Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Świat

Pan Zmartwychwstał! Alleluja!

Nie zna śmierci Pan żywota, chociaż przeszedł przez jej wrota.

Rozerwała grobu pęta ręka święta, Alleluja!

 

Serdeczne życzenia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego zasyłają z Watford k. Londynu Sławomir i Maria Roch. W tym dniu wspaniałym wszyscy się weselmy, oto śmierć została pokonana i nie ma już władzy nad nami. A zatem niech wiara w Zmartwychwstanie Pana umocni w nas nadzieję na życie wieczne. Niech ta dobra nowina otwiera nas na osobiste spotkanie z żywym Zbawicielem, który jest źródłem miłości prawdziwej i ofiarnej, ma moc przemieniać nasze życie rodzinne, wspólnotowe. Modlimy się gorąco, by Zmartwychwstały Pan uczynił je bogatszym we wzajemną służbę, w życzliwość i w życiową mądrość. Aby ów błogosławiony czas zaowocował dobrem i wszelką pomyślnością w naszym życiu. Niech Ojców tradycja sprawi zaś, że nie zabraknie na polskich stołach, soli, chleba, święconych jaj, wędlin i słodkiego Baranka. A gwarny śmingus dyngus, śmieszny i mokry, rozproszy troski i smutki, niezwykłych tych dni. Dziś choć daleko, jesteśmy po raz kolejny blisko Was wszystkich.

 

Przez Twe święte zmartwychwstanie z grzechów powstać daj nam, Panie.

Potem z Tobą królowanie. Alleluja! Alleluja!

Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Życzę Ci wszystkiego dobrego! Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych! 

Vote up!
8
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1537291

mnóstwo serdecznych życzeń wraz z pytanie,gdzie taki piękny Kosciół   i jeszcze te freski :) w tle ,trochę się domyślam,ale ?

Bóg Zmartwychwstał

 

Vote up!
9
Vote down!
0

gość z drogi

#1537299

Dziękujemy gościu z drogi. I my z żoną Marią składamy Tobie i Twoim nabliższym gorące życzenia rodzinnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, obfitości wszelkich łask Bożych i wszystkiego co najlepsze. 

Zdjęcie jest zrobione rok temu w kościele św. Krzyża w Watford k. Londynu, Wielka Sobota 27 marca 2016 r. . Nasza wspólnota lokalna należy do polskiej parfii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Great Missenden, Little Chalfont, Amersham i Watford. Raz jeszcze serdecznie pozdrawiamy i raz jeszcze radosnego Alleluja!

Vote up!
4
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1537330

Bliskich,

dzięki za odpowiedż ,wiedziałam,ze już gdzieś na zdjęciu widziałam  Ten Kosciół :)

Droga nasza Druga Polsko w tych Swiątecznych dniach jesteśmy Razem :)

Trzymajcie się i dalej j TAK pięknie kochajcie Polskę :)

Dobrego,Poniedziałkowego Dnia :)

Vote up!
2
Vote down!
0

gość z drogi

#1537405

Dziękuję Gawrionie za serdeczne życzenia raz jeszcze i wzajemnie. Wspomniałeś przy tej wspaniałej okazji największych moje drugię imię Tomasz. Tak bardzo lubię i cenię sobie to imię, podonież że moja mama za nim obstawała. Z nim wiążę piękną i realną obietnicę, bliskości św. Tomasza Ap , o którym staram się pamiętać w swoich modlitwach. Nie jest zreszą łatwo o NIm zapomnieć, skoro moje miasto rodzinne Zamość ma w swoim herbie właśnie św. Tomasza Ap.

Vote up!
9
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1537310

Tomasz to także jedno z moich imion :) Też bardzo je lubię.

Vote up!
6
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1537316

Vote up!
7
Vote down!
0
#1537327

Vote up!
7
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1537344

Błogosławieństwa Bożego dla Ciebie i twojej rodziny.

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1537345

......Józiu a Ty od razu z mostu i to o wielu jajcach! I czemu miałbym się zdzwić?! Ale już tak bez jaj, to wielkie dzięki za tę i te wszystkie inne fotki, którymi nas niustannie obdarowujesz! Życzę Tobie i Twoim najbliższym, miłym sercu, parafianom św. Andrzeja Boboli Męczennika i Patrona Polski, nam wszystkim niepoprawnym blogerom, życzę wspaniałych, rodzinnych, radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Raz jeszcze z żoną Marią gorąco pozdrawiamy. Z wołyńskim Szczęść Boże.

Vote up!
7
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1537347

 

Sławku, życzę radości paschalnej. Niech Zmartwychwstały Pan ożywia to, co umarłe i umacnia to, co słabe. RADOSNEGO ALLELUJA!

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1537369

Drodzy Sławku i Marysiu oraz wszyscy niepoprawni blogerzy, którzy lubicie płynąć pod prąd pragnę złożyć Wam najlepsze życzenia z okazji tych wspaniałych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wszyscy jesteśmy complexio oppositorum - spotkaniem wszystkich przeciwności. Chrystus przyjął człowieczeństwo - Zmartwychwstał!!! Nowy dzień, nowe wezwania, nowe upadki, nowe powstawania, nowa siła. Nie ma innej drogi. Alleluja!

Vote up!
9
Vote down!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1537363

mit freundlichen Grusen

Vote up!
5
Vote down!
0
#1537364