Śmierć oficera BOR. Kolejny "nieszczęśliwy wypadek"?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj
 

Tajemnicza śmierć w kierownictwie BOR

 

"Rzeczpospolita" poinformowała, że "w podwarszawskich Ząbkach znaleziono ciało 44-letniego majora z Biura Ochrony Rządu" (1).Według słów jednego z policjantów "rodzina funkcjonariusza od kilku dni nie miała z nim kontaktu, chciała sprawdzić, co się dzieje. Drzwi do mieszkania były zamknięte, a nikt nie reagował na telefony, więc wezwano ślusarza" (1), który  w obecności policji otworzył drzwi mieszkania Marka K. W mieszkaniu znaleziono martwe ciało funkcjonariusza z rozciętym łukiem brwiowym, co - wedle policji - nie mogło być przyczyną śmierci (2).

 

"Marka K. ostatni raz widziano w niedzielę. W poniedziałek miał wolne. Wiadomo, że broń zostawił w jednostce. Wstępnie wykluczono zabójstwo. Możliwe, że był to nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo. Choć w to drugie nie wierzą koledzy funkcjonariusza, bo, jak tłumaczą, dobrze mu się układało. Ponoć nawet kupił mieszkanie" (3).

 

"Major Marek K. był szefem wydziału, który zabezpieczał wizyty najważniejszych osób w państwie. Nadzorował też sprawy związane z nadzorem technicznym tzw. VIP-ów w czasie, gdy podsłuchiwano polityków (...) W 2010 roku brał udział w przygotowaniu wizyt prezydenta i premiera 7 i 10 kwietnia 2010 r. w Katyniu. W tej sprawie zeznawał w prokuraturze (...) Major nie miał skłonności depresyjnych" (2).

 

Warto też wspomnieć, że "na początku sierpnia br. Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście uchylił decyzję Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, która umorzyła śledztwo w sprawie organizacji lotów prezydenta i premiera do Smoleńska w 2010 r. Prokuratura musi wznowić tzw. cywilny wątek śledztwa smoleńskiego" (2).

 

 Osobiście nie wierzę w żadne przypadki zagatkowych śmierci wśród ważnych publicznie, społecznie i politycznie osób począwszy od 1989 roku do dzisiaj. Dotyczy to również ludzi służb specjalnych i świata przestępczego często niestety powiązanego z niektórymi politykami. Jak wskazałem  dwa lata temu w poście: "]]>"Seryjny samobójca" i "nieszczęśliwy wypadek" - efekty degrengolady państwa polskiego!"]]>" (4) "seryjny samobócja" i "nieszczęśliwy wypadek" uśmiercili już wielu w III RP, w tym też znaczące postaci mogące w jakiś sposób rozwiązać zagadkę tragedii smoleńskiej.

 

Nie chcę aby moje słowa zabrzmiały zbyt pesymistycznie i odebrane zostały jako przejaw "spiskowej teorii dziejów", ale może warto tutaj przytoczyć słowa wypowiedziane 6 kwietnia 2010 roku przez ówczesnego szefa IPN, J.Kurtyki: "DEMONTAŻ PAŃSTWA JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ. TERAZ ZACZNĄ ZNIKAĆ LUDZIE".

 

I giną niestety często... i za każdym razem śledczy od razu z reguły wykluczają zabójstwo (sic!)...

 

(1) ]]>http://www.rp.pl/artykul/653412,1132892-Tajemnicza-smierc-w-kierownictwie-BOR.html]]>

(2) ]]>http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/91121,niewyjasniona-smierc-bor-owca.html]]>

(3) ]]>http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tajemnicza-smierc-w-kierownictwie-BOR,wid,16813401,wiadomosc.html#czytajdalej]]>

(4) ]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/11/seryjny-samobojca-i-nieszczesliwy.html]]>

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

zginęło już ponad 200 osób mających coś wspólnego ze Smoleńskiem od 2010 roku.

Opozycja dziwnie milczy ... czy też są na nich taśmy? Dziwna w Polsce jest ta opozycja, bardzo dziwna. Tak naprawdę nic nie robi, w innych krajach na takie afery jak za tuska tej Przestępczej Organizacji zbrojnej dawno nie byłoby przy korycie czyli w Sejmie, tak głośno wrzeszczała by  opozycja. U nas .... cisza. To samo jest z "Solidarnością". Co mają wszyscy za uszami?

Ciekawe dlaczego tak złowrogo milczą?

 

Vote up!
13
Vote down!
0

Xenia

#1435103

Masz wiele racji. Afery jakie są dziełem obecnie rządzących winny ich już dawno doprowadzić do ich usunięcia ze sceny społeczno-politycznej. A już działania "seryjnego samobójcy" i "nieszczęśliwego wypadku", jak i sam zamach smoleński winien doprowadzić do postawienia ich przed Trybunałem Stanu. A opozycja?... Powiem tak: jestem zwolennikiem PiS-u, ale tylko dlatego, że nie ma na dzisiaj innej realnej alternatywy dla PO-PSL. Dla mnie też wiele z tego co robi (lub nie robi) opozycja jest zastanawqiające...

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1435156

sie narazac.

Ale opozycja jedno, ale gdzie sa Polacy,gdzie jest ich poczucie obywatelstwa?

Jak w USA zabito jednego niewinnego czlowieka to cale miasto plonie.

A Polakow wybijaja pojedynczo i grupowo, wiekszosc wie ze to nie wypadki ,przypadki czy samobojstwa i co ano zero reakcji.

Nikt sie nie organizuje ani przeciwstawia.

Polakom wyprano tak mozgi ze sie nie czuja u siebie tylko sa narodem zniewolonym i zastrszonym inaczej nie moge tego zrozumiec.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1435202

Vote up!
2
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1435214

Ja bylem pierwszy

Vote up!
4
Vote down!
0
#1435216

ma racje!! banda czworga!

Vote up!
2
Vote down!
0

adolfnr2

#1461302

Też zawsze byłam i jestem za PiS i Panem Jarosławem Kaczyńskim, ale bardzo mnie niepokoi to co teraz robią.

Czy jest aż tak żle z nami i  z nimi jako opozycją, że wolą milczeć? Może są czymś szantażowani? Bo co do Dudy nie mam wątpliwości, to podobno krewny Buzka, więc robi to co robi i na niego nie można liczyć, liczy się koryto u niego, ale co z nami?

Nie ma na kogo faktycznie głosować już w Polsce, ale jak podejrzewam,  te wybory też zostaną sfałszowane, nawet malutkim procentem, ruskie serwery zadziałają.

I albo opozycja czeka na całkowity upadek tego rządu, który ja nazywam mafią, albo jest jakieś inne dno. Szkoda tylko, że odbędzie sie ten upadek naszym kosztem.

Może jednak Ruch Narodowy z Winnickim powinien się zarejestrować szybko jako partia?

Co oni wiedzą, czego my nie wiemy?

Vote up!
3
Vote down!
0

Xenia

#1435163

Wyglada na to , ze jest tak zle , ze nikt nie chce naprawiac tego co spieprzyl TuSSk ze swoimi POlszewikami . Nawet ze 100-u procentowym poparciem nowa wladza mialaby duze problemy z uporzadkowaniem tego balaganu a o takim poparciu nikt nawet nie moze marzyc . Do tego wszystkiego dochodzi ta wielka ilosc agentow i zdrajcow , ktorym jest obojetne czy Polska bedzie istniala czy nie , ktorzy nowej wladzy beda rzucac belki pod nogi . Strach pomyslec co bedzie dalej a moze nie jest tak zle , moze ktos mnie pocieszy .

Vote up!
2
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1435167

d .... i kamieni kupa.

Niektórzy już śpią na walizkach.

Vote up!
2
Vote down!
0

Xenia

#1435178

postulat

 

żeby draństwo władzy

przed narodem

schować

może by tak

rozum

zdelegalizować?

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1435180

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

że do tej sprawy nie można nic dodać, bo zbyt mało danych, ale pod notką o śmierci BOR-owca zbyt mało wiadomo. Wszedłem na one , a tam ludziska kojarzą fakty i to całkiem zgrabnie.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1435259

jakis policzek do nastawiania??chyba juz nas mordy bola a oni sie nie bawia w nasze klocki oni nie gadaja robia swoje po trupach!

Vote up!
1
Vote down!
0

adolfnr2

#1461297