W ŻYCIU NIE UWIERZĘ, ŻE PANI LUBNAUER NIE WIE,

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
ŻE POLSKI RZĄD JEST W TRAKCIE SPEŁNIANIA OCZEKIWAŃ POLAKÓW W SPRAWIE WZROSTU FINANSOWANIA SŁUŻBY ZDROWIA I NAPRAWY JEJ FUNKCJI. PANI LUBNAUER PRZECIEŻ BYŁA NA SALI SEJMOWEJ W CZASIE PIERWSZEGO CZYTANIA USTAWY BUDŻETOWEJ i Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ WIE, ŻE POLSKI RZĄD NIE SPRZECIWIA SIĘ POSTULATOM PROTESTUJĄCYCH REZYDENTÓW i ZAPRASZA ICH DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA. 
W życiu nie uwierzę, że pani Lubnauer nie wie, że uchwalenie ustawy budżetowej jest najlepszą gwarancją spełnienia postulatów protestujących. Pani Lubnauer jest zbyt doświadczonym politykiem, by nie wiedziała, że podgrzewanie roszczeń w sytuacji, gdy cel protestu jest akceptowany przez rzekomą stronę przeciwną, może mieć tylko jeden skutek.
TYM SKUTKIEM MOŻE BYĆ TYLKO DESTRUKCJA PORZĄDKU PRAWNEGO W POLSCE.

Pani Lubnauer z całą pewnością doskonale wie, że polski rząd może z najczystszym sumieniem przyłączyć się do tego protestu, ponieważ także nie zgadza się z aktualnym stanem polskiej służby zdrowia, który trwa już dziesiątki lat.  

Problem jest jeden. Jeśli polski rząd jest po stronie protestujących i popiera ich postulaty, to przeciwko komu jest ten protest?
 
JEŚLI WIĘC PANI LUBNAUER TO ROZUMIE, TO JAKI JEST SENS TEGO CO ROBI?
W ŻYCIU NIE UWIERZĘ, ŻE PANI LUBNAUER NIE WIE, ŻE JEDYNYM SENSOWNYM CELEM TEGO CO ROBI JEST DESTRUKCJA, DESTABILIZACJA i DYWERSJA.
 
NIE MOGĘ OPRZEĆ SIĘ WRAŻENIU ŻE JEST TO DZIAŁANIE W ZŁEJ WIERZE, NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEST TO UDZIAŁ W ZORGANIZOWANEJ GRUPIE, REALIZUJĄCEJ DYWERSJĘ PRZECIWKO POLSKIEJ RACJI STANU.
CELEM TEJ DYWERSJI JEST DESTRUKCJA PORZĄDKU PRAWNEGO POLSKI.
 
* * *
A co myślę o samym proteście rezydentów?
Myślę, że to nie jest ich autentyczny protest, to jest prowokacja zorganizowanej grupy przestępczej agentury wpływu, sterującej podobnymi działaniami w wielu krajach świata. Jest to klasyczny "astroturfing" []]>link]]>], czyli rodzaj gry operacyjnej wrogich Polsce specjalnych służb "marketingu politycznego". Kampania tego typu ma sprawiać wrażenie niezależnej reakcji społecznej, podczas gdy rzeczywista tożsamość jej inicjatora i jego intencje pozostają ukryte.
W ten sposób totalna opozycja udowadnia, że nie jest żadną polską partią, w szczególności nie jest partią antypolską, nie jest żadną opozycją ale jest oddziałem najemników albo agenturą napastniczej armii, która przekroczyła polskie granice.
A rezydenci? 
 
CZY TOTALNA OPOZYCJA MA TEN SAM CEL?
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze[link] Pod Kancelarią Premiera zgromadzili się protestujący lekarze rezydenci, domagając się większych nakładów na służbę zdrowia. Choć protest miał być z założenia apolityczny, to mogliśmy zobaczyć tam przedstawicieli niemal wszystkich opozycyjnych partii politycznych i środowisk antyrządowych.
"Apolityczny" protest lekarzy rezydentów i sympatyków ich postulatów oraz działań licznych polityków i działaczy znanych z nieprzychylności wobec rządu Prawa i Sprawiedliwości.
Czyżby zwęszyli kolejną odsłonę spektaklu "ulica i zagranica"?

Nie zabrakło posłów Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej - Michała Szczerby, Katarzyny Lubnauer czy Pawła Rabieja.

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1550336

Maciej Hamankiewicz prezes Naczelnej Rady Lekarskiej zasłużył na solidną karę w prawdziwym procesie karnym za naprawdę podłe i fałszywe doniesienie na rząd polski. Takie kłamstwo dyskredytuje samego Pana Hamankiewicza i kompromituje Naczelną Radę Lekarską. Moim zdaniem prezes NRL stracił wszelka wiarygodność i powinien stać się osobą non grata we wszelkim obrocie publicznym.
Mianowicie:
Maciej Hamankiewicz zwrócił się organizacji lekarskich poza Polską, aby „wywarły one presję na polski rząd, żeby zechciał w ogóle rozmawiać” oraz, aby „znalazł rozwiązanie zanim protestujący lekarze umrą”
W zeszłym tygodniu Hamankiewicz podczas spotkania z głodującymi lekarzami poinformował, że NRL zwróciła się do międzynarodowych organizacji w sprawie protestu rezydentów, aby wywarły presję na polski rząd, żeby zechciał rozmawiać z lekarzami. Zwrócono się do 31 izb lekarskich m.in. z Austrii, Bułgarii i Czech.
Minister Konstanty Radziwiłł zwrócił uwagę, że odbyło się to bez próby jakiegokolwiek dialogu Naczelnej Izby Lekarskiej z Ministerstwem Zdrowia, mimo że - jak zaznaczył - cały czas jako minister jest otwarty na argumenty samorządu zawodowego lekarzy i spotkania z jego przedstawicielami.
 
Pamiętam, że to właśnie protestujący odrzucają albo ignorują wszelkie próby i zaproszenia do porozumienia a nawet współpracy.

[link]

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1550355

Kodeks Karny - Art. 128. § 3., Art. 129. Art. 133.
 
Dla ostrzeżenia. I dla przykładu.
Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1550357

Kodeks Karny - Art. 128. § 3., Art. 129. Art. 133. Te artykuły można bez specjalnego wysiłku przypisać panu Maciejowi Hamankiewiczowi. Nawiasem mówiąc fakt taki, że ten człowiek wpadł na taki pomysł jak wysłanie takiego donosu do 31 organizacji lekarskich w świecie świadczy o fachowym i wcześniejszym przygotowaniu tej akcji przez mocnych ludzi z jeszcze mocniejszych "organizacji" - czytaj służb specjalnych. Oni potrafią robić takie rzeczy.
Nie dziwię się gówniarzom zwanym rezydentami. Są albo zmanipulowani albo skorumpowani - wszystko jedno, to jest młodzieżówka bez pojęcia.
Ale tacy faceci jak Maciej Hamankiewicz - powinni zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności swego urzędu. 
Taki człowiek, który aż tak sprzeniewierzył się swojemu urzędowi powinien otrzymać bardzo ostre lanie. Nawet i 10 lat bezwarunkowego więzienia za łajdackie nadużycie swojego urzędu celem międzynarodowego zniesławienia najwyższych polskich organów władzy wykonawczej.

Dla ostrzeżenia. I dla przykładu.
Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1550356

Cała "partia" tej paniulki została stworzona za pieniądze obcych dla walki z polskością...zero zdziwienia...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1550364

mają takie niepolskie nazwiska ? przypadek,czy ?

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#1550504