Spontaniczna, emocjonalna reakcja na zablokowanie blogera DRACHE. Akcja - reakcja. Zasady Dynamiki Newtona.

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Ku pamięci martwego, wirtualnego konta żyjącego przecież Drache.

To jest jedna z rzeczy która mnie najbardziej "wkurwia" - nadzwyczajna delikatność rasy żydowskiej (złe i niesprawiedliwe uogólnienie na potrzebę komentarza - ale jak tu wypowiadać sie dobrze o Żydach, skoro statystycznie są tacy nadmuchani i terroryzują jakims tam antysemityzmem cały naród polski, ba świat) na jakiekolwiek słowa krytyczne lub co gorsza próby dekonspiracji.

Właśnie..Co by było gdybyś napisał o Eskimosach??? Czy Stowarzyszenie Eskimosów Ziem Polskich także zgłosiłoby blog na salonie do usuniecia czy zablookwania. Ehh ta obłuda i nadzwyczajna wrażliwość na kwestie żydowskie...;/
Najgorsze jest to, że większość ludzi na świecie, patrząc przez pryzmat ludobójstwa IIW.Ś. (także ludobójstwa na innych narodach)  uwierzyła, że jest coś takiego jak antysemityzm - sztuczne, wmówione wszystkim przez Żydów, pojecie ucinające wszystkie dyskusje w przedmiocie jakiejkolwiek krytyki tej narodowości...Dlaczego takie pojęcia jak Antypolonizm, Antyromanizm, Antygermanizm w zestawieniu zAntysemityzmem są dyskryminowane albo wogóle nie funkcjonują??

Teza - antysemityzm powoduje antysemityzm - czyli antysemityzm jako błędne koło siłą sprawczą samych Żydów..Być może warto kreować się na ofiarę?
Niedawno czytałem gdzieś o przykładzie Żydówki, która po to by grac ofiarę, sama sobie, na drzwiach akademika amerykańskiej (bodajże) uczelni, malowała urągajace Żydom symbole i napisy..Czy to kompleks wyższości czy niższości nimi tak powoduje?Czy takiego człowieka można lubić za naciąganie, fałszowanie tak kochanych przez inne nacje prawdy?

"Mądry żyd to zakonspirowany żyd . Zdemaskowany żyd to głupi żyd." Talmud

możnaby było sparafrazować i napisać:

"Mądry żyd to żyd ofiara . Nieofiara żyd to głupi żyd."

--------------------------------
Nie pałam nienawiścią czy niechecią do żadnej rasy. Tak jak cały mój gatunek jestem z natury dobry. Jednak nie jestem odporny na przejawy niesprawiedliwości i chamstwa będącego przejawem działań niektórych narodowości pojetych zbiorowo. Stąd moje niepozytywne opinie na ich temat..
----------------------------------

----------------------------------
Dla nieznających historii Drache skrótowo o przyczynie blokady bloga Drache, napisane przez Drache (w nowej skórze?):

"Usunięto mnie z salonu24. Za antycośtam.

Zaskoczony za bardzo nie jestem. O dawna domyślałem się trwa polowanie na mnie. Otrzymywałem ciekawe informacje na prywatnego maila. Tekst w którym podobno jestem żydożercą usunięto sprawnie bez śladu nie dając czytelnikom szans do jego oceny.

W moim strasznym antycostamowym tekście wymieniłem najważniejszych dyplomatów w polskim MSZ jako Żydów. O ich pochodzeniu przeczytałem w ogólnodostępnych źródłach. Nie jest prawdą to co pisze Pan Janke, że poleciałem Tejkowskim czy też Bublem. Ten jeden z drugim Żydów robi z Polaków. Ja podałem prawdziwe dane. Opisałem również na przykład przemilczaną sprawę udziału we władzach FOZZu Rosatiego.

Wyraziłem również obawę co do napreprezentatywności tej nacji w polskiej dyplomacji po 1989 roku, która przypomina taki sam ich przerost kadrowy w komunistycznych służbach represji -UB.

Obawiam się ich nielojalności.

Wolno mi. 

Znany historyk, dla wyjaśnienia filosemita na którego chętnie powołują się sami Żydzi - Paul Johnson napisał, że Żydzi wybierając lojalność wobec diaspory czy też kraju w którym żyją wybiorą zawsze posłuszeństwo swoim pobratymcom.

Czyż z dezercje tysięcy Żydów z II Korpusu Armii Andersa w Palestynie nie są najlepszym tego przykładem?

A co będzie gdy wpędzą teraz Polskę w konflikt zbrojny niezgodny z naszą racją stanu?

Można to wykluczyć?

Czy takie pytania to antycośtam? 

Panie Janke nie mierzę nikomu nosów linijką. Pamiętam ,że Czerwone Maki pod Monte Cassino napisał Żyd. Wymordowanie ich przez Niemców uważam też za wyjątkową zbrodnię. Mam prawo jednak po doświadczeniach z Morelem , Bermanem, Michnikiem zadawać pytanie o bezpieczeństwo naszego Narodu, który oddał swoją dyplomację w ręce obcych. Takie same pytania bym zadał gdyby tymi obcymi byli Eskimosi czy też Arabowie.

Panie Janke w imię politycznej poprawności usunąłby Pan dziś nawet Wiliama Shakespeara z jego "Kupcem Weneckim". Ja Pana nawet trochę rozumiem. Musi Pan tak grać jak Panu każą bo utonąłby Pan inaczej w jakichś "Wiadomościach z Wąchocka".

Dziekuję wszystkim, którzy się za mną wstawili w szczególności Beowulfowi, Emisariuszowi, Maryli, Uczennicom, Freeamnowi, Waitsowi, Isztar, Mc Gregorowi.

I wszystkim mi życzliwym. To było naprawdę miłe.

Mimo, że nie istniałem na SG czytało mnie tysiące osób. Im również dziękuję.

Do Pana Jankego mam jedną radę i prośbę. Niech Pan przeczyta sobie tekst Isztar o Angelusie Kilara i porówna z tym co wystawia Pan na SG w wykonaniu Asraela. Może zrobi się Panu wstyd."

Brak głosów