SUPERKŁAMSTWO - IDIOTYZM ROKU

Obrazek użytkownika michael-abakus
Idee

 

yes

"NIELEGALNA"
IZBA DYSCYPLINARNA SĄDU NAJWYŻSZEGO

Rzeczywiście - nie istnieje na świecie większa bzdura, paskudniejsze wyzwisko, wredniejsza obelga, albo bardziej parszywe pomówienie, kłamliwe zniesławienie, piramidalne kłamstwo, szczyt oszustwa politycznego. 

Kto ma czelność nazywania tego łajdactwa krytyką?
Ludzie, czy wy naprawdę nie odróżniacie chamskiego kłamstwa od krytyki?

Redaktor Karnowski dzisiaj rano opowiadał w TVP Info bajki o konieczności przekonywania oponentów politycznych w kraju i za granicą...
To jest bezskuteczne, wręcz absurdalne bajdurzenie. Czy ten pan redaktor zdaje sobie sprawę z tego co plecie? Jak można przekonywać kogoś, który nie chce być przekonany, człowieka działającego w złej wierze, kogoś, kto dokładnie wie jaka jest prawda i właśnie dlatego świadomie i celowo kłamie, by wprowadzić w błąd z zamiarze uzyskania korzyści wynikającej ze skutków własnego oszustwa. Czy przekonanie ludzi o komunistycznej mentalności «]]>klasy "dla siebie"]]> jest możliwe?
Moim zdaniem jest to absolutnie wykluczone.

Jedynym sposobem poradzenia sobie z świadomie preparowanym oszustwem, realizowanym w złej wierze jest otwarte i asertywne, a nawet agresywne podanie prawdy i pociąganie do odpowiedzialności sprawców ujawnionego draństwa.

Przekonywanie oszusta do tego, by nie oszukiwał naraża przekonującego na śmieszność. Przecież oszust chce kłamać, działa w zlej wierze, on z kłamstwa żyje, on na swoim oszustwie zarabia. Polityczni oszuści nie chcą prawdziwego polskiego rozwoju. Polski sukces jest ich klęską. Dlatego przekonywanie złodzieja, by nie kradł jest zajęciem chwalebnym, ale najczęściej beznadziejnym.

Po prostu złodzieje bronią własnego i całkiem niemałego łupu. Na przykład ukradzionych ]]>DWA i PÓŁ TYSIĄCA TON STUZŁOTOWYCH BANKNOTÓW]]> w aferze VAT. Musimy brać pod uwagę oczywisty fakt polegający na tym, że "III RP zbudowała antypolską kleptokrację, zamiast demokracji", fundując Polsce koszmarną komunistyczną formację bezczelnej grabieży.

Kleptokracja zamiast demokracji nie jest tylko złodziejstwem - jest ustrojem państwa, jest skorumpowanym oligarchicznym systemem, którego celem jest pasożytnicza eksploatacja wszelkich aktywów całego kraju. To nie jest zwykłe złodziejstwo, to nie jest tylko bezczelna grabież. To także nie jest tylko sejmowa parada oszustów. To jest wrogie przejęcie całego państwa, całej Polski przez zorganizowaną grupą przestępczą, która przed całym światem udaje opozycję. Ale to nie jest żadna opozycja. To jest bandycka oligarchia i jej maskirowka.

Aby złodzieja nawrócić, sam złodziej powinien uznać swoją winę oraz swoją odpowiedzialność za wyrządzone zło, przyznać się do popełnionego przestępstwa, żałować za wyrządzone zło, mieć wolę poprawy, zadośćuczynić ofiarom swych łajdactw... i wreszcie ponieść sprawiedliwą karę za czyny, które popełnił...

Cóż za wymaganie w relacji z ludźmi, którzy nie mają sumienia, ani chęci zrozumienia czegokolwiek?
To są ludzie skrajnie zdemoralizowani, którzy po prostu robią kasę, zbierają zaszczyty i mają wszystkich nas w głębokiej jamie obojętności...

W czarnej dziurze, w rzyci nas mają...

Także pani Ursula von der Leyen powinna dowiedzieć się, że informacje o polskim autorytaryzmie i nielegalności Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyzszego są ordynarnym kłamstwem i dlatego nie skarżymy się na krytykę, lecz żądamy pociągnięcia kłamców i oszustów politycznych do odpowiedzialności. Odpowiedzialności politycznej i karnej.

Łajdactwo musi być ujawnione i ukarane.

Szczególnie dlatego, że rozmawiamy o łajdactwie pogrobowców totalitarnego komunizmu.

Niestety, bezkarność sprzyja jawnemu wysługiwaniu się obcym, wrogim Polsce agenturom, wspiera bezczelność zdrajców, jurgieltników oraz antypolskich organizacji, dodaje skrzydeł kompradorskim chmarom siewców propagandy nienawiści i pogardy do wszystkiego co polskie. Dlatego polecam artykuł Andrzeja Kowalskiego, byłego szefa Służby Wywiadu Wojskowego w latach 2015 - 2020 - w wydaniu Gazety Polskiej #02 z 15 stycznia 2022 roku. («]]>W obliczu z]]>]]>drady]]>»). 

 _____________________________

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

 _______________

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

429,5 miliardów zł dochodów budżetu Państwa Polskiego w 2020 w proporcji do 260,0 miliardów zł ukradzionych przez antypis tylko w jednej aferze VAT - to 60% to współczynnik złodziejstwa państwa Platformy Obywatelskiej.

Wulgarny język ich politycznych pseudoelit i ich chamstwo jest bez znaczenia, jest ich osobistym chamstwem. I tyle.

Natomiast 100 rzekomych afer państwa PiS, publikowanych przez antypolskie media, to finansowa kwota rzędu 43 miliony złotych. Nie liczyłem, ale odgaduję. Patrząc na faktyczną jakość tych afer, to nawet trudno by było uzbierać te czterdzieści parę milionów, a i tak w tych "aferach" najczęściej są pieniądze, które wcale nie zostały ukradzione. Ale nawet, aby pogłębić grozę tej ich czarnej propagandy, mogę te kwotę dziesięciokrotnie powiększyć, na przykład do sumy 429,5 milionów zł dodając do tego prawie 400 milionów, na przykład z finansowania TVP. Wtedy całkowita wartość tych rzekomych afer państwa PiS, to tylko jedna tysięczna dochodów planowanego budżetu na 2020 rok. Jedna dziesiąta procenta.

Ludzie zdemoralizowani są wszędzie. Na całym świecie tak jest. Każda władza demoralizuje. Walka z korupcją jest trudnym problemem na całym świecie. Ale współczynnik korupcji chronionej przez kleptokrację PO to 60%. A współczynnik korupcji po stronie PiS to 0,1 %. To mówi samo za siebie. I wyjaśnia o co tak brutalnie walczy Platforma Obywatelska. 

I dlaczego każdy skorumpowany złodziej staje się pupilkiem opozycji, bez względu na to czy jest z PO czy z PiS. I dlaczego opozycja chce likwidacji CBA. Na złodzieju czapka gore. 

LIBERALIZM TOTALITARNY

Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1641056

Dobry wieczór

No i powiedz, że telepatia nie istnieje? Jesteś kolejną osobą z którą łatwo się synchronizuję.

Publikowałeś, gdy ja jeszcze pisałem mój tekst, w tytule zaczynający się od tych 60%.

Wygłosiłem nawoływanie o asertywność i twardą postawę, gdy mamy do czynienia z barbarzyńcami i szubrawcami, dla których żadna umowa, żadne porozumienie nie istnieją. I cackanie się z nimi a'la Karnowski, to chyba efekt cieplarnianego chowu pod kloszem. Bliźniacy, odwrotnie niż my, chyba nigdy nie brali udziału w dziecięcej bójce ulicznej. Wyrosły więc, jak to  nazywaliśmy, lalusie. Niestety, wielu takich też się wepchnęło do polityki. Klasyczny konformizm słabeuszy.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1641059

Dzisiejszą sytuację naszego kraju można porównać do sceny z Władcy Pierścieni. Kiedy wędrowcy znaleźli się w mieście na jeziorze; zdemaskowani zaczęli obiecywać mieszkańcom skarby gdy tylko dostaną się na górę. Mieszkańcy tak napalili się na bogactwa że za nic mieli ostrzeżenia. Jak się skończyło wiemy. Czy nasze społeczeństwo nie jest podobne do tego na jeziorze. Mamy dość przykładów postępowania Unii a nadal większość traktuje obecność w niej jako szczyt szczęścia. Co jeszcze musi się wydarzyć aby ludzie zrozumieli że bez niej też można żyć.
Zawsze uważałem się za optymistę, ale obserwując bieżące wydarzenia obawiam się że grozi nam całkowity upadek z którego ciężko będzie się podnieść jeśli w ogóle będzie to możliwe.

Vote up!
1
Vote down!
0

jonasz

#1641071

Vote up!
1
Vote down!
0
#1641150