Treści z tagiem: antykoncepcja

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
KawiarNIA

Już kiedyś pisałem na ten temat, ale sądzę, że warto przedstawić moje stanowisko (do dyskusji) właśnie teraz, przed inauguracją posiedzeń nowo wybranego parlamentu.

 

Wiem, że temat ten jest już oklepany do bólu. Powiedziano niemal już wszystko. A że prawdopodobnie temat ten bardzo szybko zaistnieje w nowym parlamencie daje mi...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:9)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Długo zastanawiałem się czy w ogóle opublikować mój "brudnopis" spisany zaraz po aborcyjnych wyznaniach Natalii Przybysz wyartykułowanych w "Wysokich Obcasach", dodatku do Gazety Wyborczej:

"To historia o aborcji (o bohaterce jej ostatniej pieśni - dop.: kj). I o uczuciach. O wpadce. Trafiła się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:11)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Nie ma sensu udowadniać, że temat aborcji został celowo rozdmuchany przez większość opozycji parlamentarnej i KOD wspieranych przez wszystkie lewackie grupy społeczne, naukowe czy medialne.

Byłem niemal pewny już w listopadzie 2015 roku, że ten temat prędzej czy później pojawi się w przestrzeni publicznej a zależeć to będzie od...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:20)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Zdalnie sterowany chip wszczepiony pod skórę kobiety, ma zastąpić pigułkę antykoncepcyjną czyli chip do "cipki". Dozowane hormony wyregulują okres płodności. Potem chip regulujący popęd płciowy oraz oczywiście orgazm i Femin gotowy.

Ma to być bezpieczny skutecznych, ...
3.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Lewactwo i libertyństwo dostało delirium po ostatniej decyzji Sądu Najwyższego USA umożliwiającej odmowę finansowania środków antykoncepcyjnych ze względu na przekonania religijne. Nie można zmuszać do łamania sumień i wiary. 

Często czytamy o tym że świat zmierza do wojny. Nikt jakoś nie zauważył że światowa wojna już się toczy. Jest to...

4.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Idee

Zwróćmy uwagę, jaki to cudowny samograj: koncerny farmaceutyczne zarabiają dwa razy – raz na specyfikach antykoncepcyjnych, a drugi raz na lekach osłonowych.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Tadeusz Rozłucki
Idee

Grupa edukatorów seksualnych PONTON to organizacja przestępcza – powiedział na ks. Marek Dziewiecki podczas niedawnego sympozjum naukowego na UKSW. Mocne słowa, bo i temat mocny – pisze w swej relacji z imprezy Agata Ślusarczyk na łamach warszawskiego dodatku „Gościa Niedzielnego”.

Sympozjum „Ludzka seksualność. Piękno czy zagrożenie”...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Nie tak dawno Stanisław Michalkiewicz w swym felietonie Duraczenie totalniackie z właściwym sobie poczuciem humoru przedstawił wcale nie śmieszny proces „przyzwyczajania ludzi do przeciwnego znaczenia słów”.

„Dzisiaj nowa formacja totalniaków usiłuje narzucić przekonanie, że tolerancja, to akceptacja - na przykład sodomitów i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Blog

Tym razem nieco szerzej. Konkretnie rzecz będzie o antykoncepcji, aborcji, eutanazji i tym wszystkim, co z tego wszystkiego wynika. Ze zdumieniem zauważam bowiem, że ludzie często nie dostrzegają, co tak naprawdę się kryje za pozorną nowoczesnością. Twierdzi się, że antykoncepcja, aborcja, eutanazja to w dzisiejszym świecie rzeczy zupełnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Witam.

Wiem, że temat ten jest już oklepany do bólu. Powiedziano niemal już wszystko.

Mimo tego czuje potrzebę spisania na moim blogu kilku własnych refleksji. Tak dla siebie a może Was to zainteresuje.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Blog

W artykule „Moralny koniec pontyfikatu Benedykta XVI” Błażej Lenkowski z miesięcznika Liberte ostro atakuje papieża Benedykta XVI między innymi za jego stanowisko dotyczące antykoncepcji.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dixi
Humor i satyra

Jak co roku w styczniu tatuś z mamusią zasiadają do stołu i rozpoczynają planowanie rodziny.

- Ile mamy?

- Siedmioro. No i jedno w drodze.

- Jedno? Na pewno?

- Zrobiłam badania. Jedno, zdrowe, chłopiec…

- Kurcze, lepsza byłaby dziewczynka!

- Nie kombinuj. Pamiętasz rok temu? Nie chciałeś...

0
Brak głosów