Głowy lewaków psują się od góry....

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Od poniedziałku, gdy babiszony wymalowane na czarno "broniły" prawa do zabijania chorych i kalekich dzieci nie miałem wątpliwości. Akcja była zaplanowana wspólnie przez zachodnie i rodzime lewactwo, pod kierunkiem oficerów prowadzących z PRL-u i obcą agenturę. Oczywiście za sorosowe srebrniki. W poniedziałek "marsze protestu" w kraju, rozchwianie opinii publicznej, potem "debata" w PE o polskich kobietach i blokada prac komisji sejmowej przez tzw. opozycję do stycznia przyszłego roku. I kilka miesięcy na codzienne mielenie głupot, wrzeszczenie na cały świat o "łamaniu praw" kobiet.Tłumaczenie PiS, że projekt zaostrzający przepisy w tym względzie nie jest autorstwa polityków tej partii, że nie ma sensu protestować przeciw projektowi ustawy, miały być przesłonięte me(n)dialną ściemą. Widziałem ogłupiałe damulki na rynku mojego miasteczka. Nie mam wątpliwości, że żadna z "obrończyń" prawa do zabijania dzieci, nie tylko nie przeczytała projektu ustawy, ale nawet nie miała pojęcia dlaczego protestuje. Wystarczyło włączyć dowolne me(n)dium by wiedzieć, że na ulice wychodzić trzeba bo tak jest "nowocześnie i po europejsku". Mniejsza zaś o to przeciw czemu się protestuje....Za to włączanie w tę obrzydliwą, lewacką hucpę nieletniej młodzieży szkolnej przez "PO-stępowych" dyrektorów szkół i nauczycieli uważam za powód do wytoczenia im co najmniej postępowania dyscyplinarnego. Tylko kto to zrobi? Tak samo "nowocześni" prezydenci, burmistrzowie, starostowie? Nadżór pedagogiczny kuratoriów jest praktycznie fikcją, PO wywaliła ze szkoły wychowanie i wiarę, ciężka droga przed reformatorami polskiej szkoły....

Kto oglądał wczorajszą sejmową awanturę zobaczył co naprawdę popierali PO-szuści i reszta sitwy. Im chodziło tylko i wyjątkowo cynicznie o sianie zamętu, fermentu, a nie o żadne prawa kobiet. Furiacki atak na przewodniczącego komisji, że nie przerwał obrad do stycznia i rekomenduje odrzucenie projektu ustawy autorstwa Ordo Iuris nie pozostawił wątpliwości co do intencji tzw. opozycji. Wrzask Kopacz-ki, Heńki i gromady innch PO-słanek, protestujących przeciw odrzuceniu tego projektu odsłonił karty. Najpierw PO cynicznie wyprowadziła na ulice tłumy ogłupiałych paniulek, w proteście przeciw temu projektowi, a gdy PiS projekt zdecydowal odrzucić zaczęła wrzeszczeć przeciw tej decyzji. Gdzie tu logika?! Tylko po co tej oderwanej od koryta publicznych pieniędzy elycie III RP logika? Dziś tak, jutro inaczej ale i tak Michnik napisze, że zawsze maja rację.Im go rzej tym lepiej - to hasło próżniaczej, pasożytującej na Polsce od dziesięcioleci elyty. A tu prosze - zepsuto im zabawkę. Tak jak wczesniej z TK, o którym nie da się juz wspominać bez odruchu wymiotnego, podobnie jak z opiniami "weneckiej komisji" czy "debatami" w PE. To już na żadnym normalnym Polsku nie robi wrażenia. No więc sięgnięto po temat nośny i ideologiczny. Dziś zapadła kurtyna nad tym żałosnym przedstawieniem....

Rozumiem żal i rozgoryczenie obronców zycia, ludzi którzy niemal połową miliona podpisów wsparli obywatelski projekt ustawy. Ale - Szanowni Państwo - gdyby nie dzisiejsze głosowanie i determonacja PiS, hucpa trwałaby jeszcze miesiącami. Nie mam wątpliwości, że posłowie PiS wspierają zycie i będa mysleć nad kolejnym projektem w tej sprawie. Ale dziś potrzebne było przerwanie akcja zaplanowanej i opaconej zza granicy. Jeżeli prawica odrobiła lekcje z lat 2005-07 to musi rozumieć, że tylko wspóldziałanie i jedność pozwolą kontynuować Dobrą Zmianę. Po roku od wyboró jesteśmy nadal na początku tej drogi. Już samo odwojowanie samorządów, niezbędne dziś bardzo, potrwać musi czas dłuższy. Nie obrażajmy się na siebie Szanowni Państwo, szukajmy punktów wspólnych, z empatią rozmawiajmy. Pamiętajmy - trzeciej szansy na polskie i suwerenne rządy w Polsce szybko nie będzie...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:25)

Komentarze

To prawda, tym "obrońcom" kobiet chodziło tylko o zadymę. Ale projekt Ordo Juris próbowano procedować za wcześnie. To nic, że 450 tysięcy podpisało, kiedy społeczeństwo nie dojrzało, nie było dość przygotowane, zbyt wielu przeciwników takiej ustawy. Wszyscy ci zwróciliby się przeciw rządowi i przegrana naszego rządu gotowa. A po zmianie rządów  ferajna nie tylko wprowadziłaby wolność mordowania, ale i  cofnęła wszystko dobre, co się udało zrobić   i  żegnaj piękna Polsko.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Niueste

#1521452

Nie dośc że za wcześnie, to przy praktycznie zerowym poparciu Ordo Juris. Jeżeli wiadomo było, że hucpa zrobi swoje protresty w poniedziałek, zwolennicy zmiany ustawy MUSIELI także zrobic swoje protesty, w samej Warszawie poza placem Zamkowym jest kilka innych gdzie powinni wszyscy co podpisali projekt ustawy się stawic, a nie parę osób pod Kolumną Zygmunta, oblegani przez dziką hordę. Wystąpienia w Sejmie czy nawet w TVP sprawy nie rozwiązywały, bo ciżba była i jest głucha na argumenty. W pełni popieram więc śmiałe pociągnięcie Prezesa Kaczyńskiego, aby nie nadstawiac się na kolejny atak, skoro zwolennicy aborcji okazali się tak sprawni, a oczekiwania były na dalsze rozruchy w tym siłowe. Opozycja tylko czeka aby Policja zaczęłą porządki, co było widac w Poznaniu.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1521478

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1521487

az dziwne, ze tak rzadko się ostatnio udzielasz na NP, co tam prawda, przecież to ciebie będa wszyscy łapać, już czekają w kolejce po szczęśliwy numerek.

IDŻ I NIE BREDŻ WIĘCEJ

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1521500

Wczorajsza decyzja Sejmu niczego nie przerwała. Wręcz przeciwnie – przedłużyła tylko i podgrzała wojnę. Determinacji nie było w niej za grosz, PiS odrzucił to, co jeszcze przed chwilą jednogłośnie popierał. Oddał pole hucpiarzom. Umocnił ich. Teraz oprócz zagranicznych pieniędzy mają na swoim koncie znaczące zwycięstwo. Chwycili wiatr i nie odpuszczą. Prawdziwa zadyma dopiero się zacznie..

Będzie tak jak z TK. Oni na ulicach, a PiS co miesiąc nową ustawę pichci, choć z góry wiadomo, że żadna „onych” nie zadowoli.. A przecież w sprawie TK wystarczyło skończyć na grudniowej ustawie i... zająć się nowym tematem! Tak samo w sprawie ochrony życia, projekt Ordo Iuris powinien być w środę klepnięty i... następny temat! Tak, to by się nazywało determinacja!

Współdziałanie i jedność.. Nie obrażać się.. szukać.. ?

..nie obrażam się.. nawet popieram czasami wbrew sobie.. I co mam? Obiecanki dla prawicy i ustępstwa dla lewaków..

..szukam tych wspólnych punktów.. Jakiż lepszy punkt wspólny możemy znaleźć niż ochrona życia? Sprawy gospodarcze może (???) Gdzie jest obiecany powrót do niższych stawek VAT? Gdzie kwota wolna? Wygląda na to, że i tu determinacji jakaś brakuje..

I jeszcze jedna ważna uwaga! Nie jest to żaden początek drogi. Rok właśnie mija. Jedna czwarta czasu jak z bicza strzelił..

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1521456

aty podzielam twoją opinię, wyraźnie widzć, że PiS działa chaotycznie i niekonsekwentnie. Można powiedzieć cytując klasyka, że jest za a nawet przeciw. Ta niekonsekwencja w realizacji zapowiedzi wyborczych może doprowadzić do tego, że ten ciągły początek drogi będzie jednocześnie jej końcem! Kiedy wreszcie ci co niszczyli Polskę przez ostatnie 8. lat zostaną postawieni w stan oskarżenia? Kiedy wreszcie ujawniony zostanie zbiór zastrzeżony IPN? Kiedy PAD opublikuje aneks do raportu z likwidacji WSI? itd., idt..., cały czas tylko mówią, zapowiadają, obiecują a konkretnych twardych działań nie ma. Ta miękka i łagodna polityka PiS wobec politycznych przestępców nie wróży nic dobrego, a wręcz zachęca PO, KOD, Nowośmieszną i całe liberalno-lewackie grupy do destrukcyjnego działania, siania zamętu oraz niepokoju! Do roboty panie i panowie z rządu, pora wdrożyć program Więzienie 25 lat +.

A o obrzydliwie POstępowych dyrektorach szkół i czerwonych nauczycielkach szkoda pisać, należy za nich modlić się, aby nabrały rozumu i dotarło do nich, że bez zgody rodziców nie wolno nieletnich uczennic i uczniów wysyłać bez opieki  na "imprezy", które młodzież demoralizują i uczą zabijania.

I jeszcze końcowa refleksja - rząd ma fatalną politykę informacyjną, jeżeli nie poprawi jej to wszystko przegra! Społeczeństwu należy ciągle tłumaczyć i wyjaśniać dlaczego tak a nie inaczej rządzimy!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1521472

...rząd ma fatalną politykę informacyjną...”

Trafiłeś w punkt. To jest jeden z najistotniejszych tematów do natychmiastowej poprawy, bo — szczerze pisząc — jak dla mnie takiej polityki obecny rząd wcale nie prowadzi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1521488

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1521486