Panie i Panowie, przed Wami Kamil Stoch! Polscy skoczkowie zajęli III miejsce w konkursie drużynowym!

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Sport

Początek by trudny, ale finał jest najważniejszy. Kamil Stoch z rekordem skoczni 251,5 metra. Polscy skoczkowie stworzyli najlepszą drużynę tego sezonu na świecie w skokach narciarskich.

Skład drużyny:

Kamil Stoch
Maciej Kot
Piotr Żyła
Dawid Kubacki

Dziękujemy Panowie!

Kamil Stoch przebojem wleciał do wąskiego grona osób, którzy pokonali ćwierć kilometra w skokach... Nie! W lotach narciarskich!

To szósta pucharowa dekoracja w tym sezonie dla polskiej drużyny! Historyczny sezon biało-czerwonych za nami. Kończymy na najwyższym stopniu podium w pucharze narodów.

Wreszcie mamy zespół i kilu znakomitych zawodników. Niespotykany sezon dla da polskich skoków. 9. zwycięstwo Kamila, a 2. zwycięstwo Maćka Kota.

Dzisiaj w Planicy panowała wysoka temperatura 13 stopni. Tymczasem nie tylko ta wysoka temperatura rozgrzała serca Polaków, ale znakomite wyniki polskich sportowców.

W tym miejscu należy podziękować trenerowi polskich skoczków, Stefanowi Horngacherowi! Dziękujemy za przygotowanie naszych zawodników.

Skocznia Welikanka w Planicy okazał się szczęśliwa nie tylko dla naszej reprezentacji.
Pierwsze miejsce zajęli Norwegowie, a Drugie Niemcy. Gratulujemy!

Na zdjęciu tabela wyników:

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:7)

Komentarze

Tak, chłopaki! Spisaliście się świetnie. Moje wielkie gratulacje.
Ale nie ma się co dziwić, jeśli wówczas 12-letni Kamil Stoch już myślał bardzo poważnie o karierze sportowej, zadziwiając trenerów i kibiców swoimi rekordami (między  innymi 128 m na Wielkiej Krokwi).

 

Natomiast ty Romualdzie nie wiem, jak to zrobiłeś, by w tych kilku zdaniach popełnić kilka błędów! Nie jest to rekord, bo są tu od ciebie lepsi w pisaniu z błędami (na przykład wilk na kacapy), ale nie masz się czym szczycić.

Zatem... moja errata.

Jest: 
"Kamil Stoch przebojem wleciał do wąskiego grona osób, którzy pokonali ćwierć kilometra w skokach... Nie! W lotach narciarskich!"
Winno być:
"Kamil Stoch przebojem wleciał do wąskiego grona skoczków ("lotników"), którzy pokonali ćwierć kilometra w skokach. Nie, nie w skokach, a... w lotach narciarskich!".

Jest:
"Wreszcie mamy zespół i
kilu znakomitych zawodników".
Winno być:
"Wreszcie mamy zespół i
kilku znakomitych zawodników".

Jest:
"Skocznia Welikanka w Planicy
okazał się szczęśliwa nie tylko dla naszej reprezentacji".
Winno być:
"Skocznia Welikanka w Planicy
okazała się szczęśliwa nie tylko dla naszej reprezentacji".

 

Satyr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1535788