Czy oficerowie prowadzący szKODników (dziś "Obywateli RP") - umieją wyjść poza schemat...?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

KODfidenci znów ponieśli dziś ciężką porażkę. Rano i wieczorem w Warszawie. I nie ma znaczenia, że kolejna mutacja agentury (tych samych obcych) nazwała sama siebie "Obywatele RP". Nazwa to tylko parawan. Zamiarem było sprowokowanie zamieszania, najlepiej z bijatyką. Ośmieszono by wtedy smoleńskie obchody,  opluto by ofiary i boleść ich rodzin. I proszę nie pytać - czy tak można? Czy to jest możliwe, nawet nie po chrześcijańsku, ale po ludzku po prostu? No nie jest - ale przecież ten cały Kasprzak czy Kasprzyk, z lukami w uzębieniu, wziąl pieniądze od Frasyniuka (a ten od Sorosa) to musiał się wywiązać. On juz od lat 80-tych "służy" Frasyniukowi do rozbijania zebrań czy spotkań z niewygodnymi dla "legendy" prelegentami. Takie gnidzie zajęcie ulubił sobie Kasprzak czy Kasprzyk i tyle... Takich "obywatelskich spiochów" b. funkcjonariusze służb i obce służby mają pewnie jeszcze kilku. "Hodowani i karmieni" przez lata jedni nadają się do ulicznych zadym, a inni robią jako "finansowi eksperci" w Brukseli - vide Swetru. Bo czymże się różni ten cały Kasprzak czy Kasprzyk od Palikota, Tarasa czy Hadacza? Identyczny styl, takie same wyuczone slogany, ta sama bezczelność i cynizm. Wytrzymamy i to...

 Rano grupa "obywateli" płci obojga - rozmemłani faceci i smutne paniulki- chciała zablokować miejsca przed Pałacem, gdzie zwyczajowo pali się znicze. Nie wyszło - tłum "przepchnął" ich nieco dalej. Otoczeni policyjnym kordonem, stali (a potem siedzieli) osowiali ze swymi hańbiąco głupimi transparentami. Potem sobie poszli. Jakby obok odbyłą się comiesięczna celebra w intencji smoleńskich ofiar. Dwa światy - pamięć o zmarłych, która jest fundamentem człowieczeństwa i ludzkie szambo chronione przez policję...Znów Soros darmo wyłożył kasę...Wieczorem "obywateli" juz w ogóle nie było widać. Godnie przeszedł 80-ty smoleński marsz.

Swetru sprowokował kolejną hucpę w PE pod tytułem - "debata o Polsce". Ten debil nie ma pojęcia czym dla większości Polaków jest data 13 grudnia. Ale skąd ma wiedzieć skoro w tym czasie z rodzicami mieszkał w podmoskiewskim Dubnie, pod bacznym okiem KGB. Jaki to powtarzalne - komunistyczne korzenie, życiorysy jak szwajcarski ser i gęby pełne "demokracji, postępu i Europy". No i milionowe konta w bankach...Elyta III RP...Ale i to wytrzymamy...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

ale wyobrażam sobie bufetową gryzącą palce: "no znów, się, k..., nie udało; znów się nie pobili...

A to stąd, że nie trzeba być geniuszem stołecznego urzędu, aby znając sytuację wiedzieć do czego może (choć jak widać nie musi w naszym przypadku) doprowadzić udzielenie zgody na dwie (lub nawet więcej) manifestacje w tym samym niejscu. Nie przewidywała? Szczerze wątpię. 

P.S. Ciekawe, na co ona teraz ma nadzieję... 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1527581

Kompletnie odczłowieczenie brak moralności lub nie posiadanie owych nigdy . Wiodąc życie pasożytnicze zatraca się wszelkie odruchy ludzkie .Tylko własny interes za wszelką cenę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zakamarnik

#1527622