Chcemy sprawiedliwości i przestrzegania prawa...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Po całkowitym skompromitowaniu najwyższego urzędu w państwie pan prezydĘt zdecydował się wprowadzić nową świecką tradycję. Polega ona na tym, że święta państwowe, bez względu w jakim dniu przypadają, obchodzone będą przed 6 sierpnia. Od ćwierć wieku Święto Wojska Polskiego (mimo faktycznej likwidacji armii w tym czasie) przypada 15 sierpnia. Ale nie w tym roku... Otóż Komorowski zdecydował, że w 2015 roku 15 sierpnia przypada w dniu ...1 sierpnia. Da to Bredziśławowi mozliwośc nominowania 18 nowych generałów, dzięki czemu nasza niezwyciężona "armijka" prześcignie Chiny i Rosję razem wzięte w liczbie generałó..a co, niech się boją. Z drugą dtą jest jeszcze komiczniej. Od 35 lat symboliczną datą powstania "Solidarności" jest 31 sierpnia. Ale nie w tym roku... Pan prezydĘt zdecydował, że odznaczenia z tej okazji wręczy w dniu...4 sierpnia. Bareja skręca się ze wstydu w grobie. Dlaczego prawicowe i patriotyczne media tak mało uwagi pośwęcaja temu szczytowi głupoty, cynizmu i pogardy dla Polaki? Porponuję rozwinąć tę BrĄkową tradycję. Rocznicę wybuchu II wojny śwaitowej spokojnie można "obchodzić" 2 sierpnia, a np. listopadowe Święto Niepodległości - 5 sierpnia. W III RP, czyli państwie z dykty nie jest to jeszcze ostatnie słowo PO-mafii.

Jeżeli ktoś liczy na to, że PO-sitwa w obliczu zbliżającej się utraty władzy zaprzestanie swych machlojek, przekrętów i ordynarnych kradzieży to spiesze wyprowadzić go z błędu. Dzis "okazało się", że rzucony na mini-sterstwo środowiska pan Grabowski, energiccznie zmierza do "sprywatyzowania" jednego z ostatnich polskich banków - BOŚ. Metodą starą jak nie-rządy PO. BOŚ, który od lat przynosił zyski, "nagle"  na początku roku wygenerował "stratę". Zadbali o to narzuceni na wiceprezesów banku dwaj PO-kolesie mini-stra, działając ewidentnie na niekorzyść banku. Prezes BOŚ, który protestował przeciw sztucznemu "dołowaniu" banku, zostal odwołany. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by znalazł się "zagraniczny inwestor" i za ułamek wartości ukradł kolejną własność Polaków. Powiedz Szanowny Czytelniku - czy takich ludzi warto  zatrzymywać, stawiac zarzuty, udowadniać winę, prowadzić latami sprawę w sądzie, w końcu karmić w ZK? Moim zdaniem - nie warto. Czas wrócić do kary śmierci w kodeksie.

A' propos "inwestorów zagranicznych" mam kolejne przypadki. PKP Energetykę, spółkę będącą właścicielem infrastruktury kolejowej w kraju, pani minis-ter Wasiak, psiapsiółka Kopacz-ki, przehandlowała firmie- wydmuszce z Luksemburga, której kapitał założycielski wyniósł 5 tys. zł.!!! Powtarzam - pięć tysięcy!!! Czy za coś takiego pani Wasiak zasługuje na opiekę państwa w ZK ? Wątpię..I to dzieje sie teraz, gdy mamy już naszego prezydenta, a PiS ma szansę na samodzielną większość w Sejmie....Przypominam, że podobna "spółka z Luksemburga" ukradła góralom i wszystkim Polakom PKL w Tatrach...Inna "spólka", od kilku lat zajmująca się "budową" elektrowni atomowej wydała w tym czasie na "swą działalność" - uwaga - 182,5 mln złotych!!! Mimo skutecznej, opartej na precyzyjnym planie "pracy" w ciągu sześciu lat!!! nie udało się nawet wybrać lokalizacji dla tej "inwestycji". Po co tracić czas i pieniądze na wieloletnie utrzymywanie prezesów i zarządu tej "spólki" w ZK ?

Wczoraj mini-ster od czegoś tam Czerwiński obwieścił, że słynny "gazoport" zostanie uruchomiony...w 2016 roku. A jeszcze niedawno warszawski "ludowiec" Piechociński "dawał słowo", że pierwsze, legendarne jak korweta "Gawron" - kuwejckie tankowce, zawitają do Świnoujścia we wczesnej jesieni. No ale PIechociński dawał tez "słowo",że afera podsłuchowa zostanie wyjaśniona do lipca...2014 roku.

 Nie miejmy złudzeń co do PO-sitwy Szanowni Państwo. Nie liczmy, że coś przemyślą, może zastanowią się jak to będzie po październikowych wyborach. Nie zrobią tego. Czują się bezkarni, od lat nie podlegają jakomkolwiek prawom, skryci za me(n)dialną zasłóną, traktują Polskę jako łup złodziejski. Ich nie warto reedukować. PO (ale też PSL czy SLD) powinna być natychmiast po wyborach zdelegalizowana, a każdy - powtarzam każdy - kto choć kilka dni do niej należał powinien być pozbawiony mozliwości obejmowania jakichkolwiek państwowych i samorzxądowych funkcji minimum przez 20 lat. Liderzy sitwy dożywotnio.Półśrodki już nie pomogą. "Polityczna "odpowiedzialność także. Polacy domagają się respektowania prawa i elementarnej sprawiedliwości. Ich trzeba gremialnie wywieźć taczkami na śmienik i mocno zaspawać otwory zsypów...Inaczej za niedługi czas, następnym pokoleniom Polaków zostanie już tylko ulica...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Najgorsi są ci urodzeni w niedzielę

Praca ich nie pociąga , czasem leżąca

Bo wtedy się budzi głupota wiodąca

Jeśli się im uświadomi koniec wczasów

Będą chętnie wciągać złodziei do lasu

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1488520

to rzeczywiście bardzo dobra diagnoza sytuacji, bo miejsce mierzwy ludzkiej, która uwarza się za nasz rząd, zajmującej się rozkradaniem pozostałości po wspólnym dobru Polski, manipulacjami i zdradą, nie zasługuje na nic więcej, jak na taczki itd.

Obyśmy jak najszybciej ujrzeli ten proces na własne oczy

Grasja

toPolacy domagają się respektowania prawa i elementarnej sprawiedliwości. Ich trzeba gremialnie wywieźć taczkami na śmienik i mocno zaspawać otwory zsypów...Inaczej za niedługi czas, następnym pokoleniom Polaków zostanie już tylko ulica...

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/chcemy-sprawiedliwosci-i-przestrzegania-prawa

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1488566