Kto zorganizował tę wycieczkę?

Obrazek użytkownika elig
Świat

  Pytanie to postawił Jan Pospieszalski na zakończenie swego tekstu "List do tzw. uchodźców" opublikowanego w "Gazecie Polskiej" oraz w portalu Niezalezna.pl {]]>TUTAJ]]>}. Zwracając się do tzw. uchodźców zapytał:

  "Choć wszyscy piszą o Was i mówią od tygodni, ciągle nie usłyszałem odpowiedzi na jedno pytanie. Może Wy zdradzicie tę tajemnicę. Dlaczego tak nagle i jakby na jeden znak, na jedno wezwanie, z taką mocą ze wszystkich stron ściągacie do Europy? I kto organizuje tę wycieczkę?".

  Trzeba przyznać, iż mamy obecnie aż za wiele różnych odpowiedzi.  Oto fragment dyskusji na temat mojej notki "Oszukani migranci i uchodźcy" w portalu Blogmedia24.pl {]]>TUTAJ]]>}:

  "@UPARTYelig, pt., 18/09/2015 - 12:04
Kryzys przywództwa Niemiec jest oczywisty. Trudniej jednak odpowiedzieć na pytanie Jana Pospieszalskiego z "Gazety Polskiej": Kto zorganizował tę wycieczkę? Witold Gadowski twierdzi, że Państwo Islamskie, wielu komentatorów, że Putin, a Jakub Woziński z "Najwyzszego Czasu" - że USA. Ja pisałam o odczuciach jej zwyklych uczestnikow, którzy ewidentnie zostali zrobieni w konia, nie wiadomo tylko przez kogo. Pani Merkel zrobiła jednak wszystko, co mogła, by pogorszyć sytuację. Dlaczego? - nie wiem.

  Ja raczej szukałbym organizatorów w Europie
UPARTY, pt., 18/09/2015 - 15:34
i na północy. Tu raczej chodzi o to by rozbić struktury społeczne. Ci sami ludzie inspirują oderwanie się Szkocji od W.Brytanii, Katalonii od Hiszpanii, czy mówią o podziale Belgii (...) Myślę, że zbyt świadome społeczeństwa stwarzają za wiele przeszkód i nakładają zbyt wiele ograniczeń elitom, więc elity dążą do ich zniszczenia. Kto to pomyślał, żeby potężny bankier nie mógł zgwałcić pokojówki, skoro miał na to ochotę?
Myślę, że tak na prawdę to o to chodzi.".

  W dwóch komentarzach wymieniono aż czterech możliwych organizatorów kryzysu migracyjnego.  Witold Gadowski pisal o Państwie Islamskim {]]>TUTAJ]]>}.  Putina i Rosję podejrzewa wielu, np. prezydent Ukrainy Poroszenko {]]>TUTAJ]]>}.  Dziś [20.09.2015] w Salonie 24 ukazała się notka Jerzego Korytko "Czy za falą uchodźców stoi Kreml?" {]]>TUTAJ]]>}.  Bloger cytuje artykuł z "Washington Post":
 
  "Oto Washington Post w artykule   „Putin`s gambit, Obama`s puzzlement”[{]]>TUTAJ]]>}]  mówi o tym, że na najbliższym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego ONZ spodziewane jest wystąpienie Putina, który ma zaproponować rozwiązanie kryzysu z uchodźcami. Koniec wojny w Syrii w zamian za zatrzymanie fali uchodźców. W jaki sposób ma to osiągnąć, tego ma nie powiedzieć. I na tym ma polegać ów gambit. Ale redakcja wskazuje na to, że USA są wobec tego kryzysu bezradne i kto wie jak z tą propozycją Putina ostatecznie będzie.Dla mnie jedno jest oczywiste – w USA wiedzą, że za eskalacją exodusu ludności z terenów objętych działaniami wojennymi może stać celowe działanie – Kremla i Asada. Kto wie, czy również nie Turcji, która zainkasowawszy kilka miesięcy wcześniej środki na walkę z terroryzmem od USA ( w domyśle przeciw ISiS) obróciła je przeciw Kurdom.".

  O roli Turcji w całej sprawie pisze też izraelcki portal Erec Israel w artykule p.t. "Za falą uchodźców stoi turecki prezydent Erdogan" {]]>TUTAJ]]>}.  Czytamy w nim:

  "Konkretną osobą, która się wydaje odpowiedzialna za wytransferowanie problemu uchodźców z Bliskiego Wschodu do serca Europy, jest były turecki premier i obecny prezydent Recep Tayyip Erdogan, a Izrael osobiście nie ma mu tego za złe.

Turcja była pierwszym krajem, który przyjął uchodźców, kiedy Syrię 4 lata temu rozdarła wojna domowa. Erdogan wcześniej uważał Assada za strategicznego sojusznika, ale Assad stał się jego wrogiem numer 1. Erdogan zakładał, że przyjmowanie uchodźców pomoże mu przekonać kraje NATO do bardziej zdecydowanej rozprawy z syryjskim rządem. Kiedy turecki prezydent zorientował się, że USA i zachodni przywódcy nie zachowują się z wystarczającą wg niego determinacją przeciwko syryjskiemu prezydentowi, to związał swoje nadzieje z czymś, co się okazało być Państwem Islamskim.

Tureckie media opisywały jak turecki wywiad wspierał ISIS. Potwierdza to też moje źródło w izraelskim rządzie. "On ich finansował" - usłyszałem.".

  Mamy więc dwie możliwości.  Albo tytułową "wycieczkę" zorganizowała Turcja do spółki z Państwem Islamskim, albo Putin wraz z Assadem.  Bardziej prawdopodobna wydaje mi się ta pierwsza możliwość.  Z dość prostej przyczyny.  Ta migracja nie jest spontanicznym "pospolitym ruszeniem". Jest ona zorganizowana przez tzw. "gangi przemytników ludzi".  Bloger MatkaKurka pisze {]]>TUTAJ]]>}:

 "Imigranci trafiają do Europy w ściśle określonych okolicznościach. Oni nie zrzucają się na zakup łódki i wynajęcie sternika, co kosztowałoby 1/10 tej kasy, która oddają… gangom. Trudno sobie w głowie pomieścić, żeby jakaś biedota płaciła 6 tysięcy dolarów za podróż dziurawą morską rykszą, ale dokładnie tak się dzieje. Wniosek? Ktoś opanował rynek i wycina konkurencję, tym samym zaplanowane prowokacje wymknęły się spod kontroli.".

 Premier Węgier, Orban oświadczył:

 "Wiemy, kto zorganizował atak przeciwko państwu węgierskiemu od strony terytorium Serbii (...) Z analiz wynika, że tą akcją kierowano po arabsku i angielsku, za pomocą głośników, że zorganizowanymi relacjami medialnymi." {]]>TUTAJ]]>}.

 Otóż owe gangi przemytników NIE MOGŁYBY transportować migrantów z tureckiego wybrzeża na greckie wyspy bez zgody tureckich władz.  Gdyby takiego pozwolenia nie było, turecka straż przybrzeżna bez trudu by się z gangami rozprawiła.  Wygląda na to, że muzułmańska inwazja na Europę jest efektem konfliktu miedzy prezydentem Turcji, Erdoganem, a dyktatorem Syrii, Assadem.  Oczywiście Putin stara się na tym skorzystać.
 :

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (18 głosów)

Komentarze

zamieszania z najeźdźcami islamskimi. Ciekawe tylko dlaczego unijne lewactwo tak to popiera, przeciez działaja także na wlasna szkodę.

Jakoś trudno uwierzyć, że robią to bezinteresowanie i bez konkretnego celu, a zatem jest też w tym wkład europejski.  A może własnie  chodzi o rozpad UE, albo o wywołanie totalnego kryzysu, wobec którego rozwiązaniem bedzie już tylko utworzenie "światowego rządu"!!!

W każdym razie nie dajmy sie w to wciągnąć - wbrew wiernopoddańczym działniom naszej Premiery i POwskiego Rządu.

 

Vote up!
11
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1493830

chybaby trzeba od TEGO:

zacząć, by powstrzymać inwazję TEJ  wycieczki turystów muzułmańskich, czyli islamskich morderców i terrorystów, którzy ruszyli na Europę, bo ktoś ich do tego POpycha. Jakieś zło wcielone, które ma w tym jakiś swój paskudny interes. A co żyruje i przyklepuje rude kaszubskie ścierwo !

A TO coś, co ma te hordy bandytów islamskich zatrzymać w tym pierwszym momencie naruszania granicy Naszj Pięknej Ojczyzny, TO coś, powinno być pod napięciem co najmniej 1500 Volt.

U Grzesiuka TO się nazywało: iść na druty.

Mam w domu taką "łapkę" na muchy. Wygląda jak rakieta tenisowa.... No i działa. Zasilają dwie okrągłe baterie - D.

Nazywa się TOTO - ELECTRONIC  Fly Swatter

Nie ma szans robaczek latający żadnych na przeżycie. Jest tylko błysk i trzask.

I robaczek na "glebie".

I intruza nie ma.....

BÓG  HONOR  OJCZYZNA 

DOMU trzeba bronić !

MUS !

Vote up!
10
Vote down!
0
#1493838

Erdogan jest zmuszony do przyjmowania uchodźców, a przecież do niczego mu nie są potrzebni, Assad i tak ma już dosyć problemśw, jak np. wojna od 5 lat, aby organizować akcję, która bardzo wyraźnie ma na celu podbicie/rozpad Europy. Zarówno syryjscy "rebelianci", jak i  ISIS nie zostało utworzone przez państwa europejskie, a przez USA.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/islamska-inwazja-jako-element-planu-wprowadzenia-nwo

Vote up!
4
Vote down!
-2

Lotna

 

#1493840

rzuca felieton Anny Wiejak opulikowany na portalu prawy.pl http://prawy.pl/felieton/10673-george-soros-chce-zniszczyc-chrzescijanstwo-w-europie-z-pomoca-islamu

..."reporter stacji telewizyjnej Sky News z czystej dziennikarskiej ciekawości  zaczął przeglądać śmieci pozostawionych przez tzw. uchodźców na plaży greckiej wyspy Lesbos.

Wśród pozostawionych rzeczy znalazł przewodnik, nieco już podniszczony piachem i morskimi falami, na okładce którego młody człowiek wpatruje się w morską dal, gotowy na przekroczenie Morza Śródziemnego. Książeczka napisana została w języku arabskim i opatrzona mapami a także adresami organizacji, które mogą okazać się pomocne w dalszej podróży.

Z nieoficjalnych informacji, do jakich udało się dotrzeć reporterom wspomnianej stacji telewizyjnej, wynika, że aktywiści z należącej do George'a Sorosa organizacji „Welcome to Europe”, pokrywającej siecią swoich przedstawicielstw prawie cały kontynent, w tym również Polskę, rozdawali przewodniki zupełnie za darmo w Turcji."

Więcej informacji o tym jak dalekosiężne są plany  dotyczące nowego porządku świata (NWO) można znależć w tym artykule

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-wrog-2014-08

w swoich wypowiedziach Soros, nie kryje że wszystko się kręci wokół pieniądza (zysku) i życie ludzkie nie ma w tym żadnej wartości. Wartościowi są tylko Ci gracze, którzy MAJĄ spory kapitał reszta to pogardzani przez niego "plebejusze".

Lansowane przez niego społeczeństwo otwarte

"...kampania Sorosa  „społeczeństwo otwarte”, głównym testem „otwartości” była radykalna deregulacja finansowa i gospodarcza.  A teraz także i narodowościowa!

Soros już był w Europie wschodniej by budować swoje fundacje na długo przed upadkiem Muru Berlińskiego w 1989. Fundacja Stefana Batorego w Polsce, zarejestrowana w maju 1988, stanowiła początek europejskiego pola doświadczalnego dla modelu „terapii szokującej” Jeffreya Sachsa, później wykorzystanej w regionie dla wprowadzenia wolnorynkowej grabieży i „zaciskania pasa”.

Wykwalifikowani pracownicy przemysłowi Europy wschodniej mieli stać się źródłem taniej siły roboczej."

"Zgodnie z tym, Soros uzbraja swoje organizacje filantropijne w gotówkę, na kupowanie kluczowych sektorów społeczeństwa, które następnie uwalnia się by obalały rząd, który próbuje zachować „społeczeństwo zamknięte”

Więc, żeby społeczaństwo zamknięte uczynić "otwartym" trzeba mu domieszać innej krwi + reszta bredni o ubogacaniu wielokulturowością  tzw. zamkniętych społeczeństw.

Soros jest frontman'em ale wszystko dzieje sie w zaciszu gabinetów i prawdopodobnie wielu nazwisk nigdy nie poznamy, kto bawi się ludzmi w tak plugawy sposób...

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1493845

Tak to prawda. Chodzi o odkrycie dziennikarza Sky News, Jonathana Samuelsa, który dotarł do "książeczki uchodźcy" wyjaśniającej wszystko co trzeba aby ruszyć w drogę do "raju" w Unii Europejskiej.
Okazuje się, że druk tych książeczek finansuje między innymi organizacja W2eu czyli Welcome To Europe, należąca do słynnego żydowskiego "filantropa" Georga Sorosa.
Pełny adres:

http://www.w2eu.info/poland.en.html

http://pl.gatestoneinstitute.org/
https://www.youtube.com/watch?v=9XG_uyqPN6g&list=PLJ4lcKO-kmnRbSfioFr0Iu-7MtdQ-emgP

Pozdrawiam :-)

Vote up!
4
Vote down!
0
#1493893

"Fundacja Stefana Batorego w Polsce, zarejestrowana w maju 1988, stanowiła początek..."

Przecież to była zwykła wywiadownia gospodarcza tego spekulanta finansowego i oszusta.

W ten sposób zbierał on informacje o gospodarce, by później za bezcen inwestować i wykupywać przedsiębiorstwa w krajach Europy Centralnej i Wschodniej...

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1493908

  Rosja  z  Niemcami  kręci  nad  naszymi  głowami    interesy    w  Iraku  i  nie  tylko.   Rosyjskie  siły  rozlokowały  się  w  Iraku,  Niemcy    i  Amerykanie . Grzecznie  wyprosili   tubylców  ,  zapraszajac  ich  do  Europy.  Jednak  wymknęło  się  to Niemcom  spod  kontroli  ,  jest  problem.  Islamiści  nie  odpuszczą .  Elity  niemieckie  są  zaniepokojone   i  już  nie  śpią  spokojnie  w  swoich  rezydencjach.  Tylko  patrzeć  jak    pogonią  Merkel  z  Tuskiem  do  Afryki .  Jest  sytuacja  groźna  i  napięta.  Niemcy  mogą  wywołać  trzecią  wojnę  światową.  Najpierw  rozpadnie  się  Unia.  Towarzystwo    wzajemnej  adoracji  brukselskiej   zostanie  na  ulicy  .  W  budynkach  rozlokują  się  islamiści  .  Jest  to  czarny  scenariusz,  ale  prawdopodobny.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1493848

Jedna wycieczka idzie przez Grecję, druga przez Włochy. Co oczywiście jest jak najbardziej normalne. Starożytne cywilizacje, no i Arabowie, tudzież inni spragnieni wiedzy o świecie antycznym wybrali się właśnie zwiedzać ..... w drodze do niemieckiego raju. 

Ale jest jeszcze jeden kierunek wycieczek, przez Rosję i Białoruś. Pewnie wycieczkowicze są spragnieni widoku zielonych łąk i lasów. Ten kierunek wskazuje bardzo wyraźnie kto tak naprawdę jest organizatorem tych wycieczek. Jest nim definitywnie Putouring.

Pytanie teraz co zrobić w wycieczkami w Terespolu? Należy podstawć pociągi oraz tiry i przetransportować jak najszybciej wycieczkowiczów nad Odrę, a konkretnie jakieś 100 metrów od Odry, pokazać kierunek ....... i oni już wszystko załatwią sami. 

A jak potraktować niemieckie groźby? Bardzo jasno i wymownie. Na granicy ściągnąć portki i pokazać im gołą dupę. Niech się udławią wycieczkowiczami i "pomocą" z naszych pieniędzy. Bez naszych rynków zbytu, bez możliwości transportu przez Polskę, Czechy, Węgry na wschodni rynek, lub z bardzo wysokimi opłatami za ten transport, będą sobie żarli te swoje "złote" niemieckie wurszty sami. A wyruszyć z wycieczką na wschód nie będą mogli, bo najpierw będą musieli rozwiązać problem ze swoimi gośćmi, co zajmie im ok ....... ho, ho i jeszcze więcej.

Czyli należy patrzeć bardzo optymistycznie na "wycieczkowiczów" i ułatwiać im w każdy możliwy sposób dotarcie do niemieckiego raju. A w Polsce? Wprowadzić reformę socjalną tak, że aby dostać zasiłek, mieszkanie, dzieci mogły uczęszczać do szkół itp. ktoś koniecznie musi być obywatelem RP, a obywatelstwo można dostać dopiero w piątym pokoleniu, ale nikomu nie zabraniamy pobytu w Polsce, z tym, że musi co roku odnawiać pozwolenie na pracę, płacić sobie ubezpieczenia socjalne, czy opłacać naukę dzieci w szkołach, a każde zakłucenie porządku publicznego będzie karane natychmiastową deportacją do kraju poprzedniego zamieszkania lub innego wybranego. Można polecać Niemcy, Francję, Austrię, Holandię lub inne.

Vote up!
5
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1493851

Jedna wycieczka idzie przez Grecję, druga przez Włochy. Co oczywiście jest jak najbardziej normalne. Starożytne cywilizacje, no i Arabowie, tudzież inni spragnieni wiedzy o świecie antycznym wybrali się właśnie zwiedzać ..... w drodze do niemieckiego raju. 

Ale jest jeszcze jeden kierunek wycieczek, przez Rosję i Białoruś. Pewnie wycieczkowicze są spragnieni widoku zielonych łąk i lasów. Ten kierunek wskazuje bardzo wyraźnie kto tak naprawdę jest organizatorem tych wycieczek. Jest nim definitywnie Putouring.

Pytanie teraz co zrobić w wycieczkami w Terespolu? Należy podstawć pociągi oraz tiry i przetransportować jak najszybciej wycieczkowiczów nad Odrę, a konkretnie jakieś 100 metrów od Odry, pokazać kierunek ....... i oni już wszystko załatwią sami. 

A jak potraktować niemieckie groźby? Bardzo jasno i wymownie. Na granicy ściągnąć portki i pokazać im gołą dupę. Niech się udławią wycieczkowiczami i "pomocą" z naszych pieniędzy. Bez naszych rynków zbytu, bez możliwości transportu przez Polskę, Czechy, Węgry na wschodni rynek, lub z bardzo wysokimi opłatami za ten transport, będą sobie żarli te swoje "złote" niemieckie wurszty sami. A wyruszyć z wycieczką na wschód nie będą mogli, bo najpierw będą musieli rozwiązać problem ze swoimi gośćmi, co zajmie im ok ....... ho, ho i jeszcze więcej.

Czyli należy patrzeć bardzo optymistycznie na "wycieczkowiczów" i ułatwiać im w każdy możliwy sposób dotarcie do niemieckiego raju. A w Polsce? Wprowadzić reformę socjalną, że aby dostać zasiłek, mieszkanie, dzieci mogły uczęszczać do szkół itp. ktoś koniecznie musi być obywatelem RP, a obywatelstwo można dostać dopiero w piątym pokoleniu, ale nikomu nie zabraniamy pobytu w Polsce, z tym, że musi co roku odnawiać pozwolenie na pracę, płacić sobie ubezpieczenia socjalne, czy opłacać naulę dzieci w szkołach, a każde zkłucenie porządku publicznego będzie karane natychmiastową deportacją do kraju poprzedniego zamieszkania lub innego wybranego.

Vote up!
4
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1493852

 I wielki biznes w tle.

Przy pełnej świadomości, że w tej rzeszy są też prawdziwi uchodżcy.

 

pzdr

Vote up!
7
Vote down!
0

antysalon

#1493858

.

Uznajmy, że militarnie chodzi o desant

- http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html

co też wymaga odpowiednich kroków logistycznych, w otwartej wojnie, która jest prowadzona przeciwko Europie od przeszło 10-ciu lat.

- http://zygumntbialas.neon24.pl/post/125870,co-sie-dzieje-na-ukrainie-18-09-2015#comment_1222557

bardziej szczegółowy szkic polityki

- http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
0

Serpel

#1493860

 

 

 

ma do pozbawiania Polski czegokolwiek ?

Jakim prawem ścierwo uzurpuje sobie możliwość decydowania o czymkolwiek w imieniu  Suwerennej Polski ?!

Proponuję, by Prezydent POLSKI, Pan DR Andrzej Duda wydał stosowne oświadczenie.

ten rudy wielokrotny przestępca, za tę niezliczoną ilość afer i przekrętów, które za przyzwoleniem tego łotra miały miejsce na przestrzeni lat, POwinien dać swój rudy łeb przed katem, a bydle śmie robić dalej takie numery !!!

 

Gdzie Jesteś Panie BOŻE

Vote up!
7
Vote down!
0
#1493861

Witaj

Warto pamiętać o tym, że putin sprzedał całą broń z "kampanii czeczeńskiej" islamistom z ISIS.

Tym bardziej nieufnie podchodzę teraz do deklaracji rosji, że chce się włączyć w walkę z ISIS właśnie.

Ta intryga śmierdzi od zarania.

Jak i to, że zatrzymana broń w Greckim porcie, była niemieckiej produkcji...

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1493867

ale patrzac z polskiej perspektywy: komus bardzo zalezy na wyolbrzymianiu niebezpieczenstwa dla Polski (najwieksze jest dla bogatych krajow UE). Jakos nikt nie pamieta, ze w ostatnich kilkunastu latach do Polski przyjechalo... ponad 100 tys Czeczencow, ktorzy w zdecydowanej wiekszosci uzyskali azyl i zyja w Polsce (chociaz na pewno czesc z nich wyjechala dalej na Zachod). Tylko w 2013 r. o azyl w Posce staralo sie ponad 9 tys obywateli... Rosji - w wiekszoscj czeczencow - wyznajacych islam...

Oczywiscie przyjecie tysiaca czy dwoch Syryjczykow - nie robi tu wielkiej roznicy... roznica jest w tym, ze nad imigracja do Europy z Syrii czy Libii nikt nie panuje - lamane sa wszelkie przepisy Schengen i przyjmowania azylantow, nie prowadzi sie ewidencji i nie sprawdza dokumentow - jednym slowem UE pokazuje, ze juz kilka tysiecy nieuzbrojonych (na razie i na szczescie) imigrantow na granicach stanowi sile wieksza, niz wojsko, policja i straz graniczna razem wzieta.

Jezeli w ciagu kilku tygodni UE nie zaprowadzi porzadku (czyli nie zapewni przestrzegania praw) - bedziemy mieli w przyszlym roku na wiosne nie 100 czy 200 tys emigrantow - ale 20 mln... wszak Afryka liczy ponad 500 mln mieszkancow - z wojny tocza sie  w Sudanie, Somalii, Nigerii, Mali, Rep. Srodkowoafrykanskiej, Libii... i jeszcze w wielu innych krajach...

Vote up!
3
Vote down!
0

mikolaj

#1493868

.

Vote up!
1
Vote down!
0

elig

#1493879

  Problemem nie są sami uchodźcy, ale dyktat niemiecki.  Tych Czeczenów przyjmowaliśmy z własnej woli.  Teraz natomiast to UE [czytaj - Niemcy] maja nam wyznaczać kogo mamy przyjmować i w jakiej ilości.  Powinnismy jeszcze ich pilnować, by siedzieli w Polsce, nawet, gdy tego nie chcą.  Jednym słowem Polacy mają zostać klawiszami w niemieckim wiezieniu.

Vote up!
5
Vote down!
0

elig

#1493880

  Problemem nie są sami uchodźcy, ale dyktat niemiecki.  Tych Czeczenów przyjmowaliśmy z własnej woli.  Teraz natomiast to UE [czytaj - Niemcy] maja nam wyznaczać kogo mamy przyjmować i w jakiej ilości.  Powinnismy jeszcze ich pilnować, by siedzieli w Polsce, nawet, gdy tego nie chcą.  Jednym słowem Polacy mają zostać klawiszami w niemieckim wiezieniu.

Vote up!
3
Vote down!
0

elig

#1493881

  Problemem nie są sami uchodźcy, ale dyktat niemiecki.  Tych Czeczenów przyjmowaliśmy z własnej woli.  Teraz natomiast to UE [czytaj - Niemcy] maja nam wyznaczać kogo mamy przyjmować i w jakiej ilości.  Powinnismy jeszcze ich pilnować, by siedzieli w Polsce, nawet, gdy tego nie chcą.  Jednym słowem Polacy mają zostać klawiszami w niemieckim wiezieniu.

Vote up!
0
Vote down!
0

elig

#1493882

  Problemem nie są sami uchodźcy, ale dyktat niemiecki.  Tych Czeczenów przyjmowaliśmy z własnej woli.  Teraz natomiast to UE [czytaj - Niemcy] maja nam wyznaczać kogo mamy przyjmować i w jakiej ilości.  Powinnismy jeszcze ich pilnować, by siedzieli w Polsce, nawet, gdy tego nie chcą.  Jednym słowem Polacy mają zostać klawiszami w niemieckim wiezieniu.

Vote up!
0
Vote down!
0

elig

#1493883

.

tę piękną baśń, tak długo nic nie zrozumiemy z tych wydarzeń. Ja zwracam uwagę na
<b><i><a href="http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html">zorganizowany desant na UE</a></i></b> a ty swoje o "dyktacie niemieckim".

 

Spójrzże człowieku na <b><i><a href="http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/teksty-zablokowane-przez-cenzure-1.html#Merkel">niemieckiego dyktatora</a></i></b>, co to wezwał "uchodźców" aby dokonali tego desantu na RFN/EU. Są dwie różnice pomiędzy RFN i Polską, choć oba kraje są pod okupacją:

 

1. RFN nie ma nawet konstytucji, jedynie nadaną jej przez okupanta tzw. ustawę podstawową (Grundgesetz)

 

2. w RFN nie ma małego oddziału USA i Kiejkutów tylko jest główna baza wojskowa z centralą dowodzenia na Europę i Azję.

 

Pani Merkel jest taką samą <b><i><a href="http://pppolsku.blogspot.de/2012/04/zadza-wiedzy.html#Bundeskelnerka">dziewką folwarczną</a></i></b> jak pani Kopacz w istniejących stosunkach władzy.

 

Nie ma żadnej niemieckiej polityki, bo nie ma nawet takiego państwa ja Niemcy, jest RFN., <b><i><a href="http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/oszaamiajaca-demokracja.html#CzegoPolacy">rodzaj strefy okupacyjnej</a></i></b>, czy to tak ciężko pojąć. Naturalnie, że z uwagi na potencjał, może RFN więcej wynegocjować niż PRL II (Trzecia Rzecz...), ale z jakąż spolegliwością zarżnęła RFN Grecję na polecenie z Wall Street ?

 

Ja wiem, Michalkiewicz też opowiada takie historie o Niemcach (RFN!!!) i każdy chętnie w to wierzy, ale taka jest rzeczywista sytuacja.

 

Jedno się tylko zgadza, to jest istotnie dyktat, ale skończmy z tym oszustwem <b><i><a href="http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html">gadzinówek</a></i></b> o "dyktacie niemieckim", bo nigdy nie pojmiemy o co chodzi.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Serpel

#1493904

.

winno być po kolei

- http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html

- http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/teksty-zablokowane-przez-cenzure-1.html#Merkel

- http://pppolsku.blogspot.de/2012/04/zadza-wiedzy.html#Bundeskelnerka

- http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/oszaamiajaca-demokracja.html#CzegoPolacy

-  http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html

moja wstawka w języku HTML nie została należycie zinterpretoweana.

@Andy-aandy 21 Września, 2015 - 10:45

Słuszcne jest: Wpuszczając do UE bandy islamskie "zaprzeczamy idei europejskiej", ja osobiście mówię o wojnie przeciwko UE, ale to rozumie dokładnie tyle samo albo mniej, jak powyższe uwagi o RFN.

Kto zorganizował tę wycieczkę?

jest najważniejszym pytaniem, jakie w przypadku tego wezwania do inwazji z RFN (Merkel) należy postawić, uznanie dla autora.

Już Sokrates wiedział, że postawienie poprawnego pytania stanowi  połowę poprawnej odpowiedzi.

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Serpel

#1493920

Lis, Kwaśniewski i stalinowiec Bauman pouczają Polaków ws. imigrantów [czyli politrucy z PRL-owskiej bolszewii w całej pełni - Andy]

Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Tomasz Lis, Zygmunt Bauman – to niektórzy sygnatariusze listu otwartego w sprawie imigrantów. „Odmawiając udzielenia pomocy, zaprzeczamy idei europejskiej solidarności” – przekonują. – To nieprawda – mówi wprost Jarosław Sellin z PiS‑u.
(…)
Wśród sygnatariuszy jest m.in. Zygmunt Bauman – o tym funkcjonariuszu Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, który w okresie stalinowskiego terroru, osobiście brał udział w akcjach przeciwko Żołnierzom Wyklęty pisaliśmy wielokrotnie. Choćby w tekście „Autorytet” w archiwach IPN. Jak waleczny major Bauman bandytów tropił. Major Zygmunt Bauman nie tylko szkolił żołnierzy KBW, ale i osobiście dowodził oddziałem, który wyłapywał Żołnierzy Wyklętych – wynika z dokumentów IPN.
(…)
Jak podkreśla z kolei Jan Dziedziczak (PiS), premier Ewa Kopacz i jej ministrowie uparcie nie chcą odpowiedzieć na kluczowe pytania w sprawie imigrantów. Chodzi m.in. o to, ilu dokładnie Polska miałaby przyjąć i czy będą mogli sprowadzić rodziny (wówczas liczba ta może się zwielokrotnić), na jak długo przyjadą, kto tak naprawdę będzie za to płacił – czy przez cały czas będzie płaciła UE, czy może po pierwszym okresie będzie musiał to robić bezpośrednio polski podatnik.
(…)

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1493909