Nie chcesz płacić 300 mld Żydom? Ty ruski trollu!

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Dochodzi do chamskich i kuriozalnych sytuacji. Ludzie, którzy sprzeciwiają się roszczeniom Żydów nowojorskich, przez pewne towarzycho nazywani są antyamerykańskimi antysemitami i prorosyjskimi ruskimi trollami. To zabawne, bo „Targowica” też powoływała się na patriotyzm.

 

Niewolnik przynajmniej może się buntować. Ludzie, dla których sprawa roszczeń jest obojętna, nie są nawet niewolnikami. Tylko idiota może twierdzić, że Polska ma sojuszników którzy w trudnych chwilach nas obronią i za to musimy zapłacić taką straszną cenę. Jesteśmy traktowani przez tychże sojuszników, jak brudny sedes – okradani, wykorzystywani, politycznie dosłownie „olewani”. Tacy sojusznicy są jak Związek Zdradziecki. Jeśli ktoś tego nie widzi, jest ślepy, jak członek sekty lub po prostu ograniczony.

 

Geopolityk Jacek Bartosiak w „Radiu Wnet” mówił, że Izrael udaje silniejszego niż jest w rzeczywistości. Nie jest też taki bogaty, jak Polakom się wydaje, i chyba nie jest dla nas tak strategicznie ważny, dlatego też nie trzeba upadać przed nim na kolana*. Izrael potrzebuje bardziej nas niż my jego. Właściwe, to wcale go nie potrzebujemy.

 

Po co nam sojusznik, który na wiernego mu jak psa, rząd PiS, wrzeszczy jak na szmatę. Obraża mnie to podobnie, jak przeprosiny Kwaśniewskiego o Jedwabnem, wypowiedź Radosława Sikorskiego o przewodzeniu Niemiec, czy wykład szefa dyplomacji Rosji Siergieja Ławrowa dla polskich ambasadorów po katastrofie smoleńskiej, zorganizowany przez „sławnego Radka”.

 

Polska lat 1939-1945 to kraj zamordowany – zniszczony, zbombardowany, okradziony. Co gorsze, jakiekolwiek spełnienie roszczeń żydowskich, czyli de facto amerykańskich, może otworzyć drogę tak osłabionej Polski do pretensji Niemiec do „Ziem odzyskanych”. Czy chcą nam zabrać nawet ulice?

 

Następuje ciekawy ciąg zdarzeń: gdy rząd Prawa i Sprawiedliwości zaczął coś wspominać o odszkodowaniach od Niemiec za II wojnę światową, natychmiast pojawiła się sprawa 300 mld dolarów dla Żydów. Czyżby czujne oko międzynarodowej bankowości stwierdziło, że najlepszą obroną jest atak?

 

Może najpierw niech Żydzi nowojorscy zapłacą nam odszkodowanie za finasowanie systemów totalitarnych – Hitlera i ZSRR oraz za szczególne uczestnictwo w tym ostatnim? A okrągły stół i okradająca Polaków „terapia szokowa”? to za mało. Będą nas okradać, dopóki istniejemy.   

 

Roszczeniowcy nie chcą złotówek. Nie zechcą nawet dolarów, które również można wydrukować. Zechcą konkretnego majątku: kamienic, dróg, mostów, lasów, czy ziemi rolnej.

 

Obliczmy, ile Polski będziemy musieli oddać, jeśli nasze rządy zgodzą się na roszczenia:

 

„Według najnowszych danych (z 20 czerwca 2018) średnia cena hektara ziemi rolnej w Polsce wynosi 43 097 zł” pisze „Gazeta Pomorska” powołując się na dane ARIMR. 300 miliardów dolarów, kosztuje więc w przeliczeniu 267 680 km² ziemi rolnej. Polska ma powierzchnię 312 679 km².

 

Szykuje się V rozbiór Polski. Choć projekt ustawy Kukiz’15, który zakazuje podejmowania jakichkolwiek rozmów i ugód z „terrorystami” ma dobre intencje, choć naiwny, w obecnej sytuacji politycznej jest konieczny.

 

Ciekawe, Gideon Taylor ze Światowej Żydowskiej Organizacji ds. Restytucji (WJRO) wyraża rozczarowanie tonem i językiem w Polsce, która jest bardzo nieprzychylne restytucji mienia. Wg niego, „mienie to wciąż przynosi korzyści polskiej gospodarce”. Nie wiem w jaki sposób okradzione i zniszczone kamienice, fabryki, okradzione przez Niemców albo sowietów, wciąż przynosi korzyści polskiej gospodarce. Wiem tylko tyle, że naszym przeciwnikiem są bezwzględni bandyci. Tymczasem ambasador Polski w Izraelu Marek Magierowski został, w wyniku antypolskiej nagonki, zaatakowany słownie i fizycznie zaatakowany przed bramą polskiej ambasady w Izraelu.

 

Czy tu chodzi tylko o pieniądze? Nie, chodzi o nienawiść do Polaków i wyładowywanie swoich frustracji. Za to, że przeżyliśmy wojnę. Freudowskie kompleksy bywają niebezpieczne.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (23 głosy)

Komentarze

Też mi się widzi, że tu nie chodzi o żadną gotówkę, a raczej coś w rodzaju przejęcia terytorium. Takie zakusy już przecież były gdy odzyskiwaliśmy niepodległość po IWŚ więc to wcale nie jakieś fantastyczne wymysły tylko rzeczywistość.
Natomiast całą sprawę chyba należy widzieć jeszcze szerzej, przede wszystkim w kontekście żydowskiego przejęcia Ukrainy bo widać, że ta operacja nie ogranicza się tylko do Polski.

Przykład Ukrainy może nam zresztą różne rzeczy pokazać i uświadomić - np. to, że aktywność i współdziałanie obejmuje całe żydostwo, zupełnie niezależnie od tzw. różnic politycznych. Tam każdy Żyd dokładał do tego dzieła swoją cegiełkę gdzie tylko mógł - od Sorosa i pani Apfelbaum, przez Michnika aż do "prawicowego" młodego Wildsteina (innych "prawicowych" nie wymieniam, ale wiadomo) plus oczywiście Żydzi miejscowi.
Należałoby się całkiem poważnie zastanowić czy aby z czymś podobnym nie mamy do czynienia w Polsce. Przy czym nasz przypadek jest trudniejszy i znacznie bardziej skomplikowany bo tutaj trzeba jeszcze zniszczyć podstawy cywilizacyjne, kulturowe i religijne. Tego problemu na Ukrainie nie było, dlatego tam poszło gładko jak z płatka, u nas trzeba się dużo bardziej postarać i wykazać większą przebiegłością.

Vote up!
10
Vote down!
-2
#1590509

Szef Centrum Wspólnoty Żydowskiej w Krakowie (Jewish Community Center), Jonathan Ornstein wyraził się bardziej dobitnie. Wypowiadając się dla magazynu The Tablet w listopadzie 2012 r. stwierdził, iż „Polska jest jedynym krajem w Europie, gdzie powiodły się próby reaktywowania wspólnoty żydowskiej. W większości przypadków próby wskrzeszenia tej wspólnoty w krajach europejskich nie były pozytywnym doświadczeniem. Polska jest jedynym krajem na świecie, w którym bycie Żydem na co dzień jest bezpieczniejsze, łatwiejsze i bardziej akceptowalne niż gdzie indziej”. Dodał, że w tej chwili w naszym kraju ma miejsce druga fala ożywienia żydowskiego, która wiąże się z budowaniem instytucji żydowskich. I chociaż -  jak zaznaczył - jest to proces długotrwały, postęp już w tej chwili jest niewiarygodnie szybki.

https://www.pch24.pl/kneset-w-krakowie--zydzi-z-optymizmem-patrza-na-polske,20371,i.html

PS

http://www.wykop.pl/ramka/4955757/redaktor-naczelny-jerusalem-post-polscy-kolaboranci-hitlera/

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1590737

Sprawa "odszkodowań" dla Żydów powinna być przecięta zdecydowanie przez Sejm i rząd. Dzisiejsze zdjęcie z porządku projektu "Kukiza 15" jest absolutnie nieczytelne...

Vote up!
9
Vote down!
0

Yagon 12

#1590511

jak najbardziej czytelny - przeczekać i wywalić do kosza. Nie po to rozmowy w tej sprawie toczą się od kilku lat i są bliskie zakończenia by „jakiś motłoch” to zmienił. PIS już Nas w tej sprawie sprzedał tylko nie wie jak to powiedziec Narodowi

Vote up!
9
Vote down!
-3

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#1590530

polskiego majątku Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz zaapelował o zbieranie podpisów za wprowadzeniem ustawy zabezpieczającej Polskę przed grabieżą majątku przez szydo-amerykanów, w wyniku realizacji bezprawnej ustawy 447, nienależnych, bezspadkowych roszczeń szydowskich!

Jeśli każdy z patriotów, w tym obecnych na Marszu "NieDlaRoszczeń", w dniu 11 lutego br. zbierze 5 podpisów (#piątka Bąkiewicza)  i przekaże je Stowarzyszeniu MN, to wystarczy, aby wprowadzić do Sejmu RP obywatelski projekt ustawy "nie dla 447"!!!

Jeśli zależy nam, Polakom na Polsce i przyszłości naszej i naszych dzieci, to bierzmy się do działania - w sprawie szczegółów kontakt ze Stowarzyszeniem Marsz Niepodległości!

Czołem Wielkiej Polsce Katolickiej!!!

Vote up!
9
Vote down!
-4
#1590625

Jestem w szoku - ci co tak ochoczo w kółko oczerniali nas o rusofilie, teraz nagle tutaj zamilkli :) Czyżby sami juz zobaczyli, jak bardzo się mylili i że PiS w tej kwestii najwyraźniej dyma nie tylko nas ale i ich?

Vote up!
6
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1590629

To tylko czekanie na wieczorne posiłki, by w wspólnej grupie "ubotów" atakować konwój wolnych Polaków i wolnych myśli i przemyśleń, ludzi co nie myślą tak jak oni.

Wieczorem towarzysze pejsaci, zaczną swoje łowy.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1590631

Wpiszę tu mój komentarz u @Rebeliantka

Wiceszef MSZ:

"Skoro podejmują ten temat, można powiedzieć że to forma nacisku. Ale jest to forma nacisku nieskuteczna. (…) Myślę, że strona amerykańska ma świadomość, że strona polska nie ustąpi w tej sprawie. Przynajmniej ten rząd nie ustąpi. Jak będzie nie daj Boże inny rząd - po wyborach może być różnie."

To nic innego, jak "zakumuflowane" hasło : "Wybierz nas, tylko nas, bo jak nie to....  czyli POPis dogadany."

Ruskie trolle? To jest nieśmiertelne!

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

CISZA

#1590684