MajóFka z PO-lską...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

PKW "pracuje" w pocie czoła nad kolejnymi "mykami", które mają udowodnić Polakom, że tylko jeden kĄdydat zasługuje na kolejne pięć lat żyrowania nie-rząów mafijnej sitwy w III RP. Kto tylko zapozna się z tzw. "wytycznymi PKW" dla obwodowych komisji wyborczych ze zdumieniem zauwazy, że różnią się one znacząco od me(n)dialnego przekazu, robiącego codziennie milionom Polaków kisiel z mózgu za pomocą ekranowego ogłupiacza. Telewizyjny ściek ustami "nowego" przewodniczącego PKW Hermelińskiego zapewniał wielokrotnie, że aby nie powtórzyć "błędów" z listopada ub. roku głosy będą liczone ręcznie. Jak wiadomo od ośmiu lat - PO-szust gdy coś powie to na pewno skłamie! Tak więc w "wytycznych" przeczytć mozna, że każdy protokól obwodowej komisji wyborczej "sporządza się w dostarczonym komisji systemie informatycznym, zatwierdzonym do uzytku przez PKW". Lis w kurniku kur pilnuje...Poza tym "możliwość głosowanie korespondencyjnego" pozostawia w rękach urzedników koperty z głosami przez 7 dni bez żadnej kontroli obwodowych komisji. Jakież to pole do popisu poza Polaką, gdzie ludzie mini-stra Schetyny tak sprawnie stworzyli "punkty do głosowania" dla Polonii tak, by były jak najdalej od skupisk Polaków i by musieli oni glosować korespondencyjnie. A jak już głosy napłyną....to jak twierdził Wielki Językoznawca - "nieważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy".Komisje obwodowe nie mają jakiejkolwiek mozliwości zweryfikowani czy osoba "oddająca głos korespondencyjnie" jest na pewno tą, którą wpisano do spisu wyborców i jej podpis tam widnieje. No bo jak to uczynić? Wzywać ludzi z odległych o kilkaset kilometrów miejsc dla takiego drobiazgu? W razie czego PKW ma jeszcze w rezerwie legendarny juz "system Źródło", którego zazdroszczą nam wszystkie dojrzałe demokracje. No i to dziwaczne polecenie !!! PKW dla przewodniczących obwodowych komisji, by natychmiast po dostarczeniu protokołu zniszczyli login i hasło dostępu do informatycznego systemu. Czy nie po to, by ktoś mógł z nich ponownie skorzystać i nieco "uprawdopodobnić" wyniki głosowania? "Sędziowie" z PKW na pewno pracują na "orły białe" czy "czekoladowe " z rąk prezydĘta, gdy tylko rozpocznie drugą kadencję...Ciekawe jakie ordery i synekury dostali, odwołani w atmosferze skandalu "sędziowie " poprzedniego składu PKW...? Może tym propem pójdą łżennikarze...? Żartowałem oczywiście...

Ponieważ notowania "głowy" państwa nawet w reżimowym ścieku me(n)dialnym spadają, PO-szuści "zawiesili" swoją kampanię łażenia po domach i akwizycji wizerunku Bredzisława. W zamian za to zafundują Polakom poprzez ekran ogłupiacza trzydniowy serial - " Majówka z PO-lską". Zapowiedział to dziś sam zlotousty "obywatelski" kandydat. Będzie "zgoda", "bezpieczeństwo", "radość", na pewno nie będzie czekoladowego potwora wiezionego przed prezydĘtem. Psy nie będą miały pouwieszanych różowych flag i baloników, będzie "patriotycznie i po polsku" Ci ludzie naprawdę nie mają sumień, zasad, wstydu. Zrobią każdą rzecz, któa pozwoli im kolejny raz oszukać i zamataczyć. Od nas zależy czy skutecznie...

Pytany o "niespodziewaną" dymisję mini-stra Grabarczyka pan prezydĘt zapewnił, że "chciałby to (dymisje znaczy) załatwić dzisiaj bo jutro zaczyna się majówka z Polską". Na szczęście nie rozwijał swych myśli...Jak na teoretyczne państwo przystało premiera Kopacz-ka wczoraj po południu ogłosiła w ogłupiaczu, że poczeka z oceną działań Grabarczyka do przedstawienia wniosków przez prokuraturę ( czyli kilka miesięcy jeszcze), po czym wieczorem przyjęła jego dymisję. "Szczerze zmartwiony" Schetyna promieniował uśmiechem na ekranie, gdy mówił o problemie "kolegi". PO-szuści już dawno wyzbyli się jakichkolwiek ludzkich cech, zastąpili je gonitwą za lewą kasą, stanowiskami, zaszczytami. Nie ma wśród nich koleżeństwa, empatii jest tylko nieludzkie pragnienie zniszczenia każdego, kto stoi na drodze do okradania kraju.. Pamiętacie Państwo smoleńskie dni i śmiech Tuska  razem zKomorowskim na lotnisku? A przeciez w tych trumnach przylatywały tez ciała ich partyjnych towarzyszy - śp. Dolniaka, Karpiniuka, Rybickiego. Zwierzęta tak podle się nie zachowują...

 I o to też toczyć będzie się batalia w dniu 10 maja. Czy nadal mają nami rządzić złodzieje, przestępcy, nieudacznicy, którzy z handlu majątkiem wspólnym uczynili program, sprzedali swe dusze ( przepraszam za dość ryzykowne w przypadku tych osób porównanie) obcym za "srebrniki". Nie wolno mieć złudzeń, że nadal będą to robić, zniszczą i rozsprzedają resztki narodowego majątku, a w końcu, w razie rozpaczliwego wybuchu Polaków...zwieją do Brukseli...Nie dajmy im okradać Polski nadal!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:22)

Komentarze

"Yagon":

(...).."Nie wolno mieć złudzeń, że nadal będą to robić, zniszczą i rozsprzedają resztki narodowego majątku, a w końcu, w razie rozpaczliwego wybuchu Polaków...zwieją do Brukseli...Nie dajmy im okradać Polski nadal!"

======================================

 

Yagon.. Ale ty to piszesz do przekonanych.. To niczego nie zmienia i nie zmieni!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1476299

Stanowisko rezydenta dla red bula, jest kluczowe dla żydo ubecji, bo one będzie POzwalało, by rezydent darował kary towarzyszom, które PIS może wprowadzać za niszczenie Polski i za zdrady, gdy wygra wybory.

A to są towarzysze prokuratorzy, sędziowie, działacze WSIowe, towarzysze partyjni, i jest co bronić i kogo bronić.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1476304

damy radę!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1476316

Tak te czerwone pluskwy i te pijawki z PSLu, się POrozmieszczały PO urzedach, że beż małej rewolucji, nie da się nic zrobić.

A red bul jak wygra, tfu, to będzie te żydo ubecką hołotę bronić.

Więc trzeba zacząć dezynfekcje o wymiaru sprawiedliwości, sędziowie prokuratura.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1476323

co mogę to robię, 10 maja będę patrzeć jako "komisariatka wyborcza" oko pańskie konia tuczy)

szkoda, że jestem w mniejszości na NP jako zwolenniczka Grzegorza Brauna,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1476331

Już pani pisałem, gdyby pan Braun miał tyle procent poparcia, co pan Duda, to bym głosował na pana Brauna, ale to pan Duda ma ponad 30%.

Dla mnie priorytetem jest, by red bul człowiek z WSI, nie został POnownie rezydentem na Polskę.

Więc głosuje, na kandydata z największym poparciem, by nie rozdrabniać głosów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1476367

 Ja juz nie uwierze ze cos sie moze zmienic pokojowo. To juz koniec. Mam pytanie do wszystkich : czy staniecie po stronie spoleczenstwa czy zlodzieji ?

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casey

#1476351

Cały czas tkwi we mnie myśl o Podziemnej Polsce.

O Podziemnych Strukturach. Dokładnie takich, jakie były za okupacji Ojczyzny Naszej przez bandytów i zbrodniarzy niemieckich.

Było ruskie w Katyniu odhołowienie. Wymordowanie Polskich Elit w czasie i PO wojnie....

Była Niemców akcja w tym samym celu, mająca nazwę -  sonderaktion Krakau, gdy w obozach koncentracyjnych znalazła się cała profesura UJ z Krakowa i innych polskich wyższych uczelni.

Ale....

Ale Polska, mimo tych straszliwych zbrodni zbudowała, Państwo Podziemne. Powołała do istnienia Armię Krajową, doskonale zorganizowaną. Było setki tysięcy żołnierzy pod bronią i nikt niemieckich bandytów się nie bał.                   Walczyły z Odwagą Dzieciaki i zabijali znienawidzonego wroga Harcerze z Szarych Szeregów.

Działał Podziemny Wymiar Sprawiedliwości. Działał skutecznie.                                                                                      Były sądy i były wyroki śmierci. I Wyroki śmierci były egzekwowane.

W Imię Polski !

Padał strzał i kula grzęzła w sercach zdrajców i zbrodniarzy.

Nie mam żadnych wątpliwości, że ten osobnik, ruski i WSIowy agent o pseudonimie operacyjnym Litwin, odpowiedziałby za swe czyny. Za swą zbrodniczą przez lata działalność, i dawno już gryzłby ziemię.                      Podobnie jak wielu innych, obecnych POszustów, złodziei i gangsterów z mafijnych sitw.

Wszystkie te miry, rychy i zbychy, POdzieliłyby los komorusa Litwina.

Sytuacja zmierza właśnie do tego rozwiązania.

Mam takie nieodparte wrażenie, że wahadło złoczyńców wychyliło się już maksymalnie i ten wiatr historii już wiać zaczyna. Wzbiera fala gniewu i determinacji i TO Tsunami. TEN zbiżający się ROKOSZ, zmiecie komoruskie badziewie w proch i pył.

I zostanie PO nich tylko smród Historii, jak przewiduje Poeta, Historyk Marek Rymkiewicz.

A inny Poeta wcześniej napisał słowa znaczące.

Pamiętacie ?

:

Gdy wieje wiatr Historii, 

Ludziom jak Pięknym Ptakom,

Rosną skrzydła.

 

trzęsą się portki pętakom.....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1476363

Kradną bo mogą.

Mogą, bo takie sobie prawo napisali.

Napisali, bo obejrzeli "Ojca Chrzestnego".

Tylko Corleone musieli się bardzo "napracować"

na niewspółmiernie niższe "zarobki".

Skok się udał, prawo sami pisali, a gdyby jakieś

niejasności, to i sędziowie kupieni.

A Naród udaje że nie wie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1476352