną krew ale nie zostanie wam to wybaczone albowiem doskonale wiedzieliście co czynicie.

Brak głosów

Komentarze

Moja żona była na m/w tym samym etapie ciąży co "Agata". Tydzień temu urodziła nasze pierwsze dziecko, syna. I pomyśleć, że zabito drugą taką istotę.
[']
Abortioniste, aborte te sum.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#9428

oni powtarzają jak mantrę za kręgami zateizowanych kapepotamów i masonów, że kobieta ma pewne prawa.

Przecież Żydzi tylko czekają aż w Polsce zostanie zalegalizowana aborcja i eutanazja, bo będą mogli zacząć zwijać syjonistyczny kurnik znajdujący się w Palestynie i przejść do realizacji planu Bodenheimera. Im zresztą w ogóle zależy na tym, aby Gojowie się skrobali i eutanazjowali, bo wtedy będzie ich mniej i będzie móc ich kontrolować. Ten scenariusz nie jest taki nieprawdopodobny. Aborcja wielokrotnie miała służyć do tego typu rozgrywek. Na okupowanych ziemiach polskich Niemcy np. nie zwalczali aborcji, antykoncepcji i homoseksualizmu, a Martin Bormann podsumował to tak: "Niech się skrobią, używają gumki, posuwają w d..., to lepiej, będzie ich mniej". Tak samo myślą o nas Żydzi*.

Inna sprawa to ekologiści. To oszołomstwo najchętniej by wepchnęło nas do kołchozów, gdzie racjonowano by wodę, żywność oraz regulowano ilość populacji. A jak? Przez aborcję i eutanazję, rzecz jasna.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#9433

Zwolennicy aborcji zapominają, że niezależnie od filozoficznych rozważań na temat tego, kiedy zaczyna się życie ludzkie, aborcja niszczy potencjalne życie ludzkie.

Skąd wiemy, co spotka nienarodzone dziecko, i jakim będzie człowiekiem?

Vote up!
0
Vote down!
0
#9434