Piekło zawyło

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Nienawistnicy znależli się w potrzasku.

Głupota czy wredota skłoniła ich do kłamstwa i nienawiści, z których teraz, po wybuchu wojny i opublikowaniu raportu dowodzącego hipotezy o zamachu trudno się im wyplątać, bo jak tu się przyznać przed sobą i innymi, że było się, i nadal jest, idiotą. Pozostaje tylko plucie.

]]>https://wpolityce.pl/smolensk/593909-nienawistny-wpis-pracownicy-mpw-w-1...]]>

Gigantyczny dysonans poznawczy, frustracja, niesłychany poziom zapętlenia umysłowego, utrata panowania nad sobą, ignorowanie możliwych konsekwencji. I w efekcie projekcja własnego stanu ducha na innych.

W piekle popłoch. Biedni ludzie, ciągle się im ten Smoleńsk przypomina, choć oni woleliby zapomnieć o swoim blamażu.

Poziom deprawacji tych ludzi już dawno ujawniły choćby donosy na ludzi starających się badać katastrofę czy  machinacje jakie opisał ostatnio Artur Wosztyl, pilot Jaka-40.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Służby muszą działać w ten sposób, żeby było rozeznanie, co do agentury rosyjskiej, bo to, że cała ta akcja po Smoleńsku była w istocie wielkim dziełem agentury rosyjskiej, że wywołano nienawiść do ludzi, którzy zginęli w tragicznej katastrofie, że przedtem wywołano nienawiść do człowieka, który reprezentował w sposób naprawdę bardzo poważny i najbardziej właściwy z możliwych polskie interesy, to wskazuje, że ta agentura była i sądzę, że dalej jest w Polsce bardzo potężna.

Całość: Prezes Kaczyński: Sprawa odpowiedzialności bardzo wielu ludzi w Polsce za katastrofę smoleńską jest aktualna

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1643374