Gwałty synchroniczne

Obrazek użytkownika Muni
Świat
Z pewnością znana jest większości kibiców sportowych dyscyplina polegająca na tzw. pływaniu synchronicznym. Z grubsza, chodzi o to, żeby pływaczki wykonywały te same lub podobne figury w tym samym czasie, a im bardziej są identyczne, tym lepsze oceny. Bo istotą jest jak najlepsza synchronizacja. Kilka lat temu zaczęły być również modne, już nie wśród sportowców, tak zwane flash-moby, których celem jest to, by nagle, w jednym miejscu pojawił się tłum ludzi, którzy będą wykonywać pewne identyczne czynności, czyli na przykład chodzić w kółko, recytować, śpiewać, czytać coś, lub cokolwiek byle jednocześnie. Tu również ważna jest synchronizacja, im jest pełniejsza tym bardziej udana zabawa. Obydwa zjawiska wymagają starannego przygotowania, bez tego, nie uda się ani występ pływaczek synchro, ani nawet średnio zabawny mob.
Ostatnio, a właściwie tydzień temu, pojawiła się w Europie nowa synchroniczna zabawa. Polega ona na tym, że tłum migrantów z niezdefiniowanych bliżej krajów muzułmańskich rzuca się na białe Europejki usiłując je zgwałcić, poniżyć, rozebrać, molestować, lub chociaż pobić. Im więcej przemocy, tym lepsza zabawa, dla tychże migrantów, oczywiście. 
Co ciekawe, te same zabawy na świeżym powietrzu odbyły się w całej Europie! Najwięcej macania i molestowania było w Kolonii, ale zabawy te odbyły się prawie wszędzie tam, gdzie mieszkają muzułmańscy imigranci; w Austrii, Szwecji, Szwajcarii, a nawet w lodowatej Finlandii. Nikt nie policzył w ilu miastach zaszły te wydarzenia, ale chyba nawet nikt nie chciał policzyć, bo jeszcze musiałby z tego wyciągnąć jakieś wnioski, a to już niebezpieczna sprawa dla niejednej europejskiej kariery.
Oczywiście, kiedy już wszystko dotarło do wystraszonych euro-mediów, zaczęło się wielkie dyskutowanie i zastanawianie, co właściwie z tym fantem robić i kogo wylać z roboty? Ale nikt nie pyta, jak do tego doszło, bo przecież skoro ta sama rzecz zaszła w wielu miejscach Europy jednocześnie, to oczywiście, że musiała być to akcja zaplanowana i zsynchronizowana! 
Przecież muzułmanie żyją w wielomilionowej rzeszy w Europie już od lat i nie są bynajmniej milutcy. Co jakiś czas kogoś kropną, podłożą bombę, albo oderżną jakąś głowę. Czemu więc nigdy dotąd nie było takich napaści? Czyżby w ten Nowy Rok nagle wszystkim muzułmanom wystrzelił testosteron i odbiła szajba? Eee tam. Nic nie odbiło. Po prostu dostali na te swoje śliczne smartfony instrukcje od dowódców. Nie istotne, czy to szefowie z ISIS, Khaidy, czy jakiegoś innego Hezbollah - oni wszyscy są głęboko nienormalni. W każdym razie, próba SYNCHRONICZNEGO ataku udała się. Za rok, może będziemy mieć do czynienia z setkami nożowników? A może raczej tysiącami? Podejrzewam, że te ćwiczenia z synchronizacji są wstępem do czegoś, co definitywnie się odbędzie, o ile zdebilała Europa pod przywództwem niestabilnych emocjonalnie (od 1000 lat) Niemców nie zrobi z tym porządku. Dodajmy, porządku, który sami zburzyli. Myślę, że stoimy w przededniu ponurych wydarzeń na zachodzie Europy i w tym momencie, błogosławieństwem dla nas byłoby rozluźnienie tego związku, jak i powrót do mocniejszych granic zanim ta plaga się nie rolezie. Schengen, tak naprawdę, nie ma dla nas żadnego znaczenia, ani wymiernych korzyści. 
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Macanie, macaniem ale przetestowano przemieszczanie się i odpalanie petard, rozkręcenie imprezy zbiorowej bez zgłoszenia i.t.p.

Potrafisz odróżnić chińską petardę ze świńskiego moczu od zapakowanej w tekturę stalowej rury napełnionej  C4 ?!

Vote up!
5
Vote down!
0

#1504323

Vote up!
7
Vote down!
0
#1504342

wręcz uosobienie niemieckiej kobiecości, dzięki ewidentnym "walorom", nie potrzebowałaby obrony i sama obroniła się przed muzułmańskim natręctwem. :)

Vote up!
4
Vote down!
0
#1504368

I słuszne obawy. Służby europejskie spodziewały się ataków terrorystycznych w Niowy Rok, a doczekały się gwałtów, pobić i grabieży w pięciu państwach przez tysiące najeźdźców, którzy nie przypadkiem zbierali się w tych samych miejscach, o tej samej porze -  co najprawdopodobniej stanowi  preludium do dalszych zsynchronizowanych europejskich wystąpeń.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/01/08/15/2FEAA90300000578-3390168-image-a-78_1452268539882.jpg

Vote up!
2
Vote down!
0

Lotna

 

#1504573