Jedna uwaga na temat aborcji

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Nie ma sensu udowadniać, że temat aborcji został celowo rozdmuchany przez większość opozycji parlamentarnej i KOD wspieranych przez wszystkie lewackie grupy społeczne, naukowe czy medialne.

Byłem niemal pewny już w listopadzie 2015 roku, że ten temat prędzej czy później pojawi się w przestrzeni publicznej a zależeć to będzie od skuteczności i siły oporu wobec nowej władzy. Opór utracił impet, michnikowszczyzna znalazła się w odwrocie, PiS realizuje program wyborczy, udowodniono kompromitującą działalność i cele TK i PO, nowocześni pod względem wiedzy i intelektu stają się pośmiewiskiem a kuriozalny KOD wypalił się niemal całkowicie ... więc szerokiej opozycji nie pozostało nic innego jak znów powrócić do tematu aborcji, który zawsze antagonizował Polaków, choć wszędzie na świecie jest trudny i są różne prawa jej dotyczące.

Nie łudźmy się. Lewactwo i pogrobowcy III RP po prostu perfidnie wykorzystują kobiety do swoich celów politycznych i niestety duża ilość z nich daje się wciągnąć w tą grę służąc jako łatwo manipulowalne "głupie idiotki". Pomijam tu hipokrytyczne feministki, lewaczki, tęczowe, genderowe i inne, które z kobiecością i walką o prawa kobiet nie mają nic wspólnego a ich organizacje żyją z dotacji globalnych demo-lewaków różnej maści typu fundacje G. Sorosa. Oczywiście interesy firm farmaceutycznych i cały tzw. "przemysł aborcyjny" mają też niebagatelne znaczenie w odpowiedniej relokacji ogromnych środków finansowych na realizację ich ważnych finansowo i ideoligiczne celów.

Moje stanowisko wobec aborcji jest od lat niezmienne i negatywne, choć taki do  niej stosunek ukształtował się u mnie dopiero około 25 roku życia (mam 48). Wcześniej niestety ulegałem argumentom lewackich "oświeconych" i nawet broniłem prawa kobiet do aborcji z powodu nadzwyczajnych sytuacji społecznych czy ekonomicznych kobiety, przy czym zawsze uważałem aborcję za zło i ostateczność.

O aborcji pisałem więc wielokrotnie i dalej pozostaję przy swoim zdaniu, iż nie powinno się zabijać nienarodzonych dzieci. To zwyczajne morderstwo niczym nie różniące się od zabicia np. 7 miesięcznego noworodka. To pierwsze można popełnić bez konsekwencji, za drugie zaś odpowiada się karnie i grozi wieloletnie więzienie. To nie hipokryzja i nie sprowadzanie płodów do roli przedmiotu?

Nie ma sensu dyskutować od kiedy człowiek staje się człowiekiem. Jest nim od momentu zapłodnienia i pierwszego podziału komórek i tyle. To jak krzewy stające się drzewami lub ziarna dające plon. Bez tego etapu życia człowieka nie byłoby nas, każdego z nas.

Nie jestem zaś - choć to światopoglądowo kontrowersyjne - zwolennikiem zakazu używania środków antykoncepcyjnych pod warunkiem, że nie są to środki wczesnoporonne (zabijanie dzieci) a takie, które nie dopuszczają do zapłodnienia. Metod i środków zapobiegania zapłodnieniu jest mnóstwo i w Polsce nikt prawnie nie zakazuje ich stosowania.

Po tym przydługim wstępie przechodzę do tytułowej uwagi.

W Polsce można urodzić każde dziecko i nie ma konieczności jego wychowywania. Obojętnie czy pochodzi np. z gwałtu, z tzw. "wpadki" czy jest genetycznie niepełnosprawne lub chore. Zawsze można je zostawić w szpitalu czy oknach życia, zawsze można je oddać innym. Jest przecież jeszcze wiele par czekających np. na aborcję a dodatkowo też istnieją rozwinięte instytucje rozwoje dla opuszczonych z różnych przyczyn dzieci czy też różnorodna pomoc psychologiczna dla matek, dzieci, itd.

W żadnym przypadku więc kobiety nie muszą dokonywać aborcji, nie muszą mordować swoich dzieci. Niech urodzą i później zdecydują czy chcą swoje dziecko czy też nie. Mają taką możliwość, maja taki wybór...

P.S.

Pozostaje w sumie zastanowić się jedynie nad stanem i poziomem opieki dla dzieci opuszczonych, ale to zupełnie inny obszar dyskusji.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (20 głosów)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pwrcjący dylmt spłczny dtyczący brcj pjw sę zzwyczj (n tylk w Plsc), gdy rząd prgn dwrócć wgę spłczństw d nnych wżkch zgdnń. Z tym włśn mmy t d czynn. Dż krzyk n tmt brcj n mr-mr n tmt TTP, CT zwrtj w nch CT.

http://npprwn.pl/blg/mrk/brcj-tmt-zstpczy-dl-gm-ttp--ct

http://npprwn.pl/blg/swtbr/c-s-kryj-pd-przykrywk-stwy--przrywn-czy

http://npprwn.pl/blg/mrk/pwstrzymc-ct

http://npprwn.pl/blg/ltn/ct-zmst-ttp-pd-przykrywk-zkz-brcj

http://npprwn.pl/blg/ltn/plsk-rzd-ppr-pln-zlznn-plsk---d-mryknskch-krprcj

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-8

Lotna

 

#1521168

Nie wykluczam takiej mozliwości, coć akutat teraz w Polsce raczej nie. Nie zmienia to jednak mojego stosunku do TTIP, CETA czy GMO. Negatywnego stosunku.

Umowy te nie mogą być podpisane i tyle... dziś mowa o CETA, ale nawet ona i tak sprowadza się do TTIP i jest tylko dobra dla wielkich korporacji kosztem państw i narodów.

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1521170

Ciekawe czy ktoś z protestujących zastanowił się co czują dorosłe osoby z zespołem Downa, które rozumieją ze protestuje się przeciwko nim

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1521178

No cóż. Wczoraj po raz wtóry oglądałem Eugenikę G. Brauna. I co tu więcej można dodać? Ten film p[owinny zobaczyć wszystkie "walczące" i mordujące dzieci.

Pzdr

Vote up!
9
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1521186

Bakuła: Jeżeli odpuści się protesty, to będzie kupa potwornych kalek, bękartów, dzieci z wadami

A co Bakuła myśli o Żydach, Arabach, rudych, niskich, mulatach, murzynach...?

Dość tych kalek i dzieci z wadami! Tylko zdrowi aryjczycy!

A moze by tak zrobic selekcje z uwagi na urode (Bakuły)

Vote up!
7
Vote down!
0
#1521187

Bakuła to wierna kopia Czubaszek, satyra człowieczeństwa i splugawionej kobiecości. 

Vote up!
4
Vote down!
0

anty bolszewik

#1521280

Hanna Bakuła : Żeby nie było „kalek, bękartów, dzieci z wadami”

Adolf Hitler : Żeby nie było „kalek, bękartów, dzieci z wadami”

Vote up!
3
Vote down!
0
#1521286

to ta "artystka" u której lifting nie udał się?

Ale za to "udało się" naśladowanie "wielkiego czlowieka" ("Adolf Hitler wielkim człowiekiem był").

Jakaż "wielka" (kanalia) jest ta "artystka".

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1521290

Radzę pooglądać w TVP-1 wiadomośći dziennika o 19:30 i nie opowiadać bzdur o tematach zastępczych w sprawie zakazu aborcji, bo większa część wiadomości np dzisiaj, dotyczyła debaty i kontrowersji w Sejmie, w sprawie TTIP i CETA. Tematy zastępcze związane z aborcją, są na siłę forsowane na ulicy i w parlamencie, przez wypalone lewactwo, PO i Nowoczesną i jak widać przez niektórych internautów na forach "Niepoprawni".

Vote up!
5
Vote down!
0

anty bolszewik

#1521279