Beata Kempa

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

To, że nie jestem rasistą słownym, podkreślałem nieraz. I nie tylko werbalną deklaracją, ale i czynem. Po prostu wolę napisać KURWA, niż wykropkować środkową literę.

Bo przecież ta kropka wcale nie pozbawia znaczenia tak okaleczonego wyrazu. Czytelnik doskonale zdaje sobie sprawę, co autor NAPRAWDĘ chciał przekazać. Wykropkowanie to tylko rodzaj hipokryzji symbolicznej.

Niedościgłym wzorem...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

8 lutego na Konwencji programowej Solidarnej Polski pani Beata Kempa zaatakowała najświętszą świętość lewicy, czyli LGBT. W krótkich, żołnierskich prawie słowach, oceniła partnera Roberta Biedronia.

 

Się działo.

Najpełniej sprawę opisał dziennik.pl:

Jak widać nawet przebywanie w Brukseli. nie nauczyło Pani szacunku do drugiego człowieka. Pokazała Pani dzisiaj swoją "klasę", a właściwie to jej...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (17 głosów)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Nie ulega wątpliwości, że portale internetowe i ich administratorzy mają możliwość decydowania o kolejności umieszczenia komentarzy.

 

Media mają prawo głosić wolność słowa, ale co zrobić, gdy jawnie wspierają fizyczną agresję na polityków? Poniżej wysoko pozycjonowane komentarze zamieszczone przed chwilą na portalu WP, zdające się być zgodne z linią programową tego portalu.

 

Gdy mój znajomy,...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (10 głosów)
Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

W Polsce skazuje się 100 procent oskarżonych (w pewnym uproszczeniu[1]). Innymi słowy: jesteś oskarżony, to jesteś już skazany - nim nawet wejdziesz do budynku sądu.

Podobnie ma się sprawa z pozwami przeciw tzw. Skarbowi Państwa. Prócz sytuacji wyraźnie przewidzianych prawem lub prawem kaduka[2], ani jeden taki pozew nie został uwzględniony.

Podobnie wszystkie porównywalne sytuacje.

 

Zastanówmy...

3.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (4 głosy)
Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

W zakończonym w tym tygodniu w Myślenicach procesie Adama Słomkę, przewodniczącego KPN-OP, kłamliwie oskarżało dwu świadków koronnych o to, że miał podżegać ich do zamordowania prezesa sądu w Katowicach Krzysztofa Hejosza. Oskarżenie takie byłoby wiarygodne wyłącznie dla sekty Gazety Wyborczej i to w ujęciu powyższym, czyli bez wiedzy choćby o tym, że Rzesza Pospolita najwyraźniej zamknęła...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika MD
Kraj

Wbrew temu co może sugerować tytuł, nie będzie o "popularnej" ostatnio pani minister. Główny propagandzista Tuska obok działań w gazetach i telewizorni postanowił działać szerzej również na niwie internetowej. Założył swój serwis "NaTemat". Wolno mu. Zresztą, nie takie rzeczy mu wolno.

Nie byłby to fakt godny mojego odnotowania, gdyby nie dział blogów zawarty na tejże stronie. Zebrała się tam w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Piotr Jakucki
Kraj

 Marsz Niepodległości i Solidarności był bardzo udany, a przemówienie Jarosława Kaczyńskiego pod pomnikiem Piłsudskiego po prostu świetne. No, ale Kaczyński jest mówcą doskonałym nie tylko w formie, ale i treści. Nie gada pustosłowiem, w głowie ma poukładane, więc politycy i media salonowe, mogą tylko „Kaczyńskim straszyć”, niczym w 1981 r. PZPR straszyła swoich członków „Solidarnością”, która...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Piotr Jakucki
Kraj

 Zbigniew Ziobro, lider i europoseł  Solidarnej Polski, ochoczo wspieranej i nagłaśnianej przez media mainstreamu z TVN24 na czele, zabrał głos w sprawie „Marszu Niepodległości i Solidarności”, który ma się odbyć w Warszawie 13 grudnia w trzydziestą rocznicę wprowadzenia stanu wojennego przez juntę Jaruzelskiego.

Byłemu ministrowi sprawiedliwości, co było do przewidzenia, marsz się nie podoba....
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

W drugiej części wywiadu dla onet.pl mówi Beata Kempa, że aktualnie PiS oraz PO mają podobne poparcie wyborców. SLD nie osiągnie dobrego wyniku, gdyż wciąż popełnia istotne błędy, a inne partie, łącznie z PSL, nie dostaną się do Sejmu. Dla Prawa i Sprawiedliwości nie jest najważniejszą sprawą brak zdolności koalicyjnej. "PiS chce rządzić samodzielnie - podkreśla posłanka - i wziąć za swoje...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

PiS powinien ogłosić bojkot „komisji hazardowej”.

Bojkot nr 1.

Swojego czasu (lipiec 2008) PiS wpadł na pomysł świetnego zagrania, jakim był bojkot mediów należących do ITI, z TVN i TVN24 na czele. Pamiętam, że kibicowałem temu posunięciu, bo chamstwo i stronniczość wylewające się niczym przepełnione szambo z ekranów walterowskich mediodajni, przekraczały wszelkie granice.

Co ciekawe, ów bojkot...

0
Brak głosów