Antysemityzm Moniki Olejnik

Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Wydało się. Jej aryjskie rysy twarzy, utrzymywanie swoich włosów w kolorze mocnego blond, szczupła sylwetka i wyprostowana szyja, okazały się nie być przypadkiem. To co chciała zrobić z Czesławem Bieleckim, kandydatem PiS na prezydenta Warszawy, było ostrą, brutalną nagonką na osobę żydowskiego pochodzenia. Takiego przerywania rozmowy i wchodzenia w słowo, takiego podnoszenia głosu, można się spodziewać tylko po zoologicznych żydożercach. Ostatnie takie znane przypadki miały miejsce w 1968 roku w Polsce Ludowej, a wcześniej to już tylko w Berlinie końca wojny.
Szczególny antysemityzm Moniki von der Oleynigg ukazał się w trakcie pytania o Krzyż – zapewne Pani Oleynigg chciała wymusić na osobie żydowskiego pochodzenia deklaracje wobec symbolu chrześcijaństwa – oj, wpisuje się Pani Monika w kanon ciemnogrodu, który obarcza Żydów za śmierć Chrystusa, cóż za prymitywizm, katolicki reżim!

Czesław Bielecki nie ma trudności z przyznaniem się do swoich żydowskich korzeni, podejrzewam jednak, że gdyby kandydat innej partii niż PiS, przyznawał się do swojego pochodzenia żydowskiego to wszelka jego krytyka byłaby odczytywana jako nacjonalistyczny antysemityzm. Pozwólmy więc sobie delektować się podobną metodą postrzegania świata, gdy zapaśniczka salonu kłóci się z przedstawicielem tej samej nacji co guru Michnik. No i jak tu teraz zarzucać PiSowi nacjonalizm?

Dla chętnych na pokaz zoologicznej nienawiści do Żydów zapraszam na stronę WSI24:
http://www.tvn24.pl/11617,1,kropka_nad_i.html

Z życzeniami miłego dnia
Tutejszy

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Zanim rozpocznie się ewentualna dyskusja, pragnę zastrzec, że nie ustosunkowałem się do tego czy to dobrze, że PiS jest niesłusznie (w przeważającym stopniu) oskarżany o nacjonalizm, ani nie potępiam nacjonalizmu, chodzi mi tylko o dialektyczną gimnastykę salonu. Piep****ni hipokryci! Ot co!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#89163

Dobrze, że zamieścił Pan to doprecyzowanie, bo już miałem dociekać któż to uważa PiS za nacjonalistów ;-) (no, chyba że takich z Bliskiego Wschodu, ale na nich to się jakoś inaczej mówi;)

Inna sprawa, że w relacji AFP w okolicach wyborów nazwali PiS "partią skrajnie prawicową" :DD Francuchy jedne zlewaczone! :)

Ciekawe czasy idą, bez dwóch zdań.

Pozdrawiam deszczowo.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#89200

Dialektyczna gimnastyka hmmm... Kiedyś określiłem wiek XXI jako czas antytezy która starła prawie do cna tezę i usiłuje udawać ,iż jest syntezą-to a propos dialektyki;) Ta hipokryzja to tylko dowód na to, jak bezpieczni czują się Koszerni Władcy Narracji-jak abstrakcyjne i uniwersalne stało się dla ogłupiałego narodu samo pojecie "Żyd" -teraz to tylko inwektywa, jak "sekta" wcześniej-jednakże inwektywa odpowiednio nasycona ,a bezradna wymóżdżona tłuszcza, klucza do odczytu już nie posiada -słyszy od swych Panów Żyd w kontekście Holocaustu klęka i wyciąga portfel,jednocześnie nienawidząc tych których o sprzyjanie starozakonnym oskarżono...Rozdzielono, rozbito pojecie i używa się go wedle potrzeb.Jedni mówią postpolityka,inni sofistyka,jeszcze inni piep****na hipokryzja i wszyscy maja rację. BV

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89203

"Teza-antyteza-synteza"... Nie lubię Miłosza, ale mi się przypomina "ukąszenie Heglowskie"... Zbigniew Herbert się z tego wyśmiewał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#89217

Ja- Heglem to oszczerstwo!:D http://jahbulon.salon24.pl/220467,czerwonemu-proroku-ezekielu-responsum

I ja Miłosza nie trawię;) Nawet w małych dawkach.

I nie jestem Janem- Janitor to rozbite na pół, angielskie słowo...z pewnego serialu -amerykańskiego z kolei.

 

BV

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89218

Znów mam problemy nie tylko z tytulaturą, ale też onomastyką. Nie kojarzę takiego bohatera, więc skąd miałbym wiedzieć???
"Teza-antyteza-synteza" to wizytówka heglizmu. Znów - skąd miałbym wiedzieć???
Już nie wiem, jak się do Pana zwracać. Samotnego Wilka w Biegu Wspak skróciłem do P.T. Nie mam aż tak dobrej pamięci, żeby wymieniać wszystkie tytuły Imperatora Wszechrosji :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#89303

...jest akuratny jak najbardziej-to Chiron centaur, zapisany litera grecką.;)
Przyznaje się do predylekcji ku zagadkom logicznym-gmatwam ponad miarę-co dziwne bo nauki Stoi Poikile również są w kręgu zainteresowań moich-może powinno być raczej Riddler ?:D
Protestuję stanowczo -pan Hegel nie przeznaczył antytezie-fałszu rodzącego- naśladownictwa syntezy-stąd moja z relatywizmu kpina.
Panie Dixi, jam nie Car Rosji -jam polski szlachcic-nieco tylko tytularnie i onomastycznie odmienny i zagmatwany rozmaitą losu perturbacją,- a może wydaje mi się tylko?;)

BV

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89463

Osobiście chyba jednak w zaistniałej sytuacji zagłosuję na Pana Szeremietiewa. Pani Olejnik, jak to mieli w zwyczaju robić kiedyś polscy komuniści chce przekazać Polakom jedno:

To my salon i telewizja nowego świata decyduje o tym, kto jest w Polsce "dobrym" Żydem, a kto jest w Polsce "złym" Żydem...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89175

... realnych Żydów nie ma wcale-poza tymi metafizycznymi działającymi ciągle negatywnie na polską podświadomość[co nazywa się wygodnie antysemityzmem-a jest pulą negatywnych wielowiekowych doświadczeń] i tymi "w pamięci" którzy Żydami[lecz nie w tradycyjnym znaczeniu] mogą się nagle stać gdy źle wybiorą stronę...
Obecna sytuacja to tylko próba koncentracji i utrwalenia kolejnego odium,kolejnego stereotypu,kolejnego strachu-coś na podobę żydowskiego kozła;)Pewnikiem to pomysł samych dzisiaj akurat nie-Żydów,którzy przy braku realnego zagrożenia pogromikem tylko na kolejnym wybuchu polskiego wyssanego z mlekiem matki antysemityzmu mogą tylko skorzystać.To wielopoziomowa rozgrywka medialno-archetypiczna,to świadome wykorzystanie nośnego określenia o negatywnym ładunku emocjonalnym- wszak dziś nic nie dzieje się na prawdę...
Najzabawniejsze są hasła- z Żydami w obronie Bieleckiego pogonimy tuskowych Azjatów-kulam się od rana ze śmiechu [a muszę uważać bo kości stare;)]

BV

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89188

Hę?;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89174

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

w zalinkowanym kawałku ten "pokaz zoologicznej nienawiści do Żydów "?
Czyżbym coś przeoczył?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#89177

Nie ma nigdzie tego na co zwrócił swoją oraz chciał zwrócić naszą uwagę "tutejszy" swoim wpisem - "pokaz zoologicznej nienawiści do Żydów ". Żydowska telewizja TVN chce wmówić Polakom i chce ich myślami oraz zdaniem manipulować.

To stare ubeckie komunistyczno - syjonistyczne metody, które za zadanie mają jedno. Polacy mają z tej agitki wysnuć taką oto tezę.

My niby Polacy, polska telewizja TVN mówi wam głupim Polakom, że akurat ten Żyd jest zły, my jesteśmy dobrymi Polakami, znaczy ukrytymi Żydami, jednak wielu z was nie zdaje sobie z tego zupełnie sprawy, dlatego możemy wam prać mózgi dalej, bo jesteście głupi i naiwni...

A jak nam przyjdzie ochota, to w Polsce znowu zrobimy kolejny pogrom na wzór tego z marca 1968 roku, a potem wszystkim na świecie powiemy, że Polacy to antysemici!

Ech.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89179

Czyżbym coś przeoczył?

Przeoczył Pan ironię w moim tekście:). Rozumiem, że nie podoba się mój tekst, bo obok słowa na "Ż" nie ma nic o "paleniu, wyrzucaniu z Polski" itp.;)

Tak jak zauważył Błąd w systemie chodziło mi tylko o to, że poprawność polityczna to ślepa uliczka, że sami się zapętlili w tym wszystkim, bo gdyby Ziemkiewicz tak przepytywał... no dajmy na to Dawida Warszawskiego czy Seweryna Blumsztajna, to zaraz by się larum podniosło, bo nawet rzekomy antysemityzm jest dobrym pretekstem do nagonki.

PiS musiałby wysłać do boju Wildsteina w konfrontacji z osobami żydowskiego pochodzenia, hahaha.

Ale durny ten salon.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#89206

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

nie zauważyłem :)
Żyd Żyda może atakować do woli. Tylko gojom wara.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#89209

po komentach, że lepiej nie wkładać kija w mrowisko :-)

Żaś Olejnik nie przyszłoby do głowy, że to przejaw antysemityzmu. Ciekawe jednak, czy zdaje sobie sprawę, jak chamsko się zachowuje? Eee.. niemożliwe. Skoro przykład daje Arcymistrz Lis.

Przy okazji - Jakubiak u Mazurka powiedziała, że tylko dzięki jej zaświadczeniom kręci się jeszcze gospodarka w Polsce, a Kluzik, że natychmiast trzeba odwołać Radziszewską. Kiedy wyrzucą te idiotki? I jak można było dopuścić do sytuacji, żeby one o czymkolwiek decydowały? A skoro zostały, to dlaczego żadna z nich nie kandyduje na prezia Wawy? (jesteśmy modni i nowocześnie slangujemy, prawda? :-) To by je zajęło, przy okazji ukazując, że ich pomysły na kampanię są skuteczne na tyle, żeby przegrać. Chyba że Bielecki to jest ich właśnie pomysł. Wtedy faktycznie - oddaje cześć. Co prawda lewactwo z nich się wylewa, ale kombinatoryka nie najgorsza... oczywiście na tyle, żeby przegrać :-)

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89178

Żydzi na Żydów zaczynają robić nagonki w obiektywnej zaprzyjaźnionej telewizji ogólnokrajowej TV(f)N?

Do czego to już doszło, to jest niedopuszczalne.

Ostatnio jedna z PO powiedziała, że żaden pedał nie ma prawa nauczać w szkole katolickiej. Widocznie powiedziała wreszcie to co naprawdę myśli...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89182

że bierzesz wszystko, ale dosłownie wszystko na poważnie. Nawet ten tekst, wyśmiewający w istocie udawaną "poprawność polityczną"...

Chcesz walczyć z Żydami? Gaza czeka. Nigdy tego nie mogłem zrozumieć. Macie tyle okazji, aby wykazać się aryjską siłą, wolą i mocą. Na co czekacie?

Salam :-)

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89183

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

W Polsce jest wystarczająco dużo roboty...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#89184

Oni też nie mieli kasy:

:-)

To jak to jest w końcu?

Pies albo gryzie albo szczeka? Nie może wykonywać tych czynności jednocześnie, prawda? :-)

Chyba, że to jakaś terapia - wtedy nie przeszkadzam i powrotu do zdrowia życzę.

Pozdrawiam.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89185

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

nie rozumiesz. A szkoda.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#89190

Tego, że Żydzi zdobyli dla siebie Izrael przy pomocy zjednocznych w tym dziele Amerykanów, Brytoli i komunistów (czeskich? :-), wykazując się przy tym "niezwykłą" odwagą (też bym tak chciał - my mamy kasę i broń, a nasi wrogowie ziemię). Tylko że ten model był już wielokrotnie przerabiany w historii.

Czy może nie rozumiem, że istnieje silne lobby żydowskie w USA?

A może nie znam historii grup, które się sprzeciwiały temu lobby? Lub może nie wiem, jak wyglądały walki narodu palestyńskiego?

A może nie wiem, że w knesecie podejmowano dyskusję, czy język polski ma być oficjalnym językiem Izraela? :-) Albo, że w Polsce po wojnie 67 roku występowały takie głosy, że "nasze Żydki pobiły sowieckich Arabów"? :-)

Proste pytanie Panie SL - co jeszcze trzeba wiedzieć o lobby lub o przestępstwach Izraela (jak w tym względzie wyglądała współpraca maronitów? :-), żeby ruszyć pupcie z siedzenia i zamiast pisania, zacząć "wojnę"? :-)

Kiedy wyszukuję sobie pioseneczki i znajduję taką Sagę, to zaczynam się zastanawiać - co tutaj jest na poważnie, a co jest biznesem? I kto zarabia więcej - tzw. antysemici, czy ci, którzy na podstawie ich stron dostają ogromne dotacje na walkę z tym "antysemityzmem"? :-) Czy to wszystko nie są aby naczynia połączone?

Ale to tylko takie dywagacje.

Udanej RaHoWy życzę :-) Nie wiem czy można ją prowadzić razem z Arabami. Ale przecież ja nic nie rozumiem :-)

Załącznik - Saga:

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89194

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

tutaj, nad Wisłą kraj do odzyskania.
W kraju gdzie ponoć jest ledwo ponad tysiąc Żydów można się doliczyć ich dużo więcej w strukturach państwa, mediach, gospodarce.
Jeśli dołożymy jeszcze wszystkich szabesgojów, agentów obcych rządów to mamy obraz ukradzionego kraju.

Gazę możemy i powinniśmy wspierać moralnie. To do mocarstw, które pozwoliły na taki rozwój sytuacji należeć powinna inicjatywa i tylko one mogą coś efektywnie zrobić.
Nie wymagaj od Polaków (w tym ode mnie) działań nieracjonalnych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#89195

ja też próbowałem sobie kiedyś to wszystko co się dzieje w tym kraju tłumaczyć właśnie w ten sposób. No bo żeby Polak do Polaka strzelał? Ale tak właśnie jest. Polak do Polaka strzelał. Czym jest okradanie przy zabijaniu. Oczywiście pozostaje kwestia agentów wpływu. Tylko, że ci panowie mają dużo do gadania w krajach, których obywatele utracili pamięć i godność. Lub nigdy jej nie mieli. Jak jakaś Panama. I do takiego poziomu zostaliśmy sprowadzeni. Zostaliśmy? SAMI SIEBIE SPROWADZILIŚMY. Polacy Polakom. Wiem, że to co robisz, pozwala łatwiej znieść rzeczywistość. Ale prawda jest jeszcze bardziej gorzka, niż tworzone przez Ciebie hipotezy. Polacy sami się sprzedali. Nikt ich nie musiał specjalnie namawiać. I jeżeli do tego narodu docierają tylko przekazy zbudowane na przeciwności kij-marchewka, to nic nie poradzimy. Marchewki mają inni. My musimy znaleźć dobry kij. I to właśnie jest jak najbardziej racjonalne. Reszta, to marzenia - o nagłej odmianie losu, o uzyskaniu kasy na telewizję, o wynalezieniu substancji, która zamieniać będzie kamienie w złoto. Bo jak inaczej znajdziesz marchewkę?

Żeby uzupełnić wątek muzyczny. Interesujące zestawienie :-)

:-)

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89199

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

"Polacy sami się sprzedali." Jasne :) I sprowadzili sobie do Polski bolszewię... masochiści tacy.

"Nikt ich nie musiał specjalnie namawiać" Słusznie, polskie elity popełniły dobrowolnie i spontanicznie sepuku, żeby nie przeszkadzać w zaprowadzaniu cudownego systemu "sprawiedliwości społecznej".

Pozdrawiam (z troską)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#89202

bo to przecież rzecz nie do pomyślenia w normalnym kraju. Ale ten kraj nie jest suwerenny. To kolonia. Ja lubię sobie popatrzeć od czasu do czasu na np. taką Boliwię lat 40-50-tych. Może coś o tym skrobnę, ale jestem bardzo leniwy, więc nie obiecuję :-)

Co do elit, to zostały wybite lub wyemigrowały. Co nie oznacza natychmiast, że na ich miejsce pojawiły się w całości "obce etnicznie" elity. Nie, wśród Polaków było wystarczająco szubrawców. W moim komentarzu nie szło też o same elity, ale o "naród". Czyż nie ma w nim akceptacji dla obecnego stanu rzeczy? Piszesz o Żydach. Przepraszam Cię bardzo, a niemieckie banki, a jakiś Łukoil? Jak to jest, Niemcy czy Rosjanie kryją się tak bardzo ze swoimi inwestycjami strategicznymi? A widzisz jakieś oznaki niezadowolenia wśród "narodu"? Skoro więc, nie przeszkadza Polakom status kolonii, który widać na pierwszy rzut oka, to jaką siłę rażenia będą miały Twoje dywagacje na temat "żydowskich" korzeni tego czy innego polityka. Co za różnica jakie będzie miał korzenie, skoro wiemy, że sprzedaje się Niemcom czy Ruskim? Chyba, że idzie o Twoją higienę psychiczną. O to, że nie możesz znieść faktu, iż Polak może sprzedawać Polaków. A może. Wiem z doświadczenia. Ludzie na siebie donoszą także w dzisiejszych czasach. A ich cena jest niska - skromniutka micha, czyli jakieś 2000 na łapę. To co dopiero mówić o takich Polakach, którzy mogą kręcić lody z ruskimi miliarderami? Problemem nie są Żydzi, ale brak etosu. I tego nie odbudujemy "edukując", bo nie mamy na to kasy. Kolejny raz mówię - potrzebny byłby kij. Potrzebny byłby "z wyroku Rzeczpospolitej Podziemnej". Ale to tylko takie dywagacje teoretyczne.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89205

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

Żydów. Wymieniłem także innych "dobroczyńców" naszego kraju, w tym przyjaciół naszych "przyjaciół" (zza jednej i drugiej miedzy).
Całkowicie się z Tobą zgadzam, że nie brak szubrawców i sprzedawczyków za judaszowe drobniaki.
I to właśnie oni pozują na współczesne "elyty". Bo te prawdziwe, jak słusznie zauważyłeś, zostały wybite.
I nie można mieć pretensji do prostego obywatela, że najpierw myśli o misce, na którą z reguły nie zarabia tak jak napisałeś.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#89208

obywatela? Racja. Byleby ten obywatel nie przeszkadzał. Ciężar odnowy tego kraju może wziąć na siebie początkowo mała grupa. Czy Beliniacy mieli konie, kiedy wkraczali do Kongresówki? :-)

Polecam przedruk tekstu Skwarczyńskiego w ostatnim Obywatelu pt. Historia posłuszna woli ludzkiej. Nie, nie jestem lewicowcem. Ale czasem coś ciekawego napiszą albo zrobią jakąś reedycję.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89210

Najpierw trzeba, by było być pewnym, aby zadawać takie pytania, jakie pan postawił w swoim wpisie powyżej. Czy rzeczywiście banki niemieckie to jeszcze własność etnicznych Niemców, trzeba by było również sprawdzić czy Łukoil to jest jeszcze własność rosyjska?

Nie wiem jak jest z tymi własnościami rzeczywiście...Banki niemieckie wypuściły swoje akcje na giełdę, Łukoil zrobił to samo? Jeżeli ich akcje są na giełdach zapewniam pana, że ani Niemcy ani Rosja nie ma możliwości na wpływanie na poczynania strategiczne tych dwóch dziedzin w ich gospodarkach...Ten kto ma pakiety większościowe ten rządzi, takie jest prawo, takie są zasady gry, które zostały wszystkim narzucone, bo tak został stworzony cały świat...Przede wszystkim, aby walczyć z tym porządkiem trzeba by było najpierw zacząć od zburzenia tego porządku...Pieniądz rządzi światem nie od dzisiaj...

Być może rząd rosyjski i niemiecki stworzył jakieś zapisy konstytucyjne, aby uniemożliwić wrogie przejęcie ich strategicznych gałęzi gospodarki, tego nie wiem...Obawiam się jednak, że takich zapisów w tych konstytucjach nie ma, tak jak nie ma tego typu zapisów w polskiej konstytucji...

Nie po to przecież stworzono Wspólnotę Europejską, która potem przeistoczyła się w Unię Europejską, aby takie zapisy w krajach narodowych w ich konstytucjach były zapisane. Powtarzam jeszcze raz, Rosja gra w tej samej drużynie, tylko jeszcze nam o tym oficjalnie nie powiedziano w telewizji (w mediach, które są również w ich rękach)...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89212

Są państwa poważne, np. Niemcy. I są państwa kolonialne, fasadowe, np. Polska. Nie chce mi się szukać, ale skoro to takie interesujące, to podejmie Pan z pewnością ten trud. Proszę sobie sprawdzić jakie były reakcje Niemców na próbę wykupienia przez kapitał brytyjski jednego z ważniejszych niemieckich dzienników. Pojawiły się głosy o utracie suwerenności itp. Szkoda że wtedy Olejnik nie gromiła tych złych niemieckich nacjonalistów :-)

Tak to możemy do końca życia gadać. Ja stwierdzę, że mamy tutaj przewagę kapitału niemieckiego. A Pan powie, że się DOMYŚLA, iż to jest kapitał Żydów. No bez jaj ludzie :-)

W Rosji istnieje z pewnością duże lobby żydowskie. Jest dosyć prężna organizacja, w której udział bierze Abramowicz (znowu mi się nie chce szukać - miałem na ten temat zebrane materiały nawet). Oni się z tym nie kryją proszę Pana. Ale czyż Abramowicz nie działa na rzecz ocieplenia wizerunku Putina? :-) Tam też są, jak widać, dobrzy i źli Żydzi :-)

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89213

Chiny już dawno zostały włączone w plan globalizacji świata.

Nie po to na tereny Chin przeniesiono 85 % całej produkcji światowej, to już się zaczęło dziać w połowie lat 70 - tych, jednak niektórzy z nas widzą nadzieję w Chinach...Chiny to jeden wielki obóz pracy...

A kto niby rządzi w Chinach, ci sami komuniści, maoiści którzy zaczęli rządzić w Chinach zaraz po drugiej wojnie światowej. Coś się zmieniło od tamtych czasów?...Wiedząc o tym światowe korporacje przemysłowe przeniosłyby na teren swojego śmiertelnego wroga w zasadzie całą swoją produkcję przemysłową? Po co to niby mieliby zrobić, jeżeli Chiny miałby się już wkrótce okazać ich przeciwnikiem w kolejnej wojnie światowej?

Przecież w Chinach produkowane jest prawie wszystko, pan ma jeszcze jakieś wątpliwości?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89215

Żydów i Chińczyków oraz "korporacji", których pracownicy, jak wiadomo, narodowości nie posiadają, chyba że są Żydami.

Faktycznie, muszę Pana przeprosić, ale mam jeszcze jakieś wątpliwości.

Zeitgeist to nie jest jednak film dla mnie. New Age i tym podobne.

Bezgraniczna wiara w NWO to mniej więcej to samo, co powtarzanie mantry: świat jest globalną wioską.

Nie lepiej zająć się na poważnie geopolityką? Popatrzeć w jakiej pupie jesteśmy i jak to możemy zmienić? Kto jest nam wrogiem, a w jakim układzie mamy szansę... żyć jak ludzie? Chyba że Pan wierzy, że cały świat ma już jeden wspólny interes - stworzyć rząd światowy :-)

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89216

Napisałem o faktach, pan zaczyna pisać na temat moich domysłów i jakiejś fikcji opisanej na łamach książki s-f, której jak dotąd nie miałem jednak okazji przeczytać.

1.300.000.000 ludzi, to pokaźna liczba nowych niewolników sytemu. Chyba jest o co walczyć? Jak pan sądzi?

Igrzyska Olimpijskie w Chinach, Expo w Chinach, większość produkcji przeniesiono na tereny Chin, oddanie Hong - Kongu, teraz są plany, aby oddać Chinom Tajwan, ale niektórzy nadal twierdzą, że Chiny to nasz potencjalny komunistyczny wróg albo nasz przyszły sojusznik w walce z Rosją, a jeszcze inni twierdzą, że Chiny będą naszym sojusznikiem w walce z Izraelem i Stanami Zjednoczonymi.

Nic z tych rzeczy, to są nasze mrzonki, majaki i pobożne życzenia.

Wrogiem nowego porządku na świecie są kraje muzułmańskie z jednego powodu, tam dalej rządzą zabobony i Jedyny Bóg Stwórca w postaci Allaha i to jemu trzeba wydać wojnę na śmierć i życie...Chiny nie stanowią żadnego zagrożenia to kraj pozbawiony korzeni, wiary zlaicyzowany tak jak inne narody, wystarczyło tam wpuścić trochę wolności w postaci Coca - Coli i McDonaldów a Chińczycy to łyknęli jak stary indor kluski. Oni do tego również byli przygotowywani podczas rządów chińskich komunistów, jednak nadal są trzymani w ryzach ponieważ jako masa stanowią cały czas zagrożenie dla nowego światowego porządku. Jednak to nie jest tak ważne, przecież w Chinach nie jest przygotowywana jakaś kolejna nowa rewolucja kulturowa. Może jednak pan na jej temat coś wie?

Niech pan mi tylko nie pisze, że Chińczycy daliby się pokroić za Buddę, monoteizm, taoizm albo za wiarę ich dziadów i ojców...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89221

On tam mówił o zjednoczeniu Zachodu i Rosji przeciw Południu, na czele z Chinami. To mi się wydaje bardziej prawdopodobne niż budowanie NWO w oparciu o Chiny.

I nie mam tu na myśli oczywiście wojny światowej, ale zmagania o panowanie nad światem, do którego żaden rząd światowy nie jest potrzebny. Jak udowodnili już Brytyjczycy, Amerykanie. Czas na Chińczyków? Nie pierwszy raz Azjaci... Dynaści Tang i Czyngis Chan patrzą na nich, spoczywając na łonie Tangry? :-)

Przecenia Pan religię. Tu idzie o panowanie i kasę. To znacznie lepszy wabik. Po cóż Chińczycy mieliby się dzielić z jakąś Hilarzycą? :-)

Czy zorganizowanie igrzysk zimowych w Vancouver oznacza, iż Kanadyjczycy będą panować nad światem? Cholercia, Euro 2012 wróży nam panowanie nad Europą. Podoba mi się system rozumowania zaproponowany przez Pana. Świetlana przyszłość przed nami :-)

Produkcję przeniesiono bo jest tanio. Obniżcie podatki w Polsce, też będą u nas produkować. Taka Botswana dla przykładu, przeniesiono do niej wiele zakładów. Czy będzie rządzić światem? A może Mauritius? Wszak to klucz do Oceanu Indyjskiego...

Pan po prostu musi sobie wyjaśnić pewne rzeczy tak, aby wydawały się zawsze ZAPLANOWANYMI. A to nie jest do końca tak - Chiny tworzą warunki dla biznesu, to się biznes kręci. Chiny mają atomową, to nikt nie podskakuje. Poziom życia w Chinach równa do Tajwanu, to i Tajwańczycy (a co to takiego?) zastanawiają się czy warto jeszcze "walczyć" o demokratyczne Chiny.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89222

Tak czy inaczej na końcu jest papierowy pieniądz, którego wartość jest kreowana przez tych samych ludzi...

Nie twierdzę, że danie możliwości organizacji igrzysk jest jednoznacznym potwierdzeniem na oddanie komuś władzy, nigdzie tak nie napisałem, że Chiny mają rządzić światem. Chiny mają być włączone w światowy globalizm, mimo tego, że w tym kraju łamane są prawa człowieka, prowadzony jest handel ludźmi oraz handel narządami ludzkimi jak również są nielegalne więzienia, w których są przetrzymywani ludzie bez wydania na nich wyroków skazujących...

A jakie to niby zostały stworzone w Chinach te dobre warunki do tego, aby tam przenieść prawie całą produkcję światową? Praca za miskę ryżu, to są te wspaniałe warunki...To nie ja piszę o chińskim zagrożeniu proszę pana...

Jeżeli rzeczywiście Chiny są zagrożeniem dla światowego pokoju, to jednocześnie takiemu krajowi nie oddaje się w ręce wrogiego państwa prawie całej produkcji światowej, nie daje się wrogowi organizacji igrzysk oraz nie daje się takiemu krajowi możliwości organizacji Expo...

Kto spija śmietankę z produkcji w Chinach? Chińczycy?

Jest jeszcze inna możliwość, tak jak swojego czasu było z Niemcami Hitlera, tam też swojego czasu organizowano igrzyska i światowe spędy, potem nagle i niespodziewanie wybuchła wojna i zginęło w niej miliony ludzi...Tak może być również i w tym przypadku, nie można tego wykluczać.

Jednak w Chinach przy władzy nie ma Hitlera, tak mi się zdaje, nikt w Chinach nikogo nie chce gazować ani nie chce eksterminować całych narodów, przecież takie mniejszości narodowe w Chinach są np. Mandaryni stąd język mandaryński, którzy stanowią 5 milionową mniejszość w Chinach, ale chyba Chińczycy nie chcą ich eksterminować?

Zresztą czy na tym można, by było zrobić dobry interes, tak jak to było w przypadku eksterminacji europejskich Żydów?

Dobry interes to taki, gdy ponad miliard ludzi tyra za marne grosze w ich fabrykach dla jakiejś kasty sprawującej władzę na świecie, to jest na dzień dzisiejszy wspaniały interes i tego się trzymamy. Nikt nie chce Chinom jako narodowi oddać władzy nad światem zapewniam Pana.

Być może, gdy będzie można przejąć władzę nad armią chińską to dopiero by była niezła gratka dla tych ludzi. Skąd pewność czy już takiej władzy nad tą siłą ktoś nie sprawuje lub nie dąży do takiej sytuacji, aby ją w pełni sprawować?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89262

Przecież to właśnie takie wpisy wywołują burzę w szklance wody. Chcecie zawrócić kijkiem Wisłę?

Tutejszy jest zdziwiony tym, że w TVN kłamią, to jest dopiero problem.

Nie wiem tylko po co Bielecki do tej telewizji poszedł? Pewnie po to, aby Polakom uzmysłowić, że TVN kłamie, no bo po co innego? Być może chciał sobie zrobić tym wystąpieniem darmową przedwyborczą reklamę...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89186

zamiast tworzyć własne media, pisowcy jak grzeczne pieski lecą do reżimowej telewizji. Ale nie tylko to, jednym tchem mówią tak: w Polsce zaczyna brakować demokracji, chcą niedemokratycznie delegalizować nam PiS, dlatego musimy wygrać demokratyczne wybory :-)

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#89187

 To ta nasza Monisiełe,to ona jest antysemitka?! To mnie przypomina, że Lejzorek Rojtszwanc też został skazany za antysemityzm.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89207

Tutejszy. Charakteryzując mieszane suczki doga niemieckiego z owczarkiem długoblondwłosym zapomniałeś o głęboko osadzonych, zimnych oczkach typowych dla tej aryjskiej rasy i wysunietym hełmo-czole.
Pozdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#89220