Jan V. Rostowski kpi z komisji ds. Amber Gold

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

- Dla mnie jest zupełnie ewidentne, że ta komisja ds. Amber Gold została powołana po to, aby przykryć te afery PiS-u, które czasami codziennie się ujawniają - powiedział były minister finansów w rządzie PO Jan V. Rostowski przed posiedzeniem komisji ds. Amber Gold. 

 

„Ten człowiek antycypował” – powiedział dyrektor Centrali Rybnej w filmie „Zmiennicy” S. Barei o pisarzu Janie Oborniaku, autorze hitu „Krzyk ciszy”. Czy tylko te słowa wystarczą, aby skomentować zachowanie byłego ministra i wicepremiera? Parafrazując słowa pewnego kabaretu, „podczas rządów PO (niczym szmalcownicy podczas wojny) minister Vincent bardzo szybko się wzbogacił”. To nie jest śmieszne, co potwierdzą oszukani przez Amber Gold.

 

„Wprost” w 2012 r. pisał, że majątek Rostowskiego wynosi 60 mln i był on najbogatszym politykiem zasiadającym w Sejmie.

https://www.wprost.pl/323815/Minister-milioner-Rostowski-ma-60-mln-i-jest-najbogatszy-w-Sejmie(link is external)

 

Tu są oświadczenia majątkowe ministra, jak ktoś chce, niech sprawdzi: http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/posel.xsp?id=410&type=A(link is external)

 

Wróćmy do tematu komisji i oszukiwania Polaków. Rostowski, Balcerowicz, ale i Korwin-Mikke twierdzą, że rząd nie ma być odpowiedzialny za ludzi, a ci niech radzą sobie sami. No dobrze, ale po co nam taki rząd. Po co rząd, który tylko pobiera podatki, a nie broni przed przestępcami. A może taki rząd jest ich wspólnikiem? Pamiętamy, jak Rostowski mówił, że oszukani przez Amber Gold są sami sobie winni.

 

Komentarz jest prosty:

 

Skoro rząd pobiera podatki od obywateli, powinien też być za nich odpowiedzialny. Większość ludzi nie ma czasu się uczyć coraz to zmieniającej się rzeczywistości, a i przeważająca część ludzi naprawdę inteligentnych ma problemy z ogarnięciem świata.

 

   Negatywna rola mediów w kształtowaniu opinii

 

Pod Sejmem demonstrują Obywatele RP, KOD i Strajk Kobiet i obrażają posła seniora Kornela Morawieckiego. Obywatele RP, KOD i Strajk Kobiet nazywają posła „zdrajcą”. Tak donoszą zagraniczne – polskojęzyczne portale internetowe.

 

Obrzydliwi ludzie z brudnymi myślami uważają, że Kornel był ich. Nigdy nie był „Ich”, więc nie może być zdrajcą. Mnie nie zdradził. Kornelowi Morawieckiemu mogą co najwyżej czyścić swoim żmijowatym językiem podeszwy.

 

Tymczasem polskojęzyczne media, francuskie i niemieckie obrażają polskich patriotów i robią krecią robotę. Już dawno powinien się nimi zająć kontrwywiad. Piszę to naprawdę poważnie. Te media to przecież ekspozytury zagranicznych służb.

 

                                   ***

 

Szanowałem Mariusza Maxa Kolonko. Tymczasem ostatnio zachował się baaardzo niesympatycznie i dziwnie. Udaje obrażonego na wyborców PiS, że niby go obrażali pod filmami na jego kanale na YouTube... Tymczasem sądzę, że Mariusz Max Kolonko prostu uciekł przed widzami, bo musiałby odpowiedzieć na parę bardzo konkretnych pytań dotyczących polityki amerykańskiej wobec Polski. Promował Trumpa, zaufał mu, a teraz musiałby się za niego tłumaczyć, za haniebny akt S.447.

 

A kiedyś czekało się z wypiekami na twarzy, by zobaczyć co Max ma do powiedzenia. Media... Media to prąd, ale i wodociągi oraz kanalizacja, czyli szambo. A ja jestem dobrej myśli i wierzę, że naprawdę w Polsce jeszcze będzie dobrze.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:17)

Komentarze

że prokurator go oskarża dlatege, że sam ukradł.

Tylko że w anegdocie to ma sens bo złodziej idzie w dyby.
A w polskiej rzeczywistości w dyby nikt nie idzie bo złodziej jest wpólnikem i prokuratora i sądu.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1568533

Jestem ciekawy co teraz robi prokurator z "Układu zamkniętego" i czy zostanie rozliczony...

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1568557

Tego nie wiem ale w 2016 tamta sprawa znalazła swój finał w prawomocnym wyroku skazującym obu biznesmenów.

No, źródło generalnie o wątpliwej reputacji, ale takich informacji chyba nie fałszują więc poczytaj sobie.

https://www.tvn24.pl/krakow,50/sad-podtrzymal-wyrok-ws-biznesmenow-z-ukladu-zamknietego,623402.html

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1568567

...więc powstają takie filmu jak "Lincz" czy "Drogówka"...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1568641

To tylko dwie żydowskie opcje spierające się, jedna to euro-burdelowa PO-PSL-Nowoczesna i druga pro Izraelska PiS i Zjednoczona Prawica.

Kto zdobędzie większy elektorat i zostanie przy korycie.

A te igrzyska to pokaz dla gawiedzi, jak oni walczą o Polskę.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1
#1568570

wiedzą,że są tu bezkarni i uprzywilejowani!. Czy spadł włos z głowy Kijowskiemu, choć to ewidentny złodziej?. Czy ktoś odważył się sprecyzować akt oskarżenia dla Balcerowicza za zniszczenie polskiego przemysłu i polskich rzemieślników?. Czy ktoś, skrytykował choćby postępowania Suchockiej, której rząd promował i dofinansowywał jej siostrzeńca Kulczyka?. Rozdając mu majątek narodowy?. A Wałęsa, karykatura Polaka i człowieka?. Sprzedał nas dwukrotnie. Najpierw Rosji, potem Niemcom, bo więcej płacili!. Czy któryś z posłów, noszących mycki w kieszeniach odpowiedział za antypolonizm i korupcję?....

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0
#1568576

co dla bydła?

co dla bydła?

 

surowe prawo jest dla bydła

nie można karać tych

co mają rasistowskie skrzydła!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1568651

Życie jest rozkoszą

dla Po i złodziei

co pełne torby skarbów noszą

 

Ale bandytów nic to nie obchodzi

mają kasę i myślą że są młodzi

 

Mam jednak nadzieję, że gdy przyjdzie złodziejski paniczek

taki co szkodzi Polsce

lecz zobaczy co to stryczek!

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1568653

Dzisiaj udał się dzień PiS-owi:
- Plan Dla Wsi 
- dementi infor. o prywatyzacji Lasów Państwowych 
- ustawa o wsparciu kombatantów 
- procedowany mały ZUS
- informacja o powrocie Stoczni Gdańskiej w polskie ręce 
- kompromitacja Ciamajdanu totalnych
To lubię

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1568666

wycofanie projektu ustawy o zakazie hodowli zwierząt futerkowych z jednoczesnym warunkiem zwiększonej kontroli nad prawidłowym prowadzeniem tych hodowli.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

parodystka

#1568722

przedstawiciela chamelit pełoskich jest typowym zachowaniem Żydów, którzy w celu osiągnięcia zamierzonego celu nie cofną się przed żadną podłością, czyli zazwyczaj posługują się kłamstwem, manipulacją, pomówieniem, złodziejstwem, zdradą, a nieraz także morderstwem!

Właśnie taki jest ten filister o paskudnej gębie, jeszcze brzydszej duszy, nie umiejący mówić poprawnie po polsku.

Jego nikczemny wygląd współgra z nikczemnym postępowaniem - cóż, wielu wrogów Polski i Polaków napracowało się w przeszłości, w tym Lenin, Hitler i Stalin - ups dziwnym trafem wszyscy z nich to Żydzi, aby wymordować polskie ality i aby takie nikczemne, pozbawione morale żydowskie zarządzały Polską.

I co? - udało się - tak, bardzo się udało i teraz różnego pokroju, ale głównie żydowskiego pochodzenia "politycy, biznesmeni, zarządzający kluczowymi instytucjami państwa" to właśnie owi "wybrańcy" kierują i mają największy wpływ na losy Polski i życie Polaków!

Dotarły do mnie wieści o nikczemnym zachowaniu ministra Magierkołskiego w Waszyngtonie, o jego torpedowaniu wysiłków Polonii amerykańskiej, która lobbowała u senatorów amerykańskich, aby nie dopuścić do akceptacji przez senat antypolskiej  ustawy 447, a ten pożal się Boże minister skutecznie przeciwdziałał ich wysiłkom postępując wbrew Polskiej Racji Stanu - za to zgodnie z żydowsko - izraelską, podlizując się Żydom i rzeczywiście ustawa została przyjęta, a zaprzaniec został za to nagrodzony stanowiskiem Ambasadora Polski w Izraelu! Tylko, że takie postępowanie to zdrada i ten człowiek zamiast nagrody, powinien zostać ukarany!

I niestety nie jest to jedyny przykład zaprzaństwa czołowych polskich polityków, a dlaczego? Cóż, po prostu to nie są prawdziwe, tym bardziej polskie elity, bo tamte skutecznie mordowano aż wymordowano przez dziesięciolecia, to są ich niegodni następcy, którzy Polskę traktują jak kraj podbity, który można grabić i zawłaszczać, a Polakó traktować jak niewolników!

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Serce słowianki nie zna łez ...

#1568685

10/10 ! Miód na moje serce !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1568704