Polacy! Nie dajmy się sprowokować, nie przelewajmy polskiej krwi!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie"- książę Adam Jerzy Czartoryski (+14.01.1770 - +15.07.1861).

Nie wiem do końca jak planują liderowi zdrajcy spod znaku zjednoczonej opozycji skupionej wokół ideowo postkomunistycznych i demoliberalno-lewackich: PO, Nowoczesnej, PSL-u i KOD-u doprowadzić Polaków do skrajnych ulicznych emocji w dniu 13 grudnia, ale możemy spodziewać się jakiejś prowokacji. Niezbyt mnie to interesuje, choć obserwuję wydarzenia uważnie i zauważam, iż negatywne emocje są cały czas podgrzewane przez media III RP, z GW i TVN-em na czele.

Dodatkowo, co jest normą u partii i organizacji antypolskich, mamy ponowne upadlające wołanie na pomoc UE. Dowiadujemy się bowiem, że to R. Petru z Nowoczesnej zabiegał o debatę o Polsce 13 grudnia w PE! Decyzja została podjęta w dniach 1-3 grudnia podczas kongresu ALDE (Porozumienie Liberałów i Demokratów na rzecz Europy), który odbywał się w Warszawie w dniach 1-3 grudnia. Decyzja europarlamentu w tej sprawie zapadła wczoraj wieczorem. I jakoś tak przypadkiem (sic!) już po tym kongresie KOD nagle zainicjował napisanie haniebnej odezwy do Polaków wzywającej nas do wyjście na ulice właśnie 13 grudnia... aby demonstrować przeciw legalnie wybranym władzom a może też doprowadzić do rozlewu polskiej krwi i np. wezwania zagranicy na pomoc. Wybór tej daty jest tak hipokrytyczny i absurdalny, że brakuje mi słów, aby wyrazić swoją dezaprobującą opinię.

Wiem, że eskalacja złych emocji może zakończyć się zamieszkami, co byłoby najgorszym rozwiązaniem dla naszego kraju, dla wszystkich Polaków. Ale dla antypolskiej współczesnej Targowicy wszystko jest lepsze niż obecne władze, nawet to, że na ulicach może przelać się polska krew: "Wolę zamieszki na ulicach, niż ten rząd" - raczył był powiedzieć chory z nienawiści Stefan Niesiołowski.

Chyba nietrudno zauważyć, że z demokratyczną w powszechnych wyborach przegraną dawna władza nie może się pogodzić i robi wszystko, aby doprowadzić do ulicznego przesilenia dającego jej możliwość ponownego objęcia rządów.

Przykre i smutne jest to, że dla dzisiejszej opozycji nie jest ważna Polska ani Polacy a jedynie jej własny partykularny interes i jest zdolna do każdej nikczemności: od zdrady targowickiej aż do doprowadzenia do bratobójczej wojny domowej. Nasza wolność, suwerenność i niepodległość nie mają dla niej żadnego znaczenia a dobro Polaków jest dla niej pojęciem obcym. Ale nietrudno jej w sumie za to winić, bo dla nich Polska nie jest po prostu ich ojczyzną, nie jest ich domem, a jej interesy i priorytety są im obce, co wyraźnie zresztą onegdaj powiedział G. Schetyna: "Jesteśmy częścią wspólnoty europejskiej, w Brukseli czujemy się jak u siebie, to jest też nasz dom i tam będziemy informować o tym, co dzieje się w Polsce. To jest też kwestia rezolucji, którą będziemy chcieli, żeby przyjął Parlament Europejski". Czyż można mieć większy dowód, że dla opozycji stolicą nie jest Warszawa a Bruksela i że nie reprezentuje interesów polskich a brukselskie? To ludzie nam obcy i nam wrodzy.

Warto nieraz znaczeniowo odwrócić istotę i oddźwięk pewnego toku myślenia i działania. Wyobraźmy sobie, że w czasie rządów PO-PSL to partia PiS ogłosiłaby "opozycję totalną" i zwracała się do zagranicy o ich pomoc w zwalczeniu rządów a ponadto J. Kaczyński np. powiedział, że w Moskwie, Waszyngtonie czy też w Jerozolimie czuje się jak u siebie i tam jest jego dom oraz z pozycji tych domów chciałby obalić demokratyczne rządy. Wyobraźmy sobie sytuację, że prawicowy Cyba morduje asystenta D. Tuska. Wyobraźmy sobie, że PiS i J. Kaczyński zostali stworzeni przez rosyjskie (i nie tylko) służby specjalne. Wyobraźmy sobie, że J. Kaczyński zwracałby się o bratnią pomoc do Rosji, USA czy Izraela. Wyobraźmy sobie, że dodatkowo nie jest zdolny do pomocy swoim dzieciom a ponadto jest sponsorowany przez putinowskie lub chińskie banki.  Jaka byłaby reakcja dzisiejszej opozycji? Chyba nietrudno się domyśleć... a byłaby jednoznaczna: cała prawica to antypolscy zdrajcy chcący odzyskać za wszelka cenę władzę. I taka byłaby narracja międzynarodowa i wewnętrzna.

Widać wyraźnie, że obecnie w naszym kraju od wielu miesięcy realizowany jest napisany przez kogoś scenariusz maksymalnego skłócenia Polaków i eskalacji politycznego napięcia do granic psychicznej wytrzymałości, która ma prowadzić do wzajemnej nienawiści zakończonej przelaniem polskiej krwi. I ten scenariusz jest cynicznie i metodycznie realizowany przez wrogów Polski. A wtedy, gdy rządzą emocje nie ma miejsca na dialog i logiczne argumenty.

Jak kiedyś pisałem: z premedytacją ktoś nas próbuje zantagonizować i skrajnie podzielić wedle starej formuły rządzenia zwanej "dziel i rządź". W skrócie polega ona na kreowaniu konfliktów, po to by samemu je rozwiązywać dla utrzymania lub zdobycia władzy. Wykorzystywana była i jest cały czas zarówno przez międzynarodowe elity uzurpujące sobie sprawowanie rządów nad światem, jak i przez konkretne państwa czy też organizacje polityczno-społeczne.

W obecnej Polsce chodzi o ponowne przejęcie władzy. I taki imperatyw przyświeca dzisiaj opozycji, opozycji, która liderowo (ważne!) nie ma nic wspólnego z Polską i Polakami, nie ma nic wspólnego z naszą Ojczyzną. Mówią oczywiście, że działają dla nas a tak naprawdę po prostu wykorzystują i manipulują dużą liczbą naszych rodaków dla osiągnięcia swoich własnych celów lub celów im wyznaczonych przez inne państwa lub międzynarodowe organizacje.

Powtórzę: chcą nas podzielić i skonfliktować,  chcą doprowadzić do rozlewu polskiej krwi i przejąć ponownie naszą Ojczyznę na własność dla dobra tych, którym od zarania oddają lenne poddaństwo (czerpiąc z tego korzyści) i są ich namiestnikami. Na pewno nie dla dobra większości Polaków!

Mam pewność, że ten scenariusz został napisany przez lub dla dzisiejszej opozycji zaraz po przegraniu wyborów prezydenckich. Zamach na TK, powstanie Nowoczesnej a później KOD-u, zajadły atak i demonstracje od pierwszych dni rządów B. Szydło (a wcześniej takiż atak na prezydenta), prowokacyjne wypowiedzi o wojnie domowej i przelewaniu polskiej krwi, ogłoszenie przez PO "totalnej opozycji" i zapowiedź wyprowadzenia ludzi na ulicę, zdradliwe poszukiwanie pomocy za granicą, eskalacja negatywnych emocji... to wszystko jest tylko - modyfikowaną na bieżąco - realizacją owego szczegółowego planu/scenariusza.

I naprawdę. Nie chodzi o TK, czy jakąś obronę zagrożonej niby demokracji. Gdyby nie było wojny o TK to znalazłyby się inne jej powody, choćby teraz obrona esbeckich emerytur i rent. Każde działania rządu i prezydenta byłyby takim powodem i takimi też są. A tak naprawdę cel opozycji i jedyna przesłanka implikująca jej działanie to: PiS i prezydent oraz odsunięcie ich za wszelką cenę od władzy.

Gdy zaczniemy walczyć między sobą oni z łatwością nas przejmą, oddadzą całą naszą wolność, suwerenność i niepodległość Polski i nas wszystkich pod władanie zniemczonej UE. A dla Polski będzie to kolejny i ostateczny jej rozbiór.

Nie możemy na to pozwolić...

Naród polski to my wszyscy i nie dajmy się otumanić ludziom, którzy jak wstrętni, obleśni i antypolscy targowiczanie chcą obcej interwencji w naszej Ojczyźnie... To są zdrajcy, którym AK i polscy patrioci golili głowy, to są kolaboranci, których polscy patrioci w okresach wojen skazywali na śmierć. Nie ma większego działania na szkodę Polski  niż profanacja naszego narodu, polskiej godności i niepodległości. Nie ma większej profanacji naszej polskości niż sprzedanie jej w ręce jej nienawistników!

Im właśnie chodzi cały czas o zantagonizowanie Polaków, przeciwstawienie nas przeciw sobie... aby jedność wspólnotowa, polska jedność nigdy nie powstała...

Możemy i powinniśmy się wewnętrznie demokratycznie spierać i kłócić. Takie są prawidła demokracji, tolerancji i wolności słowa, za które nasze przeszłe polskie pokolenia oddawały swoje życie. Jest potrzebna wolność mediów i wypowiedzi publicznych, wolność jaka teraz jest chyba największa od 72 lat! Nikt dziś nie zamyka siłowo, nie inwigiluje fizycznie i psychicznie przeciwników obecnego rządu, nikt ich nie wsadza do więzień i nie zabija. Ale róbmy to we własnym gronie, w gronie Polaków a nie ludzi, którzy chcą nas zniszczyć. Spierajmy się mając w sercu naszą Ojczyznę, Polskę i dobro naszego narodu! Jesteśmy Polakami i mamy obowiązki polskie... nie niemieckie, rosyjskie, brukselskie, amerykańskie, żydowskie! Tylko nasze! Polskie! W Polsce jest potrzebna opozycja, ale nie totalna i nie przedkładająca interesów brukselskich nad polskie. Nie jest nam potrzebna opozycja, która chce abyśmy walczyli ze sobą, nawet kosztem przelanej polskiej krwi, naszego życia, kosztem upadku Rzeczpospolitej!

Nie pozwólmy, jako Polacy, żeby w Polsce znów zwyciężała antypolska i poddańcza innym miałkość i małość siejące antypatriotyczną i antypolską nienawiść i fałsz... Bądźmy gospodarzami swojego domu - Polski. Odrzućmy przestępców, donosicieli, kolaborantów, nie-Polaków, kłamców i oszczerców, hipokrytów i fałszywych patriotów!

Drzemie w nas potrzeba wspólnoty narodowej i spokojnego dążenia do zasobnej Polski. Bądźmy więc dumni z Polski, tolerancyjni dla innych i niech nasze biało-czerwone serca pozostaną takimi każdego dnia... dla nas samych, naszych dzieci, naszych rodaków w kraju i na politycznej i ekonomicznej obczyźnie. Nie dajmy się  podzielić! Bądźmy razem dziś, jutro, zawsze! Niech nikt nigdy nie będzie w stanie nas sprowokować do bratobójczej walki! Nigdy!

Jesteśmy Polakami, każdy z nas jest, kto czuje się Polakiem i jest wierny polskości! Tylko razem w narodowej wspólnocie jesteśmy skałą, której nie zdobędą nawet najwięksi wewnętrzni i zewnętrzni wrogowie. Polska jest zasobna, bogata. Polska ma ogrom inteligentnych i kreatywnych młodych ludzi, którzy nie zasługują na wygnanie i pracowanie niewolniczo na "zmywakach". Ich miejsce jest u nas, w Ojczyźnie, w Polsce. Dyskutujmy o naszym rozwoju gospodarczym, o stworzeniu warunków, aby Polakom chciało się żyć we własnym kraju a nie na obczyźnie, gdzie zawsze będą ludźmi drugiej kategorii. To jest najważniejsze a nie jakieś wyimaginowane antypolskie problemy zagrożeń, których nie ma i nigdy - przez ostatnie miesiące - nie było. Dyskutujmy o realiach a nie o abstrakcji, walczmy o naszą przyszłość... też wolną od agresji islamskiej niosącej gwałt, przestępstwa i śmierć naszych najbliższych. Wygrana opozycji jest też właśnie naszą zgodą na islamski terroryzm niszczący wszystkich niewierców a Polaków w szczególności. Tego chcemy? Chcemy, aby nasze dzieci i kobiety były gwałcone i mordowane, abyśmy musieli nosić brody, aby nie zostać fizycznie zlikwidowani? Chyba nie!

Oczywiście. Obecna władza popełnia błędy, ale czy nie realizuje obietnic lub chce je zrealizować? Chce nam stworzyć propolskie państwo, dla nas i naszych dzieci oraz przyszłych pokoleń! Po niespełna 27 latach jest jedyną, której zależy na Polakach, na nas wszystkich. Dla mnie też nie jest moim marzeniem, ale od czegoś trzeba zacząć. Alternatywą jest nasz - Polaków - koniec!

Czy tego chcemy?

Odpowiedź chyba jest oczywista. Tak chcemy, aby Polska i Polacy, my wszyscy nie musieli emigrować za chlebem, nie musieli się płaszczyć przed zniemczoną Brukselą, putinowską Rosją, amerykańskim mesjanizmem i izraelską wyższością. Mamy 1050 lat swojego chrześcijańskiego państwa i narodu. A są odkrycia pozwalające na przypuszczenie, że jako Lechia trwaliśmy już bardzo długo na dzisiejszych polskich ziemiach.  Jesteśmy Polakami, których nie był w stanie zniszczyć żaden nasz największy wróg. Czyż teraz pozwolimy aby nas wrogowie ostatecznie zniszczyli? Mam nadzieję, że nie...

Mamy - jako Naród - swoje wady i przywary, bywamy nieraz śmieszni, łatwowierni, spolegliwi i groteskowi. Ale w sytuacji zagrożenia naszej tożsamości narodowej i państwowej zawsze okazywaliśmy się bohaterami. Dzięki temu nawet po 123 latach rusyfikacji i germanizacji, po latach II wojny światowej i reżimu komunistycznego, po wymordowaniu przez hitlerowców i komunistów najznamienitszych dzieci naszego narodu... nigdy nie staliśmy się pokorni i bezwolni wobec obcych i nienawidzących nas wrogów wewnętrznych i zewnętrznych. A dziś takimi wrogami są lewacko-demoliberalni liderzy UE, PO, Nowoczesnej i KOD a także PSL. To liderowo nie są  Polacy i nigdy nie byli... To są nasi wrogowie a wrogów trzeba obnażać i napiętnować. Trzeba z nimi walczyć w imię naszej wolności i niepodległości!

Dlatego w milczeniu i z naszą, polską biało-czerwoną flagą - unikając prowokacji - wzywam, abyśmy jako Polacy przeciwstawili się liderowym zdrajcom, którzy chcą nas zniszczyć, zniszczyć fizycznie i duchowo.

Czekają nas kolejne miesiące totalnej wojny z Polską, z naszym narodem. Czy wygramy? Nie wiem... Wiem natomiast, że jeżeli przegramy to na lata stracimy Polskę, może nawet na zawsze...

Trzeba w milczącym i nieagresywnym marszu pokazać naszą, polską siłę. Wiem, że będzie to trudne, bowiem kreowanie przez obcą nam mowę antypolskiej nienawiści jest trudne do zniesienia i wywołuje chęć odwetu. Polacy, polscy patrioci, polscy kibice, polskie rodziny i my wszyscy aż "gotujemy się" wewnętrznie i chcielibyśmy pokazać, iż jesteśmy u siebie, w naszej Polsce. Nie możemy jednak dać się sprowokować przez zdrajców. Oni chcą rozlewu krwi a my pokażmy, że jesteśmy pokojowi, tolerancyjni, demokratyczni i świadomi własnej polskości!

Sądzę, że 10 czy 13 grudnia a może później, by nie narażać się na prowokacje, musimy pokazać wszystkim naszym wrogom pokojową a nawet milczącą, ale niewzruszalną od pokoleń siłę Polaków. Mam nadzieję, że do takiej demonstracji dojdzie i PiS z prezydentem do niej zachęcą. To musi być wiec poparcia dla prezydenta i rządu. W imię zamordowanych naszych rodaków ze wszystkich opcji politycznych w obydwu Katyniach, w imię zamordowanego generała W. Sikorskiego, w imię pamięci AK i Żołnierzy Wyklętych i w imię pomordowanych przez niemieckich nazistów i sowieckich żydo-komunistyczno- ubeków naszych najznamienitszych rodaków... w imię naszej wolności, niepodległości i suwerenności. To powinien być marsz Polaków, ludzi którzy wierzą, że Polska jest ważna i jest dla nich ich Ojczyzną... teraz i zawsze, niezależnie od poglądów politycznych i innych postaw życiowych.

Tylko w Polsce mógł powstać ruch I Solidarności, tylko Polska mogła dać światu Jana Pawła II, tylko Polska jako społeczeństwo mogła de facto obalić po 40 latach komunizm! Nasze umiłowanie wolności, tolerancji i chrześcijańskiej oraz tej zwykłej ludzkiej przyzwoitości towarzyszy nam od wieków. Dzięki  tym wartościom nasze państwo, nasza Polska istnieje i funkcjonuje, dzięki temu jesteśmy wśród narodów posiadających własny język, wiarę, własne państwo, własną historię, kulturę, sztukę, tradycję!

W imię tych wszystkich wartości podstawowych, determinujących nasze wielowiekowe trwanie... zwracam się do wszystkich Polaków: stwórzmy wspólny, nasz polski dom i przeciwstawmy się próbom jego zniszczenia! Dom jest tu a nie w Brukskeli, Moskwie, Waszyngtonie czy Jerozolimie!

Zmuśmy się do racjonalnego myślenia o Polsce, o nas samych, o naszych dzieciach, wnukach i o tym dlaczego dla dzisiejszej opozycji Bruksela jest ważniejsza niż Warszawa czy Kraków...

"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie"- książę Adam Jerzy Czartoryski (+14.01.1770 - +15.07.1861).

Z nadzieją pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

Którzy wysyłają tych ludzi do konfrontacji, a sami będą bezpieczni POpijając jakiegoś Burbona w zaciszu i będą śledzić w TV wydarzenia, do których namawiają.

Towarzysze z WSI i SB nie odpuszczą i tu liczę na ministra Błaszczaka, a potem ministra Ziobro, który rozliczy tych żydo-komunistów za łamanie prawa.

Przyznam że sam oczekuje z pewną obawą, jutrzejszego dnia i 13.

Pozdrawiam

Vote up!
13
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1527472

Na siłę odpowiada się siłą! Co napisał A. Trzebiński? Żadnej słabości, nadstawiania policzka, tylko eliminacja. Potem możemy budować humanizm i radość międzypokoleniową.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Andi Pe

#1527473

Wie Pan, że dzisiaj w Polsce nie jest możliwa zagrywka a'la Erdogan. Jako Polacy zostaliśmy oszukani w latach 1988-1989 i niestety wtedy był moment na rewolucję i dezubekizację, dekomunizację i lustrację. Niestety nie wykorzystaliśmy tamtego okresu a jak pojawiła się szansa w 1992 to zdrajcy spod znaku Bolka i innych obalili rząd J. Olszewskiego. Póxniej też w 2007 roku doprowadzono do upadku rządu, w czym duzy udział miał R. Giertych i jego "trojański" LPR.

Rozlew krwi i zamieszki są celem totalnej opozycji od samego początku. Nie powinnismy dać się sprowokować, choć będą próby prowokacji, w czym są dobrzy funkcjonariusze byłych: WSI i SB-ecji.

Tylko nasza przytomność pozwoli nam na uniknięcie wojny domowej. Sądzę jednak, że marsze 13 grudnia się odbędą i znikną... Taka mam nadzieję.

Pozdrawiam

Vote up!
14
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1527475

Na siłę odpowiada się siłą! Co napisał A. Trzebiński? Żadnej słabości, nadstawiania policzka, tylko eliminacja. Potem możemy budować humanizm i radość międzypokoleniową.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Andi Pe

#1527474

Panie jak czytam tę zachętę do eliminacji opozycji w Pańskim wydaniu, to się zastanawiam nad podróżą na księżyc i tak sobie rozmyślam, czy lepiej tam z motyką, czy wdzięczniej bez motyczki.

A tak na poważnie Andrzeju, to chcę Ci powiedzieć, że zbyt długo walczyliśmy o władzę i nazbyt długo czekaliśmy, by mieć tę żywą szansę na realne zmiany, by teraz dać się sprowokować, tym którzy nie mają właśnie w obrudzonych rękach, żadnych realnych atutów, poza naturalnie niską, brukową przemocą. Po temu nie sprowadzaj proszę mądrego i b. ważnego wpisu do poziomu beznadziejności, byś sam z czasem kiedyś się tam nie stoczył, czego Ci nie życzę. Innymi słowy w życiu: bądź uczciwy, a w każdej konfrontacji: licz dobrze siły na zamiary!

Vote up!
9
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1527501

Skoro ,,powylazilo z cienia  to z latwoscia mozna  ODSEPAROWAC podlych zaprzancow nienawidzacych Polski i polakow i szybko oddac w rece n i e r o z g r z a n y c h   prokuratorow i sedziow a potem  niech  na spacerniakach defiluja maszeruja krzycza pluja   to jest wojna  ONI  w swojej wscieklwj nienawisci,ze odebrano im koryta zrobia wszystko uwaga jezeli dalej bedziecie im wybaczac wybaczac  wybaczac dosc tego uzyc wszelkich dostepnych srodkow ODGRODZIC  swolocz  od majacych juz tego wszystkiego dosc uczciwych  ludzi ! Prokuratorie Gdanska  to zmijowisko czarnych  wiedzm rozwiazac sedziow  i cala  ta opajeczala zasmierdla palestre  przegladnac  pod wzgledem posiadanych majatkow  niech spoleczenstwo bieda Polska zobaczy wreszcie sprawiedliwosc  jak  Rzad   ze strachu ciagle przebiera w miejscu  POWOLAC TRYBUNALY LUDOWE ktore  szybko pokaza  co to PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC !!!

Vote up!
12
Vote down!
0

yrazec

#1527485

Też mam wrażenie, że rząd pozwala im na zbyt wiele. Ale... w sumie ESKA ma dobry pomysł: ochrona miesięcznicy i naszego zgromadzenia 13 grudnia przez kiubiców, np. Legii Warszawa. Na sam ich widok tchórze i zdrajcy dostaną miekkich nóg :)

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1527522

Niestety jest to b. realne bowiem to natychmiast uruchomi wrzaskliwą propagandę ze wszystkich możliwych tub, nota bene nawet jeśli nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością, to zawsze będzie to wszechobecna propaganda bólu i płaczu, po tym co się za PiS-iorów stało. Tak to po prostu działa! Owszem to straszne, ale tak ma się rzeczywistość do faktów medialnych, po prostu jak są trupy, to wygrywa ten kto głośniej krzyczy, ale nie tylko bowiem przewagę ma ten, kogo widownia (tłuszcza, prosty lud), uzna za b. pokrzywdzonego. Wiadomo natomiast nie od dziś, że środki siłowe są zawsze po stronie rządzących, zatem wniosek prosty, że silniejszy jest PiS-ior, a ten słabszy to szeroka i biedna opozycja. Tak myśli tłum! Zatem opozycja ma mniej do stracenia i raczej na pewno będzie parła do konfrontacji.

Po temu uważam Krzysztof Twój wpis za rozsądny i rzeczowy.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1527500

są zdolni do wszystkiego,nawet najgorszego, by mieć potem pretekst do rozbuchania następnych burd ulicznych.

Vote up!
7
Vote down!
-1

zza winkla

#1527503

Dziękuję za miłe słowa.

Przestrzegam a jednak wierzę, że to tylko nadmuchany przez nich balon, który stanie się szybko flakiem już ostatecznie.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1527525

Nie przelewajcie polskiej krwi. Nie dajcie się sprowokować. Na te zawołania mam tylko jedną odpowiedź. Postępujcie rozważnie ale nie bójcie się prowokacji, a jeśli już krew zostanie rozlana, to w ogromnej większości musi to być krew obcych, tubylców, nie krew polska! Aby to osiągnąć trzeba się do tego przygotować! A więc przygotujcie! Nie bądźcie "jeźdżcami bez głowy".

Nie wiem czy ci co tak bardzo obawiają się prowokacji zdają sobie sprawę, że są poprostu szantażowani. A zatem może poprostu przygotować się i powiedzieć sprawdzam? Może poprostu przestać się bać " prowokacji i rozlewu polskiej krwi" i spojrzeć na groźby tej swołoczy jako na zwykły ordynarny szantaż polityczny. I tak jak wcześniej napisałem, powiedzieć sprawdzam, po odpowiednim przygotowaniu się.

Myślę, że czas najwyższy zdać sobie sprawę z tego, że tubylcza swołocz robi z Polaków tchórzliwe szmaty!

Jest jeszcze jedna kwestia. Wszyscy którzy za wszelką cenę nie chcą się dać podzielić, i robią wszystko aby do tego nie doszło, żyją w matrixie! Ludzie w Polsce conajmniej od 1944 roku są podzieleni na Polaków oraz na tubylców. Tych przyjezdnych i tych stubylczałych.Tak więc nie należy się obawiać czegoś co nastąpiło już niemalże 80 lat temu, a w niektórych przypadkach o wiele dłużej. Należy przyjąć to do wiadomości, zaakceptować i postępować zgodnie z zaistnialą sytuacją. Stop matrixowi!

Vote up!
10
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1527511

Ja sobie zdaję sprawę z tego podziału a tak naprawdę zwracałem się do Polaków z jednej i drugiej strony, bo niestety część zwolenników totalnej opozycji jest bardzo zmanipulowana i nie wie o co chodzi. Liderzy tej opozycji, tubylcy i zaprzańcy musza miec niezły ubaw patrząc przy wódeczce na swoich zwolenników.

Ogólnie szacuję tubylców (wg. Pana okreslenia), zdrajców i zaprzańców oraz ludzi, którym nie da sie juz pomóc, bo mózgi maja wyprane na około 20% ludzi zamieszkujących Polskę. Reszta to nasza polska strona (tez podzielona) i ludzie, którym "wszystko wisi". I właśnie walka tak naprawdę jest o tych ostatnich. Jeżeli uwierzą, że Polska jest dla nich a nie dla elit ukształtowanych przez 27 lat to tubylcy nie maja szans. Zresztą tych normalnych, ale często zniechęconych Polaków iwdzieliśmy po 10 kwietnia 2010 roku na ulicach Warszawy i innych miast. Drzemie w nich chęć wspólnoty i my musimy im realnie pokazać, że tą wspólnotę tworzymy.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1527523

Zmanipulowani zwolennicy "totalnej opozycji". Przy dzisiejszym dostępie do informacji, niemożliwe aby ktokolwiek pozostał zmanipulowany. Jest w najlepszym przypadku głupcem do kwadratu! Czy należy go "odmanipolowywać" W jaki spsób chcesz głupcowi wytłumaczyć rzeczy oczywiste? Jak to się dzieje, że "zmanipulowany" widząc i słuchając prawdy dalej pozostaje "zmanipulowany"? Myślę, że naprawdę szkoda czasu i atłasu na dotarcie do ich zakutych łbów. Skoncentrować się na czym innym. Skoncentrować się na organizacji ludzi gotowych do silnej i twardej odpowiedzi. Gwarantuję, że "zmanipulowani" szybko się "oświecą".

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1527561

Kudłaty, szczerbaty, czarny i eSBek -

oto ELITA NOWOCZESNEJ OPOZYCJI...

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1527593

Zrobi to niebawem Putin!. Natomiast trochę żydowskiej, nie zaszkodzi!. Zanim oni witając sowietów kwiatami, zgodnie z przyzwyczajeniem i wpojoną zasadą, zaczną mordować nas!....

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1527533

Ode mnie minus - za "Zrobi to niebawem Putin".

Ja "Nie oczekuję dziś nikogo", a my - nie oczekujemy Moskali i oni też się tu nie kwapią. Wbew niektórym prorokom tobie podobnym.

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1527541

zrozumienia świata i procesów na nim zachodzących, jest to, ilu wśród "liderów" jest osób niepolskiego pochodzenia. I raczej nie jest to pochodzenie rosyjskie, niemieckie, amerykańskie, angielskie czy frqancuskie czy last but not least belgijskie (o ile takie pochodzenie istnieje:),

2, Wydaje się, że wg kryteriów niektórych dzisiejszych, wcale nie nielicznych środowisk, Czartoryski uchodziłby "za ruskiego agenta":)

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1527534

 - to temat na dłuższą dyskusję. Nie wykluczone, że nie był agentem, a "tylko" 1/2 Rosjaninem (mamuśka zaliczyła dość liczne romanse, w tym rosyjski, z Repninem czyli biologicznym ojcem księcia), oficjalny tatuńcio chorował chyba na gruźlicę. Natomiast X. Adam "spryciarsko" wyciągnął z Rosji wszystko, na czym mu zależało, czyli - majątek... To tak na marginesie.

Sentencja mu się udała, jeśli rzeczywiście sam ją wymyślił (a nie komuś "zajumał"). Osobiście księcia nie lubię, choć agentem bym go nie określała... Taki owoczesny, bogaty cwaniula - "zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko" - być patriotą i układać się z Moskalem... Dla mnie - żaden patriota.

Vote up!
4
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1527540

Z daleka widac ,,dobrzej " weszcie sluzby policja robia swoje zradoscia wsercu patrzylem  w jak inteligentny sposob pokazano oszalalym ociekajacym jadem zaprzancom ,ze zadnym sposobem nie doprowadza do realizacji swoich szalonych planow  czas  i  matematyka  sa ich najwiekszym wrogiem albowiem z dniana dzien miesiaca na miesiac mam nadzieje otumamnieni dotychczasowa wredna propaganda ale jednak zagubieni i bardzo niemadrzy Polacy przekonaja sie ,ze Polska i ich przyszlosc i przyszlosc ich dzieci sa w ichspracowanych oklamanych,oszukanych okradanych rekach wiec jeszcze troche ,,dobrej zmiany" a Polska stanie sie ogromnym konkurentem powstana Polskie Banki Polskie przedsiebiorstwa  a Polscy naukowcy technicy pokaza swiatu,ze sa prawdziwym posiadajacym wspaniala wyksztalcona elite,ktora zadziwi oglupiona lewacka zakisla rozleniwiona zagubiona pseudoeuropejskosc nowymi pomyslami,technologiami bo to jest wlasnie najdrozszy produkt ! Tego zycze wraz z zyczeniami spokojnych Swiat i Nowego Roku wszystkim wspanialym od lat NIEPOPRAWNYM ! C.

Vote up!
4
Vote down!
-1

yrazec

#1527585

Po pierwsze ludzie ,którzy nawołują do przemocy ,obalenia przemocą demokratycznych władz muszą być aresztowani,tu nie ma co się cackać w jakieś szczegółowe, mozolne dochodzenia gdy jest prosty materialny dowód. . To nie jest błahe przestępstwo. Po drugie służby specjalne muszą się wreszcie zająć czymś więcej niż przekrętami . Trzeba wyeliminowac najbardziej aktywną agenturę.Przecież to kwestia kilku zadań operacyjnych , wystarczy się skupić na prawdopodobnych ścieżkach finansowania.Jest za dużo chaosu i za wielkie rozproszenie. Skuteczniej jest przepuścić przez tryby machiny sprawiedliwości kilka osób szybko i zdecydowanie niż rozpoczynać setki postępowań. W tej chwili to się staje palącą koniecznością. Jest za dużo bezprawia i poczucia bezkarności co skutkuje eskalacją dość bezczelnych poczynań. Musi być jakiś jasny sygnał braku tolerancji ,który wyhamuje aktywność ogłupionych antyrządową propagandą.   

Vote up!
6
Vote down!
0
#1527590

Trzeba wykryć i pokazać kto ich finansuje. I - być może - wtedy wszystko okaże się jasne, przejrzyste i proste.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1527623

Nawet biskupa, nie było przebacz, a tych sku*wieli jedynie można POsadzić w więzieniu i jeszcze nie ma pewności że tam trafią.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1527594

Adam Czartoryski rowniez glosil w odpowiedzi na Targowice, ze w Polesce jest sto tyiecy zdrajcow do powieszenia a gdyby sie tylu nie znalazlo to trzeba dobrac holote z ulicy. Jesli w Polsce po pierwszym rozbiorze mieszkalo ponad 12 mln ludzi i 100.000 zdrajcow i holoty bylo do powieszenia to ilu zdrajcow i holoty mieszka i dziala w obecnej Polsce?

Dzialanosc odrabanych od koryta oraz bylej nomenklatury wladzy i jej agentur jest niezgodna z Konstytucja i prawem do przestrzegania ktorego tak ci zdrajcy nawoluja. Jesli rzad Prawa i Sprawiedliwosci nie potrafi stac w obronie prawa i sprawiedliwosci to w obronie czego ma zamiar stawac?

pozdrawiam,

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

Vik

#1527653