Cenzura ? Szkoda, że nie ma cenzury

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

]]>http://wpolityce.pl/polityka/343278-prezes-tvp-pod-ostrzalem-totalnej-op...]]>

W TVP faktycznie nie ma cenzury. Ja bym powiedział, że szkoda. Szkoda, że nie ma cenzury. Ale nie tylko to – szkoda, że nie ma blokady dostępu dla niektórych.

Nie trudno mi będzie dowieść, że racja jest po mojej stronie. Nie można w telewizji publicznej zgodzić się na jawne kłamstwa i na występowanie osób, które jawnie kłamstwa głoszą. Jest to demoralizujące. To jeden powód.

Domyślam się też, że w TVP ma miejsce celowe eksponowanie durniów jacy tworzą Nowośmieszną bo tworzy to egzotyczny kontrast z prawdziwą polityką serwowaną przez Prawo i Sprawiedliwość i działa na korzyść rządzących, ale moja cierpliwość jako widza ma granice tolerancji na głupotę.

Drugi powód to kwestia zawartości informacji w informacji. Niektórzy platformersi pojawiają się w telewizji czy w radio tylko po to by się pokazać i głosić to co już wielokrotnie powiedzieli. W tym przypadku nie mamy do czynienia z informacją, lecz z szumem informacyjnym. Czyli zajmują się młóceniem słomy, a na to szkoda czasu antenowego i czasu widzów.

Weźmy też pod uwagę, że rolą telewizji publicznej jest ochrona dóbr kultury. Ktoś powinien chronić będące podstawową wartością narodową polskie kody kulturowe, czy to naruszane celowo czy też przypadkowo przez niektórych. Uporczywość takich zachowań powinna być czynnikiem eliminującym z telewizji publicznej. W telewizji publicznej nie może być miejsca dla palikociarni w żadnej formie.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Gdyby ktoś chciał cenzurować nowośmiesznych to musieliby tylko poruszać rekami bo co słowo - to wpadka...

Vote up!
1
Vote down!
0

Yagon 12

#1541683