Mieliśmy jurgielt stalinowski, mamy putinowski

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

Nikomu nie radzę powoływania się na Targowicę. Wtedy w czasach konstytucji III Maja Targowica odwołała się do obcych mocarstw w imię demokracji. Przynajmniej tak mówili. Teraz, dzisiaj współczesna totalitarna opozycja doskonale wie i bez wątpienia zdaje sobie sprawę z tego, że wrogiem Polski są pospolici bandyci, bezczelni złodzieje bez sumienia, którzy by kraść bezkarnie, gotowi są mordować. Ta opozycja widzi w telewizji zbrodnicze ludobójstwo. 

Ta totalitarna opozycja, to są żywi ludzie, politycy, którzy widzą i słyszą rosyjskie zbrodnie. Do ich inteligentnych łbów z pewnością dociera fakt jeszcze innej zbrodni. Zbrodni na gospodarce Ukrainy. Rosyjskie bombowce atakują magazyny zbożowe, rosyjscy chłopcy radarowcy strzelają do rolników orzących pola i blokują w portach statki z pszenicą i kukurydzą. Rosyjskie wagony wywożą z Ukrainy tysiące ton zbożowego ziarna. 

To nie tylko jest wojna zbrodnicza tak dalece, że aż sadystyczna. To jest także zbrodnia rabunkowa.

Współczesny komunizm Władimira Putina jest totalitaryzmem zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługującej się agenturą wpływu), realizującej plan zniszczenia systemów etycznych, społecznych i politycznych we wszystkich państwach, dążącej do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

(]]>10.08.2007]]>)

Ludzie, polscy politycy współczesnej totalitarnej opozycji wiedzą to wszystko bardzo dokładnie i doskonale zdają sobie sprawę z tego co się dzieje. Widzą zbrodnie, widzą ludobójstwo i doskonale rozumieją bezczelne i bezlitosne ekonomiczne łajdactwo tej wojny skierowanej nie tylko przeciwko Ukrainie, Mołdawii, ale i przeciwko Polsce i nawet przeciwko całej Europie. Widzą, wiedzą i rozumieją całe to nieludzkie łajdactwo. Widzą także w całej okazałości skrzętnie ukrywane wspólnictwo pomiędzy Francją, Niemcami i Rosją. Wspólnictwo w programie budowania euroazjatyckiego imperium od wysp Kurylskich do Kanaryjskich. Widzą to wspólnictwo w programie zniszczenia nie tylko państw, ale także narodów Europy. Wszystkich narodów Europy.

I ludzie totalitarnej opozycji jawnie stają po stronie TEGO EUROPEJSKIEGO komunizmu, otwarcie są po stronie morderców, którzy niszczą Ukrainę i naród ukraiński i nie ukrywają swojego zamiaru uczestniczenia w planie likwidacji Polski i polskiego narodu. Dają temu dowód występując przy każdej okazji przeciwko wszystkiemu co polskie. Także dzisiaj, w dniu naszego święta 3 Maja w parlamencie europejskim.

I niech mi nikt nie gada, by mówić jednym głosem z tymi zdrajcami. Obrzydzenie mnie ogarnia gdy słyszę o mówieniu jednym głosem. Z kim? Z Hitlerem? Ze Stalinem? Z Putinem? Z antypolską totalitarną opozycją kłamców? Mówić jednym głosem? 

Nigdy!

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (12 głosów)

Komentarze

Współczesny komunizm jest totalitaryzmem zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługującej się agenturą wpływu), realizującej plan zniszczenia systemów etycznych, społecznych i politycznych we wszystkich państwach, dążącej do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

(10.08.2007)

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1644077

   Czy oni nie zakładają, że ich działalność może się skończyć na przysłowiowych latarniach? Przecież dla porównania, obecna mordercza wojna Rosji, też nie mieściła się w kanonach obecnej nowoczesnej cywilizacji. A jednak wróciło stare, czyli bestialstwo. Mordy kobiet, dzieci, rabunek gwałty i spalona ziemia. Więc reasumując, koniec Targowicy być może również według historii...

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1644082

Nie chcę powoływania się na Targowicę dlatego, że prawie wszyscy używający tego porównania nie mają pojęcia o czasach, do których sięgają. Nie rozumieją tego, co tam wtedy się działo. Nie znają prawdy. A powoływanie się na nieznaną prawdę, argumentowanie czymś niezrozumiałym - zawsze prowadzi na manowce.

A ponadto, wszystko zależy od kryterium, którym kieruje się konkretne rozumowanie. Skutki następują później. Wiemy jakie konsekwencje nastąpiły w wyniku działań Targowicy.

Wtedy, w wieku XVIII sąsiednie mocarstwa już kształtowały swoją mocarstwowość, mogły pojawić się w roli arbitrów lub obrońców starej polskiej rzeczywistości politycznej. Wtedy postawa Targowicy mogła być interpretowana nawet jako patriotyczna. Możliwy do postawienia zarzut to naiwność, nadmierna wiara w to, że deklaracje tych mocarstw były uczciwe.

Teraz jest inaczej. I dlatego Targowica nie zasługuje na porównywanie jej z oczywistymi zdrajcami. A pojęcie Targowicy nie powinno być używane jako synonim zdrady. Teraz to, do czego prowadzi integracja z Rosją widzimy w Ukrainie. Rosja to nie tylko zły car Rosji. Już tak nie jest. Nie Putin generuje politykę Rosji, on ją tylko kieruje zgodnie z jej interesem. A jej interes widać w Ukrainie. Celem Rosji nie jest włączenie Ukrainy do Rosji, lecz jej zniszczenie.

A dominująca teraz w Unii Europejskiej koncepcja przyszłości polega na zniszczeniu suwerenności wszystkich europejskich państw w celu umożliwienia integracji Rosji, Niemiec i Francji w wielkie superpaństwo od wysp Kanaryjskich do Kurylskich. Superpaństwo Putina, Scholza i Macrona na kontynencie euroazjatyckim, na którym nie ma ani milimetra miejsca dla Polski, dla polskiej kultury, religii ani naszej tradycji. Elity polityczne Francji, Niemiec i niektórych innych europejskich państw teraz są tak samo naiwne, jak ponad dwieście lat temu byli naiwni polscy politycy końca XVIII wieku. 

Współcześni europejscy politycy nie widzą i nie rozumieją, że na przykład Putin w ostatniej rozmowie traktuje Prezydenta Francji z pogardą. [link]. Bezczelnie i prosto w oczy kłamie, drwi z rozmówcy. Nie rozumieją, że Putin jest jak modliszka, która w każdej chwili może każdemu człowiekowi urwać głowę [link].  Ani Macron, ani Scholz ani europejskie elity o tym nie wiedzą. Nie rozumieją. Są współczesną europejską Targowicą. Próbują ufać Rosji. Zupełnie podobnie jak to robi papież Franciszek. Próbuje traktować Putina, zgodnie z europejskim protokołem dyplomatycznym, jako Prezydenta Rosji. Nie umie uwierzyć, że ten jest posłańcem szatana.

Dlatego proszę, nie mówmy o żadnej Targowicy!
Niech zdrada będzie nazywana zdradą!
Niech zdrajcy będą nazywani zdrajcami!

A jako przykład:
Konwencja PSL (3 Maja 2022). Wtedy gdy pojawił się projekt zmiany Konstytucji, by można było pogłębić sankcje przeciwko Rosji. Wtedy totalitarna opozycja protestowała, ponieważ Konstytucja musi być nietykalna. Teraz jednak PSL wraca do propozycji zmiany Konstytucji, by wpisać do niej "pogłębianie integracji"!

Pytam:
Z kim?
Z imperium Euroazjatyckim?
Współczesna totalitarna opozycja dobrze wie, jakie jest miejsce Polski w tym imperium. Dokładnie takie samo jakie dzisiaj ma Ukraina w tym samym imperium.
Pogłębianie integracji w ich języku znaczy likwidację Polski. Dlatego mówię o tej polityce, że jest to bezczelna i zbrodnicza zdrada!
PSL wraca do projektu Wojciecha Jaruzelskiego, który chciał "pogłębienia integracji" z Sowieckim Sojuzem, przez wpisanie tej integracji do Konstytucji. Wraca stare?

Postęp w tył?

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1644088

WspółCzesne zadania - komuniZmów

Vote up!
2
Vote down!
0
#1644085

WspółCzesne zadania - totalitarnych komuniZmów antypoloniZmów - zostały  zadaniowane konKRETnie - w 1997 roku ...

Od 1997 roku, agenturalny KRET... tnie profEtykę Konstytucji RP, w  związku zdradzania Preambuły Konstytucji RP...

- W 1997 roku - "imperia prawnych" amtypoloniZmów, POdyktowały preTekst artykułu 44  - następującego w Konstytucji RP, zaraz po artykule 43 - a przed artykułem 45 -> dotyczącym, zaPObiegającego ”sądowNICtwa" - służącego zaPObieganiu - prokuratorskiemu, prawnemu ściganiu - najcięższych zbrodni agenturalnych antypoloniZmów - w POlsce.. ...

Pozdrawiam. J. K .

 

https://konstytucja.online/43

 

 

https://konstytucja.online/44

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1644086

Kosiniak-Kamysz na konwencji PSL: "Mamy receptę dla Polski, jesteśmy przygotowani do rządzenia": A jak tylko zdobędziemy władzę, wszystkie kompetencje Państwa Polskiego przekażemy do Niemiecko-Rosyjskiego imperium od Lizbony do Władywostoku. Sobie pozostawimy tylko nasze sądy, które zrobią wszystko dla obrony naszej korupcji i naszych pieniędzy. Wiwat Kleptokracja Polska! 

O wszystkich kłamstwach i prymitywnej antypolskiej głupocie tej konwencji szkoda gadać. To już nawet nie jurgielt, ani nie zdrada, to ordynarny kretynizm.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1644079

  Najwyższy czas, aby ta PSL-owska przechowalnia rodzin SB-ków nie przekroczyła progu wyborczego. Czas, aby Polska pozbyła się tego klejącego się czerwonego błota. To dotyczy również samorządów.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1644083

Czynownicy - politycznych przyczyn, nie ścigania przestępstw -=> najcięższych zbrodni totalitaryZmów antypoloniZmów, dla których w 1997 roku (z tajnych przyczyn politycznych ) - Konstytucja RP, została "dyplomatycznie" zmuszona - do dopuszczania (artykułem 44) - nie ścigania niedopuszczalnych zbrodni...

PrzykŁADowe, proToTypowe zbrodnie  Łowców Skór - należą do oKładki obszernego pakietu - imperialnego testowania użyteczności POlitycznych czynowników dopasowywanych  do imperialnego wymogu "prawnej" pasywności...

Zapewniającej samorządowe - samosądowe - prof/etyczne (przewidywalne etycznym profesjonalizmem prawnym) - antypolskie "praworządzenie" ...

- Zupełnie (nadzwyczajnie) - sprzeczne z  Wspólnymi Wartościami Polski, w której Polacy, mogliby mieć profEtycznie sprawiedliwe prawa, do  gospoDarCzego - efektywnego dysponowania swoimi życiowymi i profesjonalnymi kapitałami dla Polski...

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1644089

Tak nisko upadłeś?

Vote up!
2
Vote down!
0

yenom

#1644092

W puli POsępnych manipulantów - na dnie niewierzących wiarołomców...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1644095

Przypomnę, że list targowiczan do carycy Katarzyny II napisano w Moskwie. Obecnie pisane są, prawdopodobnie  w Berlinie.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1644081

Żadna różnica. 

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1644098