Skandal od rana - "...w Polsce kto chce nie może usunąć...aborcji"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Minęło Święto Niepodległości. Jak zwykle byłem pod wrażeniem marszu młodości w dniu 11 listopada. I jak zwykle zastanawiałem się dlaczego partia sprawująca władzę nie chce wykonać żadnego przyjaznego gestu w stronę młodych, narodowych patriotów. Za dużo ma młodych w swych szeregach ? Przecież to młodzi narodowcy nadali Świętu rangę i znaczenie od 2011 roku. Piękne słowa pana prezydenta Dudy, zachęcające do wspólnego świętowania 100-lecia Niepodległości za dwa lata to trochę mało. Po co PiS robił obchody w dniu 10-go, kiedy przypadała kolejna smoleńska miesięcznica? No i po co uciekano do Krakowa w dniu 11 listopada? Przecież policyjnych prowokatorów juz raczej nie ma. Polityka przed przyzwoitością rzadko sprawdza sią na dłuższą metę...Panie Prezesie - tę młodziez trzeba zagospodarować - bo Polska jest z niej dumna...

Za to po uszy mieli Polacy wrzasków tzw. opozycji w ubiegły piątek. Brakowało tylko czekoladowej maszkary by wrócil klimat sprzed trzech lat. Swetru wciśnięty między dwóch obrzydliwych krasnoludów- stalinistów - Lityńskiego i Kuczyńskiego- wyglądał żałośnie. Giertych obok Dorna słuchający wystąpienia postkomunisty Czarzastego to groteska czystej wody - cała ta tzw. opozycja to menażeria z cyrku a nie politycy. Do tego brodaty alimenciarz i bredzący jak za najlepszych czasów Komorowski. Kopacz-ka obok Ani Komorowskiej, otłuszczony TW "Bolek", gromady próżniaków -"artystów" i "autorytetów" obok oficerów służb dopełniały obrazu degrengolady dawnej elyty III RP. Sieroty po PO-sitwie. I tak mają za wysokie poparcie społeczne przy tak prowadzonej "kampanii". Kiedy okazało się, że na lisim "marszu półmiliona" było kilka tysięcy ogłupiałych szKODników, warszawski ratusz przestał podawać dane o liczbie jego uczestników.. Zero zdziwienia - wszak towarzysz Stalin nauczał - "jeżeli statystyki są dla nas niekorzystne, tym gorzej...dla statystyków".

A dziś od rana juz normalnie. "Wenecka komisja", która jest "oburzona", TK i jego pajac-prezes, no i Rychu w formie olimpijskiej. Najpierw sypnął łżennikarza z TVN, informując na wizji, że odpowiada na pytanie, które wcześniej uzgodnili. Kilka godzin potem znów błysnął, oznajmiając do kamery, że - " nie wyobraża sobie sytuacji, w której ktoś nie może usunąć aborcji"!!!  Nie wiem czy lider "nowośmiesznych" formułuje myśli po rumuńsku i dlatego ma taki mętlik słowny w każdym niemal wystepie czy po prostu abrocja jego mózgu przed laty się udała...Rozumiem, że nie wszyscy Polacy chcą wspierać Dobrą Zmianę, mają swoje poglądy i racje. Ale proszę - zastanówcie się Państwo spokojnie- czy Komorowski, Tusk, Kopacz-ka, Schetyna, Swetru wreszcie- to jest jakość, która obecną ekipę może zasąępić z korzyścią dla Polski...?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Kłopot z tym Petru ! Może to autyzm ? Najwyraźniej ma przymus wypowiadania słów, niekoniecznie w postaci sensownych zdań. Tylko dlaczego się nie leczy ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0


#1525666

 Petru wypowiedział się o aborcji następującymi słowami: "Nie wyobrażam sobie, sytuacji, kiedy ktoś nie może usunąć aborcji". 

Zacząłem się zastanawiać, o co mu chodzi? Może naiwnie, ale pomyślałem, że należy zastosować zasady logiki: Jeśli przyjąć, że w słowach "usunięcie aborcji" kryje się myśl, iż chodzi o jej usunięcie z polskiego prawa, a więc zakazanie, to w kontekście słów: "Nie wyobrażam sobie, sytuacji, kiedy ktoś nie może..." wstawienie tam słów "zakazać aborcji" oznacza, że Petru nie wyobraża sobie, że nie można usunąć aborcji. A to oznacza, że jest jej przeciwnikiem!

Jest tylko jeden problem z moim rozumowaniem. Zakłada ono, że to, co mówił Petru ma cokolwiek wspólnego z logiką...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1525690

Witaj

Trudno zgadnąć co on myśli, a już tym bardziej, czy myśli.Można się za to spodziewać, że jako dziecko specjalnej troski, ba nawet wcześniak, zrodzony przez Balcerowicza i WSI, powinien ZDECYDOWANIE być przeciw aborcji. Przecież, gdyby zastosować badania prenatalne, to drogi Rubikoń nigdy by nie zobaczył swojego "fraucymeru".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1525693

Wydaje mi się, że nie ma co się rozpisywać na temat co myśli Pierdu na temat aborcji. On jest po prostu przygłupem i kretynem, czego najlepszym dowodem są jego poprzednie wypowiedzi  na temat np: świeta sześciu króli, premiera Wielkiej Brytanii-Kameruna, czy bełkot o Rubikoniu. On dołączył do osób które mają pod kopułą zamiast mózgu siano, jak psychopata szczawiowo-mirabelkowy, Bolek który załatwił prezydenturę D.Trumpowi, cz gbur heil Hitler smakosz gorzały i owiec.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1525714

Ale ma mimo wszystko sporo zwolenników. Dlatego warto propagować jego idiotyczne wypowiedzi, może ktoś pomyśli na przyszłość, chcąc go zaznaczyć na kartce wyborczej.

Jedynie należy się bać, że jego wyborcy mają IQ o połowę mniejsze od swojego guru...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1525715

Dobrze jest się pośmiać rankiem z Rubikonia, ale uwiera trochę "kamyczkiem w bucie", pierwsza myśl Yagona...ta o podejściu jaśnie nam panujących, do młodych. Cały czas mam nadzieję na większe otwarcie władz na tą grupę patriotów.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1525716

5 ode mnie!

Oj... nie udał się WSI-okom i syjo-środowiskom dawnej UD/UW/demoktaci.pl ten Rysiu. Podobno magisterium Rysio robił u swojego mentora L. Balcerowicza. No cóż... jest głupszy od Balcerowicza, choć ogólnie reprezentują ten sam poziom intelektualny i pod względem wiedzy, żenujący poziom.

Mnie jednak martwi coś jeszcze. Próbuję w realnym świecie dyskutować z młodymi ludźmi i niestety wielu z nich skończywszy nawet studia wyższe mają taki sam defekt umysłowy i wiedzowy jak Rysiu i - co chyba oczywiste - akurat ci młodzi popierają PO, Nowoczesną czy KOD. Wiele uczelni wprost niesamowicie obniżyło poziom nauczania. Swoiste równanie w dół o czym często zresztą mówi profesor Wolniewicz.

Po naszej, prawej stronie jest więcej mądrości, inteligencji i wiedzy. To cieszy!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1525718

na życzenie

 

nowoczesnej swobody

takie jest życzenie

by każde stadium aborcji

usuwać na życzenie!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1525723