PiStalitaryzm ante portas!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Wczoraj w nocy Pan Mirek Usidus napisał na fejsie tak:

He, he. PSL jak to chłopy, jak dostaną po ryju to nabierają szacunku ;-) .

Chodziło o spolegliwe zachowanie się mikroskopijnego klubu ZSL podczas głosowania nad wotum zaufania dla rządu Jarosława…. stop! co ja piszę – Beaty Szydło, kiedy to, mimo spektakularnego przeczołgania, jakim było nieotrzymanie stołka wicemarszałka sejmu i miejsca w sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych nie byli przeciw, a jedynie wstrzymali się od głosu.

Wygląda jednak na to, że w temacie okazywania szacunku rozpoczął się wyścig pomiędzy tzw. zainteresowanymi:

wczoraj w dotychczas wzorcowo platformianym TVP INFO dziennikarze wykazywali się zupełnym brakiem jednostronności, do tego stopnia, że mojej ulubienicy Karoliny Lewickiej  poznać nie mogłem.

No, nic dziwnego:
skoro Krzysztof Czabański ma zreformować media publiczne, to najwyższy czas dokonać autoreformy, co i tak może być za mało…

To samo dotyczy ekspertów zapraszanych do telewizyj.

Były prezes Trybunału Konstytucyjnego Stępień i była RPO Jaruzelskiego Łętowska byli nawet tak mili, że zganili sposób niedawnego powołania przez PO-ZSL 5 sędziów Trybunału, w wyniku czego dziś mamy formalność, w postaci przegłosowania ustawy będącej wyczyszczeniem TK do gruntu.

I na zaproponowane przez ww dwójkę dobrowolne zrzeczenie się funkcji przez 2 z 5 powołanych na rympał platformerskich sędziów będzie, jadąc wieszczem (no, młodzi – którym wieszczem?) za późno.

Stare CBA w panice na zlecenie jeszcze starej prokuratury w Katowicach zatrzymuje nocą Jana Burego, który o zatrzymanie prosił się od miesięcy, a nawet lat, ale teraz, jak Kamiński i Ziobro już ostrzą te swoje długie noże („noc długich noży” – guglować młodzi, guglować), czas się wykazać, bo te pieprzone kredyty do spłacenia…

A było ZSLowcy, podczas tego wotum zaufania glosować za!

Dziś w południe poseł Kłopotek powtarzał w sejmie „jesteśmy w pułapce”.

No, skoro tak mówił – to pewnie są.

Bo jak te wybory samorządowe za chwilę PiS powtórzy, to przy obecnych sondażach ZSL zniknie z powierzchni ziemi (ornej)

Wracając do naszych baranów, pardon – baronów, bo Bury to zeteselowski baron jest:

w barejowym serialu Alternatywy 4 jest taki dialog pomiędzy dzielnicowym a Aniołem, który to dialog, po delikatnym liftingu brzmi tak:

Panie Janku, będzie Pan sypał – będzie dobrze – nie będzie Pan sypał -….uuu… nie będzie dobrze…
Rozumiemy się?”

I tym, jakże optymistycznym akcentem… :-D

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (13 głosów)

Komentarze

I złapany sam Bury. A "pan" Bury ma bardzo duży zasób wiedzy dotyczącej działalności przestępczej ugrupowań P.O. i P.S.L. -pilnujcie go bardzo dobrze bo zrobi to co Leper, lub mu w tym życzliwi kolesie po fachu POMOGĄ. Zwróćcie uwagę co wyrabiają media i zapraszani do dyskusji ich poplecznicy ,popatrzcie na sejm na tych posłów którzy tak zajadle bronią Burego ,oni wszyscy pocą się ze strachu bo są to ludzie pokroju Burego . Będą kąsać na wszystkie strony, oczerniać uczciwych ludzi , wyobrażam sobie gdyby w sejmie wyłączyli światło nie wiem czy posłowie z ugrupowania Pana Kaczyńskiego by tą awarię przeżyli

Vote up!
5
Vote down!
0

przypadkiem

#1499266

Wypuścili go! Sąd wypuścił Burego nie stosując żadnych środków zapobiegawczych! Lojalność polskich sądów wobec PO-PSL jest porażająca.

Vote up!
2
Vote down!
0

eirePL

#1499398