Zamach był tylko preludium...

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Im bardziej wytężasz wzrok, tym gorzej widzisz.

Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami. Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia. Z powodu swojej ograniczonej inteligencji nie wpadły na to, że robią szampana.
Kurt Vonnegut - Śniadanie Mistrzów

„Dojutrkowe” myślenie zrobiło karierę również w Polsce, skrócenie perspektywy myślenia do konsumpcji i wygody życia tworzy kolejne pokolenia konformistów gdzieniegdzie poprzetykanych lewakami, z ich zielono-bachanaliczną wizją świata.

Warto jednak popatrzeć w przyszłość, w końcu to my ją tworzymy, również dla naszych dzieci.

W najbliższym latach będziemy świadkami tego co było prawdziwym celem Zamachu w Smoleńsku. Zamach był tylko Preludium do większej kompozycji jaką napisali specjaliści z „Bratniego Kraju”.

POLSKA - Na ulicach, czy w Pałacu ?

Polska w dalszym ciągu jest polem rozgrywki między mocarstwami, to nic nowego. Natomiast gra toczy się o najwyższą stawkę. Dlatego też Rosja zagrała va banque. Powierzchnia wody którą widzimy skrywa w swej głębi muliste dno. Szczególnie dla Donalda Tuska. Kolejne wrzutki z Rosji niekoniecznie będą oficjalne.

Od 1989 roku Rosja nie czuje się  najlepiej, gospodarczo i politycznie. Ale najgorzej czują się Rosyjskie Rody Dynastyczne, ci którzy przez dziesiątki lat rządzili i dzielili w Rosji i na Świecie. Nie jest im w smak rozpad ZSRR i bloku Europy Wschodniej i od lat nie ustają w staraniach by przywrócić dawny ład z nowym obliczem i pod nowym szyldem. W tym dziele wspomagają ich rosyjskie agentury w krajach „Starej Unii". Są to wytrawni gracze, często osoby zajmujące wysokie stanowiska administracyjne i rządowe. Plan jest tak prosty, jak intencje Rosji. Zawsze agentura wykorzystywała w swojej grze ekonomię i gospodarkę, teraz jest to główne narzędzie.

Wkrótce dobiegnie końca prywatyzacja w Polsce, za chwilę „nie będzie nic”, a potem nowi właściciele połączą przejęte firmy w wielkie konsorcja by w końcu oddać je w ręce rosyjskiego „kapitału”. Ten temat poruszałem już ja i wielu blogerów i dziennikarzy, Polacy jednak w dalszym ciągu nie czują zagrożenia jakie płynie z układu znanego choćby z historii Polski - „Wasze ulice, nasze kamienice”. Żadne szanujące się Państwo nie traci kontroli nad bankami i gospodarką swojego kraju na rzecz politycznych i ekonomicznych wrogów. Cóż, dopóki społeczeństwo nie zostanie do końca pozostawione na łasce obcego kapitału przez Swoje Państwo, dopóty będzie trwało w letargu tanich pożyczek, kolorowych gazet i papki jaka wlewa mu się do głowy na własne życzenie z mainstreamowcyh mediów. Nie dajmy się zaprosić pod prysznic przez miłego i dobrze zbudowanego kolegę, niestety my jesteśmy już na etapie schylania się po mydło, a ból po wydymaniu nas przez „Naszą Władzę” przy pomocy sąsiadów będzie trwał przez długie lata.

Na naszych oczach rozgrywa się kolejna odsłona wieloaktowej sztuki. Konflikt między Polską, a Rosją, wewnętrzny konflikt w PO to przygrywka, a prawdziwa gra nie toczy się tak jak myśli Premier na boisku. Nawet w Lidze Okręgowej wynik meczu ustala się poza boiskiem, a co dopiero w Ekstraklasie.

Loża Moskiewska, prawdziwa władza w Rosji, ma zamiar doprowadzić do nowego rozdania w polskiej polityce i trwałej destabilizacji w Polsce i państwach byłej Europu Wschodniej. Najprostszą metodą jest rozdrobnienie sceny politycznej i pogłębienie podziałów w społeczeństwie. Zarówno ekonomicznych, obyczajowych jak i światopoglądowych. Od lat dzielnie trwają na posterunku pożyteczni idioci z wiodących gazet, stacji radiowych i telewizyjnych, środowisko artystyczne i naukowe. Są tak w sobie zadufani, iż uwierzyli w niezależność swoich procesów myślowych i działania, że nie widzą, a co więcej nie chcą widzieć, jak są sterowani i rozgrywani, jak pięknie służą Loży Moskiewskiej i jej delegaturze na zachodzie Europy. Gdy się obudzą i przetrą oczy ze zdziwienia, będzie za późno. Za późno na słowo „Przepraszam” lub na ucieczkę pod skrzydła mocodawców, którzy mają ich tam gdzie ich miejsce.

Niezadowolenie społeczne narasta, coraz więcej ludzi odwraca się od PO i przestaje im wierzyć. Młodzi ludzie bez przyszłości, po szkołach średnich, po studiach dojrzeją wkrótce do kolejnej „wiosny ludów". Uśpienie i zepchnięci w niebyt polityczny robotnicy i bezrobotni dołączą do nich. Nie zapominajmy też, iż w takich chwilach nawet tzw. Kibol ma Polskie Serce. Frustracja 21 lat „PseudoTransformacji” doprowadzi do wrzenia w kraju, a na pierwszy ogień pójdą świątynie AntyPisa, medialne światynie i kamień na kamieniu nie zostanie z tych Pałacy IV Władzy. I tak by sobie życzyła Rosja. To dla nich wymarzony scenariusz. Polska zajęta swoimi sprawami, Europa walcząca z kryzysem, Ameryka pod nieudolnymi rządami politycznie poprawnego Baracka OBAWY, konflikty lokalne i międzynarodowe, toż to Raj dla służb, wymarzone, naturalne środowisko.

Gdyby jednak w Polsce zachowano zimną krew, to znajdzie się jakiś nowy Ryszard C., tym razem Radiomaryjny zwolennik PiS-u w podeszłym wieku z odpowiednim życiorysem, który zamachnie się na Prezydenta. Ale to już ostateczność. W pierwszej wersji Donald Tusk zostanie odsunięty od władzy by przetrwało PO i wzmocnił się Prezydencki Namiestnikowski Obóz Promoskiewski, który to będzie dzielnie stał na straży interesów Loży w Polsce. Być może PO nie będzie w stanie utrzymać władzy, i paradoksalnie to dla nich najlepsze wyjście. Wrócą do roli „konstruktywnej opozycji” wspieranej przez niezależne media i „elyty intelektualne” o czerwonym zabarwieniu. A Polska gospodarczo przeorana i będąca tylko formalnie gospodarzem, będzie zarządzana przez nowych, a właściwie starych właścicieli.

Upadek Unii Europejskiej.

Rozpad Unii Europejskiej i Strefy Euro spowoduje pogłębienie kryzysu gospodarczego w Europie oraz olbrzymią falę protestów społecznych co przy rosnącej aktywności środowisk lewackich, nacjonalistycznych i islamskich doprowadzi do potężnej destabilizacji w naszym regionie. Siły zbrojne NATO zostaną osłabione przez zaangażowanie armii krajów europejskich w konflikty wewnętrzne.

Rosja - RWPG BIS.

I wtedy Rosja poda gospodarczą, a gdzieniegdzie militarną - „Pomocną Dłoń”.

Cóż prostszego w momencie gdy składka unijna rozgrabiona przez Brukselską Administrację nie wróci do płatników i głód zaglądnie w oczy krajom Europy, szczególnie Wschodniej i jej mieszkańcom. Głód energetyczny, ekonomiczny, załamanie wewnątrzunijnego eksportu. Wtedy Rosja zaproponuje tak potrzebne zarówno jej jak i tym krajom pogłębienie współpracy i zacieśnienie więzi. I tak się łowi rybki. Na przynętę, a szczupaki na błysk.

Rosja, która jest graczem na wielu frontach, przy osłabieniu jej pozycji w Azji, Afryce i na Świecie, wróci pełną gębą do gry Europie. A to przecież chłonny rynek.

Znamienne jest to, iż owa „Loża Moskiewska”, ciało dynastyczne, nie ma zamiaru unowocześnić Rosji ekonomicznie i demokratycznie. To przecież kraj o olbrzymim potencjalne ekonomicznym, gospodarczym, intelektualnym. Loża jednak obawia się i słusznie, iż po tak głębokich zmianach mogłaby jednak, choć pozostając w ukryciu, zostać na dłuższy czas odsunięta od realnej władzy, a na to się nigdy nie zgodzi. I nie jest to kwestia finansowa, ustawieni są do końca świata, a nawet jeden dzień dłużej. To kwestia mentalności, nie słowiańskiej, bardziej azjatyckiej i imperialnej.

Tu warto zwrócić uwagę na niezauważoną wymowę Zamachu w Smoleńsku.

Po wizycie w Katyniu Prezydent Polski miał wziąć udział w obchodach 65-ej rocznicy zakończenia II Wojny Światowej. I tego „Moskiewska Loża”, ani też prosty bohater Wielkiej Wojny Ojczyźnianej nie byliby w stanie przełknąć. Gdzież obok rosyjskiej i unijnej wierchuszki mógłby zasiąść taki rusofob i wróg, przyjaciel Gruzji. I tak nadarzyła się okazja ( o tym też w poprzedniej notce - link ) by zrobić symboliczny znak i zarazem prezent, ofiarę Władcom WszechRosji. A potem pokazać gdzie jest miejsce Namiestnika Rosji w Polsce, gdzieś z boku loży honorowej, tam gdzie miejsce lenników i poddanych.

To jednak nie koniec rozważań oszołoma jakim jestem, oszołoma który wbrew wielu naukowym dowodom uwierzył w Kopernikowski Heliocentryczny Model Świata, który nie boi się jeździć pociągami, w których to na skutek prędkości z jak pędzą, powinno zabraknąć powietrza wywianego z wagonów. Bo przecież samolot nie powinien latać, wszakże jest cięższy od powietrza. Z tym się akurat zgadzam, jak widać samolot jest nawet cięższy od „Mgły”.

I kilka pytań.

Czy Prokuratura zajmuje się takimi wątkami jak:

1- decyzja o zmianie planowanej załogi na 10.IV.2010 r. na inną załogę,

2- wyjaśnienie okoliczności nalotu z 09.IV.2010 r.,

3- zestawienie wszystkich dokumentów dot. wizyty w Katyniu, korespondencja z Rosji i reakcja na nią władz polskich,

4- billingi rozmów Marszałka Komorowskiego, Premiera Donalda Tuska i wszystkich osób mających związek z wizytą w Katyniu,

5- prześwietlenie wszystkich osób mających dostęp do TU-154 w trakcie remontu w Samarze,

6- sprawdzenie działania służb polskich po remoncie TU-154 i wiele innych.

Ciekawi mnie bardzo jak udało się agentom wpływu przeforsować w odpowiednim czasie kandydaturę Marszałka Komorowskiego na Prezydenta Polski z ramienia PO. To wyjątkowy sukces i majstersztyk służb.

Jest więcej niż pewne, iż zarówno polskie, rosyjskie jak i amerykańskie służby posiadają zapisy wielu rozmów Gruppenführera KAT-a i wielu innych „ludzi dobrej woli”, ciekawe tylko kiedy ich użyją i czy w ogóle użyją.

Bo jak to mówią – „...lepiej posłuchajcie rady Staszka, bo jak się wyda, to nie będzie śmiesznie...”.

Notka i tak jest za długa, a jest o czym pisać.

Wątek służb w PJN - PiS-bis po zabiciu obu braci.

A ciąg dalszy notki „Zamach był tylko preludium...”, czyli nieprawdopodobne scenariusze:

Chiny  - Wojna Domowa,

Indie - Stoję z boku i patrzę,

Wielka Armia Islamu - Początek Nowego Rozdania,

Polska - Serce Nowej Europy.

I na koniec do przemyślenia.

Film opowiadał o amerykańskich bombowcach z drugiej wojny światowej. o ich dzielnych załogach. Oglądany od tyłu wyglądał tak:
Amerykańskie samoloty, podziurawione, z rannymi i zabitymi na pokładach, startowały tyłem z lotniska w Anglii. Nad Francją naleciało na nie tyłem kilka niemieckich myśliwców, wysysając pociski i odłamki z niektórych bombowców i członków załogi. To samo zrobiły z zestrzelonymi amerykańskimi samolotami na ziemi, które wzbiły się tyłem w powietrze, zajmując miejsca w szyku.
Bombowce nadleciały tyłem nad płonące niemieckie miasto. Tam otworzyły swe luki bombowe i wysłały jakieś cudowne promieniowanie magnetyczne, które stłumiło pożary, zebrało je do stalowych pojemników i wciągnęło te pojemniki do brzuchów samolotów. Tam zostały one ułożone w równiutkie rzędy. Niemcy na dole mieli swoje cudowne urządzenia. Były to długie stalowe rury, które wysysały odłamki z ciał ludzi i samolotów. Mimo to nadal było kilku rannych Amerykanów i kilka uszkodzonych bombowców. Dopiero nad Francją pojawiły się ponownie niemieckie myśliwce i zrobiły porządek, tak, że wszystko było jak nowe.

Po powrocie bombowców do bazy wyładowano z nich stalowe cylindry i odesłano je z powrotem do Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdzie pracujące dzień i noc fabryki rozmontowywały cylindry, rozdzielając ich niebezpieczną zawartość na minerały. Szczególnie wzruszało to, że pracę wykonywały prawie same kobiety. Potem minerały rozsyłano do specjalistów w różnych odległych okolicach. Ich zadaniem było ukryć je pod ziemią w tak sprytny sposób, żeby już nikomu nie zrobiły krzywdy.
Amerykańscy lotnicy oddali swoje mundury i zmienili się w zwykłych uczniaków. I Hitler też zmienił się w niemowlę, jak przypuszczał Billy Pilgrim, choć tego nie było w filmie. Billy kontynuował tylko myśl filmu. Wszyscy zamienili się w dzieci i cała ludzkość bez wyjątku brała udział w biologicznym spisku, aby wydać parę doskonałych ludzi - Adama i Ewę.

Kurt Vonnegut – Rzeźnia numer pięć.

I linki do rosyjskich demotywatorów pt. Rosjanie kochają Putina i jego Rosję.

http://www.demotivation.me/tpgnuhimlsnmpic.html

http://www.demotivation.me/8hrny0uj7am0pic.html

http://www.demotivation.me/jtbrses3ywfbpic.html

A teraz z Rosyjskiej Beczki - pełnej prochu ( film agitacyjny Armii Rosyjskiej ).

Наша армия  ( www.smotri.com/video/view/?id=v696559a3a )

DZIECI PUTINA
CZĘŚĆ 1 - http://www.youtube.com/watch?v=79wWR7aWtaY

CZĘŚĆ 2 - http://www.youtube.com/watch?v=nHZKHmOa-o4

CZĘŚĆ 3 - http://www.youtube.com/watch?v=A4gJy4HY9I8

CZĘŚĆ 4 - http://www.youtube.com/watch?v=E7Do0IQgbdE

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

żebyś sie mylił
masakra, ale jak prawdziwa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128201

Witaj,
nie mylę się, natomiast ciąg dalszy da nam nadzieję na - "Polska - Serce Europy".

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#128211

W sprawie Rosji ;

NA PEWNO MA AMBICJE ;

NA PEWNO MA KREML ! - W TYM SENSIE MOZNA MOWIC O LOZY MOSKWY

NA PEWNO MA SUROWCE 

TYLE ZE OD CZASU REAGAN'A NIE MA CASH NA RWPG-BIS 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Maciej61

#128224

To się mylisz. Ma kasę taką, iż nawet nie jesteś w stanie jej sobie wyobrazić. Proste hasło - surowce, handel bronią. A złoto i diamenty to tylko dla Marylin Monroe ?

Pozdrawiam Cię i więcej analizy i namysłu.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#128235

czy żonglera (planetami) z Fromborka

Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#128256

i smietanki zydo masonerii w polsce

http://www.iluminaci.pl/bnai-brith/komorowski-synowie-przymierza-bnai-brith-w-polsce

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128262

Dopiero co napisałem w komentarzu tutaj:
http://www.niepoprawni.pl/blog/74/archeologia-smolenska#comment-147394
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128239

Na rzeczy jest o wiele więcej niż nam się wydaje.

Pozdrawiam merytorycznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#128243

Dziękuję; artykuł znakomity, niestety.....
Pozdrawiam pięknie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://www.nessundormablog.com

#128252

Cóż.. wydaje mi się że demotywator o treści jakie państwo taki symbol w tej wersji bardziej przystoi nam niż im.
Co stwierdzam z wielkim smutkiem.
W. red

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W. red

#128257

... Tusek jest w szachu i w tej chwili nawet nie drgnie. Putek ma na niego (i być może na Gajowego) swój smoleński haczyk. Jaki? Nie wiadomo. Putek zadrwił z Tuska i Gajowego(nie z Polski)raportem smoleńskim, pokazując gdzie ich miejsce. Obydwaj się pochowali, przygotowani do ewentualnej ewakuacji, ale sensacji nie było, więc wrócili na scenę - taki mały szantażyk. Teraz Tusek i Gajowy idą jak po sznureczku.
Jak wspomniałeś w artykule Putkowi potrzebny jest czas, który właśnie zapewnia mu Tusek - wychyla się przed Gajowego i ogłasza wybory jesienią (bo więcej się nie da). Teraz będzie PR, media i agentura żeby wyciszyć nastroje społeczne i dokończyć biznesiki, o których również wspomniałeś.
Według mnie, w tej sytuacji, nikt nie ruszy bilingów Tusia i Gajowego, ani nie wykona żadnych ruchów w celu wyjaśnienia Katastrofy Smoleńskiej, dopóki nie zmieni się władza (w taki, czy inny sposób;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128264

Wygląda to tak, jakby Polska miała być koniem trojańskim Rosji w europie. Myślę że to było planowane już pod koniec lat osiemdziesiątych. Zbyt łatwo nam wtedy poszło.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

eirePL

#128266

nic nam wtedy nie poszło. Jaruzelski chronił swoje życie wprowadzając stan wojenny, a potem "dla oka" wprowadzono pseudo zmiany w wersji "soft" przy "okrągłym stole". Jak pokazał czas, agentura poprawiła się nieco i nawet wstąpiliśmy do Eurokołchozu (chociaż pewnie i to było celowe). Prawdziwe zmiany miały się dokonać od likwidacji WSI - jak to się skończyło? Wiadomo - głównie o tym tu się pisze.
Z Polską jest raczej tak, jak pisze Jwp - chodzi o strefę wpływów. Zamiast "Koń Trojański" użyłbym raczej określenia "karta przetargowa" w negocjacjach z Europą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128271

Podoba mi sie twoje myslenie. NI eporaz pierwszy taka karta na mapie Europy bylismy i wyglada na to, ze ta sama zasada pasuje tutaj jak ulal...
Nasza polska, chora mentalnosc juz od dawna jest znana w Niemczech i Rosji i wiedza doskonale jak z nami grac!

Jestemy NARODEM zwartym ale bez sily pod butem innych i najwyrazniej wielu rodakom to odpowiada nie z przekonanaia, ale juz z natury. Wrecz moznaby powiedziec jest to genetyczne.

Przerazajace to i nie wiem czy jestesmy w stanie to zmienic...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128281

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Bardzo celny post z jednym zastrzeżeniem,według mnie dopełnienie jest w komentarzu Honica,że PO się już skończyła,a od siebie że Komorowski będzie prawdziwym cieciem od pilnowania i oglądania żyrandoli,będzie co prawda fikał i silił na jakieś gesty dla podkreślenia swojej ważności,ale będzie to śmiesznie wyglądało i zaszyje się wśród komnat jak Cimoszewicz w puszczy,Komorowski jest naprawdę ograniczony intelektualnie,to typ siermiężnego kacyka pociąganego w dodatku za sznurki,udając mądrzejszego niż jest, widać jego sztuczność,on jest po prostu z drewna.Tak zwane masy pociągają tacy siermiężni prostacy z tym że on jest nienaturalny,może jak by nie udawał omnibusa  i stratega?.Nawet lemingi i to te najwierniejsze widzą w Komorowskim namiestnika ze wschodu.Co do Rosyjskiej agentury na zachodzie to mam co najmniej silne odczucie ,że oprócz niej takie same zadania mają niektóre rządy i to tych dużych krajów,moim zdaniem racja stanu tych krajów jest zbieżna z racją kremla od bardzo dawna.PJN to jest świeże danie grupy trzymającej władzę,nie wypalił Palikot ,zresztą wystarczy prześledzić wydarzenia ,gdy było widać ze świński ryj nie zaskoczy to nagle następny ruch (oddolny?) ,przynajmniej jak jeszcze zostały jakieś śpiochy w PiS-ie to jest ich niewielu.Swoją drogą ciekawe ,czy sprawdzą się moje przeczucia że szczury  z PO skończą w SLD.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#128289

Od 1989 roku Rosja nie czuje się  najlepiej, gospodarczo i politycznie. 

Poza tym jednym fragmentem, zgadzam się z Twoimi uwagami.
 
Powiem tylko, że nie ma co liczyć i się spodziewać słabości Rosji.
Jej plan strategiczny zakładający Nord Stream i South Stream został z wielkim powodzeniem zrealizowany.
Alternatywa dla South Stream, którą miał być gazociąg Nabucco wzięła w łeb.
Sytuacja polityczno-gospodarcza na świecie, o czym zresztą szeroko wspominasz, jak najbardziej sprzyja umacnianiu się Rosji nie tylko w naszym regionie.
Ruskie uzależnili Europę od swojego gazu na długie dekady i fakt ten był wspomnianym strategicznym założeniem ekspansji Gazpromu-Kremla.
Jak kiedyś USA były jakąś równoważnią na wpływy Rosji w Europie, to nic nieznaczący Obama, nijak nie może, a w zasadzie nie mógł przeciwstawić się Rosji w jej ekspansji, a która to Rosja w Europie posiada tylu zwolenników, że zaiste strach się nie bać.
Kondominium o którym mówił J.Kaczyński, jest jak najbardziej realne.
Kolejny rozbiór Polski nastąpił z chwilą jej wejścia do UE.
Tylko idiota może myśleć, iż przyjęto nas do eurokołchozu z powodu sympatii do Polaków i troski o przyszłość Polski, a także innych krajów, które zostały omamione wizją jewropejskiego El Dorado.
Powstała druga linia demarkacyjna i miejsce jej nakreślenia, wcale nie różni się od tego pierwszego.
Tak, to jest dopiero preludium.
Jeżeli się okaże, że jednak Polacy nie do końca są idiotami i wygra w wyborach PiS, to zaczniemy wszyscy uczestniczyć w odbudowie naszej ojczyzny, startując właściwie od zera.
Będziemy musieli odbudować potencjał Polski w każdej dziedzinie życia społecznego, ekonomicznego, gospodarczego i obronnego kraju.
Po sytuacji, która wytworzyła się na Węgrzech, gdy władzę przejęli konserwatyści, pojawia się w naszym regionie niepowtarzalna okazja, ażeby stworzyć w Europie Środkowej unię państw, która raz na zawsze wyzwoli się z morderczych wpływów Rosji, Niemiec, a także zidiociałej Francji.
Będzie tego można dokonać jedynie w przypadku, kiedy u nas peowscy komuniści zostaną odsunięci od władzy.
Natomiast jeżeli się tak nie stanie i  ta ubecka swołocz wygra wybory, to już dzisiaj polecam młodym Polakom pakować walizki i wypierd.... z Polski, póki jeszcze mogą, bo gdy UE się rozsypie, co słusznie prorokujesz, to i taka możliwość przestanie istnieć.
 
Pozdrawiam serdecznie!
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128355

Witaj,

chodziło mi o samopoczucie nie w sensie gosp. i ekon., tylko o ich zranione serce czerwonoarmiejca. Mają mentalność możnowładcy, który dziwi się, iż wybatożony chłop nie dziękuje mu za taką "przysługę" i lekcję.

Z Twoim komentarzem zgadzam się jak najbardziej. Jeżeli przegra PO, to zacznie się nagonka na PiS i prowokacje większe niż dotychczas. Może to jednak bardziej zaszkodzić IV władzy niż PiS-owi. Ludzie już nie kupują wszystkiego co im się wciska. Stasiaki i inne jemu podobne, muszą szukać nowego Pana.

Marek Król: Kogo przeleci strach - to dopiero "ciekawa persona", ten Król.

Pozdrawiam Równie Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#128363

"wygra w wyborach PiS, to zaczniemy wszyscy uczestniczyć w odbudowie naszej ojczyzny" - śmiem wątpić. Wydaje mi się, że to za mało. Już mieliśmy sytuację, w której PiS miał teoretycznie większość. Prezydent Lech Kaczyński zaczął powoli zmieniać sytuację w Polsce (WSI) i rozpoczął budowę europy środkowo-wschodniej (min. Gruzja), bardzo powoli, lecz odważnie. Kulminacją był wyjazd do Rosji celem odważnej wypowiedzi na ich terenie. Tego Putin nie zniósł. Ujrzał jednak szansę na swój polityczny "zwrot akcji" w stosunku do Polski i całej Europy. Finał jest znany.
Po potencjalnej wygranej PiSu (zaznaczam, że musiała by być przytłaczająca!) spodziewał bym się raczej jakiejś kolejnej "nieumyślnej" katastrofy. Dlatego uważam, że jedynym wyjściem jest narodowy zryw w celu zdecydowanego upublicznienia kulisów katastrofy, osadzeniu winnych i obrona interesów narodowych tu w Polsce (wersja Węgierska może nam się nie udać).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128365

Jedno drugiego nie wyklucza, a nawet jest niezbędne. Bez rachunku krzywd, winy i kary nie da się ani żyć, ani też rządzić i budować.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#128370

Otóż to!

Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128400

Ja w zupełności się z Tobą zgadzam.
Obserwując postawę PiS dzisiaj, kiedy to już na pełnych obrotach powinna huczeć kampania wyborcza, dostrzegam pewien spokój i niezwykłe opanowanie samego Kaczyńskiego, jak również innych polityków z ramienia PiS, a w szczególności pana Macierewicza.
Zawsze twierdziłem, że opinia publiczna nie ma najmniejszych szans na to, ażeby poznać szczegóły organizacji zamachu pod Smoleńskiem, bowiem ruska machina dezinformacyjna jest doskonała,a służby putinowskie ze swoim doświadczeniem nigdy nie pozwolą na ujawnienie szczegółów, no chyba, że tak zechcą, po to, ażeby udupić na amen gajowego, czy też Tuska, ale na razie nic tego nie zapowiada.
Póki co, to mamy już potwierdzony fakt, iż Tupolew był świadomie, błędnie naprowadzany, a słynne już "jesteś na kursie i na ścieżce", mówi nam jednoznacznie, że doszło do ingerencji człowieka, która spowodowała rozbicie się maszyny, tak więc już teraz można całe zajście nazwać zamachem.
Nie wierzę, iż A.Macierewicz, nie zdaje sobie sprawy z takiego stanu rzeczy.
Uważam, że usilne starania w zakresie pozyskania pomocy od strony amerykańskiej, zaowocowały zdobyciem  materiału, który pozwoli jednoznacznie przekonać opinię publiczną, iż 10 kwietnia doszło pod Smoleńskiem do ZAMACHU i polecam tu zapoznanie się z tym cennym, ale niezauważonym wpisem.
Pisząc o domniemanej pomocy ze strony USA, bynajmniej nie mam na myśli administracji Obamy, ale jak najbardziej wiarygodne źródła opozycji tego nieszczęścia Ameryki.
Piszesz o "narodowym zrywie".
Moim zdaniem pogrzeb ś.p. Prezydenta Kaczyńskiego i jego Małżonki, a także i pozostałych ofiar tragedii, pokazał w jasny sposób po której stronie rzeczywistości stoją Polacy.
Postrzegam tamte wydarzenia jako właśnie zryw Polaków, ale należy pamiętać, iż w strukturach PiS działały wtedy takie kanalie jak Kluzik-Rostkowska i jej POparana banda.
Doszło do zamierzonej porażki w wyborach prezydenckich, nad czym ja osobiście nie ubolewam, gdyż uważam, że w przypadku wygranej JK dzisiaj PiS byłoby wspomnieniem, ale jest to tylko moje zdanie.
Mam gorącą nadzieję, że PiS posiada przysłowiowego asa w rękawie w postaci zdjęć z amerykańskich satelitów i nie tylko.
Wspominając wcześniej o wspólnej odbudowie Polski, miałem na myśli ruinę, którą jest Polska dzisiaj, a do której doprowadzili nasz kraj peowscy bandyci poczynając od Targowicy w Magdalence.
W nawiązaniu do Węgier przyznaję Ci w 100% rację, uważam bowiem, iż nadarza się wspaniała okazja do wskrzeszenia idei Międzymorza, której orędownikiem był nasz Prezydent.
 
Pozdrawiam serdecznie.
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128401

Sprawców tragedii pod Smolenskiem nalezy szukac w Polsce a nie w Rosji.

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#128461

Też, a do Rosji lepiej się nie wybierać.\

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#128465

Na pewno nie dzisiaj samolotem

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#128467

Ani żadnym innym środkiem lokomocji włączając "per pedes".

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#128469