Nie chcesz płacić 300 mld Żydom? Ty ruski trollu!

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Dochodzi do chamskich i kuriozalnych sytuacji. Ludzie, którzy sprzeciwiają się roszczeniom Żydów nowojorskich, przez pewne towarzycho nazywani są antyamerykańskimi antysemitami i prorosyjskimi ruskimi trollami. To zabawne, bo „Targowica” też powoływała się na patriotyzm.

 

Niewolnik przynajmniej może się buntować. Ludzie, dla których sprawa roszczeń jest obojętna, nie są nawet niewolnikami. Tylko idiota może twierdzić, że Polska ma sojuszników którzy w trudnych chwilach nas obronią i za to musimy zapłacić taką straszną cenę. Jesteśmy traktowani przez tychże sojuszników, jak brudny sedes – okradani, wykorzystywani, politycznie dosłownie „olewani”. Tacy sojusznicy są jak Związek Zdradziecki. Jeśli ktoś tego nie widzi, jest ślepy, jak członek sekty lub po prostu ograniczony.

 

Geopolityk Jacek Bartosiak w „Radiu Wnet” mówił, że Izrael udaje silniejszego niż jest w rzeczywistości. Nie jest też taki bogaty, jak Polakom się wydaje, i chyba nie jest dla nas tak strategicznie ważny, dlatego też nie trzeba upadać przed nim na kolana*. Izrael potrzebuje bardziej nas niż my jego. Właściwe, to wcale go nie potrzebujemy.

 

Po co nam sojusznik, który na wiernego mu jak psa, rząd PiS, wrzeszczy jak na szmatę. Obraża mnie to podobnie, jak przeprosiny Kwaśniewskiego o Jedwabnem, wypowiedź Radosława Sikorskiego o przewodzeniu Niemiec, czy wykład szefa dyplomacji Rosji Siergieja Ławrowa dla polskich ambasadorów po katastrofie smoleńskiej, zorganizowany przez „sławnego Radka”.

 

Polska lat 1939-1945 to kraj zamordowany – zniszczony, zbombardowany, okradziony. Co gorsze, jakiekolwiek spełnienie roszczeń żydowskich, czyli de facto amerykańskich, może otworzyć drogę tak osłabionej Polski do pretensji Niemiec do „Ziem odzyskanych”. Czy chcą nam zabrać nawet ulice?

 

Następuje ciekawy ciąg zdarzeń: gdy rząd Prawa i Sprawiedliwości zaczął coś wspominać o odszkodowaniach od Niemiec za II wojnę światową, natychmiast pojawiła się sprawa 300 mld dolarów dla Żydów. Czyżby czujne oko międzynarodowej bankowości stwierdziło, że najlepszą obroną jest atak?

 

Może najpierw niech Żydzi nowojorscy zapłacą nam odszkodowanie za finasowanie systemów totalitarnych – Hitlera i ZSRR oraz za szczególne uczestnictwo w tym ostatnim? A okrągły stół i okradająca Polaków „terapia szokowa”? to za mało. Będą nas okradać, dopóki istniejemy.   

 

Roszczeniowcy nie chcą złotówek. Nie zechcą nawet dolarów, które również można wydrukować. Zechcą konkretnego majątku: kamienic, dróg, mostów, lasów, czy ziemi rolnej.

 

Obliczmy, ile Polski będziemy musieli oddać, jeśli nasze rządy zgodzą się na roszczenia:

 

„Według najnowszych danych (z 20 czerwca 2018) średnia cena hektara ziemi rolnej w Polsce wynosi 43 097 zł” pisze „Gazeta Pomorska” powołując się na dane ARIMR. 300 miliardów dolarów, kosztuje więc w przeliczeniu 267 680 km² ziemi rolnej. Polska ma powierzchnię 312 679 km².

 

Szykuje się V rozbiór Polski. Choć projekt ustawy Kukiz’15, który zakazuje podejmowania jakichkolwiek rozmów i ugód z „terrorystami” ma dobre intencje, choć naiwny, w obecnej sytuacji politycznej jest konieczny.

 

Ciekawe, Gideon Taylor ze Światowej Żydowskiej Organizacji ds. Restytucji (WJRO) wyraża rozczarowanie tonem i językiem w Polsce, która jest bardzo nieprzychylne restytucji mienia. Wg niego, „mienie to wciąż przynosi korzyści polskiej gospodarce”. Nie wiem w jaki sposób okradzione i zniszczone kamienice, fabryki, okradzione przez Niemców albo sowietów, wciąż przynosi korzyści polskiej gospodarce. Wiem tylko tyle, że naszym przeciwnikiem są bezwzględni bandyci. Tymczasem ambasador Polski w Izraelu Marek Magierowski został, w wyniku antypolskiej nagonki, zaatakowany słownie i fizycznie zaatakowany przed bramą polskiej ambasady w Izraelu.

 

Czy tu chodzi tylko o pieniądze? Nie, chodzi o nienawiść do Polaków i wyładowywanie swoich frustracji. Za to, że przeżyliśmy wojnę. Freudowskie kompleksy bywają niebezpieczne.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:23)

Komentarze

W dniu 13.05.2019 r. na sejmowej liście wniesionych projektów ustaw, którym jeszcze nie został nadany nr druku, znajdował się się Poselski projekt ustawy o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego.
http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/druk.xsp?nr=3448

Został wniesiony 7 maja przez grupę posłów Kukiz15 (sygn. MK-020-1311/19). Przedstawicielem wnioskodawców jest poseł Tomasz Rzymkowski.

8 maja projekt skierowano do opinii Biura Legislacyjnego Kancelarii Sejmu oraz do opinii Biura Analiz Sejmowych pod kątem zgodności z prawem UE.

Appendix z 14.05.2019 r.

Projektowi ustawy nadano numer (druk Nr 3448). 15.05. przewidziano w porządku obrad pierwsze czytanie w Sejmie.
http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=2623DC91CD9FB781C12583FA005E2A86

Appendix2 z 15.05.2019 r.

Poseł Rzymkowski podaje, że PiS zdjął z porządku obrad procedowanie ustawy.
https://kresy.pl/wydarzenia/sejm-pis-zdjal-z-porzadku-obrad-projekt-ustawy-anty-447/?utm_source=notification&utm_medium=browser

Poseł Robert Winnicki domagał się w Sejmie wyjaśnień, dlaczego nieoczekiwanie zdjęto projekt ustawy anty-447 autorstwa K’15 z porządku obrad. Prowadzący obrady Marszałek Marek Kuchciński odebrał mu głos i usunął z mównicy.

https://kresy.pl/wydarzenia/sejm-winnicki-usuniety-z-mownicy-za-pytanie-o-powody-zdjecia-ustawy-anty-447-z-porzadku-obrad-video/?utm_source=notification&utm_medium=browser

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1590404

Ambasador Azari o ataku na Marka Magierowskiego powiedziała, że nie popiera tego typu ataków - a inne to popiera?

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-2

Romuald Kałwa

#1590406

//Z relacji z Izraelem nie mamy żadnych korzyści//

No właśnie. Dlaczego zatem im tak nadskakujemy?

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1590408

To nie my im nadskakujemy

Tylko żydzi w naszym nierządzie

My ich za to podsumujemy

Jak wylądują na wielbłądzie

Pozdrawiam

Szczęść Boże

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1590496

Szczęść Boże!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1590504

jest czego się bać, tym bardziej, że tak wielu Polaków udaje, że nie widzi zagrożenia, czyli przejęcia polskiego terytorium. Oszukują sami siebie, tak jest wygodniej, nawet odganiają od siebie myśli o przyszłości swoich bliskich. Przypuszczam, że część z tych, którzy nazywają nas agentami Putina nie czuje się Polakami.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1590662

myślę, ze Polacy się budzą. Chodzi o to, aby był to proces masowy. Zobaczymy, jakie będą wyniki najbliższych wyborów.

Pozdrawiam

Ps. Mój dzisiejszy tekst:
http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/drwia-z-nas-w-zywe-oczy

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1590687

Też mi się widzi, że tu nie chodzi o żadną gotówkę, a raczej coś w rodzaju przejęcia terytorium. Takie zakusy już przecież były gdy odzyskiwaliśmy niepodległość po IWŚ więc to wcale nie jakieś fantastyczne wymysły tylko rzeczywistość.
Natomiast całą sprawę chyba należy widzieć jeszcze szerzej, przede wszystkim w kontekście żydowskiego przejęcia Ukrainy bo widać, że ta operacja nie ogranicza się tylko do Polski.

Przykład Ukrainy może nam zresztą różne rzeczy pokazać i uświadomić - np. to, że aktywność i współdziałanie obejmuje całe żydostwo, zupełnie niezależnie od tzw. różnic politycznych. Tam każdy Żyd dokładał do tego dzieła swoją cegiełkę gdzie tylko mógł - od Sorosa i pani Apfelbaum, przez Michnika aż do "prawicowego" młodego Wildsteina (innych "prawicowych" nie wymieniam, ale wiadomo) plus oczywiście Żydzi miejscowi.
Należałoby się całkiem poważnie zastanowić czy aby z czymś podobnym nie mamy do czynienia w Polsce. Przy czym nasz przypadek jest trudniejszy i znacznie bardziej skomplikowany bo tutaj trzeba jeszcze zniszczyć podstawy cywilizacyjne, kulturowe i religijne. Tego problemu na Ukrainie nie było, dlatego tam poszło gładko jak z płatka, u nas trzeba się dużo bardziej postarać i wykazać większą przebiegłością.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1590509

Szef Centrum Wspólnoty Żydowskiej w Krakowie (Jewish Community Center), Jonathan Ornstein wyraził się bardziej dobitnie. Wypowiadając się dla magazynu The Tablet w listopadzie 2012 r. stwierdził, iż „Polska jest jedynym krajem w Europie, gdzie powiodły się próby reaktywowania wspólnoty żydowskiej. W większości przypadków próby wskrzeszenia tej wspólnoty w krajach europejskich nie były pozytywnym doświadczeniem. Polska jest jedynym krajem na świecie, w którym bycie Żydem na co dzień jest bezpieczniejsze, łatwiejsze i bardziej akceptowalne niż gdzie indziej”. Dodał, że w tej chwili w naszym kraju ma miejsce druga fala ożywienia żydowskiego, która wiąże się z budowaniem instytucji żydowskich. I chociaż -  jak zaznaczył - jest to proces długotrwały, postęp już w tej chwili jest niewiarygodnie szybki.

https://www.pch24.pl/kneset-w-krakowie--zydzi-z-optymizmem-patrza-na-polske,20371,i.html

PS

http://www.wykop.pl/ramka/4955757/redaktor-naczelny-jerusalem-post-polscy-kolaboranci-hitlera/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1590737

Sprawa "odszkodowań" dla Żydów powinna być przecięta zdecydowanie przez Sejm i rząd. Dzisiejsze zdjęcie z porządku projektu "Kukiza 15" jest absolutnie nieczytelne...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1590511

jak najbardziej czytelny - przeczekać i wywalić do kosza. Nie po to rozmowy w tej sprawie toczą się od kilku lat i są bliskie zakończenia by „jakiś motłoch” to zmienił. PIS już Nas w tej sprawie sprzedał tylko nie wie jak to powiedziec Narodowi

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#1590530

polskiego majątku Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz zaapelował o zbieranie podpisów za wprowadzeniem ustawy zabezpieczającej Polskę przed grabieżą majątku przez szydo-amerykanów, w wyniku realizacji bezprawnej ustawy 447, nienależnych, bezspadkowych roszczeń szydowskich!

Jeśli każdy z patriotów, w tym obecnych na Marszu "NieDlaRoszczeń", w dniu 11 lutego br. zbierze 5 podpisów (#piątka Bąkiewicza)  i przekaże je Stowarzyszeniu MN, to wystarczy, aby wprowadzić do Sejmu RP obywatelski projekt ustawy "nie dla 447"!!!

Jeśli zależy nam, Polakom na Polsce i przyszłości naszej i naszych dzieci, to bierzmy się do działania - w sprawie szczegółów kontakt ze Stowarzyszeniem Marsz Niepodległości!

Czołem Wielkiej Polsce Katolickiej!!!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1590625

Jestem w szoku - ci co tak ochoczo w kółko oczerniali nas o rusofilie, teraz nagle tutaj zamilkli :) Czyżby sami juz zobaczyli, jak bardzo się mylili i że PiS w tej kwestii najwyraźniej dyma nie tylko nas ale i ich?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1590629

To tylko czekanie na wieczorne posiłki, by w wspólnej grupie "ubotów" atakować konwój wolnych Polaków i wolnych myśli i przemyśleń, ludzi co nie myślą tak jak oni.

Wieczorem towarzysze pejsaci, zaczną swoje łowy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1590631

Wpiszę tu mój komentarz u @Rebeliantka

Wiceszef MSZ:

"Skoro podejmują ten temat, można powiedzieć że to forma nacisku. Ale jest to forma nacisku nieskuteczna. (…) Myślę, że strona amerykańska ma świadomość, że strona polska nie ustąpi w tej sprawie. Przynajmniej ten rząd nie ustąpi. Jak będzie nie daj Boże inny rząd - po wyborach może być różnie."

To nic innego, jak "zakumuflowane" hasło : "Wybierz nas, tylko nas, bo jak nie to....  czyli POPis dogadany."

Ruskie trolle? To jest nieśmiertelne!

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

CISZA

#1590684