Dajmy głos ulicy...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Już wszystko jasne. Wielogodzinne "negocjacje" Kopacz-ki w poniedziałek to był pic dla naiwnych. Wczoraj ruszyła, zgodnie z planem PO-szustów, sejmowa maszynka do planowego niszczenia polskiego górnictwa. Do najbliższego piątku ustawa "reprywatyzacyjna" ma być przez zasitwioną większośc parlamentarną przegłosowana. W przyszłym tygodniu PO-szustowsko -"ludowa" większość przepchnie gniota bez poprawek przez senat, a potem prezydĘt "po dokładnej analizie skutków " podpisze ustawę. Wtedy biedni ludzie z "Brzeszcza" i innych kopalń zostaną "sprywatyzowani". Bo przecież nieprzypadkowo juz w kolejce po zakup "deficytowych" kopalni ustawiają się kolesie kolesi. Żadne parlamentarne protesty opozycji nie mają sensu. Z tym nie-rządem nie ma o czym już mówić! Panie Prezesie Kaczyński! Panie Przewodniczący Duda!  Liderzy Ruchu Narodowego, KNP i innych patriotycznych ugrupowań! Szefowie Klubów "Gazety Polskiej", Ruchu im. L. Kaczyńskiego, Solidarni 2010! Tylko jednomyślne wyprowadzenie ludzi na ulice, zatrzymanie całego kraju ma dziś rację! Wezwijcie solidarnie rząd Kopacz-ki do dymisji. Wspólnie wymuśmy ICH odejście. Jeżeli teraz się zatrzymamy, utkniemy w jałowych dyskusjach to będzie koniec myśli o zmianach w Polsce. Słyszeliście o wczorajszym odrzuceniu przez "niezawisły" sąd w Katowicach wszystkich wnisków dowodowych, pokazujących sfałszowanie protokołów komisji wojewódzkiej wyborczej na Śląsku ? Co ICH obchodzi 130 tysięcy sfałszowanych głosów, czy fakł ,że prawie 70% Polaków jest przeciwnych likidacji kopalń ?! Dostali polecenie od swych zagranicznych mocodawców i zrealizują zniszczenie polskiego górnictwa, bezprawnie jeśli trzeba! Sitwa może być usunięta tylko w wyniku ogółnopolskiego protestu na ulicach, pokazaniu,że juz dosyć kłamstw, bezczelności, obłudy, ignorancji! Oni muszą odejść natychmiast! Tak jak na Węgrzech i tu skompromitowana sitwa odda władzę tylko ze strachu przed gniewem Polaków. A wtedy wyjdą na światło dzienne sprawy przy którycgh korupcja "socjalistów" węgierskich to skauting. Czas wyjśc na ulice!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

jest to mozliwe ale jak widać na śląsku,bo w pozostałej części kraju raczej nie teraz.Obecnie mamy stan zapalny na sląsku i jest mozliwośc ze zacznie sie rozrastac na cały kraj,ale jest to uzaleznione od wielu czynników społecznego odczucia.Wspomniane ugrupowania opozycyjne lub narodowościowe każde z nich ma swoje zdanie na temat.Bardzo często zbieżne z pozostałym ale zawsze jest coś nie tak.To takie typowo polskie;gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania.Taka własnie mentalnośc nas niszczy o czy bardzo dobrze wiedzą decydenci i skrupulatnie to wykorzystuja podając identyczne ale zarazem różne inormacje w prasie radio telewizji.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1460611

Polaku rusz dype sprzed telewizora i wyjdz na ulice inaczej sie nie da ocalic Polski
przed zaglada.Czasu na dzialanie zostalo juz malo.
Obnizono wartosc zlotowki, aby taniej wykupic lasy i polskie ziemie

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1460640

Bytom już dziś wyszedł. Ponad 20 tyś ludzi.  Chodżcie  z nami Bytomianami już nadszedł czas.   2 lata temu wywaliliśmy peowskiego prezydenta Bytomia.  Dziś też nie odpuścimy  CHODŻCIE   Z NAMI   W JEDNOŚCI SIŁA.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1460691