Jak zdurnieć w dwie godziny

Obrazek użytkownika Muni
Kraj

Podobno w Polsce to normalne! Profesjonaliści w jednej chwili staja się matołami, saperzy wrzucają granaty do ognisk, a inżynierowie stawiają mosty na błocie. Doświadczone gospodynie do rosołu leją ocet, a doświadczeni piloci... no, cóż... zabijają siebie i innych w pomrocznym szale głupoty. Nie? Według pana Laska, eksperta od małych samolotów i bomb kulkowych, tak właśnie jest.

Stwierdził to właśnie dzisiaj wobec funkcjonariuszki Olejnik, co zacytowały wszystkie profesjonalne media, które chyba właśnie też mają ten słaby moment: Na przykład na wp.pl:

 

Maciej Lasek: piloci Tu-154M popełnili cały szereg błędów

 

No, proszę! Nie jakiś tam jeden "fakap" czy dwa, o nie. To był cały szereg! Ciekawe, że kiedy dwa miesiące wcześniej lecieli i wracali z Haiti, a samolot był uszkodzony, to nie popełnili tego szeregu błędów, lądowali (i startowali potem) perfekcyjnie, chociaż samolot miał "nieznane problemy ze sterowaniem". Ciekawe, czy dzisiaj są już one znane? Na czym polegały, nic mi o tym nie wiadomo.

I wracając do tematu, jak to się dzieje, że profesjonalny pilot, nagle dostaje napadu debilizmu i popełnia (wraz z kolegami) cały szereg błędów? 

Nasz kochany ekspert od bombek i mikrocośtam od razu ze swadą wkracza w sferę psychologii i zaczyna bredzić o presji, opresji, i w ogóle naciskach, które zrobiły z trzech dorosłych pilotów, małe, trzęsące się bobasy, które rozpieprzyły samolot, siebie i 93 osoby...I to jakie osoby...

Ale problem jest taki, że pan Lasek NIE MA dyplomu z psychologii, nie jest ekspertem od behawioryzmu i właściwie z eksperta w tumana przerodził się już dawno i tak mu zostało. Znaczy - intelektualnie się rozbił.

Natomiast, myślę, że może dodać swoich kwalifikacji certyfikat szklarza! Kituje już tak długo i z takim zapałem, że należy mu się.

 

Na koniec bonus, anegdota retro-wrzuta rok 1967. Przyszedł do nas spec żeby naprawić telewizor. Węgierska Delta padła, bo co jakiś czas siadały jej lampy, no i paliły się kabelki z gorąca jakie wydzielało ustrojstwo. Byłem zafascynowany tymi "bebechami" w TV. No i tak gapię się na to, co robi naprawiacz, gapię... A ten się odwraca, raz, drugi, coś tam mruczy, ale ja się gapię. W pewnym momencie odwraca się, patrzy ponad mną, czy nie ma nikogo innego w pobliżu i mówi: "Słuchaj mały, jak się nie przestaniesz gapić, to tak spier*olę ten telewizor, że nie będzie Szarika przez 3 tygodnie! Zmiataj". 

Może ci piloci też tak mieli? Wkurzyło ich to wszystko i wyłączyli Szarika?

 

(zamieszczony również na http://xiezyc.blogspot.com) 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#422031

... Jak dla kogoś za długie - odsyłam do ostatniego akapitu. Brrr...

 

Polacy nie mają żadnego argumentu za tym, żeby "jednać się" z Rosją, lubić Rosję, bądź chcieć być z Rosją.

Rosja to wyjątkowo paskudny kraj, pełen wschodnich i krwawych zwyczajów i prymitywnych zachowań.

Europa zdziadziała i jest szponach lewactwa dzięki... Rosji, która jako ZSRR miliardy dolarów przeznaczała na rozwój ruchów lewackich na zachodzie.

Więc problem jest w tym, żeby Europę i USA oczyścić z lewactwa i agentury, a nie wsadzać głowy w d... pijanemu niedźwiedzowi.

Rosja nie ma dla nas NICZEGO atrakcyjnego w swojej ofercie.

Zwalanie katastrofy smoleńskiej na "zachód" to wyższa szkoła chucpy. Nieładnie!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#422035

... ale jak widzę - w Londynie też jest ich sporo ?!!

Autentyczny polak radzi :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

....Dobrze by więc było gdyby autentyczni polscy patrioci przezwyciężyli swą awersję do Rosji, zaczęli myśleć i działać pragmatycznie, a rewanż za Smoleńsk, zostawili sobie na deser osładzający ewentualne zwycięstwo nad zachodnim wrogiem, bez którego wszelka zemsta na Rosji pozostanie i tak marzeniemściętej głowy.//

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jozefie, Ty chyba byłeś w oddziale Mietka Moczara, czy tak ?

ps.

....a swoją drogą, co się porobiło z NP.pl., to jakiś Neo/Neon24 ? Jak nie jakaś Nawiedzona Kawaleria Narodowa, to co rusz - Jozek of London City .

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#422038

Tych już nic i nikt nie doścignie. To jak micha pełna pierożków. Ruskich:)

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#422054