Mordowanie małyszomanii

Obrazek użytkownika norwid
Sport

Wyborcza krytyka Kamila Stocha za używanie znaku krzyża przed skokiem narciarskim to bardzo poważny problem. Dotyczmy on głównie źródeł tej dyscypliny sportowej.

 

Przypomnę że dnia 08.01.2018r. Wojciech Kuczok na łamach Gazety Wyborczej przywołał mosznę Boga Ojca nazywając ją per analogia do krowy wymieniem (1) Oburzył go fakt że katoliccy sportowcy przywołują swojego Boga przed dokonaniem skoku w przepaść. Dziennikarz, zadeklarowany ateista nie może strawić sytuacji że oto wierząca osoba uczestnicząc w wydarzeniu sportowym ostentacyjnie posługuje się swoim znakiem religijnym. A przecież międzynarodowa promocja skoków narciarskich jest wybitnie antychrześcijańska.

 

Kreatorzy życia społecznego walczą z zabobonem. Stosują wszelkie możliwe sposoby do rugowania konserwatyzmu z przestrzeni publicznej. Dla nich największym problemem są mieszkańcy rejonów ubogich w żywność i perspektywę rozwoju. Docelowa grupa wstecznictwa to oczywiście górale. Zawzięcie chodzą do kościoła i wierzą w Boga Wszechmogącego. Wierzą w Zbawiciela który umarł na krzyżu za nasze grzechy. Zanim jednak Zbawiciel Jezus Chrystus dokonał żywota przeszedł „ostatnie kuszenie” w czasie 40-dniowego postu.

Jedno z szatańskich kuszeń mówi o tym czego codziennie dokonują skoczkowie narciarscy.

 

Mat. 4:6

rzekł Mu: Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, napisane jest bowiem: Aniołom swoim da rozkaz co do ciebie, a na rękach nosić cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień.

Mat. 4:7

Odrzekł mu Jezus: Ale napisane jest także: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego. (2)

 

Co więc górale muszą robić aby zabić w nich wiarę chrześcijańską? Muszą urągać Bogu Wszechmogącemu, muszą go wystawiać na próbę tak aby przy biesiadnym kuflu piwa Jasiek spod samiućkich Tater na wspomnienie o Małyszu, Stochu i Jezusie powiedział tak: Jezus to cykor nie to co nasz Małysz i Stoch.

 

Właśnie takie postawy społeczne są pożądane. Wraz z nimi rodzi się szacunek dla góralskiej odwagi i pogarda dla chrześcijańskiego zacofania. Takimi kryteriami kierują się luminarze postępu i ateizmu których na co dzień spotkać można w redakcji Gazety Wyborczej.

 

Piszę o religijnym odruchu Kamila Stocha ponieważ ruszyło go sumienie. Jakieś niedzielne kazanie poruszyło jego zakamarki duszy i uświadomiło mu że jego kariera to robota diabła aby zniszczyć jego świat, jego powiat, rodzinę i wreszcie niego samego tak aby nie zostało nic o co warto będzie walczyć. Pozostanie jedynie pogoń za szprycą adrenaliny jak to było w przypadku Małysza rajdowca. (3) Nie przypominam sobie aby protestancki mistrz skoków narciarskich z Wisły używał przed skokiem znaku krzyża. Te cenne sekundy na rozbiegu, cenne dla reklamodawcy, sportowych kanałów i wreszcie dla aktu wiary samego sportowca.

 

Tego jednak było za wiele. Stoch dopuścił się straszliwej zbrodni na pracy ustawicznej zastępów luminarzy postępu. Dokonał mariażu własnej wolnej woli, kariery sportowej skakania w przepaść gdzie ląduje bez pomocy aniołów i wiary swoich ojców. Wiary która miała być tymi pierwszymi wy-ma-za-na na dobre. Jeden Stoch niszczy pracę milionów działaczy sportowych, dziennikarzy i wykładowców całego świata – tego zdecydowanie za wiele.

 

Skutek występku Kamila Stocha może być dwojaki. Albo skończy z katolickim symbolem albo międzynarodówka skończy.. z tą dyscypliną sportową. Kropki mogą oznaczać problemy zdrowotne Kamila.

 

 

http://wyborcza.pl/7,154903,22866741,wojciech-kuczok-stoch-lat-niech-zyje-nam.html?disableRedirects=true

http://www.nonpossumus.pl/ps/Mt/4.php

http://chorzow.naszemiasto.pl/artykul/malysz-pojedzie-w-rajdzie-dakar,874134,art,t,id,tm.html

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Ale nie z Polakami taki numer, pachołku szatana z gazety gównianej, od razu widać żeś potomek przybłęda, bez krwi Polskiej.

W Polsce Bogiem i Królem jest Jezus Chrystus, a Polska ma przymierze z Bogiem i jest państwem chrześcijańskim już od 1050 lat, nawet miliony rzucone przez Sorosa na walkę z Polską tego nie zmienią, a twoja żydo-masońska gazeta gówniana zniknie, wraz z tobą i innymi sługusami szatana.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1555881