Modelowy rząd

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

Dziś kampania wyborcza w pełni, Mateusz Morawiecki lata po różnych wiecach i obiecuje, co to rząd nie dokona, jeśli go tylko ponownie wybierzemy, znacznie trudniej jest z wymienianiem dokonań. Bo dokonania są raczej „modelowe”.

 

Pamiętamy jak pod wpływem lobby amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego realizowanego przez Wacława Berczyńskiego, Antoni Macierewicz zerwał rozmowy na zakup helikopterów potrzebnych dla wojska oraz dla służb cywilnych. W zamian miał zrealizować bardziej korzystny kontrakt na potrzebne helikoptery. Czego to miał  on nie kupić, a to helikoptery amerykańskie, a to w kooperacji z Ukrainą mieliśmy własne budować. Latał, jak to on miał w zwyczaju po konferencjach z modelem helikoptera w ręku. No i na modelu się ostało. Dziś Macierewicz okupuje gabinet ministra obrony. Co robi? Ciiii, to tajemnica państwowa. Modelowy z niego chłopak, trzeba to przyznać.

 

Stępka Morawieckiego

W czerwcu 2017 nasz premier Morawiecki, coraz częściej określany „Pinokio”, w ramach odbudowy polskiego przemysłu stoczniowego uroczyście położył stępkę pod prom, który ma powstać właśnie w Stoczni Szczecińskiej. W tym celu do elementu konstrukcyjnego przymocowano tabliczkę upamiętniającą tę uroczystość. Po jakimś czasie stępka okazała się elementem konstrukcyjnym elektrowni wiatrowej, a tabliczka gdzieś zniknęła, ale PiS utrzymywał, że prace nad promem z wykorzystaniem polskiej myśli technicznej trwają. I tak trwały, póki niedawno minister Gróbarczyk nie ogłosił, że jednak kupimy gotowy projekt. Co dociekliwsi dotarli do smutnego faktu, iż Stocznia Szczecińska  w świetle dokumentów nie jest nawet stocznią. Stocznia Gryfia jest stocznią remontową, nigdy żadnego promu nie zbudowała, minister Gróbarczyk wspominał też o Stoczni Szczecin, tyle, że jest to park maszynowy głównie utrzymujący się z wynajmu terenu innym podmiotom. Minęły dwa lata od położenia słynnej „stępki” a w jej otoczeniu nic się nie zmieniło. A termin goni, planowany termin oddania lata 2020/2021 1)

 

 

Lodołamacz na taśmę sklejony

Swego czasu w kampanii wyborczej Rafał Trzaskowski skleił taśmą klejącą pękniętą szybkę w drzwiach. Ileż radości miała z tego propaganda PiS, mimo tego, że w rzeczywistości tak zabezpiecza się pęknięte szybki niewielkich rozmiarów by do czasu wymiany nie skaleczyły kogoś. Spragniony pokazania się przy jakimkolwiek sukcesie minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk postanowił polansować się na tle lodołamacza budowanego w szczecińskiej stoczni. To nic, że kadłub w stanie niedokończonym, dziury papierową taśmą się pozakleja, kadłub ładnie pomaluje, na platformę postawi i lodołamacz jak na możliwości sukcesy PiS jak się patrzy. Minister posklejany taśmą statek odebrał, zdjęcia się porobiło i sukces ogłosiło. Całe szczęście, że nie przyszło im do głowy by kadłub zwodować, dopiero byłby sukces na miarę obecnego rządu. Bareja się w grobie obraca, co  chwila to materiał na doskonałą komedię. Każdy ktokolwiek, cokolwiek malował wie, że najpierw kończy się prace konstrukcyjne a dopiero później za pędzel się łapie. Ale widocznie w ramach reformy PiS będzie na odwrót. 2)

 

Ścieki Kaczyńskiego

Dziś jednym z elementów kampanii wyborczej jest zrzut ścieków do Wisły z pękniętego kolektora w Warszawie. Minister Zdrowia Łukasz Szumowski zmartwiony tym faktem do Płocka się udał propaganda PiS chce na awarii technicznej zrobić sobie kampanie, zapomnieli biedacy, że zanim zbudowano kolektor, zanim rozbudowano oczyszczalnię Czajka, jej poprzedniczka odbierała ścieki tylko z części dzielnic Warszawy. Jak podał Michał Szczerba, za czasów Kaczyńskiego zrzut nieoczyszczonych ścieków do Wisły był dwukrotnie większy. Oczywiście nic to nie usprawiedliwia awarii ale w krytyce trzeba pamiętać, by nie widzieć w źdźbła oku drugiego gdy w własnym belkę się nosi.

 

Internet jednak szybko przypomniał ministrowi Szumowskiemu, że nie jego to działka. Znacznie lepiej by zrobił gdyby zajął się tymi lekami których ceny po zmianie listy leków refundowanych wzrosły wielokrotnie. Przykładowo lek Emend podawany przy chemioterapii który kosztował 3,20 dziś kosztuje 110 zł. Równie dobrze powinien się zająć kolejkami do lekarzy, które za tego rządu znacznie się wydłużyły.

Jak widać w tej kampanii nie mogąc doszukać się własnych sukcesów PiS brzytwy się chwyta.

 

Jak widać z tych kilku przykładów kampania wyborcza PiS zbudowana jest wzorem kampanii nieudaczników, na obiecankach bez pokrycia w faktach. Nie mając własnych sukcesów obecny rząd tylko obiecuje coś co już dziś wiadomo, że nie spełni. Dlatego takie fakty należy obnażać, co zamierzam czynić, by wyborca zarzucany kłamliwą propagandą wiedział, z kim mamy do czynienia.

 

1)    https://www.money.pl/gospodarka/stepka-pod-prom-stoi-od-2017-r-stocznia-istnieje-tylko-teoretycznie-6353635877484161a.html

2)    https://fakty.interia.pl/pokaz-na-potrzeby-kampanii-pana-grobarczyka-minister-zeglugi-video,vId,2746360

 

fot. Fot. mjr Robert Siemaszko/CO MON

fot: Mateusz Madejski

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.9 (głosów:19)

Komentarze

oparowy ściek. ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1601648

dlatego prawda boli. Dlatego  biorąc za wzór pozytywistów w Polsce trzeba pracy u podstaw. Tłumaczyć ludziom jak rządzący ich jako "naród głupi, co wszystko kupi traktują. Kłamców trzeba posłać tam gdzie ich miejsce, zaś rząd po 4 latach rozliczyć z tego co dokonał, bo nikt ci nie obieca więcej jak rząd przed wyborami.

Ale nic, jak znajdę chwilę czasu będę dalej odkrywał prawdę o tych nieudacznikach.Zawsze będzie to prawda, bolesna, ale prawda.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601651

Ty to masz mniemanie o sobie.

Za wyjątkiem wąskiego grona moskiewskich dupowłazów, w całym internecie jesteś autorem, po którego mało kto inteligentny sięga.

Nie masz etyki, jesteś amoralny i zakłamany, a chciałbyś być otoczony szacunkiem i mieć autorytet?

W innym życiu kochany.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1601654

W przywolanym tekscie Husky o tym pajacu  tak mu odpisalem:

Powiedz nam tu wszystkim skończony durniu, jak długo jeszcze, przez cały Boży dzień będziemy mieli przed oczyma te twoje rzygowiny.
Jak długo?
Ty już naprawdę na tle tego Neonu pierdolca do głowy dostałeś. Tobie już naprawdę na tle tej administracyjne władzy to tylko popierdoliło się ci w główce.
Cały dzień tylko, bo na neonie to, bo na neonie tamto, bo na neonie ten ma 10 kont tamten 20 , tego wyrzucili, tamtą wyrzucili i tak w koło macieju. Cały dzień
Rzygać się chcę tym,rozumiesz matole.
Wsadź sobie  w dupę ten neon i spieprzaj stąd dziadu w podskokach. Są tu dziesiątki wpisów , są dziesiątki komentarzy a co widać.
Tylko twój ryj i płacz, bo to,bo tamto, bo mnie pałują te trolle,
To gdzie  palancie są twoi (ci nie że spadu) koleżanki i koledzy z neonu.
Gdzie jest pani Astra,pani Lotna pani Rebeliantka, Trybeus i wielu ,wielu innych co się niemal codziennie logują ale nawet najmniejszego plusika ci nie postawią.
Bo wiedzą jakie szambo tu odstawiasz.Bo wiedzą jaką oborę robisz portalowi Neon.Wiedzą że ta kilkumiesięczna włada jebła ci na mózg. I w dupie cię mają.

I dalej piszesz jacy to wspaniali są admini na Neonie.To czego durniu nie napiszesz tu nam, co zupełnie niedawno pomiędzy sobą robili tam admini.O wzajemnym chujowaniu,wyzwiskach i banowaniu.Czego nie napiszesz że Pani Astra,Trybeus to też spady z Neonu. Przecież dostali bana na Neonie.A tu nie i tu wtedy pisali.

Tego nie napiszesz? Co, morda w kubeł?

Słuchaj skończony palancie, znam ten portal od dnia powstania, było tam dziesiątki adminów.Nie takich durni jak ty Opara przeżuł i wypluł i ty tak wcześniej czy później skończysz. Może napiszesz nam czy to prawda że Opara dał bana Ruszkiewiczowi jako admin. Może napiszesz nam ile lat się łasił by go przywrocil do łask.
Co boisz się prawdy,
Raz ci jeszcze powtarzam w dupie mam ciebie i twój neon.Ty gardzisz samym sobą.Ty jak my wszyscy kiedyś strzelisz w kalendarz, ale  zapewne z okrzykiem na pysku Neon to ja.
Zastanów się, jak żałosna postacią jesteś.Ty to encyklopedyczny Homo-Sowieticus
Na koniec nie pisz mi tu że mnie wyrzucili za wulgaryzmy do w ruju to mam. Mam kolejne konto (bo mi wolno) i zrobię ci niespodziankę wcześniej czy pozniej, będzie ciekawsze od tego co ci słusznie Husky napisał.Tak ciekawae że ci sperma nosem i uszami wyjedzie, jeśli takowa masz, co jest raczej mało prawdopodobne.
Więc jeszcze raz, wsadź sobie raz na zawsze ten neon w odbyt i idź stąd tam, skąd przylazłeś i nie odpisuj mi bym nie musiał znów rzygać na widok twojego awtara.

EOT  !!!!

https://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy#comment-1594498

 

.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1601670

Pan jak widać z wpisu mój tekst przeczytał, czy w związku z tym ocenia się Pan jako człowiek nie inteligentny? Co do moralności, to oglądając Pana wyczyny w intrnecie myślę, że jest to pojęcie panu nieznane. Obrabiać komuś tyłek na zewnątrz a w twarzy przymilać się to ... 

Na polskich portalach zwykle wysokie oceny osiągają, a tu? Niech Pan sam wyciągnie wnioski.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601672

//Na poczytność dzięki Bogu nie narzekam.//

http://zawisza.neon24.pl/post/93751,saczac-z-barylki-napoju-zacnego

6 lat i mamy......Odsłon: 47  ocena 1*

http://zawisza.neon24.pl/post/89275,propaganda-karma-dla-slabych-umyslow

6 lat i mamy....Odsłon: 56 

http://zawisza.neon24.pl/post/115738,prawo-wyborcze-jak-chleb-powszedni-kazdemu-sie-nalezy

5 lat i mamy ..Odsłon: 56

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1601690

swoje bolszewickie łgarstwa...

Wszyscy już wiedzą załgana putinowska małpo, że nadajesz z filorosyjskiej ścierwoneonówki sterowanej przez sowiecką agenturę z sowieckich zbrodniczych organizacji WSI i SB w okupowanej przez komunistów PRL.

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601657

Bolszewików to sobie pan poszuka wśród tych co tu ostatnio pięknym rosyjskim dyskutowali, zapomnieli, że to portal a nie poczta wewnętrzna.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601663

ruska onuca tylko nadęty matoł.;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1601695

... dałeś dowód swojej erudycji, która osiągnąwszy dno - tak w to dno rąbnęła, że owo dno się oberwało!

Jeśli wg ciebie są to rewelacyjne wieści, które zaszkodzą rządzącym obecnie, to owszem... już zaszkodziły, ale tobie.

Tylko niedouczony cymbał opiera się na "rewelacjach" publikowanych w antypolskich mediach!
Zapewne optowałeś za kupnem za horrendalne pieniądze francuskich śmigłowców Caracal, które z definicji byłyby "uziemione", a polskim siłom powietrznym nakazałbyś latać na drzwiach od stodoły.

W kwestii "ścieków Kaczyńskiego".
Zanim napisałeś ten tekst, powinieneś zapoznać się z historią projektowania i realizacji warszawskiej oczyszczalni ścieków. A ty poszedłeś na łatwiznę i powołałeś się na opinię Michała Szczerby - jednego z największych platformerskich skurwieli. Wybrałeś metodę: "kowal zawinił, a cygana powiesili". 

Co do lodołamacza posklejanego taśmą, to nie wiem czy wiesz, ale firma "Gryfia" zawiadująca Stocznią Szczecińską złożyła już pozew do sądu w sprawie oszczerstw i kłamstw publikowanych w antypolskich mediach.

Zatem, jeśli opierasz się na takich paszkwilach i je powielasz w sieci, to jesteś przebrzydłą kanalią!

Satyr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1601655

Dwa  m-ce temu tu na naszym portalu bloger Husky napisal:

 

//Na kłamstwie przyłapało mnie równo 0 razy. Jeśli się pomylę to z reguły po sprawdzeniu przepraszam i przyznaję rację na co nie stać tutejszych trollików.//

Takie to słowa padają z ust największej internetowej .....  y      (tu nich każdy sobie coś wpiszę)

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy

No to sprawdzamy

 

Po raz pierwszy ta kreatura zjawiła się na NE w dn.03.06.2011 dodając komentarz a już ci w sprawie zbrodni w Smoleńsku.
Jako faral napisał 10 notek zamiesicil 200 komentarzy i dość szybko internauci  rozszyfrowali tego pajaca kto to w rzeczywistości jest.
Kilkanaście dni później bloger adriano zamieścił notkę o nim gdzie obnażył go do gołej dupy. Ale najciekawsze i jakże trafne było podsumowanie tej notki gdzie napisał :

"Prawdopodobnie faral po tym wpisie zmieni nick i będzie pluł na PiS i popierał bolszewię z innego nicka. Poradzi sobie, skoro  jak sam napisał jest w stanie oddać 10 głosów na minutę w sondażach i zna specjalne skrypty pozwalające mu automatycznie głosować."

Te prorocze słowa stały się faktem już w niecałe 2 tygodnie później , dokładnie 27.08.2011 gdzie jako już Zawisza zamieszcza swój pierwszy komentarz. Oczywiście z tematem PIS.

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1601658

tłumaczyć, a ten znowu przyjdzie z tym samym jako rewelacją. Sprawę tę wyjaśniłem już wielokrotnie, więc nie zamierzam tracić czas, by jeszcze raz tłumaczyć, nie ma szans, byuś to zrozumiał. Powiem tylko, że w dyskusji wyszło iż z powodu tego, że na Neon nie ma możliwości skasowania konta, wiele osób czyniło podobnie jak ja. I tak cała rewelacja została zaorana.

Kto tu ciągle analizuje treści neon? Zobacz ile Humpty Dumpty analiz tekstów z Neon 24? Popatrz, że pani "Ścierwoneonówka" w co drugim komentarzu o Nepon24 pisze. Że na twórczość tych panów chce się ci rzygać nie dziwię się.Szczególnbie "Ścierwoneonówka" to wybitny "geniusz". 

Gdzie cię wyrzucono za język przynależny żulom? Tu na niepoprawni.pl. Dawno to w kazamatach siedziałeś? 

No ale obnażmy Huskyego do gołej, czerwonej... Jak wiemy u Ziobro najbliższymi współpracownikami są takie kanalie, co nie mogąc sprostać w uczciwym sporze, tworzą farmy trolli. Podobnym trollem jest Husky, złapałem go, na tym, że znał hasła PiS, zanim PiS sam je ogłosił. Wiele czasu na Neon zajęło nam, by zaczął cokolwiek sam pisać. Tak to kopiował artykuły z portali najpierw jako plagiator, gdy odmówiliśmy mu publokowania zaczął podawać źródła. 

Na portalach udaje człowieka kulturalnego, wręcz donoszącego na tych, którzy jego zdaniem kultury wypowiedzi nie zachowują. Na codzień posługuję się gwarą warszawskiej szmulowizny. Masz tu przykład codziennego języka Huskyego:

https://zawisza.neon24.pl/post/149264,kiedy-slychac-trolli-wycie

Wiem, że ciebie taki język nie mierzi, bo to dla was język codzienny. No cóż, jaka partia tacy wyborcy.

Myślę, że za to wspomnienie Husky ci podziękuje. Dziś wygląda tak:

I jak pawian czerwoną... świeci. Być Polakiem brzmi dumnie. Tylko, że wy dla innego narodu swą pracę oddajecie, inny naród podatkami wspieracie. Tacy z was patrioci jak z polityków PIS katolicy. Co drugi to albo rozwodnik, albo miłośnik panienek z domu publicznego, czy też podrywanych na miesięcznicach. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601714

Zawsze twierdziłem że dziennikarskich pedałów i zboków nie sieją....sami się rodzą
Czyli jak wylizać dupę swojej ......żonie

Przykre co?

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1601718

Kochają się? Miłość to piękna rzecz, a kto kogo kocha? To nie moja sprawa? Ale pokazywać to całemu światu... odrażające. Dlatego parad równości nie akceptuję.

Mogę również was zrozumieć, Zawiedzony siedział w kazamatach, tyle czasu, tęskniłeś bardzo, jak wrócił chciałeś mu całego siebie oddać, normalna to rzecz, ale seks, miłość to to sprawa intymna, niech każdy przeżywa to we własnej sypialni. Zdjęcie też można zrobić ale wtedy co najwyżej we własnej sypialni się je wiesza. A ty to po forach roznosisz, jesteście nie tylko vaginosceptyczni ale jeszcze ekshibicjonistami, a to odrażające. Daruj sobie powiadamianie blogerów za każdym razem gdy Zawiedzony cię dopuści, choć rozumiem, że wielki zaszczyt cię spotkał.

Jak chłopak bierze sobie dziewczynę za żonę, to robią sobie zdjęcia, i te pokazują całemu światu. Ona w pięknej sukience, on w garniturze, ale przecież dokumentacji z każdego zbliżenia nie publikują. Choć może, w dobie facebooka, możliwe iż tak już jest. Za moich czasów owocem swej miłości się chwaliliśmy. Ale z waszego związku to raczej owoców bym nie oczekiwał, no chyba, żebędzie to  AIDS albo kiła, czy syfilis.

A jeśli już musicie pokazywać iż jesteście vagino-sceptyczni, to lepiej jak to zrobicie na paradzie wam podobnych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601721

Pytałem tego pajaca wielokrotnie czy ten z brodą to spirytek czy opara
Odpisał mi wreszcie że niestety nie wie, bo nic nie było widać

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1601723

byuś ,

 Nepon24

Szczególnbie

 publokowania 

 

Jeśli już kupujesz frajerze dyplom to kupuj coś wartościowego.

To jest właśnie wizytówka Neonowego .......pytanie ?   idioty czy tylko kretyna?

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1601719

Tego się nie da skomentować.Taki palant piszę że jest dziennikarzem społeczny.Że napisał tysiące tekstów
Tak, to jest właśnie wizytówka szamba dziennikarskiego i neonu24.ru
Czy to coś ma w sobie odrobinę wstydu czy własnej godności.

Podałeś mu to wszystko po raz kolejny na tależyku
Dno dna, reszta metr mułu

Brawo !!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1601730

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

o czym nie masz pojęcia. Chciałeś mnie zaorać po raz kolejny powtarzając dawno wyjaśnioną sprawę, a w sumie Husky zaorany. Kolejny raz pokazałem iż jego język domowy to język ciecia ze szmulek. W rozpaczy za literówki się zabrał, bo pewnie komentarz to Biblia, gdzie każda literka ma być w literkę.

Popatrz na gramatykę Joszko "Tobie już naprawdę na tle tej administracyjne władzy to tylko popierdoliło się ci w główce." a może to "Taki palant piszę że jest dziennikarzem społeczny.". Kto "piszę", co "piszę". Znaki interpunkcyjne stawia się bezpośrednio za wyrazem a po nim odstęp. Polska język trudna język, nieprawdaż? Husky w tej rozpaczy kolejny raz pokazał, że jest "homosiem". Kto jak nie homoś lata po stronach, gdzie miłość facetów pokazują? Nieutulony w żalu musiał się pocieszyć? Tak więc mówię, pałujcie, na to tylko intelektualnie was stać. Bo w sprawie tekstu żaden merytorycznie wypowiedzieć się nie potrafił. Jedynie wycie wam pozostało, szanowna inteligencjo z Kentu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601740

Nie wiem, co to media antypolskie, dla mnie najbardziej antypolskimi mediami dziś są media Kurskiego. Co do Caracal, z tego co wiem, propozycje jakie się pojawiały w czasie gdy Macierewicz "kupował" helikoptery były droższe. Nie optowałem za zakupem Caracal ale za zakupem helikopterów, bo wiadomo, że Polsce są potrzebne. Jak wiemy takiego zakupu nie było. Nie wiem, czy pan pamięta ile to razy Macierewicz podawał terminy zakupu śmigłowców? Nadal sklejają to co mają a to jest złom. Podobna sytuacja jest z remontami złomu czołgowego. 

Co do taśm na lodołamaczu, to nie wiem skąd ma pan tę informację iż podano sprawę do sądu, sądem straszono? Taśmy są faktem jak i faktem jest, że kadłub malowano na wariata, tak jak w socjalizmie malowało się w jednostkach śnieg na biało, bo generał przyjeżdżał. PiS to partia o typowej PRLowskeij mentalności.

Podrzucę Panu tekst, niech Pan się z nim zapozna, on wyjaśnia sprawę: https://gs24.pl/dlaczego-lodolamacz-puma-jest-kontrowersyjny-zdjecia/ar/c3-14398023

O co chodzi w całej sprawie, m.in. o to, że Gróbarczyk lansując się przy tym kadłubie w fazie produkcji twierdził iż jest to odbiór, że kadłub jest po próbach szczelności, podczas gdy nawet Gryf twierdzi iż spawanie nie jest dokończone, że nie było badań spawów.Jak mogły być odbiory? Ma Pan rację, trzeba być cymbałem, jak to ładnie pan ujął, by w naszym kraju tylko na mediach zależnych od PiS, czy też tylko na mediach zależnych od PO.

Co do awarii oczyszczalni, takiej awarii być nie powinno, sprawę trzeba jak najszybciej załatwić i nie w tym problem a w tym, że PiS robi z tego propagandę wyborczą strasząc ludzi iż to ogromne niebezpieczeństwo, podczas gdy Wisła, gdy nie było oczyszczalni Czajka II odbierała znacznie większe zrzuty ścieków i to przez bardzo długi okres czasu. RTównież w czasie rządów Kaczyńskiego

W swej propagandzie PiS traktuje nas zgodnie z słowami Kurskiego. Naród głupi wszystko kupi i opierając się wyłącznie na mediach zależnych od PiS takimi się stajemy.

To, że tekst będzie kontrowersyjny na tym portalu nie było dla mnie tajemnicą. Tu liczy sie tylko to co wybiela PiS, którą dziś należało by nazywać Przekręty i Szmal.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601662

Swoje bolszewicko-rosyjskie propagandowe łgarstwa wypisuj na filorosysjkiej ścierwoneonówce neon24-RU, z której się tu przypałętałeś z tymi antypolskimi łgarstwami.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601666

Ci paranoicy Neonowi duet Zawislak i Ruszkiewicz dostali już takiej sraczki?
Duet Jachira i Janda?
A gdzie tam do 13 X?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1601669

Wybaczcie mu Niepoprawni
Czy Wy wiecie czym jest pisanie fejków w OPARA-ch Gówna?
Kto takie szambopisarskie dzieło mógł stworzyć?
U nas na wsi na takich mowio ?
Zajadacz .........a

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1601667

cyt:
Przykładowo lek Emend podawany przy chemioterapii który kosztował 3,20 dziś kosztuje 110 zł.

Raz tak piszesz,raz tak

Zaledwie parę dni temu dziękowałeś PIS-owi że psychotropy znacznie staniały, i jesteś z tego wielce zadowolony, bo ci budżetu domowego już ich zakup nie rujnuje
Ty to jakiś kameleon czy co

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1601682

Jarek niestety, twój rząd obalą kobiety!

13 października Polska będzie miała twarz kobiety. Jarosław Kaczyński przegra w Warszawie z przyszłą Premier  Blonska

Nie pomogą mu farmy trolli, propaganda TVPiS, księża-politycy.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1601684

Rozum już nie ten, nie żeby kiedykolwiek był szczególnie wybitny. 

Co mają tendencyjnie pokazane szczegóły do kampanii wyborczej jako nieudacznej i z obiecankami bez pokrycia? Tak topornej propagandy to i kacap by się zawstydził.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1601689