Spróbowałem wyobrazić sobie Kopaczkę przy fortepianie...

Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Spróbowałem wyobrazić sobie Kopaczkę przy fortepianie. Nie dało się, fortepian zaprotestował, zamieniając się w przerażonego kocura, oskoczył do tyłu, wygiął się w pałąk, struny zerwały się z przeraźliwym wizgiem i nastroszyły się jak wąsiska, i wyginając pokrywę, machał nią jak ogonem, wyszczerzając biało-czarne kły klawiatury, drapiąc pazuram podłogę i miaucząc rozdzierającym uszy kociokwikiem. Omal nie dostałem zawału.
 
Nie jestem nadmiernie wymagający i jakoś "wiążę koniec z końcem za te marne dwa tysiące", ale jestem dość rygorystyczny jeśli chodzi o publiczny szacunek dla trzech podstawowych relacji cywilizacyjnych, które można krótko określić pzy pomocy trzech nierozłącznych pojęć - prawda, miłość, wolność. Więc tylko pukam się w czoło, gdy przechodzę obok jednego czy drugiego Porsche zaparkowanego na parkingu obok. Nech se stoją albo jeżdżą.
 
Poza zdecydowanym upodobaniem do kwestii naukowych i społecznych, staram się nie popadać w przesadę i wybiegać przed społeczny szereg. Uwielbiam też muzykę, każdą  d o b r ą  muzykę, ale jakiś czas temu odłączyłem wieżę, żeby mnie nie kusiło, bo czas rządów Platformy nie jest najlepszym czasem na delektowanie się muzyką czy jakimś innym gatunkiem sztuki, które by popadły w konflikt z wymienionymi skłonnościami i aktywnością blogerską i odkleiły mnie od otaczającej rzeczywistości. Nie można mieć po prawej stronie sztuki a po lewej Platformę z jej wyczynami. Himalaje nie sąsiadują z Rowem Filipińskim.
 
Dobiegały mnie ostatnio odłosy medialne Konkursu Szopenowskiego, ale jakoś nie udało mi się wpaść na trop jakiejkolwiek transmisji w dostępnych mi trzech kanałach telewizji publicznej. Dopiero wczoraj wieczorem miałem okazję wysłuchać koncertu laureatów i poczuć się wreszcie normalnie. To że w podstawowych kanałach TVP  nie było codziennych, choćby półgodzinnych migawek z konkursu, uważam za skandal, jeden z całego pasma skandali jakim były rządy Platformy. Trzeba mieć czelność, żeby raczyć mnie widokiem i słowotokiem upiornej Kopaczki, Grupińskiego czy Jońskiego, zamiast dźwiękami muzyki Chopina.  
 
Platformie i szerzej, ludziom z układu postkomunistycznego, należy się kara. Szubienica? Więzienie? Nie, zmieniłem zdanie. Po zburzeniu Pałacu Stalina w centrum Warszawy zrobi się trochę miejsca i tam należałoby stworzyć obóz reedukacyjny dla kilkuset najbardziej gorliwych aktywistów Platformy i funkcjonariuszy medialnych - dla polityków z pierwszego rzędu i dla popieraczy takich jak Waldi Kuczyński czy Tomasz Lis. Lewicy też by się należało, ale to nie ona rządziła ostatnio, więc ich pomijam. Dookoła drut kolczasty, żeby przechodnie mogli obserwować życie obozowe. W barakach i wokół nich zamontowałbym głośniki - kołchoźniki i nadawał bym przez nie przemówienia platformersów z bogatych ośmioletnich zasobów, czy rozmowy z podłuchanych nagrań na zmianę z nagraniami Chopina czy innych kompozytorów dla kontrastu. W centralnym punkcie obozu, wokół spacerniaka umieściłbym, dziękuję PEK za inspirację, po prawej, naturalnej wielkości figury JPII, Piłsudskiego, Sobieskiego, rotmistrza Pileckiego i innych zasłużonych Polaków, a po lewej Stalina, Bieruta, Gomułki, Che Gevary i innego tego rodzaju pomiotu. Żeby mieli demokratyczny wybór wzorów.
 
Że co ? Że Unia będzie protestować ?  Nie, trzeba dołączyć do nich kilkuset imigrantów i stworzyć spójny program szkolenia z zakresu wdrażania wartości europejskich w kontekście multukulturalnym i wszystko będzi grało, będziemy mogli ubiegać się nawet o dadatkowe finansowanie z funduszy europejskich. Wszystko leges artis.
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

 

Mam nadzieję, że obrazek się otwiera.

Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1496605

Trafiona, zatopiona.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1496607

tak samo można skojarzyć carskiego stupajkę wyrzucającego przez okno w Warszawie  instrument naszego mistrza.

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1496606

"Do wyborów pozostały trzy dni. To czas na rachunek sumienia i podsumowania."
Tak Slawomir Neumann przedstawia PO oraz Ewe Kopacz, rafinowanej klamczuchy ! ! !
Co za manipulacja KANONAMI wiary katolickiej !
Kopacz oficjalnie rozpoczela swoja kampanie wyborcza w Watykanie , w Kaplicy sw, Sebastiana, u doczesnych szczatkow Swietego Jana Pawla II.
Co za nikczemna ohyda sprawujacego premiera Rzadu, Ewy Kopacz, zbezczeszczenie relikwi sw, Jana Pawla II , tylko w calu wprowadzenia katolickiej spolecznosci polskiej w BLAD i oszukanstwa!
Na posiedzeniach sejmowych usilnie wprowadzala dyktature GENDER , usilujac przeprowadzic pod mylacymi nas nazwami, bez dyskusji spolecznej USTAWY GENDER.
Dzisiaj, dwa dni przed wyborami KATASTROFISCI , po raz ostatni odkrywaja swoj nikczemny CEL ! ! !

Ostatnie tasmy toooo REWELACJA uwienczajaca koniec tej MAFII bolszewicko-genderowej, Masonskiej !

Vote up!
9
Vote down!
0
#1496618

Dostaliscie Dude wiec czego jeszczecie chcecie !Powiedzial szczekajacy cwaniak! ,i sie narobilo!

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1496620

że szczekają, tylko to im jeszcze pozostało. Już wiedzą, że wygramy a Polska będzie przede wszystkim dla Polaków i wróci uczciwość, sprawiedliwość i normalność.

Są bezsilni i tylko jeszcze mogą sobie poszczekać.

Grasja

Vote up!
3
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1496643

Ta  suka z blond fizjonomia niwdlugo zniknie! Te psy niedlugo przesatana szczekac! Ci ludzie sie boja Polski! Probuja sklucic spoleczenstwo! To sa urwy Polski!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1496627

Ta  suka z blond fizjonomia niedlugo zniknie! Te psy niedlugo przesatana szczekac!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1496628

To ostatnia niedziela 

dzisiaj się rozstaniemy, 

dzisiaj się rozejdziemy 

na wieczny czas

https://youtu.be/N-hg58QQmdc

Vote up!
6
Vote down!
0
#1496644

a dla nas pierwsza :)))

Vote up!
0
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1496762

http://www.fakt.pl/swiat/mezczyzna-bez-rak-gra-na-pianinie-muzyk-bez-rak,artykuly,585709.html

Vote up!
2
Vote down!
0
#1496647

Jestem w stanie wyobrazić sobie wymienioną osobę zakopującą fortepian (na metr w głąb!) - odwrotnej relacji, czyli, co fortepian mógł by zrobić Kopaczowej - wyobrazić sobie nie jestem w stanie!

Vote up!
4
Vote down!
0

#1496649

Przy lekach – FORTE – znaczy : - silniejsze wleczenie, mocniejsze poniewieranie, silniejsze trucie organizmu państwa - pianą z ust komediantów z trup aktorów POlitycznych, najętych dla POlitycznych mediów kołchoźnikowych ...

W muzyce - FORTE - znaczy|: głośne walenie piany medialnej – premierCzym szpadelkiem - w piaskownicy POlitycznej, dla utrzymania (jeszcze) silniej nadętej, sztywniejszej piany ”władzy” ...

– Piany władzy mocniej nagrzanej (od sędziowskiej) bardziej szorstkiej - bardziej wysuszonej...
– PIANY ”bardziejszej” z POzostałości FORTElików po platformianej Politce - po ośmiu latach, beznadziejnego RZEŹbienia i lepienia lipy społecznej z zaMieszania aspołecznego - ”słuszniejszym” suszem z piany POlitycznej, zbabranej z silniej wkurzonego kurzu POlitycznego, branego z platformy - farmy cyKlonu - kręconego z POspolitego ZŁOdziejstwa anty-obywatelskiego.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1496674

na kanale You Tube w przyzwoitej jakości. Uprzedzam że to duże pliki (nawet ponad 5GB jeden).

A co do Kopaczki to mnie się ona kojarzy z Xenomorphem. Zwłaszcza sposób w jaki się porusza i wyciąga łeb w kierunku centrum zdarzeń. Taki paskudny agresywny alien. Imponujace tempo wzrostu, z takiego małego paszczurka do potwora. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1496773